• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Jsem teďka dodělala akorát oběd. Dneska budeme mít šumajstr. Já ho moc ráda a teďka očekám svoji sestru. Půjde z gyndy, tak psala že mě navštíví.
4. lis 2009 v 09:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Krasne dopoledne... my jsme nedavno vstali, Maty je fakt uzasny spac! A jeste lezi v postylce.. ja jsem se zatim v klidu nasnidala a docetla vas.

Peti, tak ten stav s rukama ti nazvidim, to musi byt strasneeee!

MARTI, grafik vypada hooodne dobre!
Budes cekat do dne MS, nebo budes testovat driv? Tak mooc bych ti to prala.. ale radeji nepreju, at to nezakriknu a nedorazi ta cervena nepritelkyne :confounded:
4. lis 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti tak co sestra?
Ta uz to ma za par, co!
4. lis 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Katu :slight_smile:

Tak snad Matymu to spaní vydrží dlouho, nejlépe do puberty :grinning:

No ms by měla dorazit tak nejdřív v neděli, takže uvidíme, ale asi dřív jak v neděli testovat nebudu
4. lis 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy ségra už to má mět za čtrnáct dní. Jsem říkala, že by mohla jet i dřív. Nejprve ji říkali, že pojede rodit určitě dřív a dneska ji zase doktorka řekla, že možná až po termínu. Tak jsem zvědavá kdy to tedy bude. Klidně by mohla jet i dneska. Už se těším až budu tetičkou. Vlastně já budu kmotřenkou ....
4. lis 2009 v 11:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, omlouvám se ,že jsem se dlouho neukázala,nějak furt nestíhám.Dokonce furt myslím,jak by to bylo v pohodě,kdyby jsme byli na bytě jak dřív,sice by jsme se tam nvešli,ale ten barák sežere času děsně a navíc ho nemám,tak jsem furt ve stresu cojsem ještě neudělala:angry:
4. lis 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Inko :slight_smile:

neboj to se časem poddá, já jsem ze začátku taky měla pořád pocit že všechno zabereme moc času, ale teď už je to pohoda :wink:
4. lis 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu ještě jednou moc děkujeme za šatičky, už se perou :slight_smile: Holky až uvidíte jaká bude Julinka na vítání hvězda :grinning: Akorát bude hvězda s potničkama,má je na tvářičkách a vůbec se jich nemůžu zbavit :frowning2: ted dělám černej čaj a zkusíme obklady,tak snad to aspoň trochu zabere.Marti graf vypadá perfektně :dizzy_face: Peti si dovedu představit jak ti je :confounded: Včera porodila moje kamarádka o týden dřív,jsem uplně chytla nostalgickou chvilku,i jsem si zaslzela :sweat_smile: Ali hrozně moc gratuluju k Toníčkovi,hlavně ať jste zdraví a spokojení :slight_smile:
4. lis 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti bez malé to byla docela pohoda :grinning: Ale teď děs běs,horší je,že první je samozřejmě malá,pak barák a pak teprve já :grinning: takže spíš z toho jsem ve stresu,že si ani nemůžu umyt vlasy,tak jak chci :grinning:
4. lis 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé tak to už se moc těším na fotky malé hvězdy :dizzy_face: :grinning:
4. lis 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
šíleně se mi to kouše a malá zrovna spí,to je fakt spiknutí :sweat_smile:
4. lis 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani kocourka je mi líto,dočetla jsem až teď :pensive:
4. lis 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu ty bolesti ti nezávidím,já jsem ráda,že už ten kloub přestal bolet,akorát mě začaly chtat záda,ale to mě bolívali vždycky,budu muset začít chodit na masáže :wink: Jinak tv je droga i pro Julinku,vždycky jí chci otočit hlavu a ona se nedá :grinning:
4. lis 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a fenyklový čaj piju už od porodnice,může se max 3 hrnky denně,aspoň je to na návodu :wink: zrovna jsem jeden do sebe nalila :wink:
4. lis 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti ještě jsem si vzpoměla,do porodnice si vůbec svoje noční košile neber,tam máš k dispozici čistou kdykoliv si zamaneš :wink:
4. lis 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Katu taky tě u kojení tak bolí prsa?Mě teda bolí i teď když nekojím,nebo je to spíš takový pichání a když jsem se poprvé mrkla co se děje,tak když mě v nich pichá,tak mi samo teče mlíko.Spotřebu kojících vložek do podprdy mám nehoráznou :sweat_smile: jo a doporučuju značku fixies,jsem jich otestovala víc a jsou nejlepší :wink:
4. lis 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a když jsem tu ,tak nikde nikdo,malá už měla ve 12 jíst,tak jdu ještě vytáhnout prádlo z pračky a třeba stihnu i něco vyžehlit.Dnes je hnusnějc jak včera,to ani ven nepůjdem,naštěstí máme před barákem krytej přístřešek,tak zkusím dát malou ven jen tak.Ale ona jak se zastaví,tak je hned vzhůru,tak uvidím o z toho bude :wink: Jo a v pondělí jsem byla poprvé u zubařky,pospravovat to co udělala Julinka :grinning: ještě jdu 2x,příští týden bude stejně zajímavej,v pondělí zubařka,v úterý poradna a ve středu máme jet na nožičky.Už se těším :confounded: papa
4. lis 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iny, taky me boli prsa u kojeni.. ale i mimo kojeni. Je to takve neprijemne pichani!
A kdyz kojim z jednoho, tak automaticky zacne i to druhe tect :frowning2: takva skoda mleka, tak plitvat!!! :grinning:

Ja nepouzivam vlozky do podprdy, mam Chicco, ale desne me vadi! jako kdyby me kousaly! Tak bud nemam nic, nebo mam takove mini plinkovove ctverecky, ve velikosti damskeho kapesniku, tak ty si tam doma vkladam. Jinak mam dve koj prdy a koupila jsem si i 3 nove v M&S a ty taky nosim. At to ty prsa pekne drzi a nemam potom lajdaky az po zem! :grinning: :grinning: :grinning:
4. lis 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo já bych bez těch vložek nedala ani ranu,bych byla mokrá až za ušima :grinning: jsu fakt jak mlíkárna :stuck_out_tongue_closed_eyes: Malou už jsem vystrčila ven,je tam děsnej větr,v chůvičce mi to šramotí o 106 :angry:
4. lis 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to ja zase takova mlikarna nejsu, i kdyz uz na jedno odsavani vytahnu i 200ml!!! Bud rada, ze mas tolik mlika, co ja bych za to dala.

Jak si nekdo dela zasoby do mrazaku, ja nemam z ceho delat zasoby, Maty vsechno vypije! :slight_smile: Mozna i proto jsme tak velici, obrici :grinning: :grinning: :grinning:

Dnes je tam fakt hnusne. Maty skoncil opet v loznici s otevrenou ventilackou v zimni kombinezce a spokojene spinka uz pres 2 hodinky. Chtela jsem jit ven, ale protoze zacalo prset, tak jsem to vzdala. Na silny studeny vitr jsem byla pripravena, ale na dest to neeeee :sunglasses:
4. lis 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iny, aby jsi malou potom slysela :wink:
A jak jsi spokojena s vyslackama, jsou dobre?
4. lis 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se sem konečně taky dostala...venku je pěkně hnusně a já musím do města, moc se mi nechce, ale potřebuju spravit boty a do hodinářství vyzvednou opravené hodinky a ještě bych chtěla stihnout zdravou výživu...chjo, mám toho nějak moc...
jo s tím barákem je to pravda, já prakticky uklízím jenom nahoře dvě místnosti, kuchyň a sociálky, jednou za čas pomůžu babičce, když nedojedou dcery a i tak mám pocit, že jsem z toho hotovo, ¨co budu dělat, až budeme mít barák na patro, to fakt nevím :grinning: :grinning: :grinning:
4. lis 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, ten grafík vypadá fakt dobře...tak víš jak :wink:
4. lis 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani se Ti nedivím, že se Ti nikam nechce. Já jsem musela po obědě jít něco vyřídit na úřad a ještě zajít nakoupit a je tam fakt hnusně. Jak jsem přišla tak jsem hned zalehla pod deku k televizi.

Ve čtyři mám zase návštěvu. To je šílené. Já se buď někde pořád motám nebo je někdo u nás. No alespoň mi ten čas rychle utíká. Erik ale nechápe proč raději neodpočívám.....

Iny do porodnice jsem si raději nachystala jednu košily, ale říkala jsem si, že se ji budu snažit vůbec nevytahovat. Jen v případě kdyby neměli. Mojí kámošce se totiž stalo, že když přijela do porodnice, tak měli všechno v prádelně.
4. lis 2009 v 15:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky... :slight_smile:
Tak tu máme už zase čtvrtek. To ten týden tak strašně letí, že to neni ani možné.
Čekám návštěvu. Přijdou z E-ONU vyměnit elektromer v osm hodin. Tak jsem zvědavá....
5. lis 2009 v 07:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
tak jsem to včera všechno zmákla, obletěla jsem město, byla uhnaná jak pes, ale dobrý, stihla jsem všo....
dneska jenom nakoupím a prdím na to...ještě mám jít s kámoškou na kafo, tak doufám, že to vyjde....
5. lis 2009 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

Peti jj letí to letí, poslední dobou čím dál rychleji :sweat_smile:

Jani taky jsem vždycky po těch nákupních maratonech hotová :grinning:
5. lis 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak E-ON mám vyřízený. Teďka jsem dopekla štrůdl a myslím se vydám na procházku do lékárny. Nějak se mi moc, ale nechce.
5. lis 2009 v 09:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé študl bych si dala, my teď doma poslední dobou ujíždíme na študlu s pudingem a jahodama :dizzy_face:

A to mi připomíná že mám asi hlad, takže jdu vyštrachat nějakou svačinku :dizzy_face:
5. lis 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem taky včera vypadala jako kdybych doběhla první v maratonu :grinning: zpocená až na zadku, no hotovo :sweat_smile:
jejda štrůdl, taky bych si dala, Martinovi minule moc chutnal s tvarohem, dělala jsem jenom jeden a měl ho hned snězený... :grinning:
5. lis 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek