• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Katu no hold když bude vedro tak zalezu do domečku, zatáhnu rolety a bude mi fajn :grinning:
9. lis 2009 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravím ... :slight_smile:
Tak ségra pořád nic. Začínám šílet za ni.....
Ráno mi psala, že ji dali ještě nějaký čípek na urychlení a od té doby se mi neozvala.

Jsem přišla s kosmetiky. Málem jsem tam omdlela. Nedělalo mi vůbec dobře jak ležela na zádech a taky tam měla šílené vedro.
9. lis 2009 v 11:39  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Iny malá je fakt nádherná. Celá ty .... :dizzy_face:
9. lis 2009 v 11:40  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jj jsem včera říkala že prcek bude tatínka asi milovat, protože v červnu se mu k nám nechtělo, to by Josef nemohl jet na vodu :grinning:
9. lis 2009 v 11:41  • Odpověz  • To se mi líbí
baf já furt z postele,malá vedle mě chrní a já dostávám hlad,tak vyrazím směr lednička :wink: Peti ségře se to moýná rozjelo,taky jsem potom neměla náladu a sílu někomu psat co a jak :wink:
9. lis 2009 v 11:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Je fakt krásnej.... :dizzy_face:
Že se nám ani neozvala a Marťa tu taky hodně dlouho nebyla ....
9. lis 2009 v 11:55  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Iny třeba se ji to fakt rozjelo, alespoň doufám.
Snad tam nebudu potom muset trávit taky tak dlouhou dobu .....

Já jsem teďka akorát pojedla a půjdu myslím žehlit a potom se na chviličku natáhnu...
9. lis 2009 v 11:57  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti ty první dny jsou náročný,já jsem se sem za váma dostala taky až po delší době :wink: A Marta by sem mohla mrknout,ve vinohradě už se nedělá :grinning: promin Marti :grinning: :wink:
9. lis 2009 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak a Maty zase spinka, nakrmeny, prebaleny, spokojeny..

Ja jsem zatim na sobotni krtiny objednala kolacky, pojedla jsem. Jo a taky jsem nas objednala na prvni hodinu plavani! Jedeme pristi ctvrtek, tak jsu moooc zvedava!
Prvni mame pred sebou 6 lekci plavani ve vanach a az od 6-ti mesicu se jde do bazenu. Maty vodu miluje, ve vane je jako rybicka ve vode, tak snad se mu to bude libit. Urcite budu mit sebou fotak, tak budu fotit jak budu mit volne ruce. Myslim, ze ho bude drzet instruktorka, ne ja :wink:
9. lis 2009 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Petuli, zadne nove zpravy od sestry?
Jsu tak napjata, kdy to bude...a hlavne co to bude :sweat_smile:
9. lis 2009 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Presne tak jak pise Inka, ty prvni dny, tydny nebyl moc cas. Ted uz je to lepsi, jde to na me i Ince videt, ne :wink: :sunglasses: ze tady celkem dost pokecame :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. lis 2009 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tady se budeme rochnit ve vodeeee...
Do vany budeme jezdit do hodonina a do bazenu do Synotu v UH, je to tam pekne a prijemne prostredi, nejteplejsi voda a nejmensi skupiny deti :wink:

http://babyclubkatka.ic.cz/?soubor=kdeplaveme/vany_hodonin.php
9. lis 2009 ve 13:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Katu plavání s prckama je super,tak určitě budeme praktikovat :grinning: , navíc ve fitku kam chodíme je přímo plavání s prckama :dizzy_face:
9. lis 2009 ve 13:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo plavání je pro děti super, nevím teda jak je to u nás, tady je plavčo v bazénu až od roku a kámošce chodila instruktorka domů, takže plovali doma ve vaně :slight_smile:
já bych musela jezdit s dítětem do Brna nebo možná do Blanska, což by bylo blíž, tak snad se jednou taky dočkám, určitě to chci vyzkoušet :dizzy_face:
9. lis 2009 v 16:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte :dizzy_face:

Tak se mi konečně podařilo přidat fotečky toho našeho drobečka :sunglasses:
Nějak není čásek vás dočítat, tak ani netuším jak jste se tady měli a co všechno víte a nevíte.
U nás to bylo docela veselé.
V neděli mi praskla voda, ale absolutně žádné kontrakce, tak mě přijali na pokoj a po dohodě s doktorem jsme to nechali rozbíhat přirozeně jen s monitorem, jak se vede malém. Toník byl v pohodě, tak mi porod nevyvolávali, protože si ještě nebyli jistí, zda náhodou nebude lepší CS. Tak nakonec po 27 hodinách se doktoři shodli, že bude lepší císař. Protože jsem měla velmi nepravidelné kontrakce, otevřená jen na 6cm, malý nesestupoval a protože byl prdelkou dolů, tak nás fikli v 11:50.
Kuk a byl tu kluk.
Samotná operace nebolela, já jen měla hrozný strach a tak jsem se na sále celou dobu hrozně třásla. Doktor tvrdil, že je to normální reakce na léky, ale mě to tak nepřipadalo. Nakonec se všechno podařilo v pořádku a já břečela jak želva, když mi přišli Toníka ukázat.
Prča byla, že u mého císaře byli 4 studenti z ciziny, dokonce jeden asistoval a doktor s ním hovořil anglicky nevěda, že rozumím. Vysvětloval mu, že je třeba si dávat pozor co řekne před pacošem, který má epidural. Tak jsem mu řekla, že rozumím.... :slight_smile: docela se smáli.
Malého mi po císaři dali až ve středu a hned ve čtvrtek už musel do solárka kvůli žloutence. No a dali mi ho až jsme šli domu.
Vše se spolu učíme až doma.
Ale musím ho pochválit je hodný, krásně a hodně spinká, papá co 4 hodiny a dělá rodičům radost.

Tak já pádím a mějte se hezky...
9. lis 2009 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ali, tak jeste jednou mooooc gratuluji!
Tak nakonec jsi mela CS jako ja. Jak ti bylo prvni dny, jake bylo prvni postaveni na nohy? Urcite jsi rada, ze mas tz prvni dny za sebou uz co? Ja si rikala kazdy den, ze dalsi den bude zase lip jak se vyspim, a bylo to tak! A na CS bych sla klidne zase :wink:

Maly je nadherny, uzasne miminko!
A krasne vam spinka! To je skvele!

Tak se opatrujte, sehravejte a uzivejte si jeden druheho. Az budes mit zase chvilku, tak pisni jak se vam dari.
9. lis 2009 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Peti, sestra stale nic? Aj aj chudinka, ta si asi uzije :frowning2:
9. lis 2009 ve 20:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj..:slight_smile:

Katy, prvni lekci ho sice ma instruktorka, ale dalsi lekce uz ho mas ty..:slight_smile: A doma stejne musite trenovat..:slight_smile: Taky se na plavco tesim..:slight_smile: I kdyz zatim neni s kym...

Janca a Vladka me predbehnou a ja se dostanu na radu tak do dvou let snad.. K tricetinam by to vyjit snad i mohlo..:slight_smile:
9. lis 2009 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky ...... :dizzy_face:

Tak jsem od včerejška tetičkou. Huráááá.... :dizzy_face: :dizzy_face:
Jmenuje se Mareček, narodil se včera ve 22:50, vážil 3450g a měřil 52cm. Už se těším až tam za nimi dneska pojedu.

No nic jdu si lehnout. Erik odjížděl dneska brzy ráno, tak jsem mu chystala snídani a teďka ještě hurá do postýlky. Jinak mě dneska přijde navštivit tchýně, tak jsem zvědava co si tu budeme spolu vykládat.....

Malého odpoledne vyfotím a potom ukážu fotku.
10. lis 2009 v 06:14  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ali malej je nádhernej ..... :dizzy_face:
10. lis 2009 v 06:15  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo teďka jsem se dozvěděla, že ji nakonec té ségře dělali císařa. Tak nechápu proč ju tam nechali tak dlouho trápit .....
10. lis 2009 v 07:13  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Peti gratuluji k tutilu "teticka" :wink:
To je strasne, tak jsem prave nechtela dopadnout... hodiny a hodiny se trapit a nakonec skoncit CS. Chudina sestra, urcite si uzila az az! Ale hlavne, ze uz to ma za sebou a jsou oba dva zdravi a vsechno je v poradku.

Tak nakonec maji kluka. To budete mit pekny parecek. Oni kluka, vy holku :sunglasses: TO JE JASNA VEC! :grinning:

Ja jsu dnes ranni ptace, co? Jdeme s Matym ke kamaradce na navstevu, tak jsme si museli privstat. Chci si jeste hlavu umyt, nez se nasnidam, odsaju mliko, oblecu sebe a Matyho, to nam vezme tak 2 hodinky, jsme brzdy trosicku, nejak nam to vsechno trva nez se vyhrabeme z domu. :sweat_smile:
10. lis 2009 v 07:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Preji vsem krasny den, odpoledne se tady zase ukazeme.
Peti, uz se tesim na fotecky maleho!
10. lis 2009 v 07:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Katu .... :slight_smile:

No myslím si od neděle užila pořádně.....
Jedeme za ní dneska kolem poledne. Už se moc těším až ho uvidím. Doufám, že na tom nebudu podobně....
Po císaři se pouští z porodnice později, že ????
10. lis 2009 v 07:57  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno,
Peti, taky obrovská gratulace a Ali tobě taky :dizzy_face: :dizzy_face: juj, samej kluk...Peti, je ti jasný, že to musí být ta holka :grinning:

Já mám od včera nějaké žaludeční a střevní obtíže, fakt super....všude řádí prasečí chřipka a já budu mít střevní, děsný....křeče, průjem...to jsou vyhlídky.... :confounded: :rolling_eyes:
10. lis 2009 v 08:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj..:slight_smile:

Peti, blahopreju k synoveckovi..:slight_smile: Po CS se pousti vetsinou az tak 6-8.den, pokud nejsou komplikace...
10. lis 2009 v 08:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Jani ... :slight_smile:
Tak ty střevní problémy Ti tedy nazávidím. Snad Tě to brzy přejde. Mě to stačilo jak mě to trápilo na začátku řijna z těch léků co mi předepsala doktorka.
10. lis 2009 v 08:03  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Zdeni ... :slight_smile:

Jsem si to myslela, že se pouští později. No to nevadí. Hlavně že jsou oba v pořádku.
Zdeni za chviličku to čeká i Tvoji ségru vlastně .....
10. lis 2009 v 08:04  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Vsak i tebe..:slight_smile: Dnes jde na kontrolu a budou planovat CS, tak se dozvime datum..:slight_smile: Ale musi to byt po 23.11. - do te doby je svagr ve svete..:slight_smile:
10. lis 2009 v 08:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek