Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
zdenallicka
5. únor 2009
Jsou to ciste informa.. Jmeno, puvod, zdrobneliny, jmeno v cizim jazyce (nebo hned v nekolika), jmeniny...
zdenallicka
5. únor 2009
KOnecne lezu z postele na kafe... Tak papa.... 😉
cervenec
5. únor 2009
Nevím nelíbilo se mně jak je udělaná, prostě jsem chtěla seznam jmen.V té knížce je k jednomu jménu tolik informací,že než dočtu odstavec,tak nevím to jméno :-p Prostě mě nesedla,mě takový věci jako původ jména nezajímají.Já mám ráda přímý věci,takže seznam jmen a šmitec 😉 buď se mi líbí nebo ne a hotovo 😉
zdenallicka
5. únor 2009
Seznam je vzadu.. Je jich tam hned nekolik.... 😃 😃 😃
macinek
5. únor 2009
Zdeni díky 😉

podívám se někde v obchodě 🙂 , zítra jdeme nakoupit tak se podívám
evikmi
5. únor 2009
ahoj kočeny...jak je takhle skoro v poledne??? 😃 já vstávala už kolem šesté,i když marodím...manža je zmatkař a nemohl nic najít...dnes dělá zkoušky v práci
janca.k
5. únor 2009
Jé holky vy už vymýšlíte jména, to je dobrý, mě včera dostal Martin, mluvili jsme o dovči, prý asi pojedeme všichni jedním autem, tzn.musela bych sedět vzadu...což není dobrý :-p a já mu říkám a co když budu těhotná, to budu potřebovat prostor na nohy a ne se mačkat vzadu s kámoškou a její dcerou a on mi říká...krvácíš? Jo, tak nejsi těhotná a já mu říkám ale co když do té doby budu...tak se usmál a říká: Já mám kámoše v pohodě, ale ty tvoje vaja nějak stávkují ]-( ]-( ]-( ]-( bídák...
macinek
5. únor 2009
Ahoj Evi 🙂

Jani já jsem si něco zapisovala do diáře a pak jsem se nějak začetla do jmen 😃 , my zatím dovolenou neplánujeme, stejně vždycky jezdíme buď na last minute nebo pojedeme do maďarska, uvidíme podle financí, přece jenom budeme dělat ještě bazén a musíme koupit nábytek na terasu
janca.k
5. únor 2009
Marti, tak pojedete na zahradu, ušetříte 😃 😃 já to musím nejpozději do konce příštího týdne zaplatit, jinak se k tomu nedostanu a od března se asi budou zájezdy zdražovat, tak to musím zmáknout teď...dneska se jdu domluvit na definitivním místě, čase atd..tak jsem zvědavá, jak to dopadne....
macinek
5. únor 2009
Jani já jsem říkala že nemá cenu někam jezdit když budeme mít bazén 😃 , já to stejně vidím na maďarsko, teda pokud nebudu těhotná, když budu těhotná tak asi po vlastech českých
cervenec
5. únor 2009
Včera jak bylo ve zprávách to o zdražování dovolených,tak jsem jirkovi říkala,že ještěže nikam nejedem 😃
macinek
5. únor 2009
Inko já bych taky nejradši nikam nejela z důvodu těhotenství 😃
zdenallicka
5. únor 2009
Jani, asi jsi neposlouchala poradne - muzou zdrazit uz prodane dovolene a to az o 10%.. Doplatit musis den pred odjezdem maximalne, jinak ti zamezi pristup do letadla, busu, hotelu atd.... Takze i kdyz si zajezd koupis zitra, v cervnu klidne aplatis o 10% navic....
zdenallicka
5. únor 2009
Uz stahuju soundtrack z PS: Miluji te... 😃
janca.k
5. únor 2009
já si právě letos říkala, že to asi bude poslední coby rodičů samotářů...doufám 😃
zdenallicka
5. únor 2009
My jezdime na dovolene jen na tri az pet dnu.. Vic nas nebavi...Usetrime... 😃
cervenec
5. únor 2009
Zdeni to jo,ale bylo tam i ,že zdraží všechny zájezdy o 15- 20%,a pak ti můžou nafařit ještě těch 10%. Stejně je to sprostý,že tti můžou jednostraně zvýšit cenu ]-(
cervenec
5. únor 2009
Zdeni my taky jezdíme prodloužený víkendy,ale za to víckrát za léto 😉
zdenallicka
5. únor 2009
To na te fotce nam dela nas deda odnepameti.... 😃
zdenallicka
5. únor 2009
JO, Iny, ja vim, ze rikli, ze budou zdrazovat nove zajezdy, ale rekli, ze muzou do konce brezna zdrazit uz jednou prodane zajezdy...
macinek
5. únor 2009
My pojedeme najaře na prodloužený víkend do maďarska, pak by jsme chtěli do Prahy a dál se uvidí
zdenallicka
5. únor 2009
My jsme byli v lete na Vysocine a na podzim v Beskydech.. Ted v lete se nikam nechystame, ale na babi leto pojedem do Nemecka k mamine aspon na 5 dnu.... 😉
zdenallicka
5. únor 2009
DO Prahy se chystam cely zivot.... ]-(
zdenallicka
5. únor 2009
Mam stazney soundtack.... 😃 U uklizeni ho prubnu.... :-p
zdenallicka
5. únor 2009
UZ hraje... Takze jdu uklizet.... 😉
macinek
5. únor 2009
Zdeni no nám se po Praze trochu stýská, hlavně po těch procházkách po centru x-) , takže si chceme zopakovat naše první společné procházky, když mi ještě Josef odolával 😃
cervenec
5. únor 2009
My jsme v Praze byli před 2 rokama před Vánoce a bylo to úžasný.Bydleli jsme přímo na Národní třídě 😉 Sice parkování stálo za to :-| A hlavně na čaj s rumem u Pinkasů se nedá zapomenout,stál 120,.,ale lepší jsme nikdy nepili 😃
zdenallicka
5. únor 2009
Pigi caj a tuzemak za 120,-..... =-) 😃
zdenallicka
5. únor 2009
POrizovaci cena asi 5,-... 😃 😃 😃

Začni psát odpověď...

Odešli