• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
autor
Ahoj holky, nejak to tady flakam... ale docitam vas, jen nejak nestiham psat :slight_smile:
Maty uz nespinka a vyzaduje nasi pozornost, nebo nekde trajdam.. neni toho casu uz tolik. A kdyz spi, tak toho vyzivam jinak, uklidem, spankem :grinning:

Iny ja mam jedny šatule bile.. hodne svatecni, az svatebni bych rekla. Jsou jednoduche, ale krasne, svatecni. Zitra mi je sestra priveze, tak je nafotilm a uvidis, poslala bych ti je. Kazdy den jezdim ted do mesta, takze neni problem :wink:

No nic, broucek je uz zase vzhuru, tak jdu za nim.. pa paaaaaaa
28. říj 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky .... :slight_smile:

Tak jak jste svátkovaly?
29. říj 2009 v 07:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak svátek jsem propracovala ani jsem se nedostala k tomu, abych zapnula net...takže až dneska v práci...Martin jel do práce, tak já od rána uklízela, žehlila a pak jsem musela uvařit, na včerejšek a vzhledem k tomu, že dneska dojedu pozdě a zítra máme inventuru, tak jsem musela vařit i na tyto dva dny....a večer jsem si aspoň na chvilku zajela za kámoškou na kafčo....
29. říj 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani .... :slight_smile:

Já jsem ten svátek proležela u televize. Vůbec se mi nic nechtělo. Jen jsem dopoledne navařila a hotovo. Dneska se chystám, že upeču bábovku a potom si pořádně pouklízím v obýváku.
K večeři udělám jen míchané vajíčka. Už mě vůbec nic totiž nenapadá co mám vařit. Můj taky pomalu nic nejí. To je šílené jak on je mlsný..... :unamused:
29. říj 2009 v 09:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě se teda taky nic nechtělo, ale pak jsem si tu horu prádla dotáhla k telce a skoro dvě hodiny jsem žehlila, skládala ponožky a spodní prádlo a zašívala trenky....než Ježíšek donese nové :grinning: :grinning: jo to znám Mates je taky strašně mlsný...takže vymýšlet něco k jídlu, je docela oříšek..... :unamused:
29. říj 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

Tak my jsme včera ráno zajeli do fitka, po cvičení jsme si vlezli do výřivky a do páry a potom jsme jeli nakupovat na Hatě do Freeportu, protože Josef potřebuje nějaké košile, ale bohužel opět jsme nepořídili, potřebuje totiž prodlouženou délku rukávů a to skoro nikdo nedělá :angry: , takže to vypadá že už fakt nezbyde nic jiného než si nechat všechny košile šít :unamused:
29. říj 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti ... :slight_smile:

Tak výhřivku bych si dala taky ..... :dizzy_face:

Marti jak to vypadá tenhle měsíc vůbec s grafem.....???
29. říj 2009 v 10:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti tady je graf, zatím je brzo

http://www.fertilityfriend.com/home/2a0b02

No my si vířivku dopřáváme minimálně 1x týdně, po cvičení je to víc než příjemné :dizzy_face:
29. říj 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti, tak to jste měli pěkný sváteční den :dizzy_face: já jsem si myslela, že pojedu s Matesem na Slovensko a on nakonec nejel, tak jsem byla doma...taky zábava :grinning:
29. říj 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani jj po cestě domů jsme si koupili zákusky a doma jsme se pěkně přežrali :grinning: :grinning: :grinning:
29. říj 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda, tak zákusečky, no to se teda někdo má :grinning: :grinning: taky bych si dala, já se zrovna cpu jablkem :sweat_smile:
29. říj 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a celé cvičení bylo v čoudu :grinning: , já zrovna obědvám salát, jablko jsem měla na svačinku :grinning:

V sobotu jdeme na přeměření na bodystatu po měsíci, tak jsem fakt zvědavá, ale tuk určo ubyl, váha sice moc dolů nešla, ale to budou nové svaly :dizzy_face:
29. říj 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, lepší svaly než tuk...co já bych za to dala :grinning: no nic...ale konečně jsem se začala stravovat pětkrát denně a je to mnohem lepší...tak snad mi to vydrží, musím si vážit jídlo kvůli kaloriím a hlavně se musím naučit pít, já třeba v práci vypiju 2 litry vody...není problém, k tomu bylinkové nebo ovocné čaje, ale jakmile jsem doma, o víkendu o dovolené, tak s bídou vypiju dva velké hrnky čaje a vody třeba ejnom půl litru a to je sakra málo...ale nevím jak to dělat abych se doma naučila pít, už jsem vymyslela, že si pořídím dvě plastovky a naplním je ráno vodou a večer prostě musí být vypité a je to...snadné a jednoduché, jenom se k tomu dokopat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. říj 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já 5x denně jím, ale k počítání kalorií jsem se ještě nedostala :grinning: , jediné co mám spočítané je kolik bych měla dle bodystatu denně přijmou kalorií, ale počítat to to se mi fakt nechce :grinning:

A s pitím to mám úplně stejně, v práci v pohodě 2-3 litry, mám pořád hrnek s vodou před sebou, ale doma na to musím furt myslet
29. říj 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak s tím pitím jsem na tom taky tak. Když jsem chodila do práce vypila jsem tři litry denně a teďka co jsem doma tak hrůza. Vypiju maximálně litr a to je hodně. Jídlo naštěstí nijak extra teďka co jsem těhotná neřeším, ale zachviličku mi to přestane až budu chtět zhodit ty šilené kila.
Už jsem Erikovi říkala, aby mě koupil na Vánoce nějaký posilovací stroj dívala jsem se po tomhle http://www.tv-products.cz/leg-master.html. Nejraději bych orbitrek, ale ten bohužel hodně zaměstná místa a nemáme ho na bytě kde mít....
29. říj 2009 v 15:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem tu adresu spletla. Chtěla bych tenhle http://www.tv-products.cz/leg-master-profi.html
29. říj 2009 v 15:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bry den, jsem doma z Brna..:slight_smile:

Iny, co ty saty? Vybralas neco? :slight_smile:
29. říj 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky .... :slight_smile:

Tak dneska jsem zase od tří hodin nespala. Zase jsem měla šílené křeče v rukou. Hrůza. Musela jsem si ty ruce v noci i procvičovat. Jestli to tak budu až do porodu, tak to bude tedy něco ..... :frowning2:

Jinak dneska jdu dopoledne ke kámošce nechtařce na besedu. Je taky těhotná. Má rodit týden po mě.....
Včera jsem taky navštívila sestru. Ta už to má za pár. Myslí si, že podle doktorky pojede rodit dřív než toho 18.listopadu, tak jsem zvědavá.

Včera jsem si vzpomněla, že pořád nemáme vymyšlené ty jména. Pracovně mimču od prvopočátku říkáme Kristián,ale jaké jméno mimču dáme to netuším.
Máme pořád jen vypsaných pár jmén na papírku a nějak se nemůžeme rozhoupat jaké jméno z toho vybrat.
Na kluka tam mámeme: Kristán, Petr, Jan, Erik
Na holčičku tam mámeme: Petra, Šárka, Anička

Můj by chtěl na kluka toho Kristána,ale já pořád nevím. Pořád si říkám,aby nám to dítě jednou nenadávalo.....
Taky se mi to zdá dlouhé Kristán Lanžhotský. No nevím nevím...... :sweat_smile:
Holčičku dám asi Šárku. Ta se mi moc líbí a v rodině takové jméno vůbec nemáme.
Ségra to má vyšlené snad od začátku. Oni napsali Marka a Gabrielu.
Marek se líbil i mě moc, ale když ho dává ona, tak je blbé ho dát taky .....
30. říj 2009 v 07:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

Peti teda ty křeče to je děs :confounded:

No jsem zvědavá na jméno které vyberete, ale ještě víc co vůbec nosíš v bříšku :dizzy_face:

Jo a nakonec mi to znásilňování vyšlo přesně, protože ovulka byla až 15DC v úterý :grinning:
http://www.fertilityfriend.com/home/2a0b02
30. říj 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano..:slight_smile:

Peti, Kristian a Sarka jsou hezka jmena... Mne se nelibi, kdyz se deti jmenuji po rodicich - vnimam to jako nedostatek invence tech rodicu.. tzn. nechtelo se nam vymyslet, dame jmena po nas... :sweat_smile: :confused:

Coz u vas je to asi o tom, ze se vam vase jmena fakt libi, ale jak uz tu kdysi rikala Inka.. Razem se stanes starou Petrou a Erik starym Erikem..

A ani Honzik a Anicka nejsou spatna jmena...
30. říj 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky...mě se moooc líbí Anička a proto budeme mít Simonku :grinning: :grinning: ne, Anička je krásné jméno, jenže bratránek má Aničku, a dvě moje kamarádky taky...takže my Aničku mít nebudeme....ale za to asi bude Martínek... :slight_smile: já teda taky nemám ráda jména po rodičích, já jsem Jana a moje mamka taky....ségra je Petruš, taky pěkný, ale ségra je pošuk, takže po ní jméno ne :grinning: :grinning: Peti nic ve zlém :grinning: :grinning: mě se třeba na kluka líbí Honzík, ale to se nelíbí Matesovi a mě by se zase líbilo, Marek, Matěj, Matyáš...ten asi nejvíc...jenže stejně, já Martinovi i Matyášovi budu stejně říkat Mates...tak co...říkám tak i Matějovi od sestřenky a říkáme tak i synovi od kámošky, který je Marek...tož já teda nevím :grinning: :grinning: :grinning: takže my až budeme mít dva kluky, tak je to jasný...oba budou Mates, ale v rodným listě bude mít každej něco jinýho :grinning: :grinning: :grinning: dělám si srandu :grinning: JO a taky se mi líbí Mikuláš...ale to si Martin klepal na čelo...a Adam...chjo...kluk bude boj, holka je jasná, ale průser nastane, jakmile budou dvě :grinning: :grinning:
30. říj 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Marti, s grafem držím pěsti, ať se drží nahoře :wink:
30. říj 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani díky :wink: , tak snad z toho konečně něco bude :grinning:

U nás vede Anička, teda Josef na ní trvá :grinning: a nebo Eliška, kluci zatím fakt nevím, Josef by samozdřejmě chtěl jméno po sobě, já ty chlapi fakt nechápu, hold jsou hrdí na své jméno a chtějí v něm pokračovat :grinning: , mě se líbí Vojtěch, ale Josef je zásadně proti protože mají v práci Vojtěcha a ten je gay :grinning: , takže jméno nepřipadá v úvahu :grinning:
30. říj 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, mne se Mikulas taky moc libi.. A objevuju kouzlo jmena Prokop... Mikulas Prokop mi zni moc hezky..:slight_smile: Anna je fakt pekna... Da se ji rikat jakkoliv.. Anni, Anno, Andulko, Anicko, Ance (Kubu a Hajneho si sezente sami..:grinning: ), Anko a taaak..:slight_smile:

Marka ma moje kamaradka a rika mu Markusku... :confused: :sweat_smile:
30. říj 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jeste se mi libi Kacenka, Katerina... Ale to dat nemuzem, pac mame oba sestrenku Katku..:slight_smile: A jak jsem puvodne chtela Ellu, tak uz ji mit nebudem - segra chce dat ELisku a rodi asi tak o tisic let driv nez ja (uz za mesic), toz nic... :rolling_eyes:

A taky se mi libi Alzbetka... :dizzy_face:
30. říj 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě se taky Mikuláš líbí, ale Mates prostě došel s tím, že nejhezčí jméno na světě je Martin...mě se taky moc líbí, ale prostě nechci starýho a mladýho...no nic, prostě bude Martin a Mates a je to :grinning: Jo kámoška co má Aničku, tak když ji malá točí tak na ni řve Andulo :grinning: :grinning: a malá už ví, že se něco děje...teda malá...vždyť chodí do první třídy :sweat_smile: sakra to letí.... Katušku má kámoška, ale já mám taky sestřenku Katku, takže nic, ale mě se hrozně líbí Káťa :slight_smile: a škubánek :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak si pořídíme Aničku, Kubu a Josef se dá k myslivcům a můžu je svolávat : ANče, Kuba, Hajnej ke mě :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíš Marti, to je nápad....mému bratránkovi chybí ten hajnej, bo Aničku mají Kubíka taky...takže zbývá ten zelenej :grinning:
30. říj 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem hlavně ráda že švagrové se líbí úplně jiná jména než nám :slight_smile: a nikdy jiný z rodiny už nás ohrozit nemůže :grinning:
30. říj 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. říj 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek