• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Holky dala jsem do albíčka dnešní fotku.....
7. lis 2009 v 15:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jooo, pekne brisko..:slight_smile: A mas ho pekne vysoko se divam.. Dycha se ti dobre? :confused:

A doufam, ze mate vsechno pripravene, pac se to muze rozjet kazdym dnem, tak at nejste prekvapeni..:slight_smile:
7. lis 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni připravené máme všechno. Už jen vypsat ten papír se jmény.
Břicho mám pořádné. Dýchá se mi celkem dobře.

Kdy má jít Tvoje sestra na toho císaře?
7. lis 2009 v 15:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mezi 23.-27.11.:slight_smile: Uz se vsichni tesime..:slight_smile:

A co jste vybrali? Jak jmena? :slight_smile:
7. lis 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na holčičku napišeme Šárku a na kluka pořád váháme mezi Petrem a Erikem. Ale vypadá to spíše na Petra...
7. lis 2009 v 15:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to má ségra za chviličku.
Já jsem ještě pořád přemýšlela jestli nedát holčičku po sobě, ale potom jsem si to rozmyslela.
7. lis 2009 v 15:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šárka je hezke jmeno, mam kolegyni Šarku a fakt se mi to libi..:slight_smile:

Petra mam svagra a Erik je tatinek Martinove netere..:slight_smile:
7. lis 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic já už jdu. Doprala mě pračka, tak jdu pověsit prádlo a potom přijde ségra a jdeme na besedu za kámoškou. Tak zatím .... :dizzy_face:
7. lis 2009 v 15:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Papa..
7. lis 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
MARTIIIIIII, OBROVSKE GRATULACE, TO JE UZASNE!

Juuuj, jsu z toho pekne namekko... uplne me prejel mraz po zadech a slzicky se vedraly do oci. To je uzasna novinka!
Preji hlavne, at je vsechno v poradku. To si pis, ze budu mit krasnou sobotu... uz ted byla super, ale od teto chvile je jeste lepsi!!!!!!
7. lis 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jen jsem si rikala, ze se sem podivam. Byli jsme u tatky na obede, potom jsme udelali velky a maly ukid co mame tento tyden na cinzaku, odsala jsem mliko a vyuzivam chvilky nez se maly probudi... tuto radostnou novinku jsem ani nahodou necekala. A // jsou silne jako poradna daaaalnice!

Jake byly prvni pocity, co ti prolitko hlavou?
Co Jozef na to?

Vykladej, prehanej! :slight_smile:
7. lis 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Petu krasne brisko, rekla bych takove male mega brisko :slight_smile: uplne ti ho zavidim.. ted mam pocit, ze jsem si to svoje ani poradne neuzila :grinning:

Moc ti to slusi!

A jmena mate krasne vybrane.

K tomu darku, ja jsem zatim taky nic nedostala.. Ferio na to myslel, ale nechtel kupovat nic na silu v Kyjove a jak jsme byli v Brne, tak nam to uplne vypadlo z hlavy. Dlouho mluvim o novem retizku s priveskem na krk, mam jistou predstavu... tak to mi chtel koupit. A i kdyby se nam nenarodil Maty a nemel to byt jakoze darek za neho, koupila bych si ho tak i tak :grinning: Tak je aspon nejaka prilezitost proc ho koupit :wink:
7. lis 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, blahopreju...
7. lis 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, zdravím vás....
a to je milené, po dlouhé době sem zavítám a hned taková hezká zprávička - Marti, hrozně moc gratuluji....taky jsem z toho pěkně naměkko...jaké byly tvoje pocity? A co tvůj manžel - ten co?

Peti - taky jsem zkoukla tvé krásné bříško, moc ti to sluší a vypadáš moc spokojená....
7. lis 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak to je perfekní. Moc a moc blahopřeji ..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. lis 2009 v 18:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem z toho úplně naměko....
To je prostě bezva, že tu máme další těhulku..... :slight_smile:
7. lis 2009 v 18:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ... :slight_smile:

Dneska tedy byla noc. To trnutí těch ruk je čím dál tím horší. Už se budím po dvou hodinách s příšernou bolestí a křečemi. To přece nemůžu takhle vydržet až do konce ..... :frowning2: :frowning2:
8. lis 2009 v 06:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, je nacase zacit vyhanet mimi ven..:slight_smile: Dnes je krasne, dneska by to slo...:grinning: A stejne od 37tt se dite povazuje za donosene, pac uz se nevyviji, jen kyne a roste..:slight_smile::wink:
8. lis 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni vůbec by mi to nevadilo kdyby mimčo chtělo jít o nějaký ten týden dřív na svět. Protože to se skutečně už nedá vydržet, jak mi ty ruce trnou a bolí.....
8. lis 2009 v 08:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic jdu zalehnout k televizi. Dneska nemusím vařit, protože jdeme na oběd k tchánovcům, tak si jdu na chviličku odpočinout. Připadám si po dnešní noci jako bych chlastala někde do rána....
8. lis 2009 v 09:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petule, tak se zacni pripravovat a treba te mimi poslechne..:slight_smile: Hezkou nedeli - my jedem do Milotic na hody... Doufam, ze se nebude podavat kacena, jak je zvykem, pac ja ji nerada... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
8. lis 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni tak to já bych si dala kačenu hned. Mám ji moc ráda. Tak si pěkně užij hody ....
8. lis 2009 v 10:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile: Marti no to je nádhera :dizzy_face: uplně mi naskočila husina aculím se jak blbec :grinning: no to fakt super,takže začíná druhá vlna :slight_smile:
8. lis 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti krásný bříško a fakt je vyskoko :wink:
8. lis 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu jo jo máme momentálně režim takový,že jí každý 3 hodiny,i v noci.občas to natáhne v kočárku,ale víceméně je to tak :wink: ted spinká před barákem.Včera vítání dobrý,byla zlatá,jenom čůhala.Oslava se povedla taky,bylo to docela divoký :grinning: dostala jsem kytičku a v obálce 2 tisíce,kdysi dávali nějaký blbiny,ale ty peníze jsou podle mě lepší.Jo a dostala od kluků z hokeje nádhernej řetízek z bílýho zlata,pak vám ho nafotím :slight_smile: :slight_smile: fotky z vítání nevím kdy budou,fotil brácha,tak ho budu muset uhánět :wink: malá měla v noci bolení,takže jsem se taky cítila jak po flámu,aby v tom Jirka nebyl sám :grinning: holky normálně malá už od pátku nekakala :unamused: prdí,ale pro změnu nekaká.dala jsem jí i tu rektální rourku a nic.v úterý jdeme k dr do poradny,tak uvidíme,ale v chytrých knížkách jsem vyčetla,že to není nijak neobvyklý,ale v noci plakala,jak už dlouho ne.už jsme se to totiž naučili zvládat,ale tohle nešlo :cry:
8. lis 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a k tomu říct si o dárek :wink: to já teda Jirkovi píšu do kalendáře,že máme výročí,protože on je v tomhle chlap jak poleno :grinning: všechny narozeniny hlídám já,včetně těch mých :grinning: :grinning: :grinning: ne to zase přeháním,to mu připomínají jiní :grinning: :grinning: no a ten notebook byl spíš takovej vypočitavej dárek
8. lis 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Iny ... :slight_smile:
Tak to je fajn, že se vám vítání podařilo.

Jo holky hlásím, že mám ségru v porodnici. Už v noci tam jela, protože začala krvácet a ráno už ji praskla voda. Tak jsem pořád jak na trní a čekám kdy konečně zavolají že je mimčo na světě.
8. lis 2009 v 16:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iny, tak to je dobre, ze ma takovy pekny rezim i pres den. Aspon se podle toho muzes pekne zaridit.

Peti, potom musis hned napsat! Drzim palce, aby to mela rychle za sebou.
8. lis 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni tak to ja kacenu mooooc rada!

Vcera jsme byli u tatky na obed a meli jsme kacenu se zelim a knedlikem. Maty na to kupodivu nic nerika a prdi a kaka porad vesele dal.

Iny, my meli taky bdobi, kdy Maty nemel potrebu kakat tak casto jak kaka... a Dr. nam na to rekla, ze je to normalni, ze ma ten rustovy sprut nebo jak se to jmenuje a mimco si skoro vsechno z toho co dostava bere a nema co vylucovat.
8. lis 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek