• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Jé holky dneska máme výročí. Přesně před rokem jsme si začínaly psát ..... :grinning: :grinning:

Alespoň jsem to odvodila od své registrace na koníkovik, protože vím, že jsem hned potom zakládala diskuzi....
20. říj 2009 v 08:16  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky..

Zdei dekuji za tip!

Peti vazi urcite uz pres 4300g. Presne za tyden jdeme do poradny a tam ho budou i merit a vazit, tak jsu zvedava. Hodne se vztahl, roste jako z vody!
20. říj 2009 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Peti tak nejak s tim cajem a magnezkem..
Mozna ze magnezko se ma prestat brat od 36tt.. ja si uz nepamatuju kdy jsem ho vysadila presne. A k caji jsem se ani nedostala :o]
20. říj 2009 ve 13:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, jdu vás dočíst,tak mi neutečte :wink:
20. říj 2009 ve 14:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak dočteno :slight_smile: Peti maliníkový čaj jsem pila 2 x denně od 36 tt,hrozně mi chutnal.Je fakt ,že jsem porodila o 4 dny před termínem a samotný porod byl taky fofr,ale jestli to byl následek čaje to nevím :grinning: Malá je s maminou venku,tak jsem povysávala,vytřela země a peru třetí pračku.Asi budu posílat malou ven častěji :grinning: ale za půl hodky má jíst,takže bude po volnu.Je docela divný ji nemít u sebe :sweat_smile: Marti do marks a spencer načouhnu taky,musím koupit malé nějaký šatičky na vítání.Včera nám přišel rodný list,tak asi zítra vyrazíme poprvé s malou pryč autem,vůbec se mi nechce ji tahat po lidech :frowning2:
20. říj 2009 ve 14:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti k tomu výročí tady na koníkovi,bude to tak,protože já si píšu takový deníček od té doby co jsme se rozhodli,že chceme být 3 a pak celou dobu těhotenství.Teď v tom pokračuju a píšu ho malé,každý den aspoň větičku, na první stránce toho deníčku jsem si přečetla,že to rozhodnutí padlo 16.10.,zrovna jsem držela malou v náručí a byl to úžasný pocit,že uplynul rok a mám babulku u sebe :dizzy_face:
20. říj 2009 ve 14:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Katu mrkla jsem na fotečky,malej je fakt úžasnej :dizzy_face: A jak vidím,tak tatínci mají velmi podobný polohy při chování prcků,nejlépe vleže :grinning:
20. říj 2009 ve 14:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Katu včera sem si na tebe vzpoměla,jestli už máte pesany u sebe.Byla jsem venku a šla mamina s kočárem a psem(byl to teda velkej pes),měla co dělat,aby urejdovala kočár a psa,no něco na moje nervy.Tak jsem si vzpoměla jak to jde s nima tobě? :sweat_smile:
20. říj 2009 ve 14:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak se mi nhlásial návštěva,papa :slight_smile:
20. říj 2009 ve 14:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak koukám Inka tady trpěla docela slušnou samomluvou :grinning:
Ty jo, to už je rok? To je mazec a nejlepší je, že jsme sem přišly jako snažilky a pomalu půlka z nás má miminka :dizzy_face: to je prostě super, tak doufám, že ten druhý rok si necháme diskuzi přejmenovat na maminky z JM :dizzy_face: :dizzy_face:
20. říj 2009 v 15:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, samomluva pokračuje :grinning: Peti jsem si uvědomila,že jsem ti neodpověděla co jsem ve skutečnosti potřebovala z toho seznamu do porodnice,takže víceméně všechno,hlavně si kup pořádně velký poporodní vložky.Já jsem si koupila malý a ty jsou na prd.V porodnici ti jich pár dají,ale to je jen na jeden den.Teda na porodním jich máš k dispozici kolik chceš,ale na 6nedělí ti jich dají jen pár,kdybych to věděla,tak si ty obr vložky nacpu do kabele,protože takový koupit ani nejdou a to krvácení je fakt masakr :sweat_smile: Pak si hlavně pořiď poporodní kalhotky,ale ty dobrý jakoby síťovaný s nohavičkama,já jsem měla dvoje,sice to schlo rychlostí blesku,ale je otrava na to furt myslet.Takže doporučuju aspoň čtvery,já jsem je používala ještě i doma na noc.Pak doporučuju min 2 osušky,Jirka mě pak vozil i čistý a ty špinavý vozil dom.Určitě doporučuju vzít si ty kuchynský papírový utěrky,ty jsem používala po sprchování na spodek,protože bych měla ty ručníky od krve.Jo a dobrej jemnej wc papír a neparfémovanej :wink: Pak žabky do sprchy.A hlavn jsem táhla kabelu kosmetiky a šminky,jediný co jsem používala byl kartáček ,pasta na zuby,kartáč na vlasy,krém na obličej,deodorant a namalovala jsem se až před odchodem dom´.Jo a vlastně ještě jednorázovou žiletku a jednou jsem si umývala vlasy,takže i fén jsem využila :wink: Jo a malou jsem si asi od třetího dne oblíkala do svých pyžamek z tesca,protože z těch košilek se mi furt vyslíkala.Ty pyžamka jsou fakt super,prodávají je po třech v balení a malá je nosí i teď klidně celej den,celý na cvoky,nic přes hlavu,prostě paráda.V porodnici jí byla velikost 0-0m,ty jsou jí už ted malý,tak má 0-3m a chysttám se koupit i ty větší,protože jsou fakt super :slight_smile: Jinak špejličky ani jinou kosmetiku nepotřebuješ,snad jen krémik na prcinu,jinak tě tam zásobují vším 2 x denně.Já jsem táhla tunu věcí a víceméně zbytečně.Jirka to odvážel postupně jak stěhovák :grinning: Tak na víc sem si zattím nevzpoměla,kdyžtak se ptej :wink: Jdu se najíst ,umyt a válet :grinning: papa
20. říj 2009 v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Iny ja jasem svoje 2 baleni poporodnich vlozek nechavala dobrovolne na sestinedeli, doma bych s tim mohla akorat tak zatopit :slight_smile:
Ono je to asi jine po normalnim porodu a po CS. Ja ani nevim jak jsem krvcela prvni 3 dny, protoze to nas umyvali a starali se o nas sestricky na JIP. Jsem si myslela jak potupne se budu citit, ale bylo mi to uplne jedno, byla jsem rada, ze jsem v leze dokazala nazvednou na tu chvilku zadek a oni nas umyli.
Doma jsem mela uz jen ti slipove vlozky, ty pidi tenke par minimetru a pouzivamje doted... v pondeli uz koncim sestinedeli a cekam, kdy to cisteni skonci!!! Uz par dni byl klid a pak zase.. jsem se tesila, ze telo je ciste a ono to pokracuje.. :frowning2:

Ty pyzamka mame taky, Maty v nich spava a je i pres den, jen kdyz nekam jdeme, tak ho vyfesakuju. :slight_smile: Jsou skvele, prakticke a dobre se oblikaji.
Ted uz Maty jakz takz drzi hlavicku, tak se mu daji oblect i bodynka, jinak jsem mela pocit, ze ho u toho oblikani musim zdranit, bodynka byly mou nocni murou :slight_smile:

V sobotu se chystame na nakupy do Brna, snad to vyjde. Uz se tesim jak vezmeme utokem detske obleceni!
20. říj 2009 v 19:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Iny to ja s malym jezdim autem uz od zacatku, moc se mu to libi, jen ho tam dame tak spi.. :grinning: Protoze jsem ze zacatku nevydrzela dlouhe prochazky diky te jizve, tak jsem jela autem do mesta, tam vytahla kocar, pojezdila co bylo potreba¨, nalozila prcka zpet a jelo se dom :grinning: :grinning: A ted to delam taky tak, protoze je zase silena zima a je nachlazeny, tak at nejsme nejak extra dlouho venku.

A citim se lip pro pripad, ze by se vzbudil a byl hladny, muzu ho nakojit rychle v aute, nebo rychly uprch domu autem :slight_smile:

Urcite se to bude Julince moooc libit!
20. říj 2009 v 19:32  • Odpověz  • To se mi líbí
AHojte..:slight_smile: Ja jsem se dnes zase vztekla v praci... Nevite nekdo o necem? Katy, cooo??? :grinning:
Ja snad pujdu prodavat nekma do obchodu nebo uklizet nebo co, jen abych se nemusela otravovat... :unamused:

Taky bych jela nakupovat, ale nemam za co... :sweat_smile: :rolling_eyes:

Katy, kdybys chtela tip jeste jeden, az bude Maty vetsi, vyjedte si do Vidne do HM a CA - tam to vyjde o par stovek levneji (teda jak co), ale muzes kuknout tady

http://shop.hm.com/at/deptstart?dept=BARN&shoptype=S
20. říj 2009 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Zdeni o nicem nevim.. doba krize :wink:

Do Vidne pojedeme az bude starsi, to urcite. Zase si to namirime smer SCS, tam je to skveleee! Vyrazime tam na jarni nakup. Z Brna jsu otravena uz ted :wink:
20. říj 2009 ve 22:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Katy, ja vim, byla to sranda...

Ja snad pujdu delat i prodavacku... :rolling_eyes:
20. říj 2009 ve 22:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky .... :slight_smile:

Iny díky moc za informaci. Vložky ještě jedny dokoupím. Koupila jsem totiž jen jedno balení a ty pyžamka zajdu do teska taky koupit. Ještě to přetlumočím i ségře.
21. říj 2009 v 07:31  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky mě se zdá, že co jsem doma, tak mi ten čas letí rychleji než když jsem chodila do práce .....
To jsem vůbec nečekala.

Dneska mám celej den taky už naplánovanej. Dopoledne budu hlídat sousedovic Haničku a odpoledne na druhou hodinu mažu na tu gyndu a potom se stavím za kolegyňkou na úřad a budu večer ....
21. říj 2009 v 07:51  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Bre rano....:grinning:
21. říj 2009 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ráno....už jsem v procesu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a nechce se mi..... :confounded: :confounded:
21. říj 2009 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
A ja mam volno...:slight_smile:

Budu dnes varit koprovku a budu pect nejakou buchtu... Jeste nevim jakou... :confused:
21. říj 2009 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdeni, prosím jednu porci koprovky s vajíčkem a brambůrky do Boskovic :grinning: děkuji :grinning: :grinning:
já miluju koprovku, ale Mates ju nejí, tak ji nevařím ...
já mám volno až příští středu :grinning:
21. říj 2009 v 11:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Tady chcipnul pes.... :rolling_eyes:
21. říj 2009 v 17:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Zdeni ... :slight_smile:
21. říj 2009 v 17:11  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jsem nějak neměla čas celej den. Dopoledne jsem dělala chůvu. Do toho ještě Erik přivezl postýlky. Tak jsem je skladali. Potom ségra přišla na návštěvu jak šla z gyndy a potom jsem zase mazala já na gyndu kde jsem strávila necelé dvě hodiny. Sice jsem byla objednaná, ale čekala jsem třičtvrtě hodiny v čekárně potom si mě zavolala sestřička a zase jsem čekala třičtvrtě hodiny než vyšetřila tu co byla předemnou a potom jsem konečně přišla na řadu já a byla jsem tam snad jen pět minut. Zítra musím jít k obvoďákovi aby mě poslal někdě z křečovýma žilama .....
21. říj 2009 v 17:15  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdenča se mi někde vytratila, tak jdu mejt nádobí. Jsem dělal palačinky k večeři, tak msím po sobě ještě uklidit.
21. říj 2009 v 17:23  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky .... :slight_smile:
Tak tu máme zase čtvrtek. Už je tomu přesně čtrnáct dní co jsem doma z práce. Nemůžu tomu uvěřit, že to tak šíleně letí.....
22. říj 2009 v 07:33  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Peti a co ti mudra řekla?
Zdeni, kde mám tu koprovku??? :confused:
22. říj 2009 v 08:24  • Odpověz  • To se mi líbí
JAni, k snidani se to nehodi.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Stav se u nas - Martin bude sam doma...:grinning:

Bre rano....
22. říj 2009 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdeni, já bych koprovku snědla i ke svačině :grinning: :grinning: :grinning: tak nic teda...no a nebo já řeknu Matesovi, ať mě k vám odpoledne na tu koprovku hodí...Martin jako Martin, vždyť je to jedno :grinning: :grinning: :grinning:
22. říj 2009 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek