• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Katy, cokolada je alergen, ne? :confused:
24. lis 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak cokoladu prej novomatka MUSI..:grinning:
24. lis 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni já si taky myslím, že čokoládu může. Já když vidím co ségra teďka všechno sní, tak jen zírám. Ta se cpe pořád čokoládou a zákusky.....
24. lis 2009 ve 12:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja se taky cpu az az...

Jahody chapu, ze senesmi, ale cokolada? To jsem nikdy neslysela...
24. lis 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,Zdeni gratuluju :dizzy_face: je to teda kus chlapa :slight_smile: jinak já čokoládu nemůžu,malé to vadí,ale každý mi ji nosil a bohužel Jirka ty zásoby likviduje beze mě :stuck_out_tongue_closed_eyes: Malá už se budí,já jsem vstávala před chvilkou,pokud nepočítám ,že jsem si v 9 ráno umývala vlasy :wink: nakojím a mažeme ven.V noci jsem zase musela odsávat :unamused: malá už u toho řve jak tur,jsem myslela,že už je ta rýma lepší a prd :frowning2: už se mi ta naše růženka ozývá :grinning: zatím papa
24. lis 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky, Iny..:slight_smile:

To mi pripomina, ze bych si dala coklitku..:slight_smile: :grinning:
24. lis 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zpět :dizzy_face: , pidižvík už má srdíčko, takže jsem dostala už i průkazku :dizzy_face: , jinak vše OK, odpovídá přesně termínu dle MS
24. lis 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak to je super,že je všechno v pořádku...... :dizzy_face:
24. lis 2009 ve 14:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marto, dobra zprava..:slight_smile:
24. lis 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. lis 2009 v 15:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti, gratulujiiii ksrdicku, k malemu pidizvikovi!!!!

Peti, ten POUKAZ nema chybu, Marti, tak to muzete oznmit na Vanoce :o]
24. lis 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky poraďte. Pořád váhám jestli si mám objednat tenhle posilovací sroj nebo ne http://www.tv-products.cz/leg-master-profi.html ....
24. lis 2009 v 18:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky..... :dizzy_face:

Dneska jsem stoupla na váhu protože jdu na gyndu a už se mi udělalo i špatně. Přestavte si, že už mám 21kg nahoře. Jsem jak hroch. Jestli se mi tohle podaří dát dolů, tak to tedy bude zázrak. No nic jdu se okoupat, protože dneska jdu zase na gyndu. Jo a dneska budu konečně ta slíbená fotečka. Pokud se do toho foťáku vůbec ještě vlezu .....
25. lis 2009 v 07:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kouknete sem... Opravdu kruty osud..:frowning2: Tak kdybyste chtely pomoct... Kolik toho lidi musi zakusit a kolik je toho musi potkat za jeden jediny zivot... :pensive: :frowning2: :cry:

http://www.klarcinblog.cz

http://www.zrnka.cz/?page_id=141
25. lis 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kdybyste chtely pomoct i jinak:

http://www.skutecnydarek.cz/

J teda nejsem darcem penez, pac se mi to vzdy zda nepruhledne, ale CLovek v tisni je celkem zaruka rekla bych...
25. lis 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zdeni ..... :slight_smile:
Potom se na ty příběhy mrknu. Teďka už sebou musím hodit.

Dala jsem do alba dnešní fotku. Tak se mě prosím nelekněte ..... :grinning:
25. lis 2009 v 09:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsem zpět z gyndy. Monitor máme stále ukázkový. Mimčo kopalo o sto šest a neměla jsem ani jeden děložní stah. Jinak čípek mám pořád CS=2. Pani dokotorka mi říkala, že to vůbec nevypadá zatím že bych měla jít rodit. To mám tedy radost. Já už to tuším,že budu přenášet .....
25. lis 2009 v 11:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:

Peti no bříško máš teda mega :sweat_smile: , ale neboj brzo se ho zbavíš :wink:

Holky na ten NT screening v 11.-13.týdnu se bere krev nebo ne? Mě ho bude dělat přímo můj doktor u něho v ordinaci při příšté kontrole
25. lis 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti ... :slight_smile:

No břicho mám šíleně veliké. Při to screenigu se bere určitě krev.....
25. lis 2009 v 11:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti díky jsem si to myslela :slight_smile:

Teda mě je dneska mega zle, ach jo, už aby byl víkend :frowning2:
25. lis 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti a chodíš ještě cvičit, když Ti nebývá dobře. Prosím Tě ty jsi odbornice přes to cvičení. Myslíš, že ten posilovací stroj jak dávala ten odkaz včera může byt dobrý. Pořád váhám jestli ho objednat nebo ne.....
25. lis 2009 ve 12:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cvičit teď nechodím protože je mi od pátku blbě furt, takže mám pauzu ale šla bych se hned protáhnout, tak snad to brzo půjde.

Jako stroj nevypadá špatně, já mám spíš zkušenost že většina lidí se doma nedokope k cvičení, takže jsou to pak vyhozené peníze. Já bych teda spíš šla do nějakého dvd se cvičením po porodu + dlouhé procházky s kočárkem.
25. lis 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, psala jsem už včera,ale pak se to kouslo a už jsem nměla nervy psát to znovu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Marti moc gratuluju k srdíčku :wink: krev se bere na nt + 100% :wink:Peti já jsem měla taky takovej pupek :wink: sluší ti to :wink:
25. lis 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani to je super,že je mamči líp :dizzy_face: za chvilku ji máte doma :slight_smile:
25. lis 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak malá se dnes po 11 dnech vykakala,ale tu nálož bych nepřála nejhoršímu nepříteli :grinning: dnes jsem malou předala mamce a jela do břecla :grinning: vi na nákupy,5 tisíc v prdeli,ale vánoce mám částečně z krku a mám novou bundu :grinning:
25. lis 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
a holky máme nový auto :slight_smile: nissan murano a já ho miluju :grinning: jen je to automat,tož su napjatá na svou první jízdu :sweat_smile:
25. lis 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi si budu muset jednu nohu useknout :grinning: no ni c za chvilku jdeme koupat.mějte se krásně.papa
25. lis 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Iny .... :slight_smile:

Tedy to musela být pořádná nadílka .... :grinning: :grinning:
Iny moc mi nepřipadá, že mi to sluší. Připadám si jak otesánek ..... :grinning:
25. lis 2009 v 19:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jdu zase letecky pozdravit...
vypadá to, že já si ještě poležím doma, doktorce se můj zdravotní stav moc nelíbil a můj nápad jít v pondělí do práce shledala jako dost blbej, takže v pondělí další kontrola a pak se uvidí, ale spíš to vypadá, že ještě příští týden budu doma...no na jednu stranu je super, že si stihnu před Vánocema uklidit a udělat výzdobu ale na druhou nevím, kdy jako pojedu kupovat ty vánoční dárky, bo týden před Vánocema na to fakt nebudu mít náladu...chjo....kdyby mi aspoň fungoval net, tak je můžu během dne objednat,ale večer sedí u PC Mates, aby si dodělal věci do práce, tak na to není čas, ale už jsem ho donutila vymontovat disk, tak si ho zítra bere do práce a protáhne antivirákem a snad během soboty to dá dohromady.... :dizzy_face:

Zdeni, četla jsem ten blog a musím říct, že jsem v první moment nechápala, jestli se ten příběh motorkáře vstahuje k té rodině a nemocné holčičce, nakonec jsem zjistila, že jo a nemůžu tomu uvěřit, život je prostě strašně nespravedlivej, někomu pořád jenom dává a někomu ustavičně bere.... :cry: :cry: ale mě to opět přesvědčilo v tom, že i když si občas stěžuju, že je ke mně život nespravedlivý a lecjaká věc by se mohla podařit lépe, tak potomhle zjistím, že si fakt nemám na co stěžovat a můžu být ráda, za to co mám...bohužel, ale je to tak :frowning2: :cry:
25. lis 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky...
Su desne nasrana a ted lituju, ze jsem se lip neucila...:frowning2: Ach jo..:frowning2:

No a k tomu blogu - ja jsem to hned rano obrecela.. :frowning2: Zivot je kurva a nikdo mi to nevymluvi (matky a tehule prominou, zivot je kurva pro jine... :rolling_eyes: )..

A uz jdu, pac tohle je nejpesimistictejsi prispevek za posledni rok na celem MK... :pensive:
25. lis 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek