• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Jsou to ciste informa.. Jmeno, puvod, zdrobneliny, jmeno v cizim jazyce (nebo hned v nekolika), jmeniny...
5. únor 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
KOnecne lezu z postele na kafe... Tak papa.... :wink:
5. únor 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevím nelíbilo se mně jak je udělaná, prostě jsem chtěla seznam jmen.V té knížce je k jednomu jménu tolik informací,že než dočtu odstavec,tak nevím to jméno :stuck_out_tongue_closed_eyes: Prostě mě nesedla,mě takový věci jako původ jména nezajímají.Já mám ráda přímý věci,takže seznam jmen a šmitec :wink: buď se mi líbí nebo ne a hotovo :wink:
5. únor 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Seznam je vzadu.. Je jich tam hned nekolik.... :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni díky :wink:

podívám se někde v obchodě :slight_smile: , zítra jdeme nakoupit tak se podívám
5. únor 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočeny...jak je takhle skoro v poledne??? :grinning: já vstávala už kolem šesté,i když marodím...manža je zmatkař a nemohl nic najít...dnes dělá zkoušky v práci
5. únor 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé holky vy už vymýšlíte jména, to je dobrý, mě včera dostal Martin, mluvili jsme o dovči, prý asi pojedeme všichni jedním autem, tzn.musela bych sedět vzadu...což není dobrý :stuck_out_tongue_closed_eyes: a já mu říkám a co když budu těhotná, to budu potřebovat prostor na nohy a ne se mačkat vzadu s kámoškou a její dcerou a on mi říká...krvácíš? Jo, tak nejsi těhotná a já mu říkám ale co když do té doby budu...tak se usmál a říká: Já mám kámoše v pohodě, ale ty tvoje vaja nějak stávkují :angry: :angry: :angry: :angry: bídák...
5. únor 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Evi :slight_smile:

Jani já jsem si něco zapisovala do diáře a pak jsem se nějak začetla do jmen :grinning: , my zatím dovolenou neplánujeme, stejně vždycky jezdíme buď na last minute nebo pojedeme do maďarska, uvidíme podle financí, přece jenom budeme dělat ještě bazén a musíme koupit nábytek na terasu
5. únor 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, tak pojedete na zahradu, ušetříte :grinning: :grinning: já to musím nejpozději do konce příštího týdne zaplatit, jinak se k tomu nedostanu a od března se asi budou zájezdy zdražovat, tak to musím zmáknout teď...dneska se jdu domluvit na definitivním místě, čase atd..tak jsem zvědavá, jak to dopadne....
5. únor 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani já jsem říkala že nemá cenu někam jezdit když budeme mít bazén :grinning: , já to stejně vidím na maďarsko, teda pokud nebudu těhotná, když budu těhotná tak asi po vlastech českých
5. únor 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera jak bylo ve zprávách to o zdražování dovolených,tak jsem jirkovi říkala,že ještěže nikam nejedem :grinning:
5. únor 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko já bych taky nejradši nikam nejela z důvodu těhotenství :grinning:
5. únor 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, asi jsi neposlouchala poradne - muzou zdrazit uz prodane dovolene a to az o 10%.. Doplatit musis den pred odjezdem maximalne, jinak ti zamezi pristup do letadla, busu, hotelu atd.... Takze i kdyz si zajezd koupis zitra, v cervnu klidne aplatis o 10% navic....
5. únor 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uz stahuju soundtrack z PS: Miluji te... :grinning:
5. únor 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si právě letos říkala, že to asi bude poslední coby rodičů samotářů...doufám :grinning:
5. únor 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jezdime na dovolene jen na tri az pet dnu.. Vic nas nebavi...Usetrime... :grinning:
5. únor 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni to jo,ale bylo tam i ,že zdraží všechny zájezdy o 15- 20%,a pak ti můžou nafařit ještě těch 10%. Stejně je to sprostý,že tti můžou jednostraně zvýšit cenu :angry:
5. únor 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni my taky jezdíme prodloužený víkendy,ale za to víckrát za léto :wink:
5. únor 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
To na te fotce nam dela nas deda odnepameti.... :grinning:
5. únor 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
JO, Iny, ja vim, ze rikli, ze budou zdrazovat nove zajezdy, ale rekli, ze muzou do konce brezna zdrazit uz jednou prodane zajezdy...
5. únor 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
My pojedeme najaře na prodloužený víkend do maďarska, pak by jsme chtěli do Prahy a dál se uvidí
5. únor 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme byli v lete na Vysocine a na podzim v Beskydech.. Ted v lete se nikam nechystame, ale na babi leto pojedem do Nemecka k mamine aspon na 5 dnu.... :wink:
5. únor 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
DO Prahy se chystam cely zivot.... :angry:
5. únor 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mam stazney soundtack.... :grinning: U uklizeni ho prubnu.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. únor 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
UZ hraje... Takze jdu uklizet.... :wink:
5. únor 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni no nám se po Praze trochu stýská, hlavně po těch procházkách po centru :dizzy_face: , takže si chceme zopakovat naše první společné procházky, když mi ještě Josef odolával :grinning:
5. únor 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme v Praze byli před 2 rokama před Vánoce a bylo to úžasný.Bydleli jsme přímo na Národní třídě :wink: Sice parkování stálo za to :unamused: A hlavně na čaj s rumem u Pinkasů se nedá zapomenout,stál 120,.,ale lepší jsme nikdy nepili :grinning:
5. únor 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pigi caj a tuzemak za 120,-..... :confused: :grinning:
5. únor 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
POrizovaci cena asi 5,-... :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek