• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
autor
Zdeni musela jsem odbehnout, mas to tam az ted :wink:

Cajovna je na kulturaku, nove otevrena od zari a je to tam super.. deticky se hraji, maji tam hracy, vyborne caje, pohoda a hlavne NEKURACKE!
12. lis 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky .... :slight_smile:
Tak tu máme zase pátek. To tak šíleně letí.....
Dneska jsem si musela přivstat. U nás je totiž zavřená školka a sousedi nemájí kam dát ráno Haničku, tak nám ji tu na chvilku nechají a my ji potom předáme nějaké jejich kamarádce. Jsem říkala, že mohla byt i u nás, ale bylo mi řečeno že mám odpočívat. No stejně toho moc nenaopočívám, protože mám dopoledne návštěvu .....
13. lis 2009 v 06:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano..:slight_smile: Petuli, tak z tebe bude dneska chuva..:slight_smile:

J jedu na kontrolu se zubem.. Obavam se, ze budu trpet... :frowning2:

Tak zatim pa a ja se pak ozvu...
13. lis 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré skoro poledne...já mám dneska nějakej krizovej den...jsem utahaná jako kotě a šla bych spát, to je dneska pátek 13. a večer jdeme z práce do sklípku, no super...to dopadne :grinning: a zítra musím ráno zajet do Boskovic na velký nákup, dojedou slováci a u nás je to jak u snědenýho krámu :grinning: a v neděli jim musím vymyslet nějaký oběd, tak z toho mám strach, protože vařím jenom pro nás a nevím jestli jim to bude chutnat...no když nebude mají smůlu, že :grinning: :grinning:
13. lis 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikdo nikde ... :confused:

Dneska je fakt nějaký divný den. Asi to bude tím pátek 13.

Zdeni jak si dopadla u toho zubaře?
13. lis 2009 v 15:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petuli, vycistila mi to, zanet nemam, ale malem jsem si cvrkla.. :sweat_smile: :confused: Dostala sjem tam dren, ktery si mam zitra vytahnout (to teda nechpau, jak to udelam, pac jeji postup se mi moc nezdal - "to si zahaknes paratkem a vyahnes" :astonished: ) a kdyz budou jeste problemy, mam jit v pondeli na kontrolu...

Opuchle to mam proto, ze jsem tam mela srazeninu, tak mi ji odstranila...
13. lis 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak snad to bude už v pořádku. Mě ten dren vypadl vždycky sám ....
13. lis 2009 v 15:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,to že je pátek 13 jsem se dozvěděla až tady :grinning: ale jak psala Janča,tak jsem taky nějaká unavená :confounded:
13. lis 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
a tady je odkaz na fotky z vítání,Jirka opět na fotkách mrká :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem říkala,že mu udělám místo hlavy černý ovály :stuck_out_tongue_closed_eyes: http://ingridvlckova.rajce.idnes.cz/Vitani_Julinky_7.11.2009/
13. lis 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. lis 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jinak - vsem vam to moc slusi... :dizzy_face:
13. lis 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny moc pěkný fotečky. Malá je jako princeznička .... :dizzy_face:
13. lis 2009 v 18:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
AHojky holky... docitat vas budu pozdeji, jen jsem precetla neco..

Zdeni to je v pohode... ja jezdila asi tyden kazde rano k Dr., vzdy jsem dostala novz dren a ten jsem si mela vecer vytahnout - pokud mi sam nevypadl a ja ho nevedomky nesnedla :sweat_smile: .To zvladnes, jsi preci zenska!!!

Iny Julinka je uzasnaaa a ty satecky ji moc pasuji, vypada v nich kouzelne!!!!!
Cele vasi rodince to pasuje, jste sikovni!
13. lis 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a ze je dnes 13. jsem se dozvedela asi tak pred hodinou teprve :grinning:
13. lis 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, ja nevim, jak ho mam vytahnou, pac ja ho tam jazykem citim, ale nevydim... :sweat_smile: :confused:
13. lis 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevidim... Kriste jezisi, to je ale hnusna chyba!!! :angry: :angry: :angry:
13. lis 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni to se stává ....

Jsem se dívala na www.breclavskydenik.cz a náš Mareček už je tam vyfocenej.... :grinning:
Jo a možná zítra nebo v neděli půjdou už domů. Už se nemůžu dočkat.
13. lis 2009 ve 20:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni, vystarej to jazykem :grinning: Nebo at ti to Marta vytahne :wink:

Peti hned se jdu podivat.
A jak se citi sestra po CS?

Dala jsem nejake nove fotecky na rajce, ale jen par..
http://gazdacko-family.rajce.idnes.cz/2._mesic/#Maty_75.jpg
13. lis 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky děkuju moc za pochvalu :slight_smile: Katy ještě,že je Maty kluk,jinak by Julinka neměla co na sebe :grinning: :wink: Peti Mareček je fakt krásnej :dizzy_face: krásnej víkend přeju,papa
13. lis 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dren je venku, slo to pinzetou..:slight_smile:
13. lis 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
A Mara je krasavec..:wink:
13. lis 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy malej je nádhernej..... :dizzy_face:
13. lis 2009 ve 22:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky .... :slight_smile:
Krásné sobotní ráno. Jsem dneska stoupla na váhu a udělalo se mi špatně. Ještě kilo a už budu mít o dvacet kilo víc než na začátku. Jsem z toho úplně v šoku................
No to jsem zvědavá jak mi ty kila půjdou potom dolů.....
14. lis 2009 v 07:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teďka mi psala mamka, že Eva bude už dneska doma z porodnice, tak to mám o program na dnešní den postarané.....
14. lis 2009 v 07:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: Katu včera jsme se parádně minuly :sweat_smile: Malej je krásnej a poprvé mám pocit,že je podobnej i na tebe :slight_smile: Peti tak to máš plán fakt jasnej :slight_smile: Já jsem hrozně ráda,že už máme zajetý koleje,když si vzpomenu jakej zmatenej pocit jsem měla po návratu domů :grinning: Jinak dnes byla docela noc na nic,malé se prostě nechtělo spat :confounded: cucek furt vyhazovala,už jsem se na ni chvílema vyprdla a nechala ji řvat,ale dlouho mi to nevydrželo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Peti já jsem skončila na 17 - 18 kg,ke konci jsem i půl kg shubla.V pondělí bych měla jít na kontrolu po 6nedělí,ale nebudu mít auto a v úterý je svátek,tak to budu muset nechat na příští týden.Docela mám z té prohlídky strach nebo spíš obavu :unamused: Katu nechala sis napsat antiko?A jestli jo,tak jakou?Ono asi při kojení moc na výběr není :unamused:
14. lis 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky bouchejte šampáňo,malá se poprvé od minulýho pátku vykakala :grinning: ale byla to pořádná nálož :grinning:
14. lis 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny tak to je super, že se Julince podařilo vykakak. ¨
Já jsem přišla teďka od našich. Jsem úplně nadšená. Malý je tak šikovný a jak krásně papká. Už jsem asistovala i při koupání. No myslím tam budu teďka každý den. Jinak jak malej začal brčet před koupáním, tak jsem myslela, že mi to naše miminko prokopne břicho. Myslím s Marečkem soucítilo ....
14. lis 2009 v 19:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky .... :dizzy_face:
Přeji všem pěknou neděli..... :slight_smile::slight_smile:
Čím jdu později spát tím dřív vstávám. Je to se mnou možné..... :angry:
Dneska jsem mohla spinkat klidně do desíti a v sedm jsem byla zase vzhůru. Dneska totiž nemusím vůbec nic dělat. Jdeme zase na oběd ke tchýni. Přijede švagr s rodinou, tak máme všichni přijit na oběd. Vůbec mi to nevadí. Pořád mě stejně brní ruka, tak nemůžu pořádně nic dělat. Ani vyfoukat vlasy jsem si včera nemohla co mi ta ruka dělala. Včera jsem si už nachystala i proutěný košík pro mimčo. Tak vám ho potom vyfotím.
15. lis 2009 v 07:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky... Julink je moooc nádherná a Maty je taky krásnej... chjo...já vám tááák závidím :wink:
15. lis 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile: Evi děkuju :slight_smile: a co vy?minule jsi psala něco o adopci,zkoušíte to?malá měla o půl 3 jíst a furt chrní v ´kočárku :fearful: už mě i bolí prso,jestli se za chvilku nevzbudí,tak vybuchnu :grinning:
15. lis 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek