• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Ahoj holky :slight_smile:

tak konečně i já se přidávám s miminkem, ale dnes jen krátce, čekám, že se Martínek za chvilku vzbudí a bude hrozně hladový... :slight_smile:

Děkuju moc za gratulace.

Jinak, Iny, i já jsem tě poznala, ale právě, že jsem měla návštěvu a vy jste šli už domů, tak jsem taky nechtěla rušit a zdržovat. Snad jsme neměli poslední příležitost... :wink:

Tak pro dnešek pa, ještě letím pověsit prádlo, než se opravdu vzbudí. Naše kojení je zdlouhavá práce, Martin u toho dovede ležet i hodinu. Příště vám napíšu víc.
9. říj 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni díky. Mrknu na to.

Ahoj Marti... :slight_smile:
Tak to jsme moc ráda, že si se nám ozvala. Už jsem uvažovala jestli Ti nebudu psát sms. Už se těším na fotečky.
9. říj 2009 v 18:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :slight_smile:
Tak jsem akorát přišla z nákupu a ještě jsem se stavila v kulturním domě. Je tam dneska dětská burza. Super věcičky za malé ceny. Koupila jsem mimču tepláčky za deset korun..... :grinning: a ještě dvě čepičky. Nakoupila bych mnohem víc, ale když jsme neřekli co to bude a neutrálních barviček tam bylo velice málo. Spíš všechno modré nebo růžové.
10. říj 2009 v 08:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jdu péct buchtu a potom alespoň vysát a umyt zem. Odpoledne jdeme na padesátiny, tak si chci alespoň po obědě natáhnout a odpočinout.
10. říj 2009 v 08:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tedy za celou sobotou nikdo nikde .... :confused: :confused:
11. říj 2009 v 06:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky .... :slight_smile:
Tedy za celý víkend nikdo.....
Co jste podnikaly?
12. říj 2009 v 08:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a dneska jdu ve dvě hodiny na ten kontrolní UTZ jestli mimčo přibírá. Tak snad to bude v pořádku....
12. říj 2009 v 08:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak já nepodnikala nic, ale bo nám furt nejede net, tak jsem se nemohla přihlásit...
Marti ahojky, to je super, že jste s malým Matesem doma...musím mrknout na ten deník jestli tam máte foto :slight_smile:

Dneska se mi nic nechce...venku je hnusně...zima a prší, ráno jsme potkali opět auto ve stromě, minulý týden bylo o dvě stě metrů vedle a v potoku, ale jinak ve stejné zatáčce , naštěstí ani minule a ani teď se nikomu nic nestalo....ale je to mazec...

Káťa byla vlastně na výstavě, že??
12. říj 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani ... :slight_smile:
Jsem se dívala na ten břeclavský deník a pořád tam ty fotky jetě nedali.....
12. říj 2009 v 08:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pani lekarnikova, pokud se nepletu, mas dnes narozeniny, takze ti je preju VESELE a k tomu hodne stesti, lasky a zdravi a do roka, at se ti splni ten nejkrasnejsi a nejvetsi sen... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. říj 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
A taky osilam hubenku...:grinning:
12. říj 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zdeni ... :slight_smile:

Jani tak to i já přeji všechno nejlepší k narozeninám, hodně štěstí, zdraví a lásky .... :dizzy_face:
12. říj 2009 v 09:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...:slight_smile:

Jdu dnes po jedenacti dnech do prace... Uff, to bude makacka!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A chce se mi??? :confused:

Nechceeeeee!!!! :angry: :confounded: :rolling_eyes:
12. říj 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno

Jani přeju Ti vše nej nej nej, hlavně zdraví, lásku a krapet víc štěstí než jsi měla doteď :wink:
12. říj 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti ... :slight_smile:

No naštěstí, že do práce nemusím. Už jsem si zvykla .... :grinning:
Dneska se mi, ale zdálo, že jsem byla v práci. Strašný sen ....
12. říj 2009 v 09:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak už dali konečně na ten břeclávský deník ty fotky http://breclavsky.denik.cz/miminka/novorozena-miminka--tydne-20091012_41.html
12. říj 2009 v 10:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, děkuji moc za krásná přáníčka :dizzy_face: :dizzy_face: jste moooocinky hodné....
12. říj 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak na fotky se musím podívat nahoře na počítači, tenhle nemá instalované přehrávače :angry:
12. říj 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani to se určitě podívej. Martinek je moc pěkný....
12. říj 2009 v 11:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky, tak konecne se i ja hlasim do sluzby KONA :grinning:

Vikend byl uzasny, Maty je skvele, hodne dite.. Byli jsme na te svetove vystave psu v Bratislave na vikend. Taky jsme byli na navsteve u Feroveho bratra, kteri maji 14 dni starou dceru, potom pridam nejake nove fotky.

Jo a pred chvilkou jsme se vratili z poradny a Maty vazi krasnych 4200g !!!! Pribral 900g za 2 tydny. Moc normalni to neni, ale pry vypada dobre :slight_smile:
Co odstrikavam a nekojim, tak je domacnost jedna radost, Maty se vubec nevzteka, neplace (jen sem tam, kdyz ho poboliva brisko, ale to je minimalne)... on je spokojeny, my jsme spokojeni. Odsavacka u nas jede na plne otacky a ma co delat, aby to z prsa vytahala.. mam docela malo mleka :frowning2: Ani se nedivim, ze Maty tak radil u kojeni a byl nespokojeny. Musime ale i prikrmovat a cim vetsi ma Maty spotrebu, tim casteji :frowning2: Ale hlavni je, ze tech 100ml si pokazde vypije pekne mlicka mojehö.
12. říj 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti to to leti.. uz jsi 33tt !!!!

My lehatko mame a jsme s nim spokojeni. Maty v nem obcas lezi a tam ho i sem tam krmime.. Co nevidet uz i ty hracky ho budou zajimat, je to super vec!
Treba kdyz se jdu sprchovat, tak dam Matyho do lehatka a lehatko do koupelny a ja se v klidu muzu sprchovat a vidim na neho. Predtim jsem porad zastavovala sprchu a poslouchala jestli neplace..

Jo a Nutrilon si nekupuj.. uvidis az podle toho jak se rozkojis.. My jsme si ho kupovali v lekarne v nemocnici jak nas pousteli dom.
12. říj 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti, grafik nevypada moc dobre :frowning2: Ale treba se teplotka jeste umoudri a vyskoci nahoru.. uz by to tu chtelo nejakou dalsi tehuli..
12. říj 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Katu :slight_smile:

no jo graf je všelijaký, včera a dneska ráno jsem lehoučce špinila a teď už zase ne, takže fakt nevím, ale myslím že MS dorazí :angry:
12. říj 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nikde nikdo.. jdu varit spenat na pozdni obidek a potom se pustim do zehleni :slight_smile: :sunglasses:
12. říj 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já nestíhááám :sweat_smile: Malou zlobí furt bříško a sabík pomůže jen občas a taky to do ní nechci furt cpát tak bojujeme přírodně,takže občas se mi chce brečet s ní :cry: Teď spinká,ale asi to nebude mít dlouhýho trvání.V sobotu od půl 1 do 10 večer nespinkala a bojovali jsme s prdíkama,to už jsem byla na chocholouška.My jdeme zítra do první poradny,tak jsem zvědavá kolik malá přibrala,připadne mi ,že roste před očima,až je mi to líto :sweat_smile: A taky jsem zvědavá jak se zítra vypravíme,máme tam být mezi 11 a 13 hodinou a to je pro nás docela blbej čas :unamused: Katu a jak to,že nekojíš? A jak oblíkáš teď ven malýho,zítra má být pěkná kosa.Jsem přemýšlela,jestli už nemám dát malou do zimního fusaku.Dnes ani ven nepůjdem,je tam hroznej větr :unamused:
12. říj 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já dneska vůbec nestíhám a ještě ke všemu mi volal Martin, že si mám vybrat odpoledne dárek k narozeninám, jenže kdybych tak věděla co, nic mě nenapadá, ach jo, ach jo...to zase bude lítání....

Tak jsem konečně koukla na malého Martínka, no je to fešák po mamince, to bude jednou o Julinku boj...Peti, tak doufám, že ty čekáš holku, aby se nám vyrovnalo skore :grinning:
12. říj 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iny nekojim, protoze tak tak odstrikam z obou prs +-100ml coz je kolikrat min nez Maty vyzaduje.. Jedno prso tece v pohode, ale druhe je boj, i odsavacka ma co delat, aby ho vycucla. Maty se u toho dost vztekal, byl neklidny, tahal i hodinu a potom po dalsi hodine zase chtel.. asi tak, sotva jsem ho dokojila, sotva zaspal uz chtel zase jist, bylo to silene!!!

Tak jsem dala na radu mamci a zacala jsem odstrikavat, vidim jak malo mlika mam, vidim kolik maly vypije a podle toho mu jeste udelam Nutrilon, kdyz mu to nestaci. A ted je spokojeny.. krmeni + odsavani nam trva max. hodinku i s odbrknutim, potom spinka pres den 3 hodinky a tuto noc spal vzdy 4 hodinky. Takze paraaada!
12. říj 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iny to je mi lito s Julinkou... musi to byt strasne, kdyz tak place. Zazila jsem to ted o vikendu v Blave u svagrove, ta jejich malinka (je o den starsi nez Julinka) hodne plakala, trapilo ji brisko.. bylo to strasne poslouchat jak place, bolelo to u srdicka.
Po teto navsteve jsem zjistila, ze mame strasne hodne dite.. je fakt zlatunky!

A to se rika, ze kluci trpi na prdiky daleko vic.

Jo a to jsem o vikendu byla na tokove vselijake strave, yivotosprava nic moc, i kdyz jsem se snazila, stravovani po restaurackach a maly bez problemu.

TUK TUK TUK, musim to zatukat, at to nezakriknu. Jako obcas nas taky potrapi brisko, ale neplace nejak, jen se pokruti, pomrci, zakrici si.. ale zadne srdcervouci plac to neni.

Drzim palce, aby ji to brzy preslo.. snad to nebude trvat ty dlouhe 3 mesice jak se rika 3-mesicni kolice.
12. říj 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jsem byla dneska na gyndě. Mimčo má 1700g a FL 61mm....
Takže by mělo být všechno v pořádku. Jinak ty krevní testy jsem měla taky v pořádku. Dokonce nemusím brát vůbec ani železo. Příště jdu na kontrolu 2.listopadu a to už půjdu na monitor.
To je šílené jak to rychle letí. Taky jsem dostala papír na jména, tak snad nás to už nakopne a konečně něco vymyslíme.

Katy lehátko pořídím taky teďka jsem našla tohle http://www.aukro.cz/item774271350_vibracni_lehatko_kolekce_2009.html, pořád přemýšlím jestli ho mám objednat nebo ne. Nemůže se rozhodnou totiž jaké mám koupit.

Iny to je mi líto, že Julinku trápí prdíky. Musí to být pro ni hrozné a pro Tebe taky....
Snad to brzy přejde..... :slight_smile:
12. říj 2009 v 17:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek