• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Holky a Marta se mnou na ty hory asi nepojede... :frowning2: :unamused: Zmenili jim podminky v praci (platove - debilni krize) a ma se co ohanet.. Unor ma malo dni a jeste kdyby odjel na tyden na hory, nic by nevydelal... Tkze jedu sama asi a on za nama prijede asi jen na dvA dny.. :cry:
4. únor 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni to bude ovu,že? :frowning2: Jinak ten chlap nevěrnej je kretén,já jsem na nevěru ras :angry: Holky omlouvám se nebudu se vám dnes věnovat,mám hrozně práce a končím už v půl 12,ale třeba budu šikovná a stihnu to rychle :wink:
4. únor 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, Iny, bude.. Ale to nevadi, ja stejne prahnu po kozoruzkovi a toho bych ted jeste nemela.... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. únor 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak pracuj, ja za dhvili taky mizim pracovat... :wink:
4. únor 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pa, holky, jdu si dat kafe a nasnidat se - dnes to bude naaarocne.... :grinning:
4. únor 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno ženy :slight_smile:

mě se chce zase spát :pensive: :grinning: , to je hrozný už aby byl víkend
4. únor 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak je mně už zase blbě :confounded:
4. únor 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar :grinning:
4. únor 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je nálada :confounded:
4. únor 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko hold větu že těhotenství je nejkrásnější období v životě ženy fakt mohl vymyslet jenom chlap
4. únor 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
To teda jo :confounded:
4. únor 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám takový pocit že se mi zase probouzí hormony :grinning: , včera jsem ze srandy nadhodila že by jsme mohli dělat děti a neprošlo mi to :grinning: , prý jedině nácvik :grinning: , protože prý těžko na cvičišti a lehko na bojišti :grinning:
4. únor 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti :grinning: Ty jo já a sex to teď nejde dohromady :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. únor 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky já už mažu z práce, přijedou zaměřit kuchyň.Jediný co mi kazí tu radost je to,že musím vlakem. :confounded: Marti budu mávat domečku :grinning: :wink: Pa :slight_smile:
4. únor 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko tak ať to dobře změří :wink: pááá
4. únor 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak program už mi konečně nahodili. Měla jsem tu frontu padesáti lidí nevěděla jsem kde mi hlava stojí...... :confounded:
4. únor 2009 ve 12:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady nikdo není !!!!!! :frowning2: :frowning2:
4. únor 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky co to je???
4. únor 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsem tu :slight_smile: , nějak jsem se zabrala do práce :grinning:
4. únor 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Marti to já taky a už mě to nebaví, tak bych šla domů, Martin volal že pojede až kolem páté, takže jedu busem, půjdu nakoupit, pokud po otevření peněženky nezjistím, že nemám za co, jinak mi to tchýně bude muset napsat na futro :grinning:
4. únor 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dneska asi taky pojedu domů vlakem, protože Josef jel až někam k Náchodu, ale do obchodu nejdu, včera jsem se stavila na vaňkovce protože jsem tam měli s Josefem sraz a než přijel tak jsem stihla utratit asi 400 za spodní prádlo :grinning:
4. únor 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jenom 400??? Já včera za dvě podkozeny utratila 1157 Kč!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
4. únor 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ještě jsou slevy, takže jsem koupila 3x spoďáry, nátělník a triko z dlouhým rukávem :dizzy_face:
4. únor 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm, u nás žádná sleva nebyla a na ty moje kozeny, nic normálního neseženu, od rákosníku mi nic nesedí a v Brně mají v Kenvelu a HM maximálně Céčko košíček, nic pro mě, i když včera jsem si taky jednu koupila v C, ale obvod 85, což je mi stejně velký, ale 75 ani 80 holt nebyl...půjdu na plastiku, jsem rozhodlá
4. únor 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlavně mi neříkej, že ta to všechno jsi dala ty čtyři kila :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj za vše 400 :grinning:

Já mám zase široký hrudník takže potřebuju 85 a skoro všude mají do 80 :angry:
4. únor 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
podprdy mi nejvíc sedí z CA, tak mají i 85
4. únor 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky....ahoj...to se máte,že máte kolem 85....já jsem trochu širší přes záda - mimo jiné :wink: - a potřebuju asi 95-100C.....u takových čísel mají výběr jen v takových těch babkovských padácích :-P ale já stejně nejraději chodím naostro :wink: zatím můžu :grinning: tak proč se v něčem mačkat
4. únor 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky, tak se pripad k vasi diskuzi. Ja mam opacny problem :grinning:
Nejlip mi podprdy sedi z HM, protoze mi aspon trochu udelaji prsa (ted je to jinak co jsu v jinem stavu, ale do te doby jsem mela 00 nic :grinning: )
Moje velikost je 75B.. a nejakou dobu jeste bude. Az mi zacnou byt podprdy hodne tesne vytahnu vycpavky a bude to zase na nejakou dobu vyresene :wink:
4. únor 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
mi je dneska furt na :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....a jinak zase špiním :rolling_eyes: sestra mi řekla,že mám dobrat toto platíčko HAK a uvidím,že prý se to prostě stává u nové antiko :angry: takže musím trpět a manža se mnou

jinak když jsem si před nedávnem kupovala podprdu v nějakým dražším obchodě- už nevím co to bylo- tak jsem si vybrala jen jednoduchou hladkou bílou podprdu......a pak u pokladny málem mažu trefilo :grinning: jsem za ni platila 800 :-P prej jestli i umí mluvit,když je tak drahá :-P
4. únor 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek