• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Peti to věřím,že ted budeš u vašich každej den :wink: normálně furt přemýšlím co budete mít a vůbec se nemůžu rozhodnout,většinou mě intuice navede,ale u tebe ani rana :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem zvědavá co z tebe nakonec vyleze :grinning: :wink:
15. lis 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo adopce nebude... MM nechce ani slyšet... prej jsem přeci pořád ještě mladá, tak proč chtít "cizí" dítě ..... zatím jsme ve slepé uličce :frowning2:
15. lis 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm,takže to zkoušíte přirozeně nebo jen čekáš až MM dospěje ke stejnýmu rozhodnutí jako ty?
15. lis 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi obojí :wink:
15. lis 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky .... :slight_smile:

Iny neboj za chviličku se už dočkáš co budeme mít. Půlka rodiny pořád váhá jestli budeme mít holčičku nebo chlapečka. Hlavně teďka co většině nevyšel odhad na ségru.

Evikmi to musí být hrozný šest let se snažit o mimiko. To Ti vůbec nazávidím. Snad se vám to nakonec podaří. A to ani doktoři nezjišťují proč tomu tak je? Když otěhotnět se Ti vždycky podaří?

Jinak dneska konečně budeme zapíjet Marečka. Jsem říkala, že chudáček už je doma a nikdo ho ještě důkladně nezapil.
16. lis 2009 v 07:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile: Evi však se dočkáš :wink: Peti ty ho teda asi důkladně nezapiješ :grinning: to je teda ostudnej novopečenej taťka,jak to že ho ještě nezapil :confused: a prosím tě spi dokud můžeš,když vidím že jsi tady ráno vždycky první ...:grinning: chystám se na gyndu a normálně jsem nervozní :sweat_smile: možná spíš z toho,že budu mít půjčený auto,Julinku bude mít poprvé tchyně a ještě nám mají přivést novou sedačku a |Jirka jede pryč,takže budu sedět na gyndě a jestli mi zavolají,že ji vezou ,tak se zvednu a pojedu dom.Na hovno :confounded: no nic jdu probudit malou,abych mohla jet.zatím pa
16. lis 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny já bych ráda spala, ale ono to nejde. Chtěla jsem si jít lehnout teďka po obědě,ale zase v bytě pod náma celej něco bouchají. Už jsem se byla i ptát co tam dělaj. A zjistila jsem, že vybouchávají staré obklady v kuchyňi a budou dávat nové. No jak si mám potom odpočinout to nechápu. Myslela jsem, že alespoň přes poledne bude klid a ono nic.....

No já toho moc nezapiju to je pravda. Dám si tak leda nealkoholické pivo. To já ráda .... :grinning:
Jen doufám, že mě to dneska nechytne. Protože všichni budou v lihu .... :grinning: :grinning:
16. lis 2009 ve 12:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny použiváš odsávačku mléka? Ségra mě přesvědčuje, že si ji mám pořidt.....
No a já pořád váhám. Ty elektrické jsou přece jen dost drahé ....
16. lis 2009 ve 12:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Decka, cau...

Zitrejsi den si normalne pamatuju... Bylo mi sotva osm let...

Pisen, co me provazi dlouha leta a poslednich par let pri ni vzdy placu...

Chci ji sem dat.. to, co mame, neni samozrejme.. nekdo nam to vybojoval.. tak se na me za to nezlobte... mam melancholickou naladu..

http://www.youtube.com/watch?v=NdbQKCUM19E

(ten song se samozrejme vaze i k okupaci Ceskoslovenska sovetskymi vojsky v roce 1968)..
16. lis 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, píšu z nové sedačky :grinning: Peti koupila jsem si levnou,ale jednou jsem to zkusila a bolelo to jak sviňa :unamused: já teda odsávačku nevyužiju,když jedu k dr,tak jsem do 3 hodin zpátky,takže tak a ani nechci dávat malé z flašky :wink: odsávačku si můžeš koupit vždycky,když si ji objednáš na netu,tak ji máš doma druhej den :wink: Zdeni já si zítřek taky pamatuju,jak jsem skákala po obýváku,že je revoluce :grinning: prd jsem věděla co se děje :grinning:
16. lis 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak kontrola po 6nedělí-byla jsem pochválená,e jsem moc šikovná :grinning: všechno zahojený prý ukázkově,dostala jsem antiko cerazete.a ze 17kg mi zbývá ještě 5kg nahoře,což si myslím,že není tak hrozný,spíš jde o to,kdy zmizne ta vytahaná kůža na břuchu :stuck_out_tongue_closed_eyes: malá měla jíst ve 3 a furt chrní v kočárku,já ji tam asi budu nechávat i přes noc :grinning: i když dnes v noci byla šikovná , budila se až po 3,5 hodinách :slight_smile: Peti já vím já jsem toho ke konci taky moc nenaspala :wink:
16. lis 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, u nas se to dost prozivalo a ja jsem vedela, co se deje..:slight_smile: Mela jsem i skvelou pani ucitelku, co nam to vsechno vysvetlila.. A bylo mi hrozne moc lito tech lidi, co je tam SNB mlatila hlava nehlava... A kdyz se zvonilo klicema, zvonila jsem taky - doma v obyvaku..:slight_smile:
16. lis 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny tak to je super, že Ti prohlídka dopadla dobře. A ty kila to je super. Doufám, že na tom budu taky tak. Jsem teďka u našich a opatruji Marecka. Pořád spinká a spinká, tak to se opatruje dobře.

Jo jinak co se týká 17.listopadu ,tak já si toho moc nevybavuji. Byla jsem v prní třídě a nějak jsem to nevnímala.
16. lis 2009 v 16:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Grrrr... jsem vam psala zpravu, ale vyletely pojistky, tak se vypl PC a vsechnoooo je fuc a ja to musim psat znovu, me asi klepne :angry:
16. lis 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iny, gratuluji ke kontrole, ja se tam chystam - KONECNE - ted ve stredu, max, pristi pondeli. Snad to klapne, musim si nechat predepsat HA, jinak bych se asi zblaznila, kdyby se "neco pokazilo" :sweat_smile:
16. lis 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My mame za sebou narocny, ale krasny vikend.

V patek prijeli Ferovi rodice v sobotu krtiny - jsem myslela, ze me klepne, kdyz Fero zapomel fotak v aute a jeho bratr "zachrance" fotil svym fotakem a doma jsme zjistili, ze to mel spatne nastavene, vsechny fotky jsou roznazane a presvicene! Mi bylo az do breku :cry: :cry: :cry:

V nedeli jsme byli u mamci na obede a odpoledne na navsteve u tatky,kde byly hody.. sli jsme na rpuvod, potom na kolotoce. Bylo to fakt narocne, Maty byl uz pekne rozhozeny z toho vseho, plakal a byl neklidny. Ale nakonec spinkal krasne a je zase vesely a spokojeny jako driv.
Bylo toho na neho moc, moc novych lidi, prostredi, hracek a vseho... Ale je to porad to zlaticko hodne, spinkajici s ooobrovskym usmevem na tvari.

Jdu zpracovat nejake fotky, potom hodim odkaz na rajce.
16. lis 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ty jo Petuli, 38tt, to to letiiii!
Uz se tesim na vasi holcickuuuuuuuuuuuuuuu!

Holky to je jasne, to je jasna holka. Ja to vim, poznala jsem to podle ******** ! Jsem na to logicky prisla :wink:

(za par dni se ukaze co dela materstvi s mym mozkem, jaka je moje logika :grinning: :grinning: :grinning:)
16. lis 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
To me teda zajima, podle ceho jsi to poznala.. Tesim se, ze mi to za dva tydny prozradis... :confused:
16. lis 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy a kde jste meli ty krtiny.. Psala jsi o Bratislave...
16. lis 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo Katu,tak ty fotky ze křtin :frowning2: to bych byla na mrtvicu :confounded: no a to jsem zvědavá podle čeho jsi to u Petky poznala,jsem začala doplnovat slova do těch hvězdiček,ale radši jsem to vzdala :grinning: Jirka je na hokeji a já malou druhý den zkouším dávat spinkat do postýlky v ložnici,docela usínání jde,nahodit dudel asi 650x a spí do půl hodiny :grinning: ale po hodině se vzbudí a bolí ji trochu bříško,tak zase nahodit dudel,ale ted jsem pustila kolotoč,je tam hudba se zvonkama,vlnama a zpěvem ptáčků,tak to zabírá :wink: :frowning2: kurnik už sebou zase mele :angry:
16. lis 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, ty hvezdicky nejsou presne na pocet.. bylo by jich mnohem viiic :grinning:
Potom vam to reknu :wink:

Zdeni byly v Kyjove, uz jsem hodila i na rajce fotky. V blave budou Gretku krtit az pristi rok.

Iny, my jdeme dnes spat konecne taky do postylky... v posteli bylo fajn, ale nejvyssi cas ho presunout :wink: Tak jsu zvedava jaka bude noc.
Iny, to chce na dudlik gumicku kolem hlavicky, at ho ma stale v pusince :grinning: Znam to nahazovani dudliku :grinning:

Holky tak dobrou noc, jdu se hodit do pyzama a huraaaa uspat maleho a spat :wink:
16. lis 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy nech se překvapit.....

Já vám to naše mimčo nadělím k Mikulaši .... :grinning:

Jinak jsem teďka přišla ze zapíjení. Už jsem to vzdala. Nějak mě to tam už nebavilo. Dívat se jak všichni chlastají to není nic pro mě. Když nemůžu pít. Já jsem zapila Marečka nealkoholickým pivem .... :grinning: :grinning:
16. lis 2009 ve 22:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy náhodou fotečky jsou pěkné. A z Matyho už je pořádnej chlapík. Je moc pěknej.....

Jo a ti pejsci v tom kroji nemají chybu .... :grinning: :grinning:
16. lis 2009 ve 22:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

to teď máme krásné počasí, že? Je to úplně paráda na procházky s kočárkem :slight_smile: , však taky hned jak dojede Igor, tak povalíme.
Martínek teď leží vedle mě na sedačce a snaží se zaspat, únava ho přemáhá, ale myslím, že to neklapne, blíží se doba jídla, hlad bude určitě silnější... :sunglasses:
Taky už si s náma povídá, má hrozně rád, když se na něj mluví a on pak vykládá taky. Je to úžasný zážitek, pokaždé. I v noci. To se vždycky začne usmívat a už vím, že hned tak zase nezaspí, že mi prvně povykládá a pak bude chtít nosit a usnout v náručí.
Někdy je to náročné, ale stejně bych za nic neměnila, ale to vy jistě taky ne :slight_smile:

Tak jo, jdu pověsit prádlo a vyžehlit plínky, než začne křik. Mějte se hezky. Pa pa
17. lis 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti presne tak, pocasi delane na prochazky... Ja chodim denne na min. 2h. Dnes jsme byli na cvicaku, kde tatka trenoval agility s nasima psama, od 11 do 15h. Maty byl hodny a cele to prospal.

V noci t nastesti nemame tak jako ty, ale to bude tim, ze ho neprikladam k prsu, ale krmim z lahve. Prvni zacne vydavat ty svoje roztomile zvuky, mrci... tak ja valim do kuchyne pro lahev, on ji v polospanku vypije, ke konci uz pije se zavrenyma ocima a potom spi dal bez probuzeni. I plinu m menim az rano. Ma ji tezkou jak nevim co, ale v noci nemenim, abych ho zbytecne nebudila, kaka az rano po dalsim krmeni kolem 8h.

Je to super, uz pomalinky zacinema emit takovy nejaky rezim, sam si ho utvari, ja se prizpusobuju.

A t miminkovske brblani je roztomile.. taky vykladame a smejeme se od ucha k uchu :grinning:
17. lis 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti, nealko pivo je dobre! Mnaaam, taky bych si dala :wink:
A dekuji za pochvalu fotecek.. ty z kostela jsou spatne, ale aspon neco. U dalsiho ditete si to pohlidam a dokonce jsem premyslela, ze by nebylo spatne pzvat kamarada fotografa, aby to nafotil, at mame peknou pamatku, tedy spis to ditko.
Ale to je jeste hoooooooooodne daleko :sweat_smile:
17. lis 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, mate hezke fotky..:slight_smile: Mne se teda libi i z tiho kostela, nevim, co resis..:slight_smile: Jsou fakt hezke.. Videla jsem miliony katastrofalnich fotek, co by si vedle vasich ani nesedly..:slight_smile: Tyto jsou dobre...:wink:

Moc vam to vsem sluselo a hlavne babicce!!! Tyyy jo, to je kocka!!! S dedou jim to spolu krasne pasuje..:slight_smile:

A Zuza uz ma brisko teda poradne..:slight_smile: A Filip uz je velky kluk..:slight_smile: Stejne tak nase Paja - jsou od sebe o tri mesice.. No jo, 12 let je 12 let..:slight_smile:

No a psi v krojich jsou jedna velka katastrofa.. Nevim, co ti lidi blazni... :confounded: :frowning2: :rolling_eyes:
17. lis 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kacko a jeste - krteny je ten vas chlapecek jak? :slight_smile:

A posledni otazka - ta restaurace je Bonanza? Jestli jo, tak jet o tam ted hezky pomenene..:slight_smile:
17. lis 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: Katu fotečky jsem skoukla,těch z kostela je škoda,ale mohlo být hůř :wink:Malej je šikula a ty začni jíst,jsi jak zdechlina.Do ip ti pošlu těch mých 5,5kg :grinning: :wink: já jsem dnes uplně ko :confounded: noc byla děsná,malá byla furt vzhůru,pobrekávala a prděla,jedině usla na chvilku na mně,ale to jsem nespala taky.Dopoledne jsem zvyklá,že spí,ale to pobrekávala taky,dokonce ani v kočárku nevydržela spinkat.Takže od půl 3 nespala.Až ted spinká sama nahoře v postýlce,tak čekám kdy se ozve.\navíc mě pobolívá v krku,tak to mi nepřidá :unamused: zkrátka dnes je den na hovno,dokonce jsem usnula i odpoledne na sedačce a to se mi co máme malou ještě nestalo :sweat_smile: a v noci přebaluju každý druhý kojení,ale vždycky před ním,protože po kojení většinou usne,tak už ji nechci budit :wink: A uspávání v rukách už odbourávám,jedině když ji bolí bříško tak ji chovám a třepu o 106 :grinning:
17. lis 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Zdeni :slight_smile:
17. lis 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek