• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Ahoj ženy :slight_smile:

k našim jedem až dneska, takže zkouška mlčenlivosti je před náma, ale myslím že to dáme :grinning:

Peti cvičit chodím pořád, trenér mi udělal plán, dokonce ho konzultoval s kamarádem gynekologem :grinning: a zatím ok, tělo si prostě řekne a to moje chce cvičit :grinning:

jedeme k našim už dneska protože večer je tam koncert No name a to já si nemůžu nechat ujít :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. lis 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti .... :slight_smile:

No name mám taky moc ráda. Tak si ten koncert pořádně užij. Tak to jsi dobrá, že budeš ještě cvičit já bych se asi bála.....
19. lis 2009 v 08:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti není se čeho bát, jsem zvyklá cvičit pravidelně i 4x týdně, teď teda cvičím maximálně 3x týdně, mám to zaměřené na nohy, ruce a záda a pak mám pár cviků na pánevní dno, do toho fitka chodí rehabilitační sestra, která cvičí s těhotnýma takže trenér některé cviky konzultoval s ní a i ona mi říkala že se nemám čeho bát, že si tělo prostě řekne :wink:
19. lis 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jo. Když jsi pod takový dozorem tak to nemusíš mit strach.
No nic jdu ještě něco dodělat a v půl desáté mi začíná romantický film, tak si u něj zdřímnu .... :grinning:
19. lis 2009 v 09:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile: zdravím z postele :grinning: dnes jsem spala s rouškou,mám šílenej strach,že to nachlazení ode mě chytne malá. :frowning2: už tak v noci odsávám z nosíku,ale nemárýmu,prostě jen sopílek.Marti tak moje tělo si řeklo,jen o to že chce zvracet a ležet :grinning: Peti a počkej jak budeš posratá z toho vašeho :grinning: :dizzy_face: Katu u nás je taky dost čerstvých mamin,horší je ,že my chodíme ven brzo a všichni vyjíždí později :sweat_smile: my už jdem ven i kolem 1,někdy i dřív.s tou kamoškou se budeme muset sladit :grinning: no nic malá usnula,tak musím jít žehlit :confounded: zatím papa jo do alba hodím fotk,brácha mi ji včera poslal,prý vzpomínková :slight_smile: je to týden před porodem :wink: ještě ,že už ten pupek vedle mě chrní :grinning:
19. lis 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, dotaz - vy bydlite v Hrusovanech?
19. lis 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko no taky se obávám kdy příjde blicí období :grinning:

Zdeni jo :wink:
19. lis 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti a jake to tam je? Da se tam v pohode nakoupit, zaparkovat, nebat se o auto? Ulici Vodni nahodou neznas? :sweat_smile:
19. lis 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
JO a za jak dlouho se dostanete do Brna?
19. lis 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hrušovany jsou super, vlakem za 25 minut v Brně, autem po dálnici tak 15-20 minut, obchody jsou tam tak minimálně 3, mateřská škola, základní škola první stupeň, doktor, zubař, gynekolog. Parkování asi v pohodě, o auto se nebojíme, už několikrát jsme ho měli odemčené přes noc, akorát ulice Vodní je v té průmyslovější části Hrušovan
19. lis 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHa, diky, Marti..:slight_smile:
19. lis 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak film jsem zhlídla a dneska jsem ani neusnula. To se mi stává málo kdy, že nezaspím.

Iny jakou máš tu odsávačku? Tu na ten vysavač nebo normální?
19. lis 2009 v 11:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti normální a jde to :wink: ale přeci jen uvažuju o bateriové,dnes jsem se na ni dívala na netu a asi ji koupím :wink: tu na vysavač nechci,zaprvé hučet v noci vysavačem :unamused: a za druhé kamoška ji má a její roční dcera slyší vysavač a úplně šílí :unamused:
19. lis 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahjky holky, tak pred chvilkou jsme se vratili z plavani, Maty byl uzasny, mooooc se mu to libilo! Udelala jsem i par fotecek, tak potom dohodim do albicka. Ted se mu jdu venovat, je napapany a chce si hraaaaaaat, nechce sam lezet :sweat_smile:
19. lis 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. lis 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jdu jenom letecky pozdravit, děkuji za přání k uzdravení, hlavně za mamku, dneska ji převezli na JIP, tak je to už o něco lepší....už i trochu mluví, ale ještě to moc nejde, tak snad se to bude jenom zlepšovat....zítra tam jede ségra, tak zase budu vědět něco víc...

NO a já ležím, piju čajíky a potím se...akorá mě to přestává bavit :grinning: ale ještě to chvilku vydržím...jdu mrknout na fota...
19. lis 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Janiiii, tak to je super, ze je na tom mamca uz o neco lip!

Peti, ted jsem se divala do alba - co takhle nejakou aktualni fotecku briska? Vlezes se jeste do objektivu, no neee :grinning: Jo a ze prdolka bude mensi, na to bych nevsazela... nam rikali tyden pred terminem, ze bude mit 2580g a mel 3100g. Dalsi kamaradce rekli 3800g a mala mela pres 4300g!
Rika se, ze je to +-250g ten odhad, ale ja mam pocit, ze je to +250-500 a vice gramu :slight_smile:
Ale prala bych ti prdolku, at se dobre rodi!!!

Ja uz se taaaak tesim na tu vasi holcicku (je to jasna vec, to je holka jak vysita, jsu o tom presvedcena :wink: )
19. lis 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :slight_smile:

Katy taky jsem si na to myslela, že bych se mohla ještě nechat vyfotit. Dneska nebo zítra tu budete mít aktuální fotečku. Jsem už jak hroch.... :grinning: če :grinning: Včera jsem se měřila přes břicho a mám 111cm a na váhu už raději moc ani nelezu.

No já si taky říkám, že to mimčo bude nakonec třeba taky větší. No necháme se překvapit. Už jen sedmnáct dní a bude to všechno za mnou. Nemůžu tomu pořád nějak uvěřit, že to tak šíleně rychle uteklo.

Chtěla jsem se podívat na ty fotečky,ale nějak se mi nechtěly zobrazit....
20. lis 2009 v 07:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
DObre rano..:slight_smile:

Peti, nechci te zklamat, ale klidne ti mohli spatne spocitat termin (anebo klidne i dobre) a muzes rodit treba i 10 dni po terminu..:slight_smile: Moc bych na tech 17 dni nespolehala... :grinning:

Ostatne - porodit muzes i dnes...:wink:
20. lis 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem od rána uklízela. Už mám povysávané, utřítý prách a umyté zemi teďka čekám až mi dopere pračka a pádím do obchodu a potom budu relaxovat.

Snažím se pořád udržovat všechno v čistotě a pořádku. Kdyby mě to náhodou chytlo, tak ať tu nemám nepořádek.

Ještě mě vlastně zbývají přeslíknout postele, ale mamka mě přemluvila, že to nemá smysl. Kdyby mi náhodou v noci někdy prdla voda, tak by se to muselo převlíknout znovu, takže to udělá potom ona až budu v porodnici.

No nic doprala pračka tak já pádím.....
20. lis 2009 v 10:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se k vám přidat? Měla bych takový dotaz. Chystám se na velký ultrazvuk ve 20tt a nemůžu se rozhodnout jestli se mám objednat do Heliosu (Štefánikova) nebo Centra prenatalni diagnostiky (Veveří). Máte některá zkušenosti. Díky moc
20. lis 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Dracinek... :slight_smile:
Já jsem byla Centru prenatální diagnostiky Veveří a byla jsem moc spokojena. Takže doporučuji .... :slight_smile:
20. lis 2009 ve 13:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikdo nidke .... :confused:
Tak já pádím za Marečkem .... :dizzy_face:
20. lis 2009 ve 13:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,jsem to s tou rýmou malé zakřikla,už ji ode mě lapla ,noc hrozná,nemohla dýchat a u odsávání řve jak tur :cry: su z toho uplně neštastná.nechala jsem si koupit tu odsavačku na vysavač,tak ji večer zkusíme a snad už se babulka vyspí :wink:
20. lis 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu fotečky úžasný :dizzy_face: jen ten pindík mi tam příjde divnej :grinning: :wink: plave se tak i v Břeclavi
20. lis 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
to měla být otázka :wink:
20. lis 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Iny ... :slight_smile:
Potom musíš napsat jak malá reagovala na tu odsávačku na vysavač.....
20. lis 2009 v 16:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už se mi podařilo taky zhlédnout fotečky Matyho. Ráno mi to nějak něchtělo jet. Katy fotečky moc pěkné.

Iny zdá se mi, že to plávání bylo i v Hustopečích, ale nejsem si stoprocentě jistá.
20. lis 2009 v 16:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Peti.no reagovat bude řevem,o tom nepochybuju :frowning2: na to plavčo potom mrknu :wink:
20. lis 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mrkni na to a potom dej vědět co jsi zjistila.....
20. lis 2009 v 16:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek