Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
cervenec
5. únor 2009
Změřeno 😉 U nás se dělá svíca taky dohromady,ale já jsem chtěla svou párty a Jirka taky 😉 A bylo to fantastický x-) Byla to nejlepší jízda mýho života 😃
cervenec
5. únor 2009
Jani 😃 Asi tak nějak 😃
zdenallicka
5. únor 2009
Jani, nechej si ho vymenit.... 😃
macinek
5. únor 2009
Dobré ráno ženy 🙂

my jsme žádnou rozlučku neměli, nějak nebyl čas

bože od včerejška mě bolí hlava, no asi si přece jenom budu muset vzít růžovou pilulku štěstí 😃
zdenallicka
5. únor 2009
Marti, tu ja si dala dva dny po sobe a jak mi bylo hej!!! 😃 😃 😃
janca.k
5. únor 2009
a pak že jsem hypochondr...já žádný pilule nebaštím, i když mě bolí celej člověk 😃 😃 😃 ...jo jo růžovou pilulku, jsem vyměnila za bílou 😃
macinek
5. únor 2009
Jani to je jedno jestli je bílá nebo růžová, co je po ruce to beru 😃
cervenec
5. únor 2009
Ahoj Marti, tý jo já jsem zobala prášky na bolení hlavy furt.Trápilo mě to hodně,ale teď je to docela ok.Vlastně jsem ještě neměla potřebu se překonávat, nic mě nebolelo 😉
macinek
5. únor 2009
Inko já to mám nejspíš že změny počasí :-|
zdenallicka
5. únor 2009
Ja jsem je ale jedla na MS bolesti.... :-S Jinsk js se lekum vyhybam jak upir cesneku, ale tohle byl masakr.... :-S
cervenec
5. únor 2009
Já nevím z čeho jsem to mívala, každopádně si myslím,že to souvisí s cestováním do práce,protože když jsem dělala v zaječí ,tak mě nic takovýho netrápilo 😉 A občas na mě padne i migréna,ale to už na sobě poznám a jediná záchrana je zalést do postele 😉
zdenallicka
5. únor 2009
A ted se jdu konecne dodivat na PS: Miluji te.. Mam to na 4x ten film.... :-p
cervenec
5. únor 2009
Zdeni, tak se hezky vybreč 😉
macinek
5. únor 2009
Včera jsem listovala kalendářem a zjistila jsem že se mi prakticky žádný jméno nelíbí, takže teda nevím jak se naše děti budou jmenovat 😃
cervenec
5. únor 2009
Marti tak to jsme na tom stejně, vlastně spíš tak,že co se líbí mně to se nelíbí Jirkovi a naopak :-p Marti,ale tobě se přeci líbí Doubravka,já jsem se jí kvůli tobě vzdala 😃
macinek
5. únor 2009
My už jsme si z toho včera dělali srandu, Josef navrhoval Teofixe apod 😃
katunka82autor
5. únor 2009
Ahojky holky, jsu tu jen na skok, co nevidet nam privezou susicku, tak tady delam trochu poradek a misto na ni 😉

Petiiii kravatu budu posilat dnes postou. Takze zitra, nejpozdeji v pondeli ji mas 😉

Mejte se krasne, kuknu sem pozdeji zase, paaa
cervenec
5. únor 2009
Ahoj Katu,ty nás teda flákáš :-| Budeš se nám muset začít věnovat 😃
cervenec
5. únor 2009
Marti Teofix je v kalendáří? Ale Teo není tak hrozný bez toho fixu za ním 😃
macinek
5. únor 2009
Inko není 😃 , my už jsme fakt vymýšleli kraviny 😃 , jako třeba Billa a Julius meinl 😃
zdenallicka
5. únor 2009
Marti, nemusis se omezovat jen na jmena z kalendare... 😉
zdenallicka
5. únor 2009
Kazdopedne PS: Miluji te byl pekny masakr... citovy... vyderaci jedni..... ]-( 😃
macinek
5. únor 2009
Zdeni já vím, ale zase nechceme nějakou divočinu, no uvidíme zatím času dost 😃
zdenallicka
5. únor 2009
Marti, v knizce je dost tradicnich jmen, ktere ani v kalendari nejsou.. Nebo jsou, ale v knizce jsou odvozeniny, jine formy atd... Je to fakt prima knizka, doporucuji... 😉
macinek
5. únor 2009
No asi si tu knížku pořídíme 🙂 , jakže se jmenuje?
zdenallicka
5. únor 2009
Jak se bude vase dite jmenovat.... 🙂
cervenec
5. únor 2009
Zdeni a to jsi to měla přerušovaný, já jsem se na to dívala v jednou kuse a to byl teprve masakr 😉 Já jsem se na tu knížku dívala v knihkupectví a vůbec mě nenadchla :-|
zdenallicka
5. únor 2009
Z jakeho duvodu, Iny???
zdenallicka
5. únor 2009
Chtela bys tam obrazky nebo co??? =-)