• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Změřeno :wink: U nás se dělá svíca taky dohromady,ale já jsem chtěla svou párty a Jirka taky :wink: A bylo to fantastický :dizzy_face: Byla to nejlepší jízda mýho života :grinning:
5. únor 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani :grinning: Asi tak nějak :grinning:
5. únor 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, nechej si ho vymenit.... :grinning:
5. únor 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno ženy :slight_smile:

my jsme žádnou rozlučku neměli, nějak nebyl čas

bože od včerejška mě bolí hlava, no asi si přece jenom budu muset vzít růžovou pilulku štěstí :grinning:
5. únor 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, tu ja si dala dva dny po sobe a jak mi bylo hej!!! :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
a pak že jsem hypochondr...já žádný pilule nebaštím, i když mě bolí celej člověk :grinning: :grinning: :grinning: ...jo jo růžovou pilulku, jsem vyměnila za bílou :grinning:
5. únor 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani to je jedno jestli je bílá nebo růžová, co je po ruce to beru :grinning:
5. únor 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti, tý jo já jsem zobala prášky na bolení hlavy furt.Trápilo mě to hodně,ale teď je to docela ok.Vlastně jsem ještě neměla potřebu se překonávat, nic mě nebolelo :wink:
5. únor 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko já to mám nejspíš že změny počasí :unamused:
5. únor 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem je ale jedla na MS bolesti.... :confounded: Jinsk js se lekum vyhybam jak upir cesneku, ale tohle byl masakr.... :confounded:
5. únor 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nevím z čeho jsem to mívala, každopádně si myslím,že to souvisí s cestováním do práce,protože když jsem dělala v zaječí ,tak mě nic takovýho netrápilo :wink: A občas na mě padne i migréna,ale to už na sobě poznám a jediná záchrana je zalést do postele :wink:
A ted se jdu konecne dodivat na PS: Miluji te.. Mam to na 4x ten film.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zdeni, tak se hezky vybreč :wink:
5. únor 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera jsem listovala kalendářem a zjistila jsem že se mi prakticky žádný jméno nelíbí, takže teda nevím jak se naše děti budou jmenovat :grinning:
5. únor 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak to jsme na tom stejně, vlastně spíš tak,že co se líbí mně to se nelíbí Jirkovi a naopak :stuck_out_tongue_closed_eyes: Marti,ale tobě se přeci líbí Doubravka,já jsem se jí kvůli tobě vzdala :grinning:
5. únor 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
My už jsme si z toho včera dělali srandu, Josef navrhoval Teofixe apod :grinning:
5. únor 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky, jsu tu jen na skok, co nevidet nam privezou susicku, tak tady delam trochu poradek a misto na ni :wink:

Petiiii kravatu budu posilat dnes postou. Takze zitra, nejpozdeji v pondeli ji mas :wink:

Mejte se krasne, kuknu sem pozdeji zase, paaa
5. únor 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Katu,ty nás teda flákáš :unamused: Budeš se nám muset začít věnovat :grinning:
5. únor 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti Teofix je v kalendáří? Ale Teo není tak hrozný bez toho fixu za ním :grinning:
5. únor 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko není :grinning: , my už jsme fakt vymýšleli kraviny :grinning: , jako třeba Billa a Julius meinl :grinning:
5. únor 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, nemusis se omezovat jen na jmena z kalendare... :wink:
5. únor 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kazdopedne PS: Miluji te byl pekny masakr... citovy... vyderaci jedni..... :angry: :grinning:
5. únor 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni já vím, ale zase nechceme nějakou divočinu, no uvidíme zatím času dost :grinning:
5. únor 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, v knizce je dost tradicnich jmen, ktere ani v kalendari nejsou.. Nebo jsou, ale v knizce jsou odvozeniny, jine formy atd... Je to fakt prima knizka, doporucuji... :wink:
5. únor 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
No asi si tu knížku pořídíme :slight_smile: , jakže se jmenuje?
5. únor 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak se bude vase dite jmenovat.... :slight_smile:
5. únor 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni a to jsi to měla přerušovaný, já jsem se na to dívala v jednou kuse a to byl teprve masakr :wink: Já jsem se na tu knížku dívala v knihkupectví a vůbec mě nenadchla :unamused:
5. únor 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Z jakeho duvodu, Iny???
5. únor 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chtela bys tam obrazky nebo co??? :confused:
5. únor 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek