• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
No já vím, že i mě. Já jdu na kontrolu zítra na 8:45, tak jsem zvědavá co mi řeknou. Teďka to strašně bude rychle všechno ubýhat. Jak ségra přijede z porodnice, tak to budu pořád u našich s ní. Budu se učit koupat, přebalovat atd....
Ať to pěkně do porodnice umím .... :grinning: :grinning:
10. lis 2009 v 08:11  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
No nic. Jdu něco dělat a potom se chci v půl desáté dívat na romantický film na nově. Určitě u něj zaspím jako vždycky.... :grinning:
10. lis 2009 v 08:14  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
BUdes se jako skolit, jo? :slight_smile: A segra bydli u vasich?
10. lis 2009 v 08:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

Peti gratuluju k synovci :dizzy_face:
10. lis 2009 v 08:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Marti ... :slight_smile:

Zdeni jo ségra bydlí zatím u našich než si něco někde najdou....
10. lis 2009 v 08:45  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdeni ano bude se školit.... :dizzy_face:
10. lis 2009 v 08:46  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky Zdeni a Marti, krasne rano!

Wooouw, tak ted jsem si dala krasne horkou vanu, plnou peny, pohoda, relax.. Maty v koupelne jeste zustal, v lehatku se mo moooc libi A ta tekouci voda ho pekne uspala :slight_smile: Ted si jdu vzfoukat vlasy, to se mu bude taky libit..

Byl to srandovni pohled na ty nasi mudlase a Matyho... Maty v lehatku, vedle neho Abbas a vedle nej Shady. Vic mista uz v koupelne neni, nikdo dalsi by se vedle nich nevesel. Tak krasne tak vsichni spokojene spinkali jeden vedle druheho :sunglasses:

No nic, jdu se dochystat... jeste nez pujdu, tak na vas kuknu, snad to mi to vyjde. Pa paaa
10. lis 2009 v 09:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Po dlouhé době ahoj holky :slight_smile:

a za první: Marti, moc moc moc blahopřeju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Nějak na ten internet nemám čas :frowning2: , když Martínek spí, tak honem dělám jinou práci. Ještě nemám ani poschovávané všechny kvítka z venku, nenaryté růže atd. atd. Od babičky jsem dostala hromadu jablek, musím je přebrat a dát sušit na křížaly.... nevím kdy...
Mezitím domácí práce, no, znáte to, ale jak už začne zima, tak toho času bude víc.

Martínek je zlatý a hlavně hrozně šikovný. A taky mu chutná, už váží 5,5 kg. Plně kojím. Když jsme byli minulý týden v poradně, tak sestřička prohlásila, že vypadá jak tříměsíční miminko (přesně ten den mu bylo pět týdnů) :grinning:. No však už taky kolik jsem vytřídila oblečení ze skříňky, začínáme nosit velikost 68. Pomalu, ale jistě. (Ono taky záleží, od jakého výrobce, některá šedesátosmička mu bude až tak za měsíc....)
Když je spokojený, tak se na nás už usmívá, je to prostě zlatíčko :dizzy_face: .

Příští neděli budeme mít křtiny, jsem zvědavá, jak to Martin zvládne (nejlépe, kdyby to prospal).

Jinak Peti, tobě už se to krátí. Těšíš se? Hloupá otázka, co? Určitě se moc těšíš...

Jo, a co se mého porodu týče, ani jsem vám nepsala, že? No, ve zkratce: Martínkovi se ven nechtělo, takže 1.10. byl plánovaný nástup do porodnice na vyvolání. Napíchli mi oxytocin a začaly bolesti v podbřišku, nic velkého, prostě jako při menzesu. Jak mi ale přidávala dávky, tak se bolesti stupňovaly. Ale furt to bylo málo, takže mi nakonec píchli vodu,aby se to rozjelo. Rozjelo - nastoupily porodní bolesti. Bohužel se té asistentce pořád zdálo, že jsou malé a hlavně krátké. Já myslela, že už to snad ani víc bolet nejde... Hrozně mě bolelo v kříži. Chodili jsme s Igorem po chodbě, chvilku jsem byla ve vaně a pak mě posadili na porodní stoličku. Myslela jsem, že mě trefí, záda bolely jak čert. P.A. mi dala nahřát pecičky na záda, ale nic nepomáhalo. Pak mi řekla, že si mám vylézt na postel, že se doktor podívá, jak to vypadá. Jsem myslela, že tam nevylezu :sunglasses: , ale samozřejmě jsem vylezla a v duchu jsem si říkala a prosila, ať řekne, že jsem aspoň na 7 nebo 8. No, a doktor se podíval a řekl, no, dyť tady můžeme rodit, hlavička je už úplně dole... No, radost veliká, takže začlo tlačení. Nevím už na kolik, ale za 20 minut byl malý na světě...
Takže suma sumárum, od zhruba půl jedenácté dopoledne do půl čtvrté odpoledne - pět hodin - paráda :wink:
Protože byl Martin velký a já ho nemohla protlačit, tak mě i nastřihli (což nejde absolutně cítit, ani jsem to nevěděla) a pak tím pádem i šili (to už teda cítit bylo, ale i na to člověk zapomene). Když mě šili, tak už jsem měla Marťulku u sebe.

No, a protože teď brouček spinká, tak jdu chvíli něco dělat, zatím pa pa :slight_smile:
10. lis 2009 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
AHoj holky... Prave se na me vystridali dva zubari.. Jedna byla moje zubajda, druhy byl stomatochirurg a pouzili na me dohromady dve injekce s anestetiky, jedna byla nadvakrat o mou kost zohnuta a sedmery kleste.. V hube mam diru jak do riti a boli to..:frowning2: Od klesti mam odranou bradu a boli me hlava... Zas.any mysak!!!
10. lis 2009 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Marti....tak si to spolu s Martínkem užívejte a zítra ať toho koně ještě nechá doma :grinning:

Zdeni a co ti proboha dělali???? :confused:
10. lis 2009 ve 14:10  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: tak my jsme byli dnes v poradně, malá má 4450g a 53 cm,podle těch vašich chlapáků je úplný miminečko,nám je ještě 56 volná :grinning: zatím pořád nekakala,ale dr ji prohmatala a prostě to všechno stráví,takže nemá co kakat :wink: jo a jsou nový kapičky na bříško lactobacilky baby a jsou mnohem levnější než ty co teď máme,takže je máme vyzkoušet,protože ty co máme ted zatím moc nezabraly´.Marti porod teda fofr :wink: Peti gratuluju,chudák ségra,asi tobylo docela blbý,když ji na cs brali v noci :unamused:
10. lis 2009 v 15:08  • Odpověz  • To se mi líbí
zubařku jsem sfoukla včera,udělal se mi parádní koutek :angry: a zítra jedeme na nožičky a ve čtvrtek dopo se mi nahlásili kolegyně z práce a to bude tento týden doufám všechno :sweat_smile: :sweat_smile: no vlastně ještě v sobotu jdeme na svatomartinskou husu :wink:
10. lis 2009 v 15:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky tak jsem zpět z porodnice. Dala jsem do albíčka fotečky .....
Je úžasnej. Už se těším až budu držet v náruči to naše mimčo.....
10. lis 2009 v 16:18  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Iny a Marti tak to je super, že mimča tak pěkně přibírají.....
10. lis 2009 v 16:31  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti je krásnej :wink: a co ségra,jaký má zážitky?kdo ji rodil?
10. lis 2009 v 17:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti, je to krasavec..:slight_smile:

Jani, trhali mi mlecnou petku... Stomatochirurg po zapasu s ni prohlasil, ze je to "svinsky obrmysak"! :confused: Dalo mi to zabrat.. a jeste da - zacina se to probirat...:frowning2:
10. lis 2009 v 17:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Iny zážitek má asi pořádný. Už jen to že tam byla od soboty noci a pořád nic až nakonec museli udělat toho císaře. No natrápila se tam pořádně. Příjímal ji Bambas a včera toho císaře ji dělala nějaká doktorka Slovenka. O tom Bambasovi nemluvila,ale nijak moc pěkně.
10. lis 2009 v 17:29  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdeni tak ty zuby Ti tedy vůbec nezávidím ......

Jsem se úplně zapomněla podívat Martě do albíčka na malého. Už jsem to napravila. Marti je krásnej a už je to pořádný kus chlapa.....
10. lis 2009 v 17:30  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Iny, nema Julca spurt? V tomto obdobi (3. a 6. tyden ho deti mivaji a vse, co snedi, stravi)..:slight_smile: A vaha je to pekna..:slight_smile: To ne, ze ne...:slight_smile:
10. lis 2009 v 17:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Pti ta slovenka rodila i mě.bambasová-je to ředitelka nemocnice :wink: bambas chodil na vizity a ke mně byl moc milej :wink: vždycky mě pochválil :grinning:
10. lis 2009 v 17:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdeni asi jo,dnes má přesně 6 týdnů :slight_smile: a ten výraz toho zubaře se mi moc líbí :grinning: prosím tě a jak to,že máš mléčnej zub? :confused:
10. lis 2009 v 17:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo to je jeho manželka. Já jsem nevěděla právě jak se jmenuje. No segra říkala, že na ni byl takovej nepříjemnej. Možná neměl svůj den. Tu doktorku si ale moc chválila. Jinak jsem se dívala, že tam neni ani moc rodiček. Jsem jich snad napočítala osm. Jsem to tam pořádně prozkoumala ať vím do čeho jdu ...... :grinning:
10. lis 2009 v 17:44  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
No Zdeni to je fakt. Ty máš ještě mléčnej zub????
10. lis 2009 v 17:45  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti víš co,když jdeš rodit tak jsi rozhozená a když se na tebe někdo jen blbě podívá,tak šmitec,na mě takhle hukla jedna porodní asistentka,když přišla a řekla při pohledu na Jirku,že návštěvy končí v 5.to jsem myslela,že umřu.už jsem začala hysterčit,že sama tam teda nebudu,nakonec tam se mnou stejně byl.jinak bych odešla s ním :grinning:
10. lis 2009 v 17:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti, uz nemam...:grinning:

Mela jsem donedavna dva.. Jednu petku mi vythli pred ctyrmi lety, ta sla jak po masle, s touhle se pachtili dva zubari hodinu.. Mela jsem je tak dlouho, dokud to slo protoze nemam zalozene stale zuby, takze ted budu mit dve diry.. :confounded:

No a stomatochirurg mi rika - vas cekaji implantaty, pani Radimerova..
A ja rikam: No, nekde asi cekaji..:slight_smile:
A on rika: No to si musite nechat udelat, protoze jinak se vam zkrivi zuby...
A ja: A kolik stoji jeden?
A on: 20000,-.
A ja: :astonished: :astonished: :astonished:
A On: No, tady na tu petku, co jsme trhali, by se vam to trosku prodrazilo - tam je velka dira, to by se muselo doplnit umelou kosti.
A ja: O kolik?
A on: Asi o 5000,-.
Ja: Ja si to promyslim... (v duchu: to vis ze jo!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
ON: :grinning: :grinning: :grinning: (nahodil americky usmev)
Ja: :sweat_smile: :confused: :rolling_eyes:
10. lis 2009 v 17:57  • Odpověz  • To se mi líbí
zdeni to tu cenu ti měli říct předtím :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a proč ti je tam nenechali?
10. lis 2009 v 18:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Zdeni tak to je mazec ta cena!
Ale je pravda, ze je velka pravdepodobnost, ze se ti zacnou casem pekne krivit zuby. Budou mit ted prostor a budou se ti odtahovat od sebe.. mozna ne hned, ale viditelne to za par let urcite bude.
10. lis 2009 v 18:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jo jo Zdeni, proc ti je trhali? Mela jsi s nima nejaky problem?
10. lis 2009 v 18:26  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Marti, maly je nadherny!
A i na fotkach jde videt, ze je t kus chlapa, bude pekne velky!

Ale to je potreba, chlap ma byt chlap a ne tintitko 150m vysoke, sama ruka, sama noha :grinning:
My budeme to same.

A Julinka bude ta mala krehka dama :wink:
10. lis 2009 v 18:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, tu pravou petku pred ctyrmi lety mi vytrhli, pac to byla uz jenom skorapka, navic dost vykazena a zaplombovana.. Ted mi ji vythli, pac me ten zub permanentne bolel pri kazdem jidle..

No 45000,- fakt nemam.. Ja nemam ani 4500,-. :slight_smile:

Ssmozrejme navrhoval i mustek, ale to ti zbrousi na uplne pahyly dva okolni zuby a na ne narazi nejaky mustek buhvizceho... :unamused: prijit o dalsi dva zdrave zuby se mi nechce.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. lis 2009 v 19:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek