• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
No já vím a pěkně mě to štve .... :angry:
Zrovna když mám jít rodit .... :frowning2: :frowning2:
23. lis 2009 v 11:53  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti a proč se tchýně urazila k vůli termínu svatby?
23. lis 2009 v 11:53  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti tak zas taková tragédie to není, to vydržíš :wink:

Urazila se protože jsme ji postavili před hotovou věc a ona nám do toho nemohla kecat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2009 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky!

Mám chvilinku čásek, tak jsem vás přišla pozdravit.

Peti, nebuď smutná předem, třeba to bude všechno dobrý a návštěvy za tebou budou moct přijít. I když je lepší nic neriskovat a mít miminko zdravé :dizzy_face:
23. lis 2009 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Marti ty jdeš zítra na gyndu že?tak tfuj tfuj :wink: já taky budu dárky řešit přes net,malou po obchodech tahat nebudu,pojedu kdyžtak sama :wink: ted mě furt pobolívá v krku :unamused: jo a jak jste řešili nachlazení u porodu,tak já jsem byla nachcípaná 14 dní před tím a zůstal mi dráždivej kašel,u porodu jsem si teda na nějaký kašlání nevzpoměla :grinning: ,ale potom se mi furt chtěla kašlat,ale nemohla jsem ,protože mě při tom bolelo šití jak prase,tak jsem to prostě musela nějak přežit a světe div se bylo po kašli :sweat_smile: jinak hlásím ,že my jsme měli fantastickou noc,malá papala v 22.30 a pak až v 3.30,jsem nevěřila vlastním očím :grinning: pak hned usla,ale začal jí vypadávat dudel,tk plakala,tak po pár pokusích jsem jí vzala do postele,pak papala v 7 a v 9.30 a chrněly jsme spolu až do 11,30 :grinning: pak jsme šli ven a ted si hraje pod hrazdičkou :wink: Jirka jede na hokej,tak budem samy doma.vyzvedkla jsem první vyvolaný fotky,tak budu tvořit fotoalbum :wink:
23. lis 2009 v 18:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Katu jak se ti podařil přesun do postýlky?Nám se docela dařilo,ale ted ji tam s tou rýmou nechci nechávat samotnou a lítat nahoru dolů se mi taky nechce,tak jsme to ted přerušili :wink:
23. lis 2009 v 18:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak koukám, že Peťa nám zatím ještě drží pohromadě a miminka se mají dobře, sice trápí rýma, ale to bude brzo OK...jinak tu odsávačku na vysavač u nás doporučuje i většina doktorů, protože je nejrychlejší a nejšetrnější a na rozdíl od té hadičkové i víc bezpečná....a co vím od kamarádek, tak takhle malé děti si na vysavač brzo zvyknou, tak ji to pak přijde automatické, ale třeba kámoška má tří letého syna a tomu odsávala poprvé v létě a ten brečí, sice říká že to nebolí, ale asi se prostě bojí, není zvyklej...

No a mamka už je docela dobrá, od minulého čtvrtka je na JIP, dneska ji vytáhli drény z krku, prý to vypadá dobře, v sobotu jí teda bylo ještě strašně špatně, ale to bylo z výživy kterou dostává, zatím nemůže normální jídlo, ani mixované, tak má hadičku z nosu do žaludku :zipper_mouth: uff, ale v neděli i chodila chvilku, takže už se to lepší, předpokládám, že tak do pátku bude ještě na JIP a pak na normálním odd. a snad ten další týden by ji mohli pustit domů, doktorka říkala 2-3 týdny, tak počítáme spíš s těma třema....tak pa a já se zase ozvu...do práce asi půjdu příští pondělí, ve středu jdu na kontrolu, ještě teda nejsem úplně OK, ale už jenom kašlu, tak kuřák po 40-ceti cigárách, tak dobrý :grinning: :grinning: :grinning:
23. lis 2009 v 18:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jani, tak to jsu rada ze jsi uz jakz takz v poradku a hlavne, ze se mamca lepsi a ma dobre vyhlidky na pripusteni domu. Drzim palce!

Iny, Maty ma dudlik jen na usnuti, jakmile zacina usinat tvrde, tak ho vyplivne a uz ho nechce. A v postylce se mu libi, presun byl v pohode, ani to nezpozoroval. Ale vcera jsem ho mela zase u sebe, kvuli te ryme.. preci jen je mi na blizku a ja slysim jak dycha a jsu klidna.
23. lis 2009 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jdu na Super Srar... to je mojeeee! :sweat_smile:

Marti, at ti to zitra dobre dopane na gynde, juuuj to bude super, potom nam sem musis hodit prvni fotecku vasi fazolky :wink:
23. lis 2009 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani tak to je fajn, že už je to s mamkou lepší. Tak držím palečky, aby ji brzy pustili domů.

Jinak já celej večer nedělám nic jiného než chodím okolo Erika. Čím víc se potí tím teplota stoupá nahoru. Už jsem mu dala i studené obklady na lýtka. Tak doufám,že to začne zabírat nebo z toho brzy porodím ...... :sweat_smile:
23. lis 2009 ve 21:58  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
A ja budu zitra teeeetaaaaaa!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. lis 2009 ve 22:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Zdeni, tak to je supeeer! Potom hod info co a jak a kdo t vlastne je :wink:
23. lis 2009 ve 22:40  • Odpověz  • To se mi líbí
JJ, napisu hned, jak se to dozvim..:slight_smile: V osm hodin jde segra na sal.. Za jak dlouho byl Mates na svete, Katy? Segra ma taky epidural..
23. lis 2009 ve 22:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky ... :slight_smile:
Tak teplotu se nám podařilo srazit jen na osmatřicet ... :angry:
Nemáte nějaké dobré rady jak tu blbou horečku srazit .....???

Zdeni tak potom hned dej vědět....
24. lis 2009 v 07:01  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

Peti dneska se mi zdálo že mi od tebe přišla smska že se vám narodila holčička :grinning:
24. lis 2009 v 08:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti no já doufám tedy,že dneska do porodnice nepojedu......
Chtěla bych aby byl Erik u porodu, tak musíme s miminkem počkat až se nám uzdraví.....
Vím, že se tomu sice poručit nedá, ale nějak si zatím ani nepřipadám, že bych měla jet každým dnem rodit.

V kolik jdeš na tu gyndu?
24. lis 2009 v 08:37  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jsem objednaná na 13:00 :wink:

A dneska mi není prakticky blbě, což mám radost, dobře se mi udělalo už včera večer, super pocit, tak doufám že mi to chvíli vydrží :dizzy_face:
24. lis 2009 v 08:44  • Odpověz  • To se mi líbí
No mě naštěstí na začátku těhotenství špatně nebylo.....

Potom nám dáš hnedka vědět co Ti řekl doktor ......????
24. lis 2009 v 08:47  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Neboj hned jak dorazím od doktora tak se ozvu :wink:
24. lis 2009 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti, horecku srazim obklady na klouby - kotniky a zapesti, taky na hlavu... Nebo sprcha odrazenou vodou.. A nebo slivovicove ponozky.. CHces navod?
24. lis 2009 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
No, radeji ti ho sem dam..

Ponožky se polijí slivovicí (nebo jiným lihem), natáhnou, na ně igelitové pytlíky, na ně další ponožky. Jakmile jsou ponožky horké, sundají se. Ale to až při fakt vysoké horečce, sráží i o jeden a půl stupně.
Ponožky se aplikují až tehdy, když horečka už vystoupala.. POznáš to podle toho, že končetiny jsou horke.
24. lis 2009 v 09:31  • Odpověz  • To se mi líbí
My mame O N D R Á Š K A!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Bulim jak zelva...:slight_smile:
24. lis 2009 v 09:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Kolikrat jsem v predchozim prispevku pouzila slovo PONOZKY? :confused: :sweat_smile:
24. lis 2009 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak Ondrasek ma 52 cm a vazi 3800g..:slight_smile:
24. lis 2009 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Zdeni gratulujiiii! Tak konecne chlap do vasi rodiny!
To je SUPEEEER! A ma krasne miry, normalne bych ho rodit nechtela :sweat_smile:
24. lis 2009 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdeni gratuluju :dizzy_face: , je to kus chlapa :slight_smile:

Mě dneska totálně dojal můj 18letý synovec, na facebooku má fotku z naší svatby kde mi zapíná boty a má u fotky napsáno : měl jsem tu čest zavazovat střevíček :dizzy_face:
24. lis 2009 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Zdeni po vsechn pripravach a tak byl Maty na svete za par minut, .... anestezie zacala fungovat za par minut a jakmile zacali "rezat", tak bych tak za 10min venku, ale siti trvalo asi 45min :wink:

Ted uz je to ale jedno, Ondrasek je na svete a ty to uz viiiiis :slight_smile:

Uz se tesim na jeho fotecky!
24. lis 2009 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Diky, holky..:slight_smile: Ja se na nej taky tesim, ale pojedem k nim az 5.12. - segra ma zrovna narozeniny..:slight_smile: Jen nevim, co kojici matce jako darek k narozeninam.. Davala jsem ji vzdycky cokoladu nebo vino, ale to ted nesmi... :sweat_smile:
24. lis 2009 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdeni moc gratuluji k synovečkovi..... :dizzy_face:

Zdeni a děkuji za radu. Už se nám to podařilo stáhnout na 37,5 tak snad už to bude dobré. Budu si to ale pamatovat pro příště s těmi slivovicovými ponožky....
24. lis 2009 v 10:53  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Zdeni cokoladu muze, ne? Nakup ji sladkosti, bude potrebovat hodeenergie, tak nejake pekny "sladky" balicek by nebyl spatny + ananas, ten je dobry na mliko... Udlala bych takove nejaky darkovy mini kos :wink:
24. lis 2009 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek