• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Ahoj při neděli....včera jsem dočítala přes mobil, ale nešlo mi napsat...takže Marti obrovská gratulace a vidíš, za tu chvilku čekání to stálo :wink: :dizzy_face:
Akorát se holky přiznám, že vám stejně závidím, že vám to šlo tak rychle...ale co....

Vladi ahoj a co ty? Už jste se pustili do snahy o mimíse, nebo ještě ne??? Já jen, jestli se ty řady těhulí zase brzo rozšíří, už zde moc adeptek není :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

tak já se jdu vrhnout do prádla a ještě si na zítra udělat oběd do práce, budu mít tofu se zeleninou a brambory, tak se těším.... :grinning: pa pa
8. lis 2009 ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti tak snad to bude co nejdřív,vím co to je být tam dlouho,je to na palicu :unamused: holky mě se nedopsal ten příspěvěk- vypočitavej dárek,protože mi Jirka řekl,že mi tam stáhne program a budu dělat nabídky na okna :grinning: jsem mu řekla,že to asi neklapne,protože si sotva přečtu maily :grinning: Katu no malá měla nakakaný v každé plince a najednou nic,tak jsem z toho nesvá a navíc začala víc plakat,tak mě to hrozně vadí :cry: ted spinká vedle mě na gauči,\Jirka má zápas v Bíteši,tak přijede až v noci.zítra jedu opět k zubařce,tak bude hlídat mamina.jsem zjistila,že jsem na malé asi závislá :sweat_smile:nejrdši bych ji nikomu nedávala,ségra říkala,že zanedlouho budu ráda,když ji někomu pichnu :grinning: :grinning:
8. lis 2009 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
jani ahoj a papa :grinning:
8. lis 2009 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí
8. lis 2009 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí
AHojte..:slight_smile:

Iny, do tri mesicu je pry v norme nekakat i 8 dni... Pokud ale citis, ze je neco v neporadku, zajdi k doktorce nebo ji jenom zavolej...

Dobrou..:slight_smile:
8. lis 2009 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Iny, Maty lezi, a momentalne uz nespinka, na gauci a Ferino je na hokeji :grinning: Jsme na tom stejne, hih.
Maty usina az p te desate hodine.. dodivam se na superstar a presouvame se do loznice. Do te doby bude u me v obyvaku :wink:

Pekny vecer a dobrou noc, pa paaaaaaaaaaaaaa

Jo a ja jsu taky zavislak na malem.... dnes ho mel Ferino na kocarkovani, jsem je vyslala, abych si v klidu uklidila, uz jsem muselaaaa! Generalni uklid byl potreba, uziralo me to, ze nebylo poradne uklizene. Ted mam sudicku v peri,vschno se leskne, tripyti a voni. Jedine co zbyva je vyzehlit ten mega kos plny pradla, ale to me uz tak neuzira :wink:
8. lis 2009 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky ... :slight_smile:
Tak ségra pořád nic. Teďka jsem mluvila s mamkou a čeká na vizitu. Přestala se jim otvírat. V noci ji dávali zase kapačky a nic. No jsem zvědavá kdy to bude. Začíním z toho být nějaká nejistá.....
9. lis 2009 v 07:36  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky,jsem si přivstala kvůli Marti a Petce :wink: Katu to jsme teda měli fakt stejný plán na večer :grinning: Malá usíná tak půlhodinku po jídle,myslím tím jídlo po koupání,ale většinou usne na rukách :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak už spí v 3 hodinových intervalech,i když někdy se jí po jídle nechce zabrat,tak je to kdo z koho,protože dávat jí cucek,když ho asi 1000x vyflusne je trochu na palicu :grinning: zvlášt když se mi chce spat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. lis 2009 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti tak to musí být ségra už pěkně na nervy,já jsem tam byla od půl 7 ráno,rodila jsem v 9 večer a už kolem poledne se mi chtělo brečet,že se neotvírám :frowning2: ale ségra má výhodu,že jí rupla voda,takže jí nemůžou nechat čekat do aleluja :wink:
9. lis 2009 v 09:15  • Odpověz  • To se mi líbí
přidala jsem nějaký fotečky :wink:
9. lis 2009 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre rano..:slight_smile:

Neco pro zasmani... V pracovnim procesu doporucuju pustit do sluchatek anebo kolegum o prestavce - je to dost nahlas a potichounku by to nemelo ty koule..:grinning:

http://www.youtube.com/watch?v=4GnaUMi7e0s

:grinning: :grinning: :grinning:
9. lis 2009 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Iny, divam se na ten retizek a privesek - je to vazne tak velke, nebo se mi to zda? :confused:
9. lis 2009 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno ženy :slight_smile:

všem moc děkuju za gratulace :dizzy_face:

no a jak se cítím, dobře se cítím a hlavně jsem mega šťastná, Josef mě fakt překvapil, protože tak jak furt brblal, tak teď pořád mluvíme o dětech, výbavičce a říká mi : ty moje těhule :grinning: :dizzy_face:

včera jsme byli na návštěvě u švagrové a teda měli jsme co dělat aby jsme jim to nevyslepičili :grinning:
9. lis 2009 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Inko malá je fakt krásná :dizzy_face: , takový malý koblížek :dizzy_face: a teda dárek od kluků krásný :dizzy_face: a od manžela samo taky :grinning: , i když teda od něj to byla tak trochu vypočítavost co :grinning: , ještě chce dělat nabídky :grinning: :grinning: :grinning:

Peti teda z tebe budu brzo teta :slight_smile: , tak snad to bude mít ségra brzo za sebou :dizzy_face:
9. lis 2009 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsemse přestěhovala do ložnice,pobojovaly jsme s břichem,nakojila a ted malá čučí,ale ona ještě zabere.je zvyklá chrnět v ložnici až do dalšího kojení.Zdeni je to malinký,je to focený zblízka,ten přívěšek nemá ani cm :wink:
9. lis 2009 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti to je fakt super :dizzy_face: :dizzy_face: jsem štastná za tebe :wink: kdy se chystáš na gyndu?
9. lis 2009 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Inko jsem objednaná na 24.11. :slight_smile:
9. lis 2009 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
tý jo to budeš střihat metr co? :grinning: to už by mohlo být i srdíčko :dizzy_face:
9. lis 2009 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
No zatím mě to nijak nebere :grinning: , sestřička mě chtěla objednat už příští týden, ale chtěla jsem až ten další ať už je něco vidět :dizzy_face: Zatím jsem neuvěřitelně klidná a spokojená :slight_smile:
9. lis 2009 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
jen bud,je to potřeba :slight_smile: :slight_smile: malá mi tu huláká,tak ji musím spacifikovat :grinning:
9. lis 2009 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
tak malá je spacifikovaná a já taky,leží na mně :grinning:
9. lis 2009 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti napiš podrobný popis jak jsi testovala :grinning: já bych taky chtěla testovat,ale jen pro ten pocit :grinning: včera jsem se dívala na fotky před porodem a normálně mi přišlo divný,že jsem měla takovej pupek :sweat_smile: ta příroda dělá divy,uplně vygumuje mozek,jinak by jsme asi totiž vymřeli :grinning:
9. lis 2009 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Takže v sobotu ráno jsem změřila teplotu a byla 37,2 takže mi bylo celkem jasné že jsem v tom, ale testovat jsem chtěla až v neděli, Josef to bral jakože nic není ještě jisté. Potom jel do fitka, já jsem nejela protože mi v pátek nebylo dobře, dala jsem se do úklidu a něco jsem hledala v šuplíku a narazila jsem na testy, tak jsem si řekla že to zkusím, že stejně asi nebude ještě nic moc vidět a najednou na mě vykoukly docela silné //, ale žádné skákání až do stropu nebylo, spíš jenom krásný pocit a furt jsem se tlemila, pak přijel Josef z fitka, tak mu říkám že má něco na baru, tak se rozzářil a od té doby se culí jak debil taky :grinning:
9. lis 2009 v 10:51  • Odpověz  • To se mi líbí
jo jo to culení si pamatuju :grinning: :grinning: :grinning: kdy ti vychází termín porodu?
9. lis 2009 v 11:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky...

Peti ja cekala, ze uz sestra bude neco mit a ono stale nic... Snad to bude mit brzy za sebou. Uz se tesim na zpravu co se ji narodiloooo :slight_smile:

Ja jsem se vcera dozvedela, ze moje kamaradka cekaji druhe mimco a dalsi vcera prodila :sunglasses: to je fakt mazec jake baby boom ted je! :wink:

Iny mala je uzasnaaa, krasne fotecky. A ten retizek s priveskem co dostala, SUPER! Ja chci taky retizek se srdickem, ale trosku vetsi nez ma Julinka :wink: Mam to vyhlidnute v Brne na Vankovce v jednom shopu.
9. lis 2009 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Maty me dal vecr pekne zabrat... nejak nemohl usnout, byl porad hladny a culil se na me, kdyz byl najezeny... usnul az v jednu rano!!!!!!!!!!!! Ale za to spal az do 6:15, potom se napapal a spal zase do 10:15. Ma jedine stesti, ze tak krasne potom spi, to mu to nocni ponocovani toleruju. Kdybych se nemela vyspat, tak to tak nenecham - i kdyz nevim co bych delala :grinning: :grinning: :grinning:
No a ted se napapal a uz zase spinka.. ale uz ne v postylce, ale na gauci.
9. lis 2009 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Inko 20. července takže to bude k 2.výročí svatby :dizzy_face:
9. lis 2009 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jeee marti, vy budete mit prazdnnove miminko. Snad se ti vyhnou ty nejvetsi vedra.

I kdyz co si vzpominam, jak kazdy strasil, tak to nebylo tak strasne a nevidela jsem v tom nejaky velky rozdil jestli tehu nebo netehu v tom vedru, je to proste stejne. Kdyz ti ma byt horko, tak je a kdyz ne, tak ne :slight_smile:

Jo a preju ti at nemas zadne tehu nevolnosti!!!! :wink: at nam tady neblinkas :grinning: :grinning: :grinning:
9. lis 2009 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak to fakt krasne vyslo! Jeste aby ten termin vysel. Ale i tak, at to bude o nejaky ten den driv nebo pozdeji, t bude ten NEJ darek k vyroci!

Na nase vyroci svatby je Julinka :sweat_smile: Maty je o 13 dni driv :wink:
9. lis 2009 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
Marti to je super, že budete mít miminko na výročí svatby...taky doufám, že si miminko nadělíme k pátému vyročí, ale nevím, nevím... :dizzy_face:
Mě je dneska strašná kosa, sedím tady ve sklepě a asi nefunguje topení, musím na to někoho zavolat....a mám hlad...ale před chvilkou jsem měla banán, tak musím ještě vydržet, od včerejška jsem nějaká nedožraná :grinning: :grinning: :grinning:
9. lis 2009 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek