• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Katu no poslední dva dny je mi celkem dobře, tak snad už se to nezhorší, ale pořád nám žaludek jak po kocovině, jen někdy je mi líp a někdy hůř :unamused: , dneska jsem si koupila zázvorové prášky na nevolnosti tak snad budou dobré, lízátka mě teda moc nepomohly :frowning2:

Já mám zatím pocit že to bude holka, nevím proč :grinning:
27. lis 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já se chystám na pečení příští týden, teda záleží jak na tom budu, ale vždycky si den dopředu dělám těsto a druhý den upeču, Mates už si naporučil linecké, marokánky a rohlíčky, tak udělám ještě nějaké perníčky a kokosky a biskupský chlebíček až před svátky místo vánočky, jenom doufám, že to nedopadne jako loni,kdy se mi z formy vyklopila jenom půlka a druhá mi tam zůstala, to stejný se mi před 14 dny stalo s bábovkou a nevím kde udělali soudruzi z NDR chybu....
A dneska je nějaký kritický den, bo se mi nic nechce, včera jsem udělala vánoční výzbodu, provedla velký úklid obýváku a kuchyně...dneska jsem se chtěla pustit do ložnice a koupelny, ale peču na to, jdu uvařit polívku a zalehnu do peřin, bolí mě hlava, tak se mi nic nechce a uklízet se bude zítra, možná, stejně budu ještě minimálně týden doma, tak mám času dost...
27. lis 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě teda Josef přesvědčuje že péct nemám, hold fitko stojí dost peněž :grinning: a stejně dostaneme cukroví od našich i od tchánovců :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Vánoční výzdoba asi moc velká nebude, ledaže mi bude o víkendu dobře :grinning:
27. lis 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: Peti já myslím,že k porodu Erika pustí :wink:A na perníky se vyprdní,tchýni řekni a ona ti je upeče :grinning:Tý jo na palačinky jsem myslela včera :stuck_out_tongue_closed_eyes: Katu já jsem sladký nejedla první 3 měsíce,když mi bylo blbě a pak jsem se vrátila do normálu :grinning: a máme holku :wink:Marti já jsem taky měla pocit,že to bude holka,ale jen do 20 týdne a ke konci už jsem s tím nepočítala vůbec,ale ono je to fuk,na sále seš ráda,že je to venku ať je to co je to :grinning: :wink: Jinak já péct nebudu,peču vždycky s maminou,vloni jsem byla aktivní a dělala sama nějaký nový druhy a ono se stejně jí to starý osvědčený :wink: Letos ani nestihnu dát na dveře adventní věnec,budu mít novou výzdobu a asi ho nestihnu předělat :unamused: Jsem napjatá jak stihnu nazdobit stromek,asi začnu týden dopředu :grinning: I když musím Julinku pochválit,vždycky po prochajdě se nají a pak je i 2 hodiny v lehátku jak myška.Včera jsem dělala obrazy z jejích fotek a Jirkovi jsem říkala,že je to jak kdyby jsme jí neměli :grinning: Jirka hned poznamenal,že by to uvítal v noci :grinning: Jo a už jsem to dostala :angry: jsem tak pěkně počítala,že to dostanu až přestanu kojit a prdlačky,tyhle věci mi teda vůbec nechyběly :rolling_eyes: no nic vylízám z postele a jdu se najíst než se malá vzbudí a taky bych měla uklidit,od té doby co chodíme ven ve dvou neudělám ani prd,tak jsem vždycky malou nechala před barákem spinkat a doma uklízela a teď chodíme dokud nemají prcci jíst a doma bordel jak v čudu,ale maminka je vykecaná :grinning: zatím papa :slight_smile:
27. lis 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko no nám je to úplně jedno co to bude :grinning:

Já třeba buchty sním to jo, ale čokoládu bych fakt nesnědla blé :grinning: , takže to vidím na slané vánoce, ale co v únoru jdeme na svatbu tak tam už si sladký snad dám :grinning:
27. lis 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja se jdu vrhnout na testo na rohlicky..:slight_smile: Naloupala jsem si orechy a oprazila je nasucho a ted jdu na to testo.. :slight_smile: A o vikendu budu s detma v praci zdobit perniky a taky pect pernikovy adventni venec..:slight_smile:
27. lis 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já péct musím, aspoň něco, Martin si na svátky cukroví dá, ale během roku to nejí, ale já peču všechno jenom z polovičních dávek, protože já to nejím a zase Mates nemusí sežrat všechno :grinning: tak uvidíme jak se letos zadaří, ale teď na to mám čas, loni jsem pekla týden před svátky a byla jsem ráda, za tři druhy a pak mi něco dovezla tchýně, tak letos se musím pochlapit a dovézt na oplátku něco já jí :slight_smile:

U nás jsou Peti zakázané návštěvy v nemocnici už od středy a včera mi mamka psala smsku, že už i Bohunice mají zákaz, takže za ní taťka nemůže jet, což je fakt blbý...ale taky si myslím, že na tatínka u porodu se to nevztahuje, něco se mi plete, že kámoška loni rodila a taky byl zákaz návštěv a přítel u porodu byl :slight_smile: tak nebuj....
27. lis 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Navic oni jim snad daji rousku, ne? Myslim tatinum... Ja bych z toho takovy strach nemela...
27. lis 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si taky myslím, že když mu dají roušku, tak je to v poho, krom toho, nákazu můžeš klidně chytnout i od personálu, pokud vím, tak sestry po oddělení roušky nenosí, takže já se osobně přiznám, že zákaz návštěv nikdy nechápu,kdyby lidem dali roušky přes obličej před vstupem na oddělení, tak to podle mého taky stačí.....
27. lis 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, asi tak.. Segra lezi v porodnici a navstevy tam nemuzou..:frowning2:
27. lis 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ...... :slight_smile:

Dneska mám rekord ve spaní. Spala jsem od 23:00 až do 7:30. To už se mi hodně dlouho nestalo .....

Nakonec o perníkách rohodl Erik, že se na ně mám letos vyprdnout. Takže já letos nepeču. To se mi hodně dlouho nestalo. ..... :grinning: Zdeni ten Tvůj recept, ale uschovám na příští rok.

Dneska ale upeču buchtu abych se nenudila, protože jinak asi nebudu nic moc dělat. Našla jsem v kuchařce nějaký recept na buchtu kávový perník. Příprava šíleně lehounká. Vše smíchat a šup do trouby. To je něco pro mě. Tak jsem zvědavá jak to dopadne. Odpoledne pojedu za Maračkem a jinak se budu válet u televize.
Teďka co je Erik nemocnej tak máme roztaženou sedačku a pořád se tam pelešíme oba dva.
28. lis 2009 v 07:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikdo nikde .... :confused: :confused:
28. lis 2009 ve 13:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky... Peti tak to jsi trhla rekord s tim sankem!

Maty taky trha rekordy tento tyden, spi v prumeru 6h !!! Coz je super a krasne se vyspim :sweat_smile:

S tim pelesenim to znam... co mame Matyho, tak mame v obyvak rozdelanou sedackun taky, lip se nam tam u prcka lezi a hraje a vyklada...

Holky, uplne ztracim mliko... uz nemam skoro zadne prsa a jsu temer tam kde jsem byla.. Od vcerejska zkousim jeste homeopatika, tak uvidim, ale je to megakrize!!! Matymu Nutrilon vubec nevadi, je spokojeny tak i tak... ale chtela jsem ho krmit jeste mojim mlickem, aspon pres toto chripkocve obdobi!!!
Co uz... musim se na to divat pozitivne, nebudou mi smrdet veci zkysnutym mlikem :grinning:
28. lis 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dneska jsem ani nestihla zapnout PC....
ráno jsem vstávala v sedm, nachystala snídaně a koukali jsme chvilku na televizi, pak jsem šla dělat oběd a chlebíčky a odpoledne jsem si udělala dva svícny, jeden na chodbu a druhý do kuchyně na stůl, abych dodělala tu vánoční výzdobu, pak se zastavila kámoška, šli se s dcerou podívat na rozsvícení vánočního stromu, tak to vzali obloukem přes nás :grinning: a teď mi odjel Martin a tak jsem sama doma...tak jsem si šla rozvařit zelí na zítra a rozpéct králíka ať nemám zítra honičku....

Katu to je blbý s tím mlíkem, tak uvidíš, třeba se to ještě spraví, ale znám hromadu holek co zhruba kolem toho třetího měsíce začalo mlíko ztrácet...ale je pravda, že co jsi mohla to jsi dala a bohužel přírodě se poručit nedá, moje mamka měla mlíko jenom 14 dní, jak u mě tak u ségry...a taky jsme to zvládly :grinning: :grinning: :grinning:
28. lis 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani s mlikem se uz smiruje, tedy spis s NEmlikem :grinning:

Jeee, ja zitra taky delam zeli, jen s peceny buckem... meli krasne masem prorostly, tak jsem se po sto letech rozhodla pro bucek :slight_smile: a budeme to mit s bramborama, knedlik uz by byl moc nezdravy k tomu jidlu :grinning: :grinning: :grinning:

Ja mela dnes taky hoicku, dopoledne jsme uklizeli, po obede jsem sla s Matym na prochazku a Fero vezl Shady do Bratislavy, odpolede prisly kamaradky posedet, co odeslz, tak jsem umyla nadobi, nakrmila maleho a Fero dojel.. a ted jsu tady. Byl to ale prijemny den.. ted si dam horkou vanu a pujdu spat :sweat_smile: jeste po okau kuknu na Slavika, jestli se bude konat nejaka ta zmena v kategorii Zpevak roku, jsu moooc zvedava.

Ta rekama s Gottem byla skvela :grinning:
28. lis 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem k tomu taky hodila ještě bůček musím v pondělí dovézt oběd tatinovi, tak aby toho bylo víc a vzhledem k tomu, že já to nejím vůbec, tak pánové budou mít i knedlík :grinning: já budu mít akorát pečeného králíka s brambůrkama :grinning:
tak jdu taky k telce....
28. lis 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ja jsem ted prisla...:slight_smile: Tak dobrou, holky..:slight_smile:
28. lis 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě ta televize dneska večer tak strašně nebaví...... :confused: :confused:
Erik se dívá na "NOC S ANDĚLEM" a já u toho jen pospávám.

Katy nic si z toho nedělej, že už nemáš mléko. U nás v rodině,taky pomalu nikdo nekojil extra dlouho. A myslím si, že ségra na tom bude taky podobně. Už včera musela dát Marečkovi nutrilon....
Stím hold nikdo nic nenadělá.....

Jo tak mi budeme mít zítra k obědu krůtí řízky s bramborovou kaší. Nějak se mi nechce připravovat nic složitého ......

Zdeni ty jsi byla dneska v práci?
28. lis 2009 ve 21:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, Peti, byla.. A zitra jdu zas..:slight_smile: Ale za tyden touhle dobou uz budu mit 24 hodin dovolene za sebou - mam deset dnu a moc se na to tesim..:slight_smile:
28. lis 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky .... :slight_smile:

Tak jsem to s tím spaním včera zakřikla. Dneska jsem toho moc nenaspala. Zdá se mi, že na mě začíná lést taky ta chřipka. Musela jsem si v noci jít dát i půlku paralenu. Doufám, že to ustojím .......

Zdeni tak se budeš mít deset dnů doma. To budeš myslím péct a péct ......
29. lis 2009 v 07:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
tak jsem se zase jednou přihlásila a zrovna se mi budí Martínek... takže vám alespoň v rychlosti přeju hezky prožitý adventní čas a Peti, tobě přeju, ať vše proběhne v pořádku a co možná nejrychleji :slight_smile: (kdyby jsme se už "neviděly").
29. lis 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti díky.... :dizzy_face:
29. lis 2009 ve 12:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak už mám teplotu. Sice jen zvýšenou,ale mám pocit že mi každou chvíli praskne hlava. Zatím si dávám čaj s medem, citron a taky jsem si dala jeden paralen. Kolik si můžu vzít paralenů denně???
29. lis 2009 ve 14:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Peti tak to je blbý,že to na tebe taky vlezlo :frowning2: Když mě bolely zuby,tak jsem dala nejvíc 4 paraleny,ale s takovýma výčitkama :unamused: Katu to je mi líto s mlíkem :frowning2: to ze mě to teče zatím hodně,furt musím měnit ty vložky v podprdě :wink: Zdeni tak užívej dovču :wink: \Marti tobě taky krásnej advent,ale snad se ještě ukážeš :wink: Dnes jsme byli u kamarádů a malá to celý prochrněla,ani jsme ji nevytáhli z autosedačky :grinning: ted si hraje s Jirkou,začíná to být pěkně ukecaná ženská :grinning: rýmu furt máme a mě v krku taky pobolívá,asiuž ani nepřestane :angry: zítra jedu naposledy k zubařce,tak mi držte palce,poprvé pojedu tím naším automatem :sweat_smile: jsem npjatá jak mi to půjde :stuck_out_tongue_closed_eyes: krásný večer,hrozně se těším na superstar :slight_smile: jo a ta reklama na slavíka byla super a ta jeho řeč včera taky :grinning: papa :slight_smile:
29. lis 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky .... :slight_smile:

No já jsem sama nasebe i naštvaná i když vím, že za to, že jsem nemocná nemůžu ....
Dala jsem si nakonec včera ty paraleny během doby od 5:00 do 20:00 tři tak snad to miminku neublíží .....
30. lis 2009 v 07:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky..

Peti a jak se citis, uz je ti lip?
Ja myslim, ze miminku to v teto fazi tehu uz urcite neublizi, jedine, ze by jsi se predavkovala a snedla cele baleni :wink:

Holky ty homeopatika asi funguji.. mam pocit, ze mam zase vic mlika, bylo by to supeeeer!

Jinak jsem vytahla recepty na vanocni cukrovi, tak uvidim kdy a do ceho se dam. hlavne KDY, Maty me moc nenecha... tak jedine, kdyz prijde Fero z prace. Testa s Matym zvladnu, ale potom ta prace je s malym nemyslitelna!
30. lis 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ted prdola lezi na pohovce, diva se na Tv a keca 106. Pekne se rozvykladal, jeste pred tydnem neme mlcel, sem tam vykrikl, ale ted uz vnma, ze ty zvuky umi vydavat, tak porad neco blekota :grinning:
A je porad usmevavy, je strasny smisek. :sweat_smile: je to moje nejhodnejsi zlaticko!
30. lis 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jeee Peti, uz 40tt!!!!!!

Jsu tak napjata, kdy to na tebe prijde, kdy to bude.

A jake mate tedy finalni jmena?
30. lis 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Katy ... :slight_smile:
No já jsem taky napjatá kdy to na mě přijde. Naštěsti je mi dneska už krapet lépe, ale raději zůstanu ještě dneska a zítra doma v teple polehávat u televize. Včera jsem byla docela vyhukaná z té zvýšené teploty. Doufám,že už to bude lepší. Ve středu musím na poslední monitor k naší doktorce, tak musím vyrazit do ulic.
30. lis 2009 v 10:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Peti tak snad budeš do porodu fit :wink:

Já bych taky nejradši zalezla do postele a spala, dneska se v práci plácám od ničeho k ničemu :unamused:
30. lis 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek