• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Bre rano...

Janule, kdyz se mi zda, ze mam v rane po vytrzeni zubu zanet, dostanu asi ATB, co? :confounded:
12. lis 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zdeni, no čoveče asi jo... :confounded:
12. lis 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
A nevis, ktera se davaji na zuby?
12. lis 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Od uterka dodnes jsem sezrala 9 Ibalginu... Mohla bych jim delat propagaci... :confounded:

Kua, kdyby to aspon nezpusobovalo zaludecni vredy... :rolling_eyes:
12. lis 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni, ja kdyz jsem mela zanet v osmicce, tak jsem sezrala temer celou tu pixlu plnou brufenu ci Ibalginu nebo co to bylo, ta ruzova potvora. Leky beru v krajni nouzi a ty ruzove potvory v uplne krizi a to byla krize. Ale bez nich jsem nemhla spat... to me pomohlo prezit 24h nez jsem se dostala z Londyna do Kyjova, kde jsem dostala antibiotika, po preleceni trhali zub a ja pokracovala v ATB az do vytazeni stehu. A stejne jsem musela jeste par dni cekat nez jsem mhla letet zpet. Lecka trvala 3 tydny skoro!

Zuby jsou potvory a dokazou pekne potrapit. Ty ATB vyfasuj co nejdriv jestli tam mas zanet, at se ti to nezorsiri!

Se divim, ze ti nedali ATB, nejake mirne, uz pred planovanim trhani zubu, jako prevenci. Preci jen je to lepsi, ted to bbude trval dele ta lecba. Nebo se dava ATB injekce jako prevence.

Jak je videt, tvuj zubar doufal v zazrak :slight_smile:
12. lis 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, on to nakonec netrhal muj zubar... Moje doktorka me poslala ke stomatochirgovi a ten se s nejakou lecbou asi nezabyva... Zitra jdu na kontrolu, tak si reknu, pokud mi je neda sama..

Fuj, boli me to jak svina a tak opuchle jsem to nemela ani prvni den... :pensive:
12. lis 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, kolegyně na zuby většinou dostávala penicillin...ale těžko říct, co ti dají...určo si kup rovnou nějaká probiotika a zkus od bolesti Nalgesin S, kolegyně ho brala po operaci zubů a zabíral ji líp než Ibuprofen....zkus to....
12. lis 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni me to taky nedelal muj zubar, odeslal me do nemocnice k nejakemu "expertovi" :grinning: ten se o me postaral az do konce lecby se vsim vsudy a teprve potom jsem se vratila ke svemu zubarovi.

Co doktor to jiny pristup :angry: clovek aby se bal za chvilku chodit po doktorech, protoze nevis co ma kdo za povinnost a kdyz to nvi ani pani Dr. mezi sebou, to je teprve potom sila! :unamused:

Drzim peste, at te to prestane co nejdriv bolet a jsi zase o.k.
12. lis 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo Zdeni, nevim jestli jsem ti psala... Klara uz maji chlapeckaaaaaa!!!
12. lis 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jsem teďka vstala. Připadám si jak male dítě. Po obědě musím jít spát. A potom než chytnu žlůtko. No hrůza .....

Musím se,ale dát do pořádku. Za chodinku by jsme měli jet za segrou do porodnice .....

Zdeni ty zuby Ti vůbec nazávidím. Naštěstí jsem žádný vážný problém ještě neměla. Za to Erik ten už si taky vytrpěl svoje. Jednou mu museli nakonec i sekat dásně. Tehdy snad zhubl pět kilo, obličej měl celej nateklej a jíst a pít mohl jen brčekm.
12. lis 2009 ve 13:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Se nemůžu pořád nějak probrat a to jsem chtěla ještě vyžehlit Erikovi košilu než tam pojedeme.
12. lis 2009 ve 13:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky, Katy..:slight_smile:

Maji kluka? Kdy se narodil? A jak se jmenuje?
12. lis 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani prosím Tě která značka zravotní obuvy je dobrá. Chci si koupit domů nějaké zdravotní pantofle, ale moc se v tom nevyznám. Některém mi připadají jako od větnamců....
12. lis 2009 ve 13:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, my máme v lékárně zdravotní obuv značky Jasný-Natur comfort a nebo Sázavan, pak jsou super boty od Schollu, ale ty jsou drahé jako blázen a ještě jsou jedny a ty jsem zapomněla jak se jmenují :sweat_smile:
12. lis 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, jeste jsou dobre Birkis, ale ty jsou drazsi...
12. lis 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak návštěva včera nedorazila,zvracela,jelikož je těhotná :grinning: dnes tu byly kolegyně z práce,tak malá už má dvě panenky babyborn :grinning: ta ted chrní v kočárku,ve čtvrt měla papat,tak už to natahuje :slight_smile: mamina si ji vzala ven,tak jsem aspon stihla hodit prádlo do pračky a vyžehlit a utřít prach :wink: tý jo ještě,že je mamina v důchodu :grinning: výhoda jak svina :slight_smile: akorát kdyby ještě neměla další 4 vnoučata :grinning: :wink:
12. lis 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti já jsem byla doma cca od 7 týdne a řekli jsme to v 9 a to už jsem všem musela vyloženě lhat co mi je,pak už jsme to řekli,protože docházeli výmluvy :sweat_smile: špatně mi bylo od od začátku 6 týdne,ale dalo se to zvládnout,pak už to nešlo,teda šlo,ale ven :grinning: bléé ani vzpomínat na to nebudu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. lis 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky s malou už je děsná prdel,řehní se na všechny okolo,stačí na ni šišlat a je jasná :grinning: už brnká do hraček,sice asi ne úmyslně :grinning: ,ale brnká :slight_smile: a stále nekakala,zato prdí a pěkně smrdí :sweat_smile:
12. lis 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko jj pamatuju si jak jsme ti vymýšlely výmluvy proč nemůžeš pít :grinning:

Prostě to necháme osudu, když já neumím moc dobře lhát :grinning: a myslím že třeba ségra mě odhalí, má mě přečtenou :grinning:
12. lis 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti jo jo to jsme vymýšleli ,protože Jirka slavil 30tiny :grinning: nakonec si toho stejně nikdo nevšiml :grinning: mně to lhaní taky moc nejde,takže jsme to řekli dřív než jsem chtěla :grinning:
12. lis 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi to máme dobrý že máme rodinu daleko, takže jediné kritické místo je příští víkend :grinning:

V úterý mi psala nej kamarádka ze střední že taky našla // :grinning: a to se mi den před tím dušovala že z toho zase nic nebude :grinning: , no a už asi měsíc máme domluvené že se ten příští víkend jak budeme u našich potkáme :grinning: , jdeme totiž na koncert No name, tak snad ho obě nestrávíme na hajzlu :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti i jeden víkend stačí na to,aby se to profláklo :grinning: :wink: no aspon na tom hajzlu nebudeš sama :grinning:
12. lis 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaa už se mi budí babulka,teda až :grinning: měla jíst před hodinou :slight_smile: zatím papa
12. lis 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iny, tak to je sikulka!

My uz uplne drzime hlavicku, rad nas pozoruje, boucha do hracek, ktere vydavaji zvuky - to na to hledi a spokojene si neco sam pro sebe vyklada. Je zlatunky! No a kdyz na neho zasyslame, tak ma usmev od ucha k uchu :grinning: a nekdy u toho i zahyka :grinning: :grinning: :grinning:

Dnes je nejaky zazracny den na spanek, asi to pocasi. Byla jem s Matym ve meste a poto s jinyma maminama v Cajovne, mel jist mezi 15-15:30 a nakonec se mi doma vzbudil az v 16:13. Taky se potom pekne precpal a vypil si 130ml :sweat_smile:

Dnes byl skvely den, konecne se dal jit ven a pocasi neblaznilo.
12. lis 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, co ta Klara? :confused:
12. lis 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Katy ... :slight_smile:
Tak jsem se vrátila z porodnice. Malej je úžasnej.

Katy tak to už je Maty šukulka .... :dizzy_face:
12. lis 2009 v 17:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, kde je v Kyjove Cajovna?
12. lis 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni zapomela jsem, kukni do IP
12. lis 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaci, v IP nic nemam..:slight_smile:
12. lis 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek