• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
autor
Martuli, grafik vypada mooooc pekne zatim, jen tak dal!
Mohl by to vyjit uz... blizi se cas kdy tady nebude zadna tehule... tak sup sp Marti, Jani a Zdeni! :wink:
2. lis 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zpět. Monitor máme ukázkový. To byla prča. Sestřička musela mimčo i budita, aby trošku kopalo. Potom se,ale rozjelo..... :grinning:
Jinak mimčo má asi tak 2300g a FL 67mm, čípek mám už 2.
Příští středu jdu zase na monitor a na stěry na nějaký SAG., ale to nevím co je.
2. lis 2009 ve 14:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy máš nějaké nové fotečky Matyho?
2. lis 2009 v 16:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni nic.. Dlouho jeste nic... Ale ten cas prijde... nekdy...:wink:
2. lis 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, to SAG je zlaty stafylokok... :wink:
2. lis 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jdu jenom kouknout,jsem nějak bez nálady... :pensive:

Peti, to je super, že monitor dopadl dobře, já byla na očním a doktor mi řekl, že slepá jsem furt stejně, tak zase za půl roku na kontrolu :grinning:
tož jdu si dovařit oběd na zítra a zalehnu s lahví bílého k televizi a zpiju se....dneska to potřebuju...pa pa..

Jo a maminy, zkuste si koupit fenyklový čaj, samotný a nejlíp semínka....taky dobrá věc na prdíky...
2. lis 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janule, copak je? :confused:
2. lis 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani co se děje....????? :confused:
2. lis 2009 ve 20:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nic tak hrozného jak to vypadá...dneska jsme museli nechat utratit kocourka, co jsme ho měli 17 let, tak jsem z toho dost smutná :frowning2:
2. lis 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda, Janule, tak to je mi lito...:frowning2: Ono za 17 let to zviratko cloveku k srdci priroste... Brzy bude lip...
2. lis 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Januli to je mi moooc lito! :frowning2: je to smutne,i kdyz je to zvire, je to clen rodiny.. uplne ti rozumim a citim s tebou.
2. lis 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, jaka jste vybrali jmena? Segra vybrala se svagrem a Kristynkou Danielu a Ondreje..:slight_smile: :dizzy_face:
2. lis 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak fenyklovy cajik musim zase dokoupit... ja denne vypiju litr cajiku, bude fenyklovy, nebo primo pro kojici matky...
Hodim sacek do litru vody, necham vyluhovat a potom to piju cely den - aby se nekdo nezhrozil, ze toho piju moc, nevarim si to po salkach, takze nic silneho to neni. A verim tomu, ze to funguje, protoze prdiky nas trapily jen jednou

TUK TUK TUK musim to zatukat at to nezakriknu. :sweat_smile:
2. lis 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti a grtuluj k ukazkovemu moitoru!!
Kaci, fenyklovy je dobry.. Pendrecek ja rada..:slight_smile:
autor
Maminy, taky jste tak nenazrane a snite toho vic nez ti vasi chlapi????

Ja zeru az az a vaha jde lehce porad dolu.. taky je pravda, ze jsem se mega rozkojila a dokonce Matyho kojim, jak kdy, jak se chce a jak to zrovna pasuje.. nebo ho taky prilozim a az zacne delat opicky, tak ho dokrmim z lahve. Je to ted fakt pohodicka!

Uplne jsem cucela, ze se po 4 tydnech s lahvi ta skvele prisal a saje a saje.. :sunglasses: Je to sikulka!!!
2. lis 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti fotecky mame na rajceti, najd si gazacko a mas nas :o] nedavno jsem pridala zase nejake nove..
2. lis 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, jsou nazory,ze mimino, ktere je savec, nejaka lahvicka nezpovyka a neodnauci se kojit.. A ja tomu verim.. A asi jineho by bylo, kdybyste byli na 100% NUtrilonu nebo Beby apod.. Ze davate vyhradne materske mleko je velke plus..:slight_smile:
2. lis 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, najdi si gazdacko...:grinning:
2. lis 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a v nedeli jsme zkouseli Beco nositko, Matymu se to bude moooc libit. ted se jen rozhodnout pro nejaky design. Je to tezkeeeee!
2. lis 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kurnik, at uz me ta ostrc prestane bolet, t je utrpeniiiii! Kam se hrabou dny po porodu... toto je stokrat horsi :frowning2:
2. lis 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, byli jste na Brane? nebo kde jste ho zkouseli? Jak to probihalo? V pohode? :slight_smile:

A zda se mi to, nebo se mnou nemluvis? :slight_smile:
2. lis 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zddeni verim ze je to pripad od pripadu, jine ditko se uz nemusi chytit.. Jak ja rikam, uuuuuuuuuuuplne vsechno, ale uuuuuuuuuuuuuuuplne vsechno je individualni!
2. lis 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mluvim.. teda pisemne mluvim.. hih
2. lis 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Anezka nam pujcila svoje nositko, tak jsme to doma v klidu vyzkouseli.

Maty se budi, tak zase valim..
2. lis 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se mej..:slight_smile:
2. lis 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A uz cuci na TV sovicka nase mala... jen se probudi, ta Tv je jako droga pro nej!
2. lis 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. lis 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a fajn, ze se Matymu v Becu libi... :slight_smile: Mas volne ruce, muzes pracovat a pritom je dite porad s tebou... Prima je to pry na uspavani..:slight_smile: A kam se nedostane kocarek, Beco se dostane urcite..:slight_smile:
2. lis 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou..
2. lis 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek