• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
autor
Zdeni, kde a jak skladujes vanocni cukrovi, aby krasne zmeklo do vanoc?
30. lis 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti fakt spi a odpocivej, relaxuj kdyz mas jeste sanci... za par dni bude uz vsechno jinak a ty budes v jednom kole a neastavis se, poradne se nevyspis... Mas posledni sanci :sweat_smile: pak to mnoooho let bude jinak :wink:

Jsu rada, ze je ti uz lip.. jen lez a lec se!

Marti a jak je tobe? Co nevolnosti pres vikend? Jak ty se citis?
30. lis 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu víkend celkem ok, v sobotu jsem zvládla i uklidit a v neděli fitko, bazén a vířivka. Přes den to bylo ok, ale vždycky večer mi bylo hodně zle :frowning2:

Dneska je mi tak nějak všelijak, akorát máme jet ve čtvrtek kamarádovi na křest cd a asi nebudu moct jet, protože bych to asi nedala :frowning2: , večer je mi nejvíc zle a představa zalulené hospody mě děsí
30. lis 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti ty muzes do virivky???? :fearful:
Co vim, tak do virivky by se nemelo...

Jeste par tydnu a nevolnosti budou pryc. Vydrz prtka, vydrz :sweat_smile: Se mi to rika, coooo... :sweat_smile:
30. lis 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Do vířivky se může, není jediný důvod proč ne :wink: , nemůže se sauna
30. lis 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj..:slight_smile: Katy, mam ho na chodbe v papirovych krabicich... POkud mas nekde mirne vlhko, supni to tam.. Pokud ne, dej do krabice pulku jablicka, kterou tak kazdy druhy den men..
CO potrebujes, aby ti zmeklo?
30. lis 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy a mate uz to Beco? Jestli jo, supni Matyho tam..:slight_smile: Pul hodinky, hodinku tam vydrzi... A jak se budes pohybovat, uspis si ho..:slight_smile:
30. lis 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni naknec to kupovat nebudeme.. Maty je moc hodny a i sam si polezi na gauci a tak... Nejsme takovy turisti, ze by jsme chodili tam kde se nedostane kocarek, takze do toho nakonec nejdeme.

jo a dekuji za radu s uschovanim cukrovi... zatim nic nemam, takze tak, ale budu delat klasiku linecne, tlapky, ulky, vanilkove rohlicky, pernicky na zaver kokosovou roladu :slight_smile: Aspon doufam, ze to stihnu do Vanoc napect :grinning:
30. lis 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Katu to je super s mlíčkem :slight_smile: Peti jen lež a větrej bacily :wink: Marti já myslím,že by se nemělo ráchat v teplé vodě :wink: ,proto ta vířivka radši ne :wink: a hlavně taky nějaká infekce by tě mohla navštívit :unamused: Malá mi ted vytuhla na ruce, v 1 ji musím vzbudit a dát ji nájíst,abych mohla jet k té zubajdě.Katu malá taky začíná být pěkně ukecaná,úplně miluje,když ji zvednu hlavičku a češu ji kartáčkem,to se může zbláznit blahem a kecá o 106 :dizzy_face: a furt musíme odsávat rýmu,už jsem nasraná,jsem si myslela,že rýma je za týden pryč a prd :angry:
30. lis 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko není vhodná voda na 38 stupňů a to vířivka nemá, navíc do vířivky chodí jenom členové klubu takže tam zas moc lidí nechodí, já jsem se na vířivku těšila už 14 dní když doma nemůžu do vany :grinning: a hlavně mi to hodně pomohlo na bolavé záda :dizzy_face: , bazén a vířivka se můžou :slight_smile:
30. lis 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jo,já jsem byla ve vířivce jen jednou a to bylo v lednu a venku a voda byla pěkně vřelá :grinning:
30. lis 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak když je vířivka venku tak musí být teplejší :grinning: , ta naše má podle mě tak 36-37 :wink:
30. lis 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iny my taky odsavame.. kazde rano a vecer pred spanim... jinak chrochtame o 106, ne a ne se rymy zbavit. A to mame jet ve ctvrtek na plavani, tak to asi zase musim prelozit :unamused:

Maty ted taky spinka, tak ja se jdu nachystat a po nakrmeni jdeme na prochazku.
30. lis 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, ulky udelej taky tesne pred Vanocemi zaroven s tim salamem.. No a rohlicky zmeknou samy o sobe - je to krehke testo, toho bych se nebala...
NO, ale tlapky umi byt pekni previti.. :angry: K tem bych to jablko dala..
A linecke treba za tri dny slep marmeladou a ony ti natahnou tu vlhkost z marmosky, tam je to v pohode... Ja jsem jednou chtela mazat marmeladou az tyden pred Vanocemi a nedalo se - rozpadalo se mi to v ruce...:grinning:
30. lis 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a na perniky si bud opis recept, co jsem davala Petce nebo ti poslu recept na perniky z celozrnne mouky - ty jsou mekke taky a jsou moc dobre..:slight_smile:
30. lis 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak si ještě poležím doma, mám další antibiotika a začínající zápal plic, fakt skvělý....ani nevím kdy půjdu kupovat dárky, hlavně že jsem chtěla už začátkem listopadu, ale ne, to bylo pořád strašnýho času...do pytle...
Peti, z toho paralenu už tolik hlavu mít nemusíš, miminko je vyvinuté, takže mu to nijak uškodit nemůže, ale i tak by jsi ho měla brát jenom když budeš mít fakt teplotu, tak se drž ať jsi brzo fit, já jdu zalézt do postele a přemýšlet jak nakoupím věci na pečení, když nemůžu ven :rolling_eyes: :rolling_eyes: no nic asi začnu péct až příští týden....to by mohlo stačit....
30. lis 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, zaukoluj nekoho z rodiny, ne? Nebo holky z Boskovicka... :wink: Je mi te lito, chudinko..:frowning2: Zapal plic neni nic hezkeho..:frowning2: A jak je na tom mamca?
30. lis 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni ja umim mit vsechno pekne tvrde :grinning: I to nejkrehci testo umim udelat na kamen a ne a ne zmeknout :grinning:
Jj jasne, ze nepecene budu delat az tesne pred Vanocema :wink:
Dekji za raduuu..

A pernicky budu delat nase rodinne klasicke ktere mi pripominaji detstvi :sweat_smile:

Jani, je me te lito, tak marodit pred vanocema, nic moc. Jak pise Zdenca, nekoho zaukoluj nakupem a jak ti bude lepe, muzes zacit pect. Az se budes nudit :wink:
Jeee jak ja se tesim na Vanoce!!!
30. lis 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Uz mam hotove testo na pernicky, to bude lezet v lednicce d zitrka a prave delam na linecke, to budu pect jeste dnes.

Huraaaaaa Vanoce Vanoce prichazeji.. lalalaaala laaaaaaaa
30. lis 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tak to je teda pech :frowning2: Katu ty jsi šikula :slight_smile: Jéé tu vůni bych brala i tady,já snad budu péct taky :grinning: Malá měla ve 4 papat a ještě chcrní v kočárku :slight_smile: měla se jmenovat Růženka :grinning: Jo a zubaře mám za sebou a stejně tak první jízdu a jsem nadšená z auta, nechápu proč se nevyrábí jen automaty :grinning: volnou ruku,volnou nohu i sms jsem zvládla :stuck_out_tongue_closed_eyes: Katu co kupujete Matymu k Vánocům?Já vůbec nevím co,hraček už má požehnaně a ani mě nenapadá nic :confused:
30. lis 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
JA se automatu bojim, jeste nikdy jsem takove auto neridila... Mamci auto stale s DIKY odmitam, bala bych se! Ale asi me to brzy nemine, protoze budeme brzy prodavat to nase a kupovat vetsi, rodinne :grinning:

Iny bude mit nejake nove oblecky z NEXTiku, budu to ted objednavat pres next4you ... chteji 35kc za libru, to je dbra cena. A knizky nakoupim, pac zadne nemame :sunglasses:
30. lis 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsem úplně přeležená za ten celej den......

Katy tak perníčky bych si dala. Mňám, mňam .....

My jsme koupili mimču k vánocům lehátko. Myslím ho mám i v albíčku a jinak zatím nic kupovat nebudeme, protože spoutu věcí dostaneme potom až budou chodit návštěvy.
30. lis 2009 v 17:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani to je blbé, že jsi tak nemocná pořád. Snad už Ti bude brzy dobře ......
30. lis 2009 v 17:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:sunglasses: Tak a uz pecu linecke.. Jen kolecka u me nejsou presne kolecka, mame takove trochu sisate :grinning: :grinning: :grinning: Nastesti na chut to nema vliv
30. lis 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, nesmis to vsechno pect na omak tvrde... Nevim, jak to vysvetlit... Kdyz to v troube bude uz pevne, ale jeste ne tvrde, tak vytahout.. na studenem vzduchu to vytvrdne.. v troube to spis vysusis a pak da testu dost prace natahnout okolni vlhkost do sebe...

Ondrovi mam k Vanocum rifliky a homemade pletenou tyrkysovebilohnedou vesticku a Kristynce mam lyzarske gate a knizky a Natali mam pyzamo a knizky.. Paje jsme koupili dohromady velky batoh na cestovani... Miminka stejne nic nepotrebuji...:slight_smile:
30. lis 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy to nevadí, že jsou šišaté. Hlavně když budou dobré ..... :wink:
30. lis 2009 v 17:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, to cukrovi se musi dat prstem jeste mirne zmacknout...:slight_smile:
30. lis 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vím,že miminka nic nepotřebují,ale zase jí chci dát dáreček :sweat_smile: přece neošulím největší lásku mýho života :grinning: ale je fakt,že má všechno,protože toho dostala nad hlavu :wink: Katu já jsem z té dnešní jízdy byla nervní jak svina,ale jsem nadšená :slight_smile: fakt super :wink: jen nohu mám zatím skrčenou a na každé křižovatce jsem ji tiskla k sedačce :grinning: nerada bych sešlápla místo spojky brzdu a dala si čelíčko :stuck_out_tongue_closed_eyes: A linecký děláme hvězdičky a sem tam mívají ulomený cípečky :wink: ale jak píšeš na chut to nemá vliv :wink: malá pofnukává ,tak se jí jdu věnovat,Jirka jel na hokej tak máme dámskou jízdu :wink: papa
30. lis 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja to chapu..:slight_smile: Ale staci drobnost.. Z tech darku bych rekla, ze do dvou let maji vic spis rodice nez deti...:slight_smile:
30. lis 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No uvidime jestli zmeknou, prave jsem vytahla posledni varku a mam dost. Doma to smrdi az az po sladkem... musim poradne vyvetrat a linecke nechci videt driv jak na Vanoce :grinning: Nemam rada vuci z peceni, vareni, smazeni.. jsu vzdy prejezena uz toho a mam toho dost aniz bych ochutnala :angry:

Je pravda, ze miminka nic nepotrebuji, ale jsou to jejcih prvni Vanoce a preci je neosidime, jakpise Inka, nejvetsi lasky naseho zivota :slight_smile: A ty vecicky potrebuje tak i tak, pac roste jako z vody, tak mu je nedam jen tak, ale bude to mit vsechno pod stromecek. Jsou to velikosti 6-9m.. takze pro nas na jare, mozna i driv, idealni :wink:

A knizky taky potrebujeme, protoze hlava derava. vsechny rikanky, basnicky, pisnicky pro deti vysumely... :grinning: Znam vzdy jen kousek a potom....ticho........pradno v hlave a nevim jak je to dal :grinning: :grinning: :grinning:
30. lis 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek