• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Ahoj..:slight_smile:
17. lis 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaa už se mi princezna ozývááá
17. lis 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak utikej..:slight_smile:
17. lis 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky .... :slight_smile:

Tak včera jsem byla tak šíleně zhnilá, že se mi něctělo ani psát. Celej den jsem proležela u televize a pospávala.
Dneska jdu na gyndu zase na monitor a odběr krve a taky říkala posledne doktorka, že mimčo ještě přeměří. Tak jsem zvědává jak dopadneme. Jdu na devátou, ale potom půjdu zrovna k našim za Marečkem, tak napíšu až odpoledne jak jsme dopadla.
18. lis 2009 v 07:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic jdu si dát vanu ......
18. lis 2009 v 07:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zkopíruju vás sem co jsem psala vedle holkám, ať to nepíšu znova....

Ahoj holky, omlouvám se, že jsem to zde teď flákala, ale nemám moc dobrou náladu...máme mamku v nemocnici, je v Bohunicích na ARO, měla anginu a přidal se jí hnisavý zánět celého krku, takže je po operaci, má provedenou tracheotomii ( to je tak díra v krku, kterou pak dýchá ) ale snad to bude v pořádku, včera ji probudili z umělého spánku, tak nás i vnímala, ale je moc zmatená a má strach....takže já nemám na nic náladu, do toho jsem sama nemocná, takže se tímto loučím a jedu domů, jdu na neschopenku, ale doma mi nefunguje net, mám zavirovaný PC, tak se ozvu až dojede Martin z práce...tak se mějte...pa pa.
18. lis 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani, to je mi moooc lito s vasi mamcou. Drzim palce, aby se co nejdrive uzdravila a ty tezke dny jste meli za sebou. I tobe preji hodne sil a zdravi at jsi brzy zdrava jako rybicka!
18. lis 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iny to klamou ty rifle, zas takova zdchlina nejsu, kdyz se oblecu do neceho jineho :wink: Mozna prave proto ted nosim jen ty rifle :sweat_smile:
Ja dnes mela taky silenou noc, Maty ne a ne spat... ani jist nechtel, nejedl snad od 20h do 1 rano!!! A jesli pspal 30 min za celou dobu, tak to je moc. Nakonec usnul v 1:30, jsem uz myslela, ze padnu!!! A pak spinkal do 6h a pak do pul 10 klasicky.
Doufam, ze tato noc bude lepsi, jinak dostane na prdelku bobek nas maly! :grinning:
18. lis 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni je to Matyas, tak je krteny.. ty myslis asi to druhe jmeno, ze? To se dava u svateho prijimani, nebo az birmovani, ted nevim..
A je to Bonanza kde jsme byli, ten zadni salonek je opraveny a je to tam vcelku pekne.

Babicka vypadala fakt dost dobre, na to ze mela ve ctvrtek chemoterapii dalsi. Drzela se statecne. Ale jde na ni videt, ze ma bolesti a ze je spatna.. snazi se, ale my to na ni pozname. A moc ji to slusi, ta paruka udela hodne, je fakt kocka! Tu jsem ji vybrala ja a jsu moc rada, ze ji tak slusi a je s ni spokojena. Vybirali jsme to, kdyz jsem byla jeste tehu, byla jsem tam i s mamcou a babickou... babicka sla na Zlutak na chemo a ja na Oblinka na Cukr test tenkrat :o] Babska rodinna vyprava, mamca delala taxikarku :grinning:
18. lis 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...

V prve rade: Janicko, preju mamince hodne zdravi, neskutecne me to mrzi a je mi to moc lito a tobe a cele tve rodine preju hodne sil, posilam vam energii, myslim na vas a pevne verim, ze bude mamca v poradku...
Ty se taky brzy uzdrav, abys mohla byt co nejvic s ni...
A kukni na nas a rekni nam, jak je mamka na tom, ju? Drzim pesti, bude dobre..

Kaci, j myslela, ze to krestni jmeno se dava pri krtu... Nase Pavla je teda Pavlina Gabriela po kmotrence a dostala ho hned pri krtu.. Ale je krtena v Nemecku.. Tady je to mozna jine.. :slight_smile:

A babicce to fakt moc slusi..:slight_smile: Vybraly jste dobre, holky... :wink:
18. lis 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. lis 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jeste jedno mimochodem - ten blond melir a zesvetleni vlasu ti slusi mnohem vic nez to tmave..:slight_smile: I ty se citis lip, ne? :slight_smile:
18. lis 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar ženy :slight_smile:

Jani mamince i tobě přeju brzké uzdravení :wink:

Katu moc vám to všem slušelo a na rifle se nevymlouvej, seš pěknej hubeňour
:grinning:

Peti tak to jsme měly včera podobnej program, půlku odpoledne jsem u telky prospala :grinning: a mužíček milovaný žehlil

A taky jsme si udělali ježíška, koupili jsme foťák a sušičku :dizzy_face:
18. lis 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani to je mi moc líto to s tou mamkou. Snad se z toho brzy dostane.

Holky druhé jméno se může ale nemusí u křtu dávat. Dává se potom až u biřmování.
Pokud je to první jméno svaté, tak neni problém dát jen jedno jméno.

Jinak jsem teďka dorazila od našich. Doufám, že to naše dítě budu taky tak hodné jako Mareček. Pořád jen spinká a na jídlo se budí i v noci po čtyřech hodinách.

Jo a na té gyndě jsem dopadla tak, že mě zjstistilí že mám toho streptokoka, tak musím v první době porodní dostat antibiotika. Jinak stav čípku pořád 2 a odhad váhy miminka je 2650g, tak snad do těch tří kilo to ještě zvládneme. Monitor byl dneska fajn, mimčo kopalo o sto šest a už mi tam naskočil občas i nějaký ten děložní stah.....
18. lis 2009 ve 14:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti tý jo ty už to máš fakt za pár :grinning: :dizzy_face:
18. lis 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti ... :slight_smile:
No to mám. Šíleně rychle to uteko. Neboj ono to uteče i Tobě tak rychle. Už bych to docela měla ráda i za sebou, ale pořád si myslím, že stejně pojedu rodit až kolem termínu.
18. lis 2009 v 15:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sakra tiskla jsem si seznam bylinek co se nemůže v těhu a omylem mi to vzal kolega s dalšíma papírama z tiskárny, tak mi to teď vracel, že to prý jeho asi není :grinning:
18. lis 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak to se Ti povedlo ... :grinning:
Jste to vlastně ještě nikde neříkali, že? Tak snad to kolega nevykecá....
18. lis 2009 v 15:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo jsem šikula, ještě si říkám že si to musím hned vzít z tiskárny a pak jsem se zabrala do práce :grinning: , no a když mu ještě řeknu že příští úterý jdu odpoledne k doktorovi tak by musel být blbej aby mu to nedošlo :grinning: , tak jestli se mě zeptá tak mu řeknu pravdu s tím že to zatím není oficiální, takže to nemá pouštět dál

My jsme to řekli akorát trenérovi ve fitku protože mi dělal nový cvičební plán, jinak mlčíme jako hrob, ale teď už to celkem jde, to počáteční nadšení a euforie pomalu utichá, takže do vánoc to asi vydržíme :dizzy_face:
18. lis 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petuli, toz ten streptokok je na houby.. :unamused: Te napichnou na kapacku... Ale zas - je to pro zdravi miminka... :wink:
18. lis 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,Jani to je mi líto s mamčou,ale všřím,že to bude určitě dobrý :slight_smile: Peti dají ti antibiotika a potom tuším i mimču,to je v pohodě :wink: Jinak dnešní noc o něco lepší,jen nespala od 3 do 5,pak jsdem to vzdala a vzala si ji do postele a chrněla skoro do 7.Tý jo ,tak malá a už tak vyčuraná :grinning: :grinning: dnes je taky moc hodná,teď je pod hrazdičkou a huláká na Emilku,to je její panenka,úplně ju miluje :grinning: ´Katu tak takový rifle ve kterých budu vypadat jak ty chci taky :grinning: :wink: Marti tak to jsi šikula,o víkendu jsem na tebe myslela a přiznám se ,že jsem si myslela,že to vašim vykecáte :grinning: :wink: jak to šlo kamuflovat?jo a dnes jsem byla poprvé venku s kamoškou co má 14 denního chlapečka a hned je to ježdění po dědině záživnější :slight_smile:
18. lis 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Iny a Zdeni ... :slight_smile:

Marti a ty budeš ještě chodit cvičit do fitka?
18. lis 2009 v 16:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iny ja si kocarkovani uz taky uzivam, nejezim sama, potkavam asi tak 5 kamaradek, zacno i sedanky v cajovne.. jeee to bude pohodicka, aspon doufam.

Jinak hlasim, ze dnesi poradna dpadla dobre, jsme zdravi a krasne rosteme. Vaha 5970g :sweat_smile:

I ja jsem se dostala na gyndu na ko po sestinedeli a super, vsechno v poradku, jak cipek, tak vajecniky, doknce jsem videla nejake folykuly v jednom vajecniku.. Presla jsem k tomu Dr. ktery mi delal CS a jsu s nim moooc spokojena!
18. lis 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti jj, ja jsi kamuflovala? Slo to v pohode?

Jako to je mazec, jsem se dozvedela o dalsich 4 tehulich z mych spoluzacek a znamych ktere potkavam!!!!!!!! A to se rika, ze babyboom uz skoncil, ja mam opacny pocit.
Je to super, aspon nebudu v parku na pisku v lete sama s Matym :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni jj jak pises, v blond se citim lip.. preci jen jsem vzdy byla blondyna. Hnedou miluji, ale ne na sobe :wink:
A uz aby jsem mela zase dlouhe vlasy, at uz je jaroooooooooo!
18. lis 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaro souvisi s dlouhymi vlasy? :slight_smile:
18. lis 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO ja uz se taky tesim ke kadernici.. nebyla jsem od kvetna... :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :astonished:

A jdu taky do blond.. Ted jsem videla fotku (kde na ni jsem kratce po svatbe) a byla jsem tam skoro ouplne blond a hrozne jem se sama sobe libila..:slight_smile: Toz jdu do toho...:wink: A na dlouhe vlasy se tesim taky.. Akorat budu muset pockat, az mi dorostou.. Ted je mam krapitek nad ramena, toz jeste 10 cm a budu spokojena...:wink:
18. lis 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zeny, pristi utery ocekavame narozeni Ondraska nebo Danielky... Hrozne se tesim... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. lis 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky .... :slight_smile:

Zdeni tak to bych asi nevydržela nejít od května ke kadeřnici. Já bych se na sebe nemohla ani podívat. Já chodím každý dva měsíce.
Jé to se ségra bude mít,že už to bude mít za sebou. Potom musíš Zdeni hned napsat co se jim narodilo.

No já taky nemás strach, že nebudu mít ským vozit. U nas v Bilovicích je tak šíleně těhotných a dost známých, tak budeme vyvozovat o sto šest. Samo, že hlavně budu asi se ségrou.....
19. lis 2009 v 07:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic měla bych jít něco podělat. Musím říct, že jsem čím dál tím víc zhnilejší. Nechcese mi ani vařit, ani uklízet no prostě nic.....

Dneska jsem si nakázala, že musím alespoň dopoledne upéct buchut. Potom si odpočinu u televize a odpledne pojedeme nakupovat do Břeclavi do tesca a večer hurá za Marečkem .....
Já jsem z něho úplně posratá...... :grinning:
19. lis 2009 v 07:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek