• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Ahojky... :slight_smile:
U nás padá sníh. Jsou úplně bílé střechy. To je krásné.... :dizzy_face: :dizzy_face:

Jani to s tím kocourkem je mi líto....
Katy na fotky mrknu.
Zdeni jména stále nemáme. Jsem hrozní. Už nad námi spoustu lidí kroutí hlavou. Když to je tak strašný vybrat jméno pro dítě, kterého ho bude mít celej život.....
3. lis 2009 v 06:43  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak na fotky jsem už mrkla. Katy malej je nádhernej. A je hodně podobný na taťínka .... :slight_smile:
3. lis 2009 v 07:51  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Mám novinku.
Psala Alča,že se jim včera narodil chlapeček Toník, 3280g a 48cm...... :dizzy_face: :dizzy_face:
3. lis 2009 v 09:11  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

Jé super zpráva :dizzy_face: Ali moc gratuluju :slight_smile:

No už je tu značná převaha kluků, s tím se musí něco udělat :grinning:

Jani s kocourkem je mi to líto :pensive: , rozumím chápu, já jsem měla kocourka jenom dva roky a když umřel tak jsem z toho byla špatná dost dlouho, bylo to moje miminko :frowning2:
3. lis 2009 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Marti.... :slight_smile:
Jsem se teďka dívala na ten Tvůj graf. Vypadá to velice nadějně tenhle cyklus, tak snad se ta teplota bude držet pořád takhle nahoře. Moc bych Ti to přála.
3. lis 2009 v 09:21  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jeee, miminko!!! :dizzy_face:

Blahopreju, Ali!!! A malickemu hodne zdravi a krasny a spokojeny zivot... :slight_smile:
3. lis 2009 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti minulý měsíc to vypadalo hodně podobně, takže zatím těžko říct co z toho bude :sweat_smile:
3. lis 2009 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Zdeni ... :slight_smile:
Já jsem z té zprávy byla taky mile potěšena. Tak už to čeká jenom mě.....

Marti to máš pravdu. Ale jednou ten vítězný graf příjít musí.... :wink: :wink:
3. lis 2009 v 09:28  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
No nic já mizím. Jedu za kamarádkou do Břeclavi. Sice se mi v tomle děsné počasí nikde nechce,ale snad to nějak přežiju.

Jinak mi ty ruky trnou už i přes den. Je to šílené. Hlavně pravá ruka a nejvíc prostředníček. Doktorka mi řekla, že je to tím jak začínám být zavodněná. Tak doufám, že to po porodu přestane.
3. lis 2009 v 09:41  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti to doufám :dizzy_face: , no nejpozději za týden uvidíme
3. lis 2009 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky....to je super, že máme další mimčo :dizzy_face: tak Peti, to je jasné, ať chceš nebo ne, prostě to vaše musí být holka ať se vyrovná skore :grinning: a vzhledem k tomu, že já do tvého porodu už neotěhotním, tak je to Marti na tobě :grinning: :grinning: :grinning:

Já dneska byla v šoku z toho sněhu, docela mě to zaskočilo, hlavně že jsme dneska na zahradě chtěli hrabat listí a Martin chtěl dělat přístřešek na auto...asi těžko :grinning:
3. lis 2009 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani snaha byla :grinning: , teď se uvidí s jakým výsledkem :grinning:
3. lis 2009 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky, jeeee to jsou super zpravy!
Ali moooooooooooooc gratulujeme a prejeme tobe i Tonikovi hodne stesticka, zdravi a pohodovy aspokojeny zivot!
3. lis 2009 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
U nas je dnes hnusne,... jsou jen 4 stupne, navic do toho prsosnezi, ani ven se neda jit :frowning2:

Tak jsem Matyho oblekla do zimniho overalu a dala do loznice do postylky, kde je otevrena ventilacka. je jako venku.. jen jsu zvedava jestli bude spat i tak dlouho jako venku, kdyz se postylka nehybe jako kocarek :grinning: :grinning: :grinning:
T
3. lis 2009 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
U nas je dnes hnusne,... jsou jen 4 stupne, navic do toho prsosnezi, ani ven se neda jit :frowning2:

Tak jsem Matyho oblekla do zimniho overalu a dala do loznice do postylky, kde je otevrena ventilacka. je jako venku.. jen jsu zvedava jestli bude spat i tak dlouho jako venku, kdyz se postylka nehybe jako kocarek :grinning: :grinning: :grinning:

Spi tak 5 min zatim.. tak uvidime :sunglasses:

A ja jdu zatim rychle vymenit pradlo v pracce a neco udelat..
3. lis 2009 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Se mi to nejak zahadne poslalo 2x... podruhe uz radne dopsane jak jsem chtela.. divneeeee :confused:
3. lis 2009 ve 12:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak mě kdyby někdo zabalil do fusaku a položil na postel, tak jsem v tu ranu tuhá :grinning: tady pořád chundelí...už mě to nebaví, sníh se nedrží a taje, takže je pěkný mokro...no nic, zítra vytáhnu i nové boty, mám samé kozajdy na podpatku a v tom si asi brzo namelu nos :grinning:
3. lis 2009 ve 12:51  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Stale spime :grinning: :sunglasses:
3. lis 2009 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Vy se máte....já chci taky...aspoň kdybych šla z práce...ale to si budu muset ještě dvě hodiny počkat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. lis 2009 ve 13:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Já bych si šla taky zdřímnout :grinning:

V Brně taky pořád sněží, ale zůstává to akorát na autech, tak jsem zvědavá jak to bude vypadat u nás
3. lis 2009 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jani taky bych spala, ale aspon jsem neco udelala najedla jsem se...
U nas uz nesnezi... huraaaa!

A Maty se budi, tak ja padim...
3. lis 2009 ve 14:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Tady taky pořád sněží, ale asi jak v Brně, hned se to rozpouští, ale čekám že v Kunštátě budeme mít pěkně bílo.... :confounded:
3. lis 2009 ve 14:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem doma z Břeclavi. Zašly jsme si s kámoškou na pizzu. To byla dobrota...
To počasí je ale hnusné. Čekat v takovém počasí na autobus. Tedy nic moc. Ještě k tomu měl spozdění... :angry:
3. lis 2009 v 15:16  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Omlouvám se za chybu "zpoždění". Jsem strašná nikdy to po sobě nečtu ....
3. lis 2009 v 15:20  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky .... :slight_smile:

Tak dneska byla děsná noc. Ty ruce jsou čím dál tím horší. Jsem zvědavá jak to dlouho vydržím. Tak bych si chtěla pospat jeden den o něco déle,ale prostě to nejde. Vždy kolem třetí hodiny to začne a už se nedá spát..... :angry: :angry: :angry:
4. lis 2009 v 07:19  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Peti, a nejdeš třeba k doktorce, že by ti poradila co s tím??!!
Já včera taky pěkně promokla, padal sice sníh, ale rychle tál, tak jsem byla za chvilku mokrá jak myš...dneska tady nechundelí, ale u nás přes noc muselo, bo jsme zase ráno hledali auto a odhrabávali sníh ze dvora....děsný fakt...
4. lis 2009 v 08:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

Peti teda to je děs, s tím by fakt chtělo něco udělat, to přece není normální :frowning2:
4. lis 2009 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti taky mě napadlo, jestli by to nemohl být třeba zánět karpálních tunelů...něco podobného měla známá, dělá hodně jenom rukama, ale předpokládám, že v těhu by se to asi ani řešit nedalo, jedině až po porodu...tak snad to budeš mít brzo za sebou, ale musí to být fakt děsný.... :frowning2:
4. lis 2009 v 08:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky .... :slight_smile:
Doktroce jsem to už říkala. Řekla mi, že to prostě musím vydžet. Myslí si, že zadržuji vodu a tím mě to tak dělá. Léky mi dát žádné nemůže, protože po těch co mi dala naposled jsem měla průjem a bylo mi špatně. Jani o tom zánětu karpálních tunelů jsem u našla i diskuzi na netu,ale taky tam psaly ty holky, že v těhotenství to musely hodl vydržet. Je to ale fakt šílené.
Marti ten graf vypadá perfektně.... :wink:
4. lis 2009 v 09:22  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek