• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Tak to jo, to jsi nemohla tušit, že 16.10. bude venku kydat sníh....tak si uvaříte hafo kýblů svařáku a bude...nejlepší je s rumem :grinning: to vaří Mates, ale to snesu tak jeden max dva a jsem jasná :grinning:
16. říj 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
No uvidíme, v pátek jdeme do hospody, v sobotu jedeme na výlet do Brna na motokáry a menší prohlídku města, potom někam na oběd a pak zase zpět k nám a pak bude párty, budeme kupovat bečku (no ještěže máme v přízemí ten sprchový kout :grinning: - tam bude mít bečka stanoviště :grinning: ), vína a různého tvrdého alkoholu je tam víc než dost, takže pohoda :dizzy_face:
16. říj 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sakra, že bych si taky udělala v sobotu výlet, když máte tak pěkně nakoupeno :grinning: :grinning: no ale mě bude beztak špatně i po dnešku :grinning:
16. říj 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,opět jednouruč :grinning:
16. říj 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
se mi tak zdá,že julinka bojkotuje koníka,protože jen sednu za pc a řve :sweat_smile:
16. říj 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No totok, Iny, tak to vypadá, že malá nebude koníkovský závislák :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak vám musím napsat,že ve středu byl hororový den,malá od 9 ráno do 8 večera řvala a řvala,vyzkoušela jsem všechno a bylo to houby platný.půlku dne jsem prořvala s ní,hlava mě bolela tak,že jsem si musela vzít paralen.jirka mě nadával proč se prý tak stresuju.fakt den d :confounded: včera to bylo lepší a dnes uviidíme.v noci naštěstí spinká :slight_smile: to bych asi nedala,protože přes den spat nechodím,nějak mi to nejde :sweat_smile:
16. říj 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ha tak jsem to vymyslela,mám ji u prsa aje klid :grinning: sem něja zapoměla,že by mohla mít hlad :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. říj 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak to počasí je děs,ani ven nechodíme i když dnes vypadá,že už není takovej větr,ale pro změnu prší,takže z toho zas nic nebude :unamused:
16. říj 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Inko :slight_smile:

teda malá je pěknej křikloun :frowning2: , no tak snad to bude brzo lepší :slight_smile:

Jani u nás je chlastu pořád dost, většinou na akci každý doveze flašku a ta se pak ani neotevře, takže se nám to tu hromadí :grinning:
16. říj 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sakra Marti a že neřekneš abych dojela :grinning: :grinning:
16. říj 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny a zkoušela jsi nějaké masáže bříška, rektální rourku, nebo tak něco....??
16. říj 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani no můžeš dojet, my pijeme hlavně víno, tvrdý alkohol prakticky ne, akorát teda bílý rum v mojitu nebo cubalibre :grinning: a občas děláme i jiné koktejly, ale to spíš aby jsme upili zásoby toho chlastu :grinning:
16. říj 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo to chápu, nám se doma taky už pěkně dlouho válí becherovka a ještě nějaký nesmysl, bo já piju víno a Martin rum...nejlíp teda Božkov, žádný náhrážky :grinning: ale na svatbě nedávno bumbal cubalibre a taky mu asi chutnalo :grinning:
16. říj 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no musíme o víkendu udělat v baru čistku co tam vůbec je, ať víme co můžeme nabízet, ale určitě tam je metaxa, absint, gin, bílý rum, nomrální rum božkov, domácí griotka, domácí bylinná (něco jako becherovka), slivovice tak od 4 dodavatelů, samozdřejmě domácí :grinning: , pak je tam nějaký sladký kokosový likér (ten jsme kupovali do piňacolády) a určo tam bude ještě Jameson a možná ještě něco :grinning:
16. říj 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky... teda vidim, ze tady bude o vikendu nekdo vecirkovat :sunglasses:

Ja dnes byla s Matym v praci.. ven se neda jit, kosa a mrholi... doma me nechce spat, tak jsem ho supla do auta, v praci vytala kocar a nez jsem objela vsehcnz kancelare, tak maly spokojene spal dve hodinky, doma se krasne napapal, dokonce jsme kojili!!!! a uz zase spinka. je to zlato!
Iny prala bych ti aspon jeden takovy den, at si odpocines..
Me staci kdyz Maty trochu place, rve mi to srdce :frowning2: chudak Julinka, to musi byt strasnee!

Zdeni jj, Maty ma porad rukavicky, dobry postreh :wink: Ma je, aby se neskrabal.. jen je ma chvilinku dole a doskrabe si oblicej, takze je ma od narozeni na rukach :wink: aspon mi nebude v zime protestovat s rukavickama, ktere bych mu cpala kvuli zime. Pekne si na to zvykne a bude v pohode. A jak krasny oblicej ma, ani jeden skrabanecek :sunglasses:
16. říj 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Katy..:slight_smile:

Myslela jsem si to, ze je to kvuli skrabani... A teplo je mu urcite taky..:slight_smile:
16. říj 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Rukavicky plni dve funkce :wink: dobra vychytavka, hih
16. říj 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. říj 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...já se za chvilku rozloučím a konečně mizím domů a chystat se na večer....ty narozky musíme pořádně zapít :grinning: :grinning:

tak se mějte a pa pa v pondělí.....
16. říj 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tak si ty narozeniny tedy pořádně užij..... :grinning:
Ať Ti neni moc špatně zítra ráno .... :grinning: :grinning:

Já jsem si teďka musela dát černé uhlí, už jsem myslela, že mi bude dobře a je to tu zpět. Jestli mě to nepřejde do pondělka, tak v pondělí půjdu k doktorce.....
16. říj 2009 v 15:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, já taky doufám, že mi nebude zle, protože Martin potřebuje zítra nějakou asistenci na zahradě, tak abych mu u toho nespala :grinning:
16. říj 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
té doktorce aspoň zavolej, ale už jsem párkrát slyšela, že těhu nevolnosti se mohou objevit i ke konci těhu....tak snad to bude dobrý... :slight_smile:
16. říj 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tak jsem to někde slyšela.....

Snad to nebude můj případ. Na začátku jsem nevěděla co to je mít těhu nevolnosti a tenhle týden si to tedy vychutnávám....
16. říj 2009 v 15:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Petuli me ke konci byvalo taky dost spatne, od zaludku... bylo to zpusobene tim, jak maly tlacil na vschno uvnitr..
Snad to nebude nic vazneho u tebe a budou to jen tyto, i kdyz hodne neprijemne, pozdni tehu nevolnosti.
16. říj 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky , malá spí,ale předpokládám,že se hned vzbudí,když jsem tu :grinning: Katu dnes je fakt hodná a tohose děsím,protože noc bude určo stát za to :sweat_smile: No uvidíme :slight_smile: Peti mě taky bývalo špatně,prostě odpočívej :slight_smile: Jani vyzkoušela jsem všechno kromě masti na bříško,protože malá nesnáší kosmetiku,takže to jsem si nelajzla :wink: Už se bojím i jíst,ale v úterý jsem měla po dlouhé době čerstvej chleba.tak mě napadlo jestli to nemůže být z čerstvýho pečiva.Už fakt nevím,ani nevím za jak dlouho se to co sním dostane do mlíka :confused:
16. říj 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vytvořila jsem album na rajčeti,nějak nestíhám sem dávat fotky,když je musím zmenšovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak kdyžtak jukejte sem :wink: http://ingridvlckova.rajce.idnes.cz/JULINKA/
16. říj 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ha malá se budí,bude se papat :slight_smile: papa :grinning:
16. říj 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Maty je v tomto nastesti silak! Dva dny po sbe jsem mela rizoto s kukurici a hraskem.. cerstve pecivo jim bezne..
Snad mu to vydrzi a bude bez problemu i nadale.
kupodivu i pokozku ma krasnou a zadna kosmetika mu nedela problem - a t ja jsu lupenkar a Fero si taky prosel nejakym tim zvlastnim ekzemem, vsak vite.

Iny hned jdu kuknout na fotecky. Ja jsem taky vzdala vkladani na kona, to zmensovani je blbe, neni na to cas.

drzim palce, aby Julinka byla hodna holka i vecr a vlastne uz porad. Snad to nejhorsi mate za sebou a bude uz jen a jen dobre!
16. říj 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, cerstve pecivo by kojici matky nemely..:slight_smile:
16. říj 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek