• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
No, jen to vidím za okny tak je mi pěkná zima. Taky se chystám do obchodu, zřejmě zmrznu, protože už nezapnu žádnou bundu :grinning:

Peti, drž se ať je ti zas dobře. Mně taky někdy bývá špatně, když to přeženu s čokoládou :confounded: jenže já se někdy občas neudržím. Lepší je doma nic nemít hihi
15. říj 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali to máš pravdu. Co já do sebe nahážu sladkého to je děsné. Se ani nedivím, že tak přibírám.
Ali máš už naplánovaný i termín toho císaře....?
15. říj 2009 v 10:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, k Doborovlné už nepůjdu, až po šestinedělí :wink:
15. říj 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé to je škoda. Mohly jsme se sejít a pokecat......
15. říj 2009 v 10:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
psala jsem vám příspěvek, ale musela jsem odběhnout nahoru, tak jsem ho nestihla odeslat....
Já se včera nestihla ani rozloučit, byla jsem v Brně u doktora na očním a pak jsme jeli na nákupy, teda Martin, potřeboval koupit rifle, boty, bundu, no nakonec má jenom rifle, košile a bundu vyhlídnutou, tu mu asi koupím já v neděli a buď ji dostane k Vánocům, nebo k svátku, i když bundu za tři litry k svátku no nevím :grinning: to už by na Vánoce nedostal nic :grinning:
15. říj 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani my jsme byli nakupovat minulý týden a nic jsme nekoupili :angry: , já jsem chtěla nějaké stříbrné naušnice a řetízek ale nic se mi nelíbilo a Josef potřeboval nějaké košile, ale buď se mu nic nelíbilo nebo to neměli v jeho velikosti :angry: , budeme muset zajet ještě do olympie, ale teda nevím kdy, o víkendu se mi tam moc nechce, bude tam moc lidí :unamused:
15. říj 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo teda koupila jsem si minulý týden vestu, akorát je mi teď k ničemu, protože bych umrzla :angry: , tak doufám že na jaře ji využiju, teda pokud nebudu mít buben :grinning:
15. říj 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, sejít se můžeme i bez návštěvy u doktorky, no ne :slight_smile: Vždyť já to z Kobylí do Bílovic tak daleko nemám. Stačí se jen domluvit, že jo!
Císaře naplánovaného určitě nemám. Zatím se vše nechává na volný přirozený průchod. Však jsem to dnes ráno psala, že jsme v celkem dobré poloze, že by se miminko mohlo dát porodit přirozenou cestou. Císař by se zřejmě řešil až kdyby měli nastat nějaké komplikace popř kdyby zjistili něco špatného při těch běžných kontrolách. Budu tam teď chodit každý týden :sunglasses:
Tak uvidíme jak se to bude vyvýjet :dizzy_face:
15. říj 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky může se v těhotenství černé uhlí? Mě je totiž hrozně od žaludku a ještě k tomu mám průjem ..... :frowning2:
15. říj 2009 v 10:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, než bych zkoušela černé uhlí, zkus dietku - rohlíky,piškoty, černý čaj, banán čokoládu....
Nevím, jak je to v těhotneství s černým uhlím :unamused:
15. říj 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, pokud ti nezabere dietka, tak černé uhlí můžeš, je to vlastně jenom přírodní preparát, nejlíp teda funguje, když se rozpustí ve vodě, nebo rozkouše, pokud by ti to dělalo problém, tak si kup v lékárně Carbofit v tobolkách, ten nemá ten pach po tom uhlí....ale je to sladký, tak by ti to nic dělat nemuselo, já uhlí beru kdykoliv je mi zle, naváže na sebe škodliviny, takže je super i třeba při plynatosti...jo a bacha snižuje účinek hormonální antikoncepce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a neměla by jsi ho zajídat čokoládou :slight_smile:
jedu na gyndu, pak dojdu...pa
15. říj 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
rohlíky a piškoty už jím. Uvařila jsem si ještě i mátový čaj. Ale skusím ještě uvařit ten černej.....
15. říj 2009 v 11:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky.....
15. říj 2009 v 11:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojka holky, t pocasi se zblaznilo, neeee?
Ani jsem nevytahla paty z domu a staci mi to, to je sileneee!
15. říj 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme zpet.. DOjeli jsme jen do Hluku..:slight_smile: VOlal pan, ze na Slovensko ani nemame jezdit, ze je tam kalamita jak sfin a ze asi az na jare... :confused: :sweat_smile:

Tk jsme zavolali na obecni urady tech obci, kam jsme chteli a rekli nam, ze "vetu nieje dobry napad vjizdat do obce, pretoze je tam pol metru snehu, velmi mokreho"... :grinning:

TOz fakt az na jare.... :frowning2:
15. říj 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne vetu, ale veru... :grinning:
15. říj 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsu trochu bezradna.. babicka chce dat neco Matyskovi k jeo narozeni, tak nas napadlo Beco nositko, to urcite vyuzijeme a uz se na to moooc tesim...
Jen nevim ktere vybrat... kdyby jsme meli holcicku, tak jasna volba je Carnival nebo Grace... ale u kluka nevim, vaham mezi Sky, Lenka nebo Argyle Deer [to asi vede]..
Nejspis necham rozhoduti na Feriovi.. ja jsu obcas faaaakt desne nerozhodna.
Vy by jste se jak rozhodly?

http://www.babynositka.cz/modely.html
15. říj 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni a kam jste chteli jet? Neco vyrizovat?
15. říj 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jak jsem videla to miminko v nositku, tak nebudeme potrebovat ani siroke baleni :grinning:
Nozicky ma krasne od sebe, presne tak jako ve Freikove perince :wink:
Uz at je nositk doma!!! :sunglasses:
15. říj 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaci a nechces neco min kluciciho? Jako abys to mohla pak v poho vyuzivat i na pripadnou dalsi holcicku...:wink:

Mne se z tech, cos "vybrala", nejvic libi Agryle Deer...:wink:
15. říj 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaci, to mas pravdu..:slight_smile: Ono se na kycle opravdu doporucuje noseni nasvislo... Pomaha i s prdiky a miminko je v teple u nosice a slysi tlukot jeho srdce a hybe se a pry tim roste i svalova hmota..:slight_smile: Minimiminka jsou totiz minimalne pohyblive a kdyz se nosi, hybe se taky... :wink:
15. říj 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaci a doporucovala bych si zajet nekam ho vyzkouset... Ono kazdemu sedi neco jineho... Jsou na vyber Manduca, Ergo a Beco.. Jde o popruhy, operku zad, bederni pas atd...
15. říj 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kdyz oni jsu bud holcici nebo klucici modely vetsinou.
Bezovou barvu moc nemusim, takze do toho urcite nepujdeme..

Me se asi nejvic libi taky ta novinka podzimu s jelenama :grinning: Vypada t dobre znackove! Jako abercrombie and fitch :sunglasses:
15. říj 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni a vic o nejakem obchode, kde najdu vsechny tri nositka najednou? nerada zkousim neco jineho v jinem obchode, potrebuji to srovnat v jeden moment, kdyz uz, tak uz :wink:
15. říj 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co Rust, Avery nebo Black? :slight_smile:
15. říj 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaci, www.branakdetem.cz - je to v Brne kousek od kostela na Josefske ulici... Tam vam poradi, jsou na to specializovani...
15. říj 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My uz nejsme minimalne pohyblivy, my jsme draci :grinning: co porad prdime do pliny a kopeme nozickama, uz zkousi i vydavat zvuky a krasne se usmiva.. pesticky uz nemame porad sevrene - kdyz mu mamka nenarve rukavicky, t potom nema na vyber :frowning2:
:sunglasses:
Ale vim jak jsi t myslela.. je pravda co jsi napsala. Urcite mu v tom bude dobre.

Jo a odstrikavanim jsme zvysili produkci mleka, huraaaaa! Uz mame vzdy na kazde dalsi krmeni, nekdy i dve, zasobu v lednicce :wink:
15. říj 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vetsinou ta miminka prvni momenty placou (popr. par prvnich noseni), protoze je to pro ne neco noveho, ale zvyknou si.. Proto se nenechte odradit, kdyz Matyas bude plakat pri "nandavani" do nositka..:slight_smile:
15. říj 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaci, ja nevidim novinku s jeleny... :frowning2:
15. říj 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Do ciste cerne uz nechc jit, to ta s tema jelenama je lepsi..
Uvidim co vybere Ferio. nereknu mu svoje favority, az podle toho co vybere on. :wink:
15. říj 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek