• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
autor
Iny NADHERNAAA! je fakt uzaasna!
A vidim, ze tatinek je sikula zvlada pracovat i hlidat, tak to ma byt :wink:

A tobe to moc slusi, vypadas spokojene, stastne!
Sakris, ze ty prsa ale mas, gigantickeeee :grinning:
16. říj 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni ja ho jim bezne... snazim se ho nejist, ale to se stane malokdy. Navic fakt stare pecivo nesnasiiiim! :sweat_smile: Hlavne gumove rohliky, blueeee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. říj 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, ja vim, Katy..:slight_smile: Nektere ditka to snesou uplne v pohode, nekoho to proste nadyma a maminy by se mely vyvarovat...
Taky by se nemelo kynute testo - jako buchty... No a ruzna jina nadymava jidla, ale nekoho nadyma kde co, takze to si clovek asi nevybere a jist porad jen brambory a ryzi by se rychle omrzelo.. I kdyz mne to nevadi..:slight_smile:
16. říj 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko a chtla jsem ti uz parkrat napsat, ze jste si s Anetou ze Superstar hrozne moc podobne.. :slight_smile:

http://www.super.cz/celebrity/aneta-galisova
16. říj 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a den stary rohlik mi vubec nevadi..:slight_smile:
16. říj 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny malá je nádherná a Tebe to taky moc sluší....
Už se těším na toho naše špunta....
16. říj 2009 v 19:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Iny, malá je fakt kouzelná, strašně ti to s tím kočárkem slušelo....doufám, že malou to bolení přejde a bude to jenom občas, ale zase by bylo lepší, kdyby ji to trápilo přes den a v noci spala...jo a ten chleba, to je možný, že to máš z toho...já taky nemůžu sníst kde co...mě nadýmá snad i pohled na jídlo :grinning:

Já si včera užila oslavu, bylo to super, nesešly jsme se sice úplně všechny, ale i tak to stálo za to...večer jsem nemohla ani mluvit, vždycky mi vadí na diskotékách taková ta mlha, potom pokaždý ochraptím a taky jak musím křičet, ale dneska už je to v pohodě, dojela jsem ve čtyři a vstávala v osm :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mazec....tak pěkný víkend.... :dizzy_face:
Jo a funguje nám doma net :grinning: :grinning: ale myslím si že už minimálně od středy, akorát mi to nikdo neřekl.... :rolling_eyes:
17. říj 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky .... :slight_smile:

Jani tak to je super, že sis tak užila oslavu. A co si dostala pěkného?
Jsem si dneska přivstala. Jdu do kostela na ranní a potom chci péct kačenu. Tak jsem si říkala, že raději půjdu do kostela ráno. Erik hraje až na hrubé tak bych mohla sice spát, ale zase bych nestihla nachystat ten oběd. Já dneska budu, ale ještě o dietě. To je strašné už třetí den se cpu jen suchým rohlíkem se šunkou, piškoty a bébé oplatkami. Zítra jsem se rozhodla, že jdu na gyndu. Tak jsem zvědavá co mi řekne....
18. říj 2009 v 06:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Malá je celej víkend hodná,bříško nás sice zlobí,ale dá se to zvládnout :slight_smile: Děkujeme za pochvalu,na té fotce s kočárkem vypadám děsně,ale co už nadělám :grinning: Ale břuch už mám menší,prsa určo ne :grinning: Zdeni to mě potěšilo,že i připadám podobná té kočce ze superstar,ale bejvávalo :sweat_smile: Dnes u nás byla poprvé na návštěvě Simonka,tak potom přidám fotečky,má 6 kg a je fakt macík oproti naši prďolce :slight_smile: Dnes jsme měli na návštěvě ještě Jirkovu ségru,je fakt sranda jak jsou z malé všichni posraní :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ta bude rozmazlená až hrůza :grinning:Jani tý jo diskotéka,to už ani nevím co to je :stuck_out_tongue_closed_eyes:Si připadnu stará :sweat_smile: No nic mažu na telku,malá se beztak za chvilku vzbudí na jídlo.papa
18. říj 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :slight_smile:

Iny tak to je super, že malé už je lepší ....
Chtěla jsem se Tě zeptat. Co jsi všechno ve skutečnosti potřebovala z těch věcí co píší, že se mají nachystat do kobele do porodnice ....
19. říj 2009 v 07:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

Inko malá je fakt nádherná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Dneska mi odjel muž na školení do německa a vrací se až ve středu :frowning2: , ach jo mi bude smutno :frowning2:
19. říj 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:
Tak mě se dneska opět nechtělo vstávat, ale babička měla zatopeno i přes noc, tak se mi aspoň líp do toho tepla lezlo z postele....Marti já nesnáším když Mates odjede na nějaké školení, to je mi taky strašně smutno....
19. říj 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
DObre rano...:slight_smile:

Mne hrozi, ze MArtin mi odjede na skoleni na tri tydny s tim, ze se bude vracet na vikendy domu... Hmm, ja o vikendech pracuju... :rolling_eyes: Takze des bes - bude mi taky strasne smutno..:frowning2:
19. říj 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny a co kecas, ze bejvavalo??? Jsi furt stejna...:slight_smile: POrad kraaasnaaa.... :dizzy_face:
19. říj 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ..... :slight_smile:
Tak jsem akorát dožehlila. Mamka mi přijde umýt okna a mám takovou blbou záclonu která se musí žehlit. Tak jsem se do toho pustila než půjdu na tu gyndu. Jsem zvědavá co mi řekne. Snad mě vezme když nejsem objednaná....

Zdeni tak to Ti nezávidím. To je tedy blbé školení na tři týdny.....
To by mi bylo tak smutno ....... :confused:
19. říj 2009 v 10:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jestlize mas akutni problemy, Peti, osetrit/vysetrit te musi...:slight_smile:
19. říj 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já si to říkám taky, tak snad to tak bude. Vůbec se mi tam nechce .....
19. říj 2009 v 10:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem už i zpátky, tak kráva tam dneska zase neni a zítra taky ne. Bude tam až ve středu..... :angry: :angry:
19. říj 2009 v 11:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Peti, tak to by mě taky vytočilo....a už je ti aspoň trochu líp?
Zdeni, tak to ti taky nezávidím, kdyby jsi aspoň o víkendech byla doma, ale takhle??!!
19. říj 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti tak to naštve :angry:

Včera jsme byli nakupovat a dívala jsem se v mark&spencer na dětské oblečení a mají fakt krásné :dizzy_face: , akorát teda moje hormony to neunesly a málem jsem se tam rozbrečela :pensive: :angry: kuva fix
19. říj 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti a kde jste byli? Já byla včera v Olympii a tuším že mark&spencer je jenom tam...taky jsem v jednom obchodě koukala po dětským oblečení... :frowning2: a teď nevím jestli jsem to prošvihla, ale jak vlastně dopadl tento měsíc?? :confused:
19. říj 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani v olympii jsme byli :slight_smile:

tenhle měsíc dopad jako všechny ostatní :angry: , dneska jsem 7DC
19. říj 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak to mě mrzí, to jsem asi propásla...já podle příznaků asi začnu mrchovat zítra...dneska jsem nafouklá a bolí mě břicho, tak uvidíme, co z toho bude...
my tam teda byly s kámoškou hned ráno, ale vzhledem k tomu, že tam bylo milion dva lidí, tak bychom měly hodně velké štěstí abychom se potkaly ... tak snad příště :slight_smile:
19. říj 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme tam byli v 10 ráno a lidí tam ani moc nebylo, bývá to podstatně horší. Josef sháněl košile, ale je to fakt děs, potřebuje prodlouženou délku rukávů a to je dost problém, skoro nikde nemají a když jo tak vypadají hrozně, nakonec teda koupil jako vždy u blažka, ale pěkně podražili :angry:

No jo mrchy mrchovaté škaredé :angry: :angry: :angry: , ach jo, ale kdyby to vyšlo teď tak by jsme měli super dárek na vánoce pro rodinu a rodila bych někdy kolem výročí svatby :grinning:
19. říj 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak to jsme tam byly zaráz :grinning: akorát my se asi ve dvou obchodech prodíraly davem...ale spíš mě zarazilo, že tak brzo ráno, bylo už solidně plný parkovište, ale my asi ve dvanáct odfrčely domů....ale sháněly jsme jenom boty, tak to byl fofr...jdu domůůůůů. jupíííí...teda ještě musím do banky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. říj 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky...
Jeee Marti, dekuji za tip na napuk v M&S.. premyslim, kde sehnat detske obleceni.. napada me jen Tesco a HM.. V Chiccu se mi nikdy nic nelibilo a jinak nevim..
19. říj 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hlasim, ze Maty spal od 22h do 3h, potom se budil v 7 a 10h... Nebylo nejepleji, ale sli jsme na chvilku ven, preci jen cerstvy vzduch je cerstvy vzduch.

Pridala jsem prave nejake nove fotecky.. rychle vam dopisu a jdu jeste pozehlit nez se mi chlapi vzbudi :slight_smile:

Zitra musime brzy rano vstat, ne v 10h jak dnes, protoze musime k Dr. na kontrolno odber krve. A taky je Maty nejaky nachlazeny, tak at se na neho podiva.
19. říj 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaci, detske se da jeste sehnat v CA...:slight_smile: Maji tam spoustu hezkych veci..:slight_smile:
19. říj 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky .... :slight_smile:

Katy moc pěkné fotečky. Kolik už Maty váží a měří?
20. říj 2009 v 07:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ten maliníkový čaj se má pít od 35týdne? A to magnésko se zas nemá užívat od 35 týdne?
20. říj 2009 v 08:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek