• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Čusík busík holky, dneska teda zírám........skoro jste toho moc nenakecaly :astonished: aspon jsem vás dneska v klidu dočetla.
Katy - jedna kočulka se v BRMS rozplývala nad tvým svat.líčením...........Majky už psala, že tě líčila nějaká kamoška z Uzbekistánu nebo odkud :sweat_smile: :sweat_smile: , takže kočulka si bude muset najít nějakou jinou vizážistku.

Jani - a co se těmi genetickými testy vlastně zjištuje? Jsem ráda, že to budou jen odběry, to snad přežiji :sweat_smile:
4. únor 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, tak to já naostro chodit nemůžu, měla bych strach, že ze mě bude kokršpaněl :grinning: no v CaA jsem se párkrát dívala na prádlo, dokonce jsem tam padla i na 75D :dizzy_face: ale byl to tak blbej střih, že mi to pod trikem dělalo špičatý prsa a to nesnáším...já chci taky B :cry: :cry: :cry: :cry:
4. únor 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Vladi, zjišťují se mutace genů...záleží na co konkrétně se budou zaměřovat, ale podle genetických testů se dá zjistit, jaké můžeš prodělat nemoci, případně zda nějaká nemoc nemůže ohrozit tvoje nenarozené dítě a tak, nebo zda netrpíš nějakou nemocí, která u tebe naplno nepropukla, tím tě samozřejmě nechci strašit, ale třeba holky, které mají za sebou dva a více potratů se posílají na genetické testy, zjistí se, jaké mají problémy, většinou se přijde na to, že mají poruchu krve...srážlivost a tak a proto třebasvoje dítě nemůžou donosit....je toho hodně...
4. únor 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, hmmmm, tož to teda zní tak všelijak, ale co bych pro děťátko neudělala. nevíš náhodou, jestli je tu o tom nějaká diskuze?
Uvidíme, jak to nakonec dopadne.
Co dieta - ještě pořád dietíš? Já se snažím jíst tu nedráždivou stravu, ale ujíždím, protože už mě to nebaví jíst jen samé nemastné neslané blafy.......fuj tajbla.
Zítra jedu na školení, tak doufám, že nás tam dlouho nebudou držet. A hlavně mi zítra dojede manžel z práce.......tak ho ujistím,že první měsíc chránění jsme zvládli....... :grinning: :grinning: :grinning: Dělala jsem si test a měla jsem radost, že je negativní. No kdyby byl pozitivní, tak by mě asi kleplo, páč v kombinaci s těmi příušnicemi a antibiotiky by to asi nebyla nejlepší kombinace :confounded: :confounded:

Holky mějte se fajně, přeji dobrou noc a zítra na vás kuknu.
4. únor 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm, diskuzi jsem nikde neviděla, ale zkusím mrknout, jestli někde něco nenajdu. No u nás to dopadlo tak, že mrcha dorazila dnes ráno 32DC...super, fakt...no nic, příště to třeba klapne, no nic...mě dojede manžel asi za hodinu, tak se na něj taky těším, ale má toho moc v práci, tak nemá na nic náladu, musím taky konečně vybrat tu dovolenou, nebo nikam nepojedeme, teď jsem v telce poslouchala, že se od března možná budou zdražovat zájezdy, tak to je dobrý..
no koukám, že tady asi nikdo nebude, tak holky dobrou noc. pa pa
4. únor 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani - budeš moc hodná, jestli náhodou na něco narazíš. Já nemám ani sílu se dívat, jsem unavená jako ......, asi jsem fakt měla zůstat s těmi uzlinami doma, protože padám na hubu. Ona doktorka asi věděla o čem mluví, ale já jsem to brala tak, že prostě jít marodit je prostě nemyslitelné. To bych na výplatě měla prdlačky naší babičky tak akorát.
No závidím Katu- fakt by mi seklo být doma a odpočívat. Zítra jedu do Brna - to bude na celej den, dojedu nevím kdy a v pátek ráno musím brzy vstávat, páč jedu do školy na zápočet. Už aby byl veekend.... :grinning:
Aspon že budu mít doma muže :sunglasses:

Přeji dobrou noc a krásný sny :wink:
4. únor 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě dneska taky Martin říkal, ať si vezmu neschopenku, bolí mě koleno, tak sotva lezu, ale jít na týden na neschopenku, to se pak můžeme jít pást, Martin donesl minulej měsíc tak hroznou výplatu, že jsem málem brečela...takže prý budeme šetřit, no jsem zvědavá :grinning:
Tak se drž, víkend je za chvilku, tak si trochu odpočineš, já bych potřebovala volno kdykoliv dorazí mrcha, všechno mě bolí a jsem zralá tak akorát do postele...tak krásný sny a dobrou noc. Pa :sunglasses:
4. únor 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky .... :slight_smile:
5. únor 2009 v 07:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé Ahoj Peti :grinning:
5. únor 2009 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caaau, zeny.... :rolling_eyes:
5. únor 2009 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, ty jsi ale hypik.... :angry:
5. únor 2009 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jááá??? ploč???
5. únor 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
to myslíš jako hypochondr :grinning:
fujj, uvařila jsem si kafe a asi mě to zabije :grinning:
Já jsem si po ránu uvařila čaj na podporu imunitního systému. Ať nechytím tu chřipajzňu. Teď být nemocná nemůžu. V sobotu má ségra svícu a příští týden svatbu, tak musím být zdravá....
5. únor 2009 v 07:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti a jaka z ni bude nevesta? Popis mi saty a taaak...:o) Kolik vas bude?
5. únor 2009 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, nezabije.. posili.... :angry:
5. únor 2009 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo vlastně, Peťula jde pařit na svatbu...taky bych šla, ale u nás se asi nikdo vdávat a ženit nebude...leda sestry...budu je muset přemluvit :grinning:
5. únor 2009 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo Zdeni, no nevím, je to síla...od té doby co držím tu dietu, tak piju kafe bez mlíka, ale dneska jsem to nějak přehnala s dávkou...no ale třeba mě to probere, jsem zralá zapadnout do postele :confounded:
5. únor 2009 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
a proč jsem hypík???
5. únor 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šaty bude mít bílé s červenou krajkou. Ještě jsem je pořádně neviděla. Oni ji je šijí na míru v Břeclavně ve svatebním salónu. Potom určitě ukáži fotky. Bude nás na svatbu k šedesáti a na svícu říkala, že zhruba 150 lidí. Tak jsem zvědavá.
5. únor 2009 v 07:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty vogo, na svícu tolik lidí?? Ale u vás se to dělá všichni dohromady, že?? U nás to máme zapíjení svobody, chlap zvlášť, ženská taky...ty šaty budou vypadat zajímavě, jsem zvědavá na fotky...my měli na svatbě asi 85 lidí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. únor 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ploč??????????????????????????????????
5. únor 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pac te furt neco boli.... :rolling_eyes:
5. únor 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, u nas se na svicu nezve, takze kdo prijde, ten tam je.... Jen se hodi do eteru cas a misto konani a pak uz se dej vule bozi.... :grinning:
5. únor 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:
5. únor 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caaau, kychynarko..... :grinning: Zmereno?
5. únor 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani u nás je se dělá svíca dohromady. Ségřin je k tomu muzikant, tak tam budou mít spoustu lidí.

Ahoj Iny...
5. únor 2009 v 08:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Iny...Zdeni to není hypochondrie...to je stáří :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no jo, kolínko mě bolí...šla jsem z práce a uklouzla jsem na schodech, tlamičku jsem naštěstí nehodila, ale křuplo mi v kloubečku...no není nejmladší :grinning:
5. únor 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já si nedovedu představit, mít zapíjení dohromady...můj striptér, Martin s motorovou pilou...no nevím, nevím,..
5. únor 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek