• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Napadlo me, jestli by to roztahovani zubu nemohly spravit rovnatka.. Ze by mi vsechny zuby ortodontista posunul misto mezery... :confused:
10. lis 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni, nejlepsi vybuchat vsechny a dat klapaky! Ja to rikam porad!:grinning: :grinning: :grinning:
Uplne se desim stari a nejradeji bych mela klapaky uz ted.Mam panickou hruzu ze zubare, treba jen z vrtani!!!!!!!!!!!
10. lis 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni tedy to je pěkná pálka za zuby. Na to bych taky neměla. Musela bych být bezubá.... :grinning: :grinning:
10. lis 2009 v 19:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vsak ja bezzuba jsem a budu..:grinning:

Kaci, asi tak nejak..:grinning:
10. lis 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky .... :slight_smile:
Přeji všem krásné u nás tedy deštivé ráno. Já dopoledne tady moc nebudu, protože jdu na 8:45 na monitor a kontrolu na gyndu a potom se budu stavovat ještě na úřadě, tak to určitě dorazím domů kolem oběda. Dneska tam má být na gyndě záskok nějaká nová doktorka z Brna, tak ji řeknu o těch rukách, že je to čím dál tím horší a jsem zvědavá jak pořídím. Taky nesmím zapomět,že mě nebrali ještě stěry na toho koka....
Aby na to nezapomněli .....

Marti přeji Martínkovi všechno nejlepší ke svátku ..... :dizzy_face:
11. lis 2009 v 07:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikde nidko ... :confused:
Já už jsem nazpět. Dneska pěkně nasraná. Ta druhá doktorka je horší ještě než ta naše. Tak do mě blbě rýpla, že jsem začala špinit. Doufám, že to nic vážného nebude. Jinak mimčo za půl hodiny koplo na monitoru jen dvakrát, tak to se jim taky nelíbilo. Srdíčko bylo ale v pořádku. A tahle doktorka mi říká, že se mám strašně velké břicho,že budu mít velké miminko. Tak jsem ji řekla, že podle odhadů z minulého týdne budu mít u porodu maximálně tři kila a taky se ji nelíbí, že se zadýchávám,tak musím jít příští týden na krevní obraz. No prostě dnešní kontrola nic moc. Má z té dokorky smíšené pocity. Hlavně mě sere, že jsem začala špinit .....
11. lis 2009 v 10:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj...

Peti, spineni prejde... A pokud ne, val do porodky.. Stejne bys mela byt uz v jejich peci, ne? :confused:
11. lis 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Peti...teda tak to bych z toho taky nebyla moc na větvi, kdybych začala po návštěvě doktora špinit...ale snad bud vše OK...jejda, já jsem tak ráda, za svoji doktorku, ta je úplně zlatá, ale nemám s ní zkušenost v těhu, ale předpokládám, že to bude stejný přístup, jako normálně....tak hlavně ať jsi brzo OK....

Zdeni, ty zuby budeš mít s diamantovou korunkou ne?? Za ty prachy?K? :confused: ty voe, no to je mazec......
já musím jít zkouknout ty albíčka, ještě jsem to neudělala...

Jinak všem Martínkům všechno nejlepší a koně nechat doma :grinning:
11. lis 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :slight_smile:

Já ani nevím od kdy se má byt v péči porodnice. Příště jdu zase k nám na gyndu....
11. lis 2009 v 11:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, standartne od 36tt..
11. lis 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
POckej, tvoje doktorka ma monitory? Pokud jo, pak do porodnice nemusis.. Az myslim na tu posledni kontrolu pred terminem porodu..
11. lis 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu pect.. Zub me boli jak sfina, Martin mi jel AUTEM (ne na konovi) pro leky, ale neco delat musim.. Nesla jsem do prace, apc moc nemuzu mluvit a mluveni me boli.. V patek jdu na kontrolu k zubarce, to bude masakr..:frowning2:

A ano, Jani, moje zuby by se pak daly vyvazit zlatem za ty prachy... :rolling_eyes:
11. lis 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Peti, pokud má tvoje doktorka monitor, tak do porodnice jdeš až někdy před porodem, to má Zdenča pravdu....

No nic, já si jdu sníst svoji dnešní porci suché rýže :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:

Zdeni, stejně je to mazec ty zuby, takový prachy dva zuby....to je fakt děs...ale je fakt, že tchán ho má taky....jenže on si to mohl dovolit....já bych musela chodit s prázdnout hubou, nebo si na to půjčit....
11. lis 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, navic mi oba doktori rekli, ze telo to nemusi prijmout a 45000,- je v rici...
11. lis 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jako fakt?? Tak to je ještě lepší, ty vyhodíš půl sta za dva zuby a pak se na ně doma můžeš dívat ve skleničce....aha...tak to se přiznám, že bych asi nevěděla, jestli do toho jít, nebo se na to fakt vybodnout....ještě se leda zeptat na ta rovnátka, jestli by se to nesrovnalo....
11. lis 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já jsem dneska tak šíleně unavená. Teďka jsem jen vstala,že si uvařím maliníkový čaj a zase zalehnu k televizi. Nechápu proč jsem tak unavená dneska.

Zdeni a to neni třeba nějaká levnější varianta těch zubu. Protože 45000,- za zuby je strašné a málo kdo má tolik peněz, že by to mohl dát za zuby .....
11. lis 2009 ve 13:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ja bych do tech zubu nesla, ani kdybych tech 45000,- mela.. :slight_smile: Nezpusobim si dalsi bolest pro nic za nic... Zeptam se v patek na kontrole na rovnadla a uvidim...
11. lis 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ten dynovy kolac je moc dobry..:slight_smile: Zkuste, pokud mate dyni..:slight_smile:
11. lis 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: my jsme dnes byli na nožičkách a máme je v pořádku :slight_smile: malá jim to tam počurala,nasledně na doktora prdla a hned na to se usmála :grinning: asi aby to zachránila :grinning: jinak mazec,bylo tam asi milion miminek ,takže se vyslíkalo kde to šlo :sweat_smile:
11. lis 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti tak ty máš na ty dr fakt pech,a to že se zadýcháváš,no sorry,ale každá těhotná ke konci funí jak lokomotiva,ta dr asi ještě nebyla těhotná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. lis 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu no nevím jestli Julinka bude křehká malá květinka,já mám 175 cm a Jirka 190cm :grinning: jen ať je pěkně vysoká,žádný malý pivo :grinning: holky za chvilku nám příjde návštěva,tak pádím.mějte se krásně.papa
11. lis 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, z toho zadýchávání si nic nedělej, já těhotná nejsem a funím jak lokomotiva taky :grinning:
Iny, tak ať se návštěva vydaří...já jsem sama doma, Mates jel zapít svátek, tak jsem sedla chvilku k PC, půjdu kouknout na email a stáhout nějaké písničky a zalomit to k televizi....
11. lis 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky .... :slight_smile:
Tak dneska odpoledne zase vyrážíme do porodnice za Marečkem. Už se nemůžu dočkat až ho zase uvidím.
Jani já si z toho nic až tak nedělám. Kdyby s tím nepřišla ta doktorka, tak mě to vůbec ani nenapadlo.
12. lis 2009 v 06:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno ženy :slight_smile:

tak už mi začíná bý blbě, teda zatím jsem to vždycky ustála, takže se obávám že příští víkend u našich budeme muset jít z pravdou ven, takže vánoční překvapení nebude :grinning:
12. lis 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti ... :slight_smile:
Mě naštěstí moc špatně nebylo, tak jsme to tehdy vydrželi naříct snad do 8týdne. Kdy jdeš na gyndu?
12. lis 2009 v 08:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti 24.11., takže až po návštěvě u našich
12. lis 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, třeba ti špatně nebude, můžeš říct, že máš střevní chřipku....mě už podezírají i v práci že jsem těhotná, protože je mi už asi třetí den blbě, ale dneska už to není taková hrůza....tak uvidíš a pokud nebudeš vyloženě zvracet, tak můžeš i říct, že jsi to den před tím přehnala s pitím :grinning: já bych to zkusila vydržet až do Vánoc...ať mají vaši krásný dáreček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. lis 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani víš jak naši ví že se snažíme, takže hned pojmou pozezření :grinning: , no a těžko se budu v sobotu vymlouvat na pití když budu v pátek večer odmítat alkohol :grinning: :grinning: :grinning:

Jako my to budeme chtít vydržet, ale pokud to nepůjde tak jim to řekneme :wink:
12. lis 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo to známe, o nás to taky všichni ví, proto já upadám neustále v podezření :grinning: ale mám výhodu, tím, že mě je vždycky blbě z něčeho úplně jinýho, tak předpokládám, že až jednou fakt budu těhotná, tak si toho nikdo nevšimne, dokud mi neporoste pupek...i kdybych blila za pochodu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek