• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
AHoj holky..:slight_smile:

Ja jsem se vratila z prvni sluzby po jedenacti dnech a jak jsem dneska po tak dlouhe dobe hodne psala, uplne me boli prave zapesti..:slight_smile:

Vitej doma, Katy..:slight_smile: Jak jste dopadli na vystave? :wink:

Peti, dobre zpravy - mam radost... :dizzy_face:

Katy, zadne z rad nepomohly na tvorbu mlika? Skoda..:frowning2: Treba se to jeste rozjede - prece jen - Maty ma teprve mesic... MOc bych vam to prala..:wink:

Iny, prdiky - ach jo.. :unamused: Ale ono bude lip..:wink: Na prdiky se hodne osvedcilo noseni v nositku nebo satku nasvislo, klubickovani (poloha v klubicku ve vasem naruci) a kojeni... Preju vam, at to brzy prejde...:slight_smile:
12. říj 2009 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :slight_smile:

Jani prosím Tě mám na Tě dotaz. Zapomněla jsem včera říct naší doktorce, aby mi předepsala léky na křečové žíly. Dá se něco koupit v lékárně i bez předpisu?
13. říj 2009 v 07:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano...:slight_smile:

Co to je za kosu??? :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth:
13. říj 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, dá se volně koupit Venoruton tabletky,může se užívat od 4.měsíce, ale to bude tak všechno, jinak vím, že těhulím se hodně píše Detralex, ale ten je jenom na recept...jinak z mastiček si můžeš koupit Lioton, nebo Heparoid, ale ten je hodně slabý...

Jinak přeji všem dobré ráno :slight_smile:
13. říj 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Krasne ranko i ja preji...

Zdeni na vystave jsme nedopadli nijak skvele.. byla tam mega konkurence, preci jen to byla svetova vystava a tech psu co tam bylo a narodnosti.. a to jsou lidi co se tomu venuji fakt hodne, ti psi chodi sami, ukazuji se skoro sami.. V sobotu bylo 170 psu a v nedeli pres 300 v te nasi skupine, nasi rase. Fakt mazec!!!
Shady - ta byla skvela, jen se bala posuzovatele, couvla pred nim, takze jsme sli pryc.. ten pes musi byt maximalne sebejisty a to Shadz zrovna nebyla v nedeli. V sobotu skoncila s vzbornou, coz je uspech.
Abbas - v sobotu jsme skoncili s dobrzm posudkem, ale bez umistneni.. v nedeli ho bohuzel musela predvest mamca, ja jsem byla v kruhu zrovna se Shady, blbe to vyslo. A s mamcou nechtel behat pekne :frowning2:
Ale nevadi, jsu rada, ze jsme se zucastnil, byl to zazitek!

A mamci Iwy v sobotu nic, ale v nedeli dostala zadani na ttlu reser. CAC. Takze mega uspech!!!!
13. říj 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak hlasim, ze dalsi noc uspene za nama.. Maty bastil ve 23, ve 3 a v 7.. uz se to stava byt klasikou. Pres den tolik nepospi, ale vecer jsu za to moooc rada, ze tak krasne a dlouho spinka.
13. říj 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani díky moc ....Od :slight_smile: Odpoledne navštívím lékárnu. Nemohla jsem v noci vůbec vydržet.

Katy to je super,že Maty má tak pěkně zaběhlej režim.
13. říj 2009 v 11:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, Kacule...:slight_smile: Diky..:slight_smile:
13. říj 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se vrátila z obchůzky. Jsem pěkně vyzmrzaná a to jsem si oblékla lyžařskou bundu ..... :grinning:
To je totiž jediná bunda do které vlezu...... :grinning: A to jsem zvědavá jak dlouho. Vidím to tak na čtrnáct dnů....
13. říj 2009 v 15:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile: píšu jednou rukou,na druhé mám našeho bolebříška :frowning2: včera večer to bylo zaase něco,jirka jel na hokej a jen co za ním zaklaply dveře tak malou začalo bolet bříško,dokonce i slzičky měla :frowning2: taže jsme řvaly obě dvě :confounded: v noci se budila co 2 hodiny :sweat_smile: i přes den se mi začala na jídlo budit častěji. dnes jsme byli poprvé v poradně, máme 3650 g a 52 cm,takže přibrala za 10 dní 320g a vyrostla 3 cm :slight_smile: prý je ukázková :slight_smile: a ani nezaplakala šikulka :slight_smile: a od ukončenýho měsíce můžeme dá at probiotický kapky,tak se těším,snad pomůžou.máme je koupit na sk,mají je za 10 euro a u nás stojí 600.- :unamused:
13. říj 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
peti gratuluju ke kontrole :wink: jani opožděně gratuluju,Julinka posílá pusu :slight_smile: katu tak to jo,mě docela doma chybí váha jak v porodce,furt mám strach,aby měla malá dost :sweat_smile:
13. říj 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, Sab Simplex je myslim od malinkata, ale nevim - asi je to chemie... :unamused:
13. říj 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny tak to je super, že Julinka tak pěkně roste..... :dizzy_face:
13. říj 2009 v 18:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :slight_smile:
Jsem teďka přišla z obchodu. Brrrrrr tak je děsná zima. Zítra vytáhnu už asi i čepici....
14. říj 2009 v 08:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré mrazivé ráno :slight_smile:

tý voe to je kosa brrrr :rolling_eyes:
14. říj 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti .... :slight_smile:
Zima je úplně šílená.....

Jsem přišla na to, že 20.října to bude přesně rok co si tady píšeme ..... :slight_smile:
14. říj 2009 v 09:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno...dneska jsem jela busem...naposledy, jsem zmrzala na zasatávce asi deset minut, málem jsem měla rampouchy u nosu....grrr :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Iny, jo ty kapky jsou drahý jako sfiňa, ale známá si je kupuje a prý jim docela pomáhají, ještě můžeš zkusit Baby calm, to jsou přírodní kapky s fenyklem a anýzem a ty piješ nějaký kojící čaj, nebo fenykl??
14. říj 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti 20.10. má narozky moje ségra :grinning:

Mám radost po týdnu cvičení podle tréninkového plánu už to úsilí začíná být vídět :dizzy_face:
14. říj 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak teďka jsem akorát douklízela. Dala jsem se do drhnutí trouby a pěkně jsem se u toho zapotila .....
Potom jsem ještě uklidila skříňky v kuchyňi a teďka se těším až se najít a zalehnu k televizi .....
14. říj 2009 v 10:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kde jste ..... :confused: :confused:
14. říj 2009 v 16:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mrznu cely den.. Dnes jsme si poprve pritopili...

A sledujte... http://www.youtube.com/watch?v=tlDAgZO2ZDM&feature=related

:grinning: :grinning: :grinning:
14. říj 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pridala jsem nejake nove fotecky... a ted uz valim spaaaat :o) Pa paaa
http://gazdacko-family.rajce.idnes.cz/Matyasek/#album
14. říj 2009 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky .... :slight_smile:

Katy dívala jsem se na fotečky a Maty je nádherný ..... :dizzy_face: :dizzy_face:
15. říj 2009 v 07:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teďka mě tak napadlo, že se nám tu dlouho neukázala Allík....
Snad je všechno v pořádku.....
15. říj 2009 v 07:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, prave odjizdime na SLovensko a do Beskyd.. Jsou tam zaveje, snehova kalamita, my tam holt musime jet, takze kdybych se tu dlouho neukazala, jsem nekde zamrzla a rozmrznu az na jare...:grinning: Poslete mi do toho mrazu, co se narodilo Petce a Alci..

A preju vam kdyztak krasne Vanoce..:grinning:
15. říj 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dekuji za pozornost...:grinning:
15. říj 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno!

hlásím příchod :slight_smile:

U nás se furt něco děje a tak ani nebyl čásek sem za váma kouknout.
Snad se vám všem daří dobře.

Peti, ty jsi dostala od Dobrovolné nějaké papíry na jména? Mě dala akorát papíry na mateřskou a jinak nic víc... teda ta ma, ale metody, že jo! Každému dá něco jiného hihi
:grinning:

Jinak už jsme převelení do porodnice. Byli jsme tam v úterý a moc se mi tam líbilo. Dostala nás nastarost jedna moc fajn paní doktork a mám z toho výběru dobrý pocit. Šmrdla je pořád zadečkem dolů, tak to vypadá, že budeme rodit koncem pánevním. Nabídla mi pokus o otočení zevními hmaty, ale nakonec jsme se dohodly, že to nepodstoupíme. Ono se to totiž povede tak jen ve 40% a může se tím vyvolat předčasný porod.... a to bych nechtěla.
Dle šetření vážíme 2,9kg což prý odpovídá a máme ukázkové miminko, na to, že jsme KP tak jsme relativně v té NEJ poloze, která by se dala porodit přirozeně.... z čehož mám radost :slight_smile:

Ale už to začíná být náročné.... jak Šmrdla přibírá, tak mně se špatně leží, spí, sedí.... však to asi holky znáte :sunglasses:
15. říj 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno ženy :slight_smile:

teda to je počasíčko, muž jel přezout zimní gumy, ale bohužel smůla, volal mu šéf že tam ani nemá jezdit že by tak akorát někde uvízl (mají centrálu u Jihlavy), tak jsem zvědavá kdy se mu podaří přezout, v pondělí odjíždí na 3 dny do německa :unamused:
15. říj 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ali a Marti ... :slight_smile:

Počasí šilené. Teďka jsem přišla z obchodu a už dneska nevylízám z bytu .....

Ali já jsem si o ty papíry řekla. Ona by mě snad žádné ani nedala. Čim častěji k ni chodím, tak tím mě víc štve s svým jednáním.....

Holky mě je už druhý den tak špatně. Nějak mě zlobí žalůdek. Hrůza ....
15. říj 2009 v 09:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali to už tedy k Dobrovolné nepojedeš?
15. říj 2009 v 10:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek