• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Tak jsem se vrátila z obchůzky. Jdu se najíst a zalehnu k televizi.
5. lis 2009 v 10:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: Katu chůvičky dobrý,jen ta dětská se hrozně vibíjí,takže ji mám furt na káblu :angry:
5. lis 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem si pokecala,malá řve :grinning: papa
5. lis 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, fakt jsi se dlouho zdržela :grinning: já bych se šla taky natáhnout k televizi,a le to asi nehrozí....ještě musím vykonávat nějakou činnost a doma normálně fungovat...akorát mám poslední dobou, že chodíme spát se slepicema a stejně jsem ráno jak praštěná palicí.... :angry:
5. lis 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych si šla zdřímnout hned :grinning: , já ráno vstanu v pohodě, budíme se bez budíku v pohodě kolem půl 7, doma se nasnídáme a přijedu do práce a jsem zralá jít zase spát :grinning: , dneska jdeme po práci ještě do fitka, tak to mě probere, ale jak přijedeme domů, tak to vidím na jídlo a pak brzké vytuhnutí u telky :grinning:
5. lis 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny to jsi tu tedy byla dlouho ... :grinning:

Jsem si teďka byla pro zavinačku. Nechali jsme ji nakulmovat. Je ještě po mě. Jsem se v ni kdysi křtila. Naše mimčo se v ní sice nebude křtít na křest bude mít novou, ale třeba se upotřebí.....
Jsem ji vyfotila a dám ji do albíčka.
5. lis 2009 ve 13:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se dívala že má Peťa nové fotky v albíčku....
já ještě hodinu a pak buď půjdu na to kafo nebo domů...ale stejně si nelehnu, i když to mám za lubem :grinning: já teda poslední dobou v těch šest mám vůbec problém vylézt z postele, pak je to dobrý, ale většinou kolem poledne bych šla zalehnout...ale zítra mám odpolední, takže budu vstávat až v sedm :dizzy_face:
5. lis 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné páteční ráno.... :slight_smile:
Tak dneska jdu na pedikůru na devátou. Už se těším jak si tam sednu a budu relaxovat. Ještě jsem si říkala,že se objednám na příští týden na kosmetiku. Ať jsem alespoň trochu krásná .... :grinning:
6. lis 2009 v 06:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

tak konečně pátek :dizzy_face: a teplota se taky zatím drží, sice dneska malý pokles, ale nijak hrozný, tak víkend rozhodne
http://www.fertilityfriend.com/home/2a0b02
6. lis 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno při pátku :dizzy_face:
Marti, tak tfuj, tfuj, tfuj....aby to tak vydrželo :dizzy_face:

Já se Peti na kosmetiku objednávám už 14 dní, minulý týden jsem ji musela zrušit a od té doby jsem nebyla schopná si zavolat kvůli jinému termínu, tak musím v pondělí, ten můj ksicht už vypadá děsně :confounded: a na pedikůru taky...chjo, ale mít na to čas.....
6. lis 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani díky :wink: , no začínám být fakt zvědavá :grinning: , včera jsem ve fitku musela vypustit všechny cviky na břicho protože mi to nedělalo dobře a před ms mi cvičení nevadí :dizzy_face:
6. lis 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,tak jsem dorazila s pedikůry a s nákupů.
Marti tak držím pěsti pro štěstí.... :dizzy_face:
Snad to tentokrát vyjde. Doufám, že nám dáš o víkendu vědět......
6. lis 2009 v 10:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti tak pokud teplota neklesne a nedorazí ms tak budu testovat nejdřív v neděli, takže si budete muset počkat do pondělí :grinning:
6. lis 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé to já asi zvědavostí nevydržím ..... :grinning:
Už teďka je to napínavé..... :grinning:

Já bych to už asi nevydržela a testovala....
6. lis 2009 v 10:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti hele ty nás taky napínáš a myslím že podstatně víc než já :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Na testování je ještě brzo jsem 10DPO a 25DC
6. lis 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to máš pravdu, že vás taky napínám. Tak já tedy vydržím do pondělka ....
Už aby bylo pondělí ....
6. lis 2009 v 10:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nic jiného ti stejně nezbývá :grinning: :grinning: :grinning:

Já jsem hlavně zvědavá na zítřejší teplotu :confused:
6. lis 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Budu na Tě o víkendu myslet....

Přemýšlím co jestli se mám jít natáhnout k televizi nebo jestli se mám dát do uklízení...
No myslím se nejdřív najím a potom půjdu na to uklízení.
6. lis 2009 v 10:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Peti, to je fakt...ty nás napínáš už 36 týdnů :grinning: :grinning:
já jsem taky zvědavá na tu zítřejší...ale tu se stejně dozvíme až v pondělí :grinning:
6. lis 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je mi dneska od rána nějak šoufl a hlavně mě pobolívá podbřišek, takže sedím s rozepnutým knoflíkem u riflí, no ještěže mám delší tričko :grinning:
6. lis 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už mám pouklízené a ještě jsem se stihla i prospat u televize.
Teďka už se mi nějak nic nechce, tak půjdu asi pokračovat v tom polehávání i telky....
6. lis 2009 ve 14:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak já jsem dneska jasná, do pěti budu čučet tady a pak doma něco pojím a hodlám zalézt k telce a prdím na to...akorát jsem včera dopila výbornou Pálavu, sakra, měla jsem si ji nechat na dnešek...no nevadí, dneska bude čaj :grinning:
6. lis 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
My dneska musíme ještě na nákup a taky musím uvařit polívku na víkend. Víno si nedám, neboť mi poslední dobou vůbec nechutná, takže to vidím taky na čaj :dizzy_face:
6. lis 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: Marti moc držím pěsti ať to výjde :wink: dnes jsem dostala od Jirky dárek za Julinku,akorát jsem se mu zapoměla zmínit,že se dává nějakej šperk a dostala jsem notebook :grinning: ale radost mám velkou,tak snad tady ted budu víc :slight_smile: zítra máme to vítání,tak snad to bude v pohodě,je to v půl 3,takže na jídlo nám to vychází dobře :wink: dnes jsme to chystali dole ve sklepě,naštěstí jídlo si vzali na starost ostatní,tak já mám na starosti jen sama sebe a malou :grinning: tak přeju krásnej víkend.papa
6. lis 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky..

Marti taky drzim palceeeee!

Ja dnes byla sama s Matym v Brne, docela sranda. Musela jsem zastavit na benzince, v mikrovlnce mu ohrat flasenu a v aute ho nakrmit :grinning: jinak byl uzasny a ja pobehala jak po Tescu ve meste, tak po Olympii. Jsu ale pekne k.o.
Iny my mame krtiny pristi vikend a vitani kdo vi kdy, az nas z mesta pozvou, az se jim nahromadi par deti.
Iny vy uz mate tak pekny rezim s krmenim, ze vis kdy ti mala bude jist?
Tak to jste dobri, my ho jeste tak nemame... jen vim, ze vecer usiname mezi 22-23h a rano vstavame mezi 9-10. V noci spi ted uz k 5hodinam a potm se budi po 3 a pres den je to vselijake.. nekdy ji po 2-3h a jindy mam pocit, ze ho krmim 4 hodiny v kuse :grinning:

Preju krasne a povedene vitani Julinky a uz se mooooc tesime na fotecky!
6. lis 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj..:slight_smile:

Kaci, tak vy jste se rozhodli na krtiny driv? Nepsala jsi o lednu? :confused:
6. lis 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
A mohlas nakojit a neohrivat nikde flasu, ne? :grinning:
6. lis 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky .... :slight_smile:

Tak dneska začínám poslední měsíc. To neni snad ani možné. Jinak jsem se vážila a udělalo se mi špatně už mám 18kg váhový přírustek. Doufám, že už to nepůjde víc. Taky jsem si měřila břicho a přes břicho mám 109 cm. Jinak se dneska vyfotím a dám vám potom do albíčka foto.

Iny náhodou to je pěknej dárek.....
Jsem zvědavá co dostanu já. Já si budu muset potom o dárek nenápadně říct, protože Erika to určitě nenapadne ..... :grinning:
Už se těším na fotečky z vítání. U nás v Bilovicích se to vítání teďka hodně rozjelo. Má o to zájem čím dál tím víc rodičů. Iny potom napišeš co jste dostali od obce za dárek. U nás se začal letos dávat zlatý přívěšek,hračky a kytka pro maminku. Jsme zvědavá co vymyslí na příští rok. Já jsem nejprve moc nechtěla na vítání, když budu křtit, ale potom mě ženské na úřadě přemluvily.

Katy tak to jsi dobrá. Já bych si nezvládla jet sama s mimčem do Brna na nákupy. Já bych to vlastně nezvládla ani bez mimča ..... :grinning: :grinning:
Jsem velice sváteční řidič. Nejvíc jezdím, když vezu Erika do sklepa a to je tak všechno .......
7. lis 2009 v 07:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano...:slight_smile:

Ja si o darek teda rikat nebudu, az se nam jednou narodi mimino... Prijde mi to divne... :confused: Vzdyt nejvetsim darkem je to detatko, aspon ja to tak vnimam a prici se mi takove to - tys mi porodila dceru/syna, dam ti za to zlaty/diamantovy prsten/nahrdelnik apod... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ja to teda takto nastavenen nemam a nechci se nikoho dotknout ani nikoho urazit...:wink: Kazdy to mame jinak... :slight_smile:
7. lis 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
JO, tim jsem vlastne jeste chtela rict, ze jakekoliv vyzadovani darku k cemukoliv se mi prici...:slight_smile: Ze mi proste prijde divne rikat si o darek.. Pokud ten clovek neciti, ze by te mel obdarovat, pak by me takovy "vynuceny" darek ani netesil.... :pensive:
7. lis 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek