• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Ahojky ... :slight_smile:
Jsem obešla pomalu celé Bilovice. Vyrazila jsem na nákup. To je šílené než to všechno člověk obejde pěšky.
No ten dárek asi vyřeším těmi penězi. Náramky a řetízky jsem mu dávala už po dva roky, tak dostane do obálky peníze a bude. Ať si to koupí co chce....
9. říj 2009 v 10:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti obálky jsem měla jako puberťáky taky nejradši :grinning:
9. říj 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti co graf?
9. říj 2009 v 10:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
JO Marti, to já taky...dnes když mi někdo donese obálku, tak jsem zklamaná, protože si myslím, že by si třeba i moji rodiče, nebo tchýně mohli lámat hlavu s tím, co mi dát...ale bohužel...přitom si myslím, že zrovna u mě by je mohlo napadnout stopadesát milionů věcí, které by mi udělaly radost...

takže já čekám v neděli a v pondělí přísun dopisních potřeb :grinning:
9. říj 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
graf zděs
http://www.fertilityfriend.com/home/2a0b02

No u nás se dárky poslední dobou docela omezují, s našima jsem se dohodla že mi dají penízky a já si koupím naušnice a řetízek, od tchánovců jsem nedostala nic, ani mi přímo nepopřáli :angry: , no a tchýně teď vzkazovala že se máme něco vybrat k vánocům, tak budeme muset něco vybrat nebo zase dostaneme něco co zas až tak moc nepotřebujeme, loni jsme dostalï komplet soupravu talířů, čajovou a kávovou soupravu, no naštěstí design celkem šel, akorát já bych vybrala jinak. Protože podle tchýně musíme mít slavnostní nádobí, talíře z ikei nejsou dostatečně reprezentativní :angry:
9. říj 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO u nás to tak taky je, jenže nejhorší je, že Martin tohle neuznává, takže já dostanu na tajňačku peníze od tchýně, a musím koupit Martinovi dárky za sebe i za ni...no ale zase lepší než kdybychom dostali něco co se nám nehodí...

já se musela smát teď, tchýně nás v neděli pozvala na oběd, prý když mám ty narozky...no ale ptala jsem se jestli nemám náhodou pozvat já je...tak prý kam bych je posadila...taky fakt :grinning: :grinning: :grinning:
9. říj 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
S našima je super domluva, řekneme co chceme a buď to koupí nebo na to dostaneme peníze, tchýně peníze jako dar neuznává, hlavně ona kupuje to co se líbí jí, což je občas problém :unamused:

Já vůbec nevím co budeme chtít k vánocům, ale budeme to muset to rychle vymyslet nebo dostaneme něco co absolutně nepotřebujeme
9. říj 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem začala přemýšlet co k těm vánocům a teda bude to asi problém, do kuchyně nic nepotřebujeme, peřiny jsme dostali loni, tak teda fakt nevím pomoc :rolling_eyes:
9. říj 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já právě letos přemýšlím nad peřinama a tím pádem i nad povlečením, bo Martin nadává, že mu z peřin lezou nohy, máme je krátký, já jsem teda menší než peřina, ale já musím mít půlku přikrývky narvanou pod hlavou, takže mi ty nohy lezou taky...ale třímetrová přikrývka se asi nedělá, co?? :grinning: :grinning:

Ale jinak nevím,já jsem letos dobrá, bo jenom pro Martina mám vymyšlených asi 8 dárků, takže prostě našim i tchýni řeknu co mu mají koupit a je to, ale co bych potřebovala já to nevím....
jo vím, novou pánvičku..... :grinning:
9. říj 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Povlečení dostal Josef do výbavy :grinning: , sice teda koupené ještě za socíku, ale nepoužívané a poctivá bavlna a damašek, barvy naštěstí ok.

Kuchyň máme právě komplet, tak možná nějakou sadu příborů, ale to se obávám co by vybrala za design :unamused:
9. říj 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
já měla taky povlečení které babička kupovala asi před sto lety,ale stalo se mi, že z některých slezla po vyprání barva :grinning: a bavlna se mi začala dokonce trhat....tak jsem ke svatbě dostala asi troje úplně nové.... :grinning:

Já bych hlavně potřebovala novou hlavu...tahle mě nějak bolí...
9. říj 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám teda barva zatím drží dobře a nic se netrhá :grinning:

tý jo mě fakt nenapadá nic co bych chtěla (samo nějaké oblečení a tak, ale to si člověk radši koupí sám), já kdybych mohla tak celé rodině nadělím pevné zdraví :dizzy_face: a už vím co bych si přála - zdravé miminko :pensive: :dizzy_face:
9. říj 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky normálně co jsem doma, tak se mi zdá, že jen ležím u televize a spím. To neni snad ani možné, aby se mi chtělo pořád takhle spát.

Co se týče povlečení, tak jsem dostala od tchýně tak damaškové. Použila jsem je snad jenom jednou. Nejraději mám krepové, které nemusím žehlit. Naštěstí moje mamka mi koupila nové a krepové.
9. říj 2009 ve 14:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Peti, já taky dostala krepové, vyperu poskládám a nazdar...akorát my jak máme ty krátké peřiny, tak máš nejdřív půl metra povlečení a pak až peřinu :grinning:

Já kdybych byla doma, tak taky spím...co taky chceš v takovým počasí dělat, že....
9. říj 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my máme peřiny přesně na povlečení. Já bych to asi nesnesla, kdybych měla nějaké menší .....

Je fakt, že se ani nedá pořádně co dělat. Myslela jsem, že utřu alespoň prach. Ale vůbec se mi do toho nechce. Nechám to na pondělí. Však jsem doma, tak o nic nejde.....

Přemýšlím pořád jaké mám koupit lehátko pro mimčo. Nechci nic extra drahého. Dívala jsem se, že se dá pořídi i do tisícovky...
9. říj 2009 ve 14:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nežehlím ani normální povlečení :grinning: , po první noci to stejně není vůbec poznat, protože si oba peřinu muchláme různě pod sebe :grinning:

Peti já budu chtít určitě polohovací lehátko :wink:
9. říj 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti a proc chces lehatko? :confused:
9. říj 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Povleceni taky nezehlim...
9. říj 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti taky přemýšlím o polohovací lehátku, ale nevím pořád kterou značku vybrat.
Dívala jsem se na tyhle http://www.detatko.eu/zbozi/3978/Polohovaci-Lehatko-Babypoint-Lasco-cervena-modra.htm
9. říj 2009 v 15:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všichni v okolí s tím mají perfektní zkušenosti a doporučujíto. Už i moje teta to měla pro děcka před deseti lety. Sice jen podomácky vyrobené a moc si to chválila. Bohužel se to někomu půjčilo a už to nevrátili a nikdo nevíme komu....
9. říj 2009 v 15:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, ale proc to chces ty? :slight_smile:
9. říj 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jsem si říkala, že to dostane od nás miminko na Vánoce pod stromeček. A když budu například vařit, tak si mimčo dám do lehátka a lehátko na stůl. A pěkně na mimčo uvidíme.....
9. říj 2009 v 15:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja nevim - chces v tom prenaset dite, nosit ho sebou v tom, kam pujdes, nebo proc? Zajimaji me ty duvody...:wink:
9. říj 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo takhle... :slight_smile:
9. říj 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všechni mi říkají, že je to fakt super. Mimčo se v tom pěkně zabaví a ty ho máš nadohled....
9. říj 2009 v 15:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani se nám ještě neozvala Marťa jestli je doma z porodnice. To by už ale určitě měla. Zítra by mohla být v břeclavským deníku fotečka malého Martinka.
9. říj 2009 v 15:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy a Iny prořizovaly jste si domů před porodem i nutrilon nebo nějaké to papání pro mimčo, kdy jste náhodou neměly mléko? Přemýšlím jestli nemám raději jednu krabicu pořidit.
9. říj 2009 v 15:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, my jsme se ted o tom bavily jinde - ty mlika maji vetsinou hodne kratkou dobu spotreby a po otevreni se musi spotrebovat do 14 dnu.. Daji se koupit ale i takove jednorazove sacky/kapsle/porce... A hlavne - o tom, jake mliko je pro tve miminko vhodne, rozhoduje pediatr.. Takze nic nekupuj... Erik kdyztak sjede do nejake nonstoplekarny...:wink:
9. říj 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radeji si udelej zezacatku zasobu materskeho mleka..
9. říj 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek