• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Zdar ženy :slight_smile:

tak už mám muže zase doma :dizzy_face: , zítra začíná ta naše víkendová párty, ale teda myslím že budu za abstinenta protože mi poslední dobou nedělá alkohol dobře, včera jsem si dala 2dcl vína a dneska mi není zrovna dobře, v neděli jsem si dala zase domácí griotku a v pondělí mi taky bylo všelijak. Hold se to tělu nelíbí :grinning:

Peti teda úžasné čekání u doktork :rolling_eyes:
22. říj 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jsem se vrátila z obchůzky. Byla jsem u obvoďáka a tam jsem dopadla jak sedláci u Chlumce.....
Řekl mě, že nechápe proč by mě měl s těmi křečovými žilami někde posílat ať si mě tam pani doktorka z gyndy pošle sama když chce. Že to hold mám vydržet. Ten průjem jsem tehdy jak mě bylo pořád špatně měla z léků co mi dala doktorka na gyndě.....

Jinak dneska zase o půl druhé razím do Břeclavi do TAKA. Jsem zvědavá jestli něco pořídím....
22. říj 2009 v 10:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti já to čekání vychytám vždycky ...... :grinning: :grinning:
22. říj 2009 v 10:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ségra byla včera prvně v 36týdnu na monitoru a doktorka ji řekla, že už má stahy po osmy minutách a čípek 3. Já jdu na monitor v pondělí 2.listopadu, tak jsem zvědavá jak dopadnu....
22. říj 2009 v 11:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti já myslela, že ségra rodí až po tobě...aha ona je o 14 ní rychlejší :grinning:
22. říj 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ségra rodí předemnou. Jsem ten týden napsala špatně. Ona už je vlastně v 37 týdnu. Dneska je 36+2....
22. říj 2009 ve 12:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky neznáte nějakej dobrej recept na přípravu zvěřiny. Jsem dostala maso z jelene a nevím co s ním?
22. říj 2009 ve 12:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Peti abych se přiznala, tak já když minule dělala guláš z divočáka, tak chutnal skoro stejně jako z hovězího :grinning:
22. říj 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Guláš jsem si říkala, že asi ne. Ale já právě vůbec nevím co. Nikdy jsem zvěřinu ještě nedělala....
22. říj 2009 ve 12:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak z toho udělej klasickej řízek...to je ze zvěřiny taky moc dobrý :wink:
22. říj 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je dobrej nápad....
Jani díky .... :dizzy_face:

Mám jet za půl hodiny do toho Taka a nějak se mi vůbec nechce. Raději bych si šla lehnout.....
22. říj 2009 ve 13:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě čeká vyvařování a chystání zítra, ještě budeme muset lehce douklidit, ale stejně nepočítám že by někdo dorazil dřív jak v 6, takže pohoda, z práce prchám ve 3 doufám :slight_smile:

Já bych si šla taky lehnout, pořád mě bolí hlava :rolling_eyes: , no a to chceme jít odpoledne ještě do fitka, no nevím, pokusím se muže ukecat ať se na to vykašleme, ale teda nevím jestli mi to projde :grinning:
22. říj 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přihodila jsem fotečky,jsem si hrála :slight_smile: Narojily se nám nějak návštěvy,takže nestíhám sem ani mrknout :sweat_smile: Malá ted chrní v kočárku,překvapilo mě jaký je tam teplo,sem přišla zpocená jak myš.Nakonec jsme včera nikam nejeli,poslala jsem Jirku nahlásit malou na pojišťovnu a pak někdy pojeden do Brna,ale v týdnu.O víkendu mě tam nikdo nedostane :stuck_out_tongue_closed_eyes: Marti tak pěknou párty přeju a ať vám není moc blbě :grinning: Peti ještě si do porodky vem takový ty přebalovací podložky jednorázový,dávala jsem si je pod sebe na postel :wink: Jo a já krvácím ještě teď,sice už je to spíš špinění,ale doma jsem vypotřebovala ještě 4 balení těch tlustých vložek.po císaři je to určitě o něčem jiným :wink: Jo holky,kde se vyřizuje porodný?Na sociálce?Tohle měli vymyslet jinak,např přes mail,by mě zajímalo,která mamina má čas jezdit po úřadech :angry:
22. říj 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a foporučuju mít doma hodně rychlozavinovaček,měla jsem 3 a jak to teď blbě schne,tak jsem si koupila ještě 1.Jednu malá pročurala,druhou pokakala a třetí byla mokrá a už spala v dece :grinning:
22. říj 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Iny, ty fotky jsou super, skoro jak z ateliéru a nejlepší je ta,jak malá vyplazuje jazyk...to je jasný, má tě na háku :grinning:
22. říj 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zpět z Břeclavi. Moc jsem toho nepokupovala. Jsem jsem synovcovi koupila na Vánoce mikininu a zbytek kupónku asi propadne nebo tam pošlu mamku.

Iny fotečky jsou fakt super ....
Malá je prostě nádherná .....
22. říj 2009 v 16:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, všechny vás moc zdravím
:slight_smile:

Tak zas po čase mám chvilku abych sem za vámi nakoukla. Huráááá, máme posbíráno a teď už bude mnohem příznivější a klidnější období. Už mě ta role svačinářky moc nebavila. Jak mám půl dne vyvyřovat, tak mě to vždycky zmohlo, že jsem pak zbytek dne proležela a prospala.

Iny, malá je fakt kočka a ty jsi dobrý fotograf. Pěkný fotečky :dizzy_face:

Peti, teda sleduji, že máš taky trošku trápení. To ta Dobrovolná na to nedošla, že tě ty léky tak zlobí!!! Mě pořád natékají ruce a kotníky. Začal mě bolet nárt na pravé noze, takže taky sranda. Prolévám to kopřivovým čajem a trošku to pomáhá, ale úplně to nepřestává. K Dobrovolné půjdu až po šestinedělí. Hlídají si mě teď pravidelně každé úterý v Bohunicích a jsem ráda, že tam chodím. Jsou tam moc milí. Jinak jsme stále zadečkem dolů, ale o císaři není vůbec řeč. Jsou nakloněni k tomu vést porod co nejpřirozeněji a k sekci by se přistoupilo až v krajní nouzi.
22. říj 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iny mala je uzasnaaaa! Moc povedene fotecky!
Ja jsem podobne fotila Matyho vcera... vytahla jsem nasi double king perovou kapnu zimni, polozila na to Matyho, no a nezaal cuuurat :grinning: samozrejme, ze byl uz nahy, pripraveny na foceni :grinning: :grinning: :grinning: Tak jsem drapla bodynko a zabranila nejvetsi pohrome :slight_smile:
Byla to sranda.. hlavne jsem ho chtela fotit kdyz spinka a on se jak na potvoru probral. Nejaka fotecka se ale povedla, jen co se dostanu k tomu abych to stahla a upravila, tak to sem dam.

Jdu se hodit do pyzama a spaaat... jsu docela unavena za dnesek.

Pa paaaaaaa
22. říj 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
DObrou noc..:slight_smile:
22. říj 2009 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky .... :slight_smile:

Tak tu máme zase pátek.....
Dneska se mi zdálo, že jsem rodila. Začínám asi blbnout.
Taky si po dnešní noci připadám jako princeznička na hrášku......... :grinning:
Nemohla jsem vůbec pořádně spát.......

Ali to se máš, že si Tě už hlídají v té porodnici. To je určitě o 100% lepší péče než u nás na gyndě. Ali tak mě napadlo jestli nechceš alespoň na jednu z nás číslo na mobil, aby si nás mohla potom informovat až se mimčo narodí. Já bych Ti svoje klidně napsala. Kdyby si tedy chtěla...
Přeci jenom už to máš pomalu za čtrnáct dnů ....

Dneska mám v plánu, že trošku poklidím a operu. Zítra ráno jdu ke kadeřnici, tak to se mi potom nebude už nic chtít. Ségra mě slíbila, že mě ještě nabarví, tak toho musím využít.....

Iny a Katy používáte monitor dechu?
23. říj 2009 v 07:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, hurá, máme pátek a mě po čtyřech dnech zpoždění dorazila rudá kámoška...no sláva...už jsem se začala bát, že je něco špatně :grinning: :grinning: :grinning:

Ali je fajn, že si tě v nemocnici hlídají....kámoška rodila v Bohunicích dvakrát, měla nějaké problémy s krví, tak si ji taky hlídali a byla tam moc spokojená
23. říj 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak nás zase trochu víc začaly zlobit prdíky :frowning2: ted tady malou houpu na ruce :frowning2: peti monitor používám,i když je s náma skoro pořád v posteli :grinning: máme babysense,ten má 2 desky,takže jednu mám dole a jednu nahoře a přenáším jen tu krabičku :wink: katu kde vozíš v autě malýho,vepředu nebo vzadu?my máme vepředu airbag a vzadu máme krátký pás :angry: jirka to teda nějak připevní,ale je to boj :confounded: a my už odcházíme :unamused: papa
23. říj 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek,

Peti, jasné že si můžeme vyměnit čísla. Ať to máte z první ruky :grinning: až na to příjde. Určitě bych dala vědět. S tím spaním je to ke konci fakt divočina, ani na boku ani na zádech a ty wc výlety, taky nic moc :confounded: . Teším se až bude Šmrdla v náručí :dizzy_face: :dizzy_face:

Jani, to je škoda, že ta potvora dorazila, třeba se jednou dočkáš a mimi bude na cestě ani o tom nebudeš vědět a samo sebou to bude krásný :wink:
Zatím jsem na Bohunice neslyšela nic špatného a sama jsem tam fakt spokojená. Věřím, že mi to vydřží až pojedu i se Šmrdlíkem domů.
23. říj 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj zenske..:slight_smile: Ve 21:00 mi zacalo 60 hodin volna!!! :grinning: Juchuuu!!!

Jak se mate vy?
23. říj 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno .... :slight_smile:
Tak jsem si dneska přivstala. Razím k té kadeřnici a potom musím vařít. Dneska budu dělat jen bramborovou kaši s uzeným masem a zítra budeme mít domací knedlík a jelení kýtu v pikantní omáčce. Jsem zvědavá jak to dopadne. Vživotě jsem ještě zvěřinu nepřipravovala.

Ali číslo jsem Ti už poslala na IP.
24. říj 2009 v 07:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni jak to, že máš 60 hodin volna?????
24. říj 2009 v 07:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vlastně to jsou jen dva a půl dne. Tak si je pořádně užij a neporacuj.....
24. říj 2009 v 07:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, mam volny vikend, tak si uzivam..:slight_smile: At se ti jelen zitra podari..:wink:
24. říj 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, malou si vzala ven švagrová,tak jdu dohánět resty :sweat_smile: musím vyřídit milion věcí a furt na ně nemám čas.Ali jsem ráda,že to mám za sebou,jak jsi psala o tom spaní a chození na záchod,tak se mi to úplně vrátilo.I když s tím spaním jsem si moc nepolepšila :grinning: Ali v Bohunicích taky fotí miminka do rovnosti,že?Pak se na šmrdlíka mrknu :slight_smile: Tak a jdu něco dělat at můžu čučet na básníky :slight_smile: Jo holky dnes večer je miss,je tam i kočka z Břeclavi,všimněte si klobouku co bude mít ve volné disciplíně.Ten je ségry :grinning: :grinning: :grinning: Jsem jí říkala,vidíš aspoň tvůj klobouk je na miss :grinning: tak papa
24. říj 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
a Peti Jelenu zdar :grinning: :grinning:
24. říj 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek