• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Jo tak to já to Marti mám podobné, mě nemůže ohrozit ani ségra ani švagrová, bo obě budou mít děti až hooooodně po nás....teda aspoň doufám :grinning: :grinning: :grinning:

Zdeni a čemu se jako směješ?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem nakonec za tu kámoškou ještě nebyla. Půjdu až kolem čtvté hodiny. Dopledne jsme jeli do Kobylí na hřbitov zavést věnce a potom jsme tam šli k Erikové kmotřence ještě na besedu.

Marti držím pěstičky,aby tenhle graf dopadle na výbornou ..... :wink: :wink:
30. říj 2009 ve 13:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani no tak moje ségra i brácha už mají zase docela dost velké děti, takže spíš hrozí že budou mít děti synovci :grinning: , jeden má příští týden 18 a druhej má 21 :grinning: , no další má 15 a pak dvě neteře 8 a 11 let :grinning:
30. říj 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak to už mám dospělé synovce. Stát se může cokoliv .... :grinning: :grinning:

Mě psala moje bývalá šéfová z práce, že jeji dvacetiletá dcera čeká příští rok v červnu miminko s klukem kterému je jednadvacet.
30. říj 2009 ve 13:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti no tak ten starší by na to sice věk měl, ale rozum teda ne, on má problém postarat se sám o sebe, on je takový mouchy snězte si mě :grinning: a ten co má 18 je na to zase moc vychcanej :grinning: a ten co je mu 15 teď chodí na zdravku, chce být záchranář po mém bráchovi, tak snad je natolik rozumnej
30. říj 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jo. Ale člověk nikdy neví co se může stát.

Čekám až mi dopere pračka abych ji pověsila a půjdu se na chviličku natáhnout.
30. říj 2009 ve 13:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikdo nikde .... :confused: :confused:

Já jsem teďka přišla z návštěvy a čekám až přijde Erik, že mu udělám večeři. Potom mi zas uteče. Dneska má večer ve sklepě ochutnávku, tak budu doma sama ..... :frowning2:
30. říj 2009 v 18:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petule, zitra jdu na ty patenty dle tveho receptu.. Mas odhad, kolik tam te mouky davas? A jakou to ma mit konzistenci?
30. říj 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni mělo by to býs hustší. Tak aby se Ti to dalo pěkně válet a nelepilo se Ti to na vál. To určitě poznáš.
30. říj 2009 v 19:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky, Peti.. Jdu varit brambory..:slight_smile: A valela jsi to na sirku stebla nebo tensi?
30. říj 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raději na tenší. Potom napiš jak se Ti to povedlo. Ale ty to určitě zvládneš.

Já zítra budu dělat jen bramboračku a boloňské špagety. Nějak se mi do ničeho složitého nechce a v neděli jsem se rozhodla, že udělám moravského vrabce se zelím a bramborovým knedlíkem. Erik sice zelí nerad,ale jednou to hold vydrží.
30. říj 2009 v 19:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné sobotní ráno .... :slight_smile:
Za oknem krásně svítí sluníčko, ale taky nám pěkně přituhlo do rána.....

Dneska jsem opět v noci nespala, to je šílené. Hned v pondělí jak půjdu na gyndu, tak to doktorce řeknu co mě trápí.....
31. říj 2009 v 07:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano, u nas josu -3st..:slight_smile:

A krasny vanocni vzduch...:slight_smile:

Jdu na ty patnty, tak pak napisu, jak to dopadlo...:wink:
31. říj 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mam patenty/laty!!!! Juhuuuu!! Mame jich asi tricet, jsou skvele a budu muset podelit i rodinu..:grinning: Priste je budu valet ale jeste na tensi placky... :slight_smile:

Mam dotaz - kolik jsi tam dala odhadem te mouky? Mne to vYslo vice jak na pul kila... Dala jsem tam 65 lzic mouky a jeste hodne podsypavala pri valeni... :confused:

Josu ale skvele...:wink: DIky za napad a recept a taaaak...:wink:
31. říj 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni tak to jsem ráda, že se Ti povedly. Možná, že těch půl kilo mouky by odpovídalo. Ono se to nezdá, ale na to podsypání při válení se taky dost potřebuje.
31. říj 2009 ve 12:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojas, koupila jsem si dyni, tak varim polivku..:slight_smile:

Je skvela, uziram uz z hrnce..:grinning:

Zitra jdu do prace, tak si ji vezme sebou - tesim se na ni...:slight_smile: A v pondeli bude asi smazena dyne nebo pecena se soli a olivovym olejem..:slight_smile:
31. říj 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak polévku z dýně jsem ještě nejedla.....
31. říj 2009 v 18:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky .... :slight_smile:
U nás je tak šílená mlha od večera, že nejde vidět na metr....
1. lis 2009 v 06:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :dizzy_face:

Nějak nemůžu spát. Opuchla mi pravá ruka a nedá mi to usnout.
U nás kouzlil mrazík a všechno je krásně ojíněné, mlha řidší, tak se můžu kochat pohledem z okna.

Mějte se moc krásně. :slight_smile:
1. lis 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ali.... :slight_smile:
Tak to vím co je. Mě to trápí taky a šíleně a dotoho mám ještě v těch rukách křeče. Jsem byla v pátek v Kobylí. Jeli jsme na hřbitov zavést věnce.
1. lis 2009 v 08:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic jdu chystat oběd.....
1. lis 2009 v 08:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo, vybrat jméno a ještě aby jej nemělo 100 lidí v okolí či rodině, to je dřina, že?
1. lis 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :slight_smile:
Tak jak po víkendu? Já docela fajn. Jen se mi zdá, že to nějak šíleně letí. Dneska jdu už poprvé na monitor,tak jsem na to zvědavá jak dopadnu.
Taky jsem vlezla na váhu a udělalo se mi špatně.....
Jsem zvědavá jak tolik kilo potom dám dolů.... :angry:
2. lis 2009 v 07:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a dneska začínám pít malíníkový čaj, tak jsem zvědavá jestli mi to pomůže potom u porodu. Holky kolikrát denně jste ho pily?
2. lis 2009 v 07:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kde jste dneska všechny..... :confused: :confused:
2. lis 2009 v 10:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tady je nějak mrtvo...já se jdu za chvíli naobědvat a mizím na kontrolu na oční...ale nechce se mi, venku je zima a hnusně...chjo, ale aspoň odpoledne mrknu po obchodech...když to stihnu...tak pa a Peti pak pisni, jak dopadl monitor :slight_smile:
2. lis 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani určitě napíšu. Už se chystám. Za chvíli vyrážím...
2. lis 2009 v 11:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky, Peti jak dopadl monitor? Snad je vsechno jeste v klidu a prcek se nechysta na svet, ta vase holcicka! :grinning: Jsu vnitrne presvedcena o tom, ze to bude holcicka. Za par tydnu se ukaze..

Ja jsem dnes byla na napraveni kostrce, ale nedopadla jsem dobre, musim jit na napraveni pres konecnik :frowning2: Ale uz jsu ochotna podstoupit cokliv co mi pomuze, protoze je t strasna bolest a uz to trva pres 4 tydny!!!

Jo a je zima jako v rusku! Jsu zmrzla az az jeste ted!
2. lis 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iny, uvar si kminovou polivku... ja ji delala vcera na obed a Maty si spokojene prdi a kaka o 106 :grinning: :sweat_smile:
Jo a kdyz varis, tak se snaz do vseho pridavat kmin, fakt to pomaha, vcera jsem se o tom presvedcila, kdyz jsem Matyho potreti prebalovala pokakaneho :grinning:
2. lis 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Boleni briska bude fuuuc :wink:

A co satule, prisly :wink: ?
2. lis 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek