• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Katy tak s těmi písničkami a básničkami jsem na to nastejno. Budeme muset potom taky pořídit nějaké knížky a nebo projít knihovnu u našich jestli se tam nenajde něco po nás .....
30. lis 2009 ve 21:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky .... :slight_smile:

Tak jsem si dneska všimla, že začínám mít nějaký výtok. Takový hodně elastický bílokrémový. Myslíte, že by to mohla být předzvěst hlenové zátky????
Se v tom nějak nevyznám. Jinak se musím přiznat,že se mi každou noc zdá nějakým způsobem o porodu. Už z toho myslím blbnu ..... :grinning:
Je to stejně takový zajímavý pocit čekat kdy vás to chytne .....
1. pro 2009 v 07:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Peti, rekla bych, ze se cisti porodni cesty a ze by to mohla byt predzvest hlenove zatky..:slight_smile:
1. pro 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé tak to by bylo super ....
Konečně se začíná něco dít ..... :grinning:
1. pro 2009 v 09:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

Jani teda ty si to vyžíráš :frowning2: , tak ať je ti brzo líp :wink:

Dětské knížky jsem si v září dovezla od našich, takže možná i to prcka přesvědčilo že to s ním myslíme vážně a přišel :grinning: :dizzy_face: , jsou tam dokonce knížky po mojí mamce a říkadel se tam najde dost, mám dvě velké ladovské knížky :dizzy_face:
1. pro 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak já jsem zaukolovala snad půlku okresu, Mates totiž jezdí z práce až kolem sedmé, takže nestihne ani nakoupit, babičku otravovat nechci, protože ta do obchodu sama nechodí, takže tchýně mi nosí pečivo, který já stejně nejím, takže je pro Martina a ve čtvrtek se zastaví kámoška, tak mi slíbila velký nákup, tak ji to zítra sepíšu ať můžu o víkendu začít...akorát jsem zjistila, že mi někdo sežral všechny krabice od kuřat, který jsem měla, tak ani nevím, do čeho to cukroví dám, musím napsat tchýni jestli nemá v obchodě nějakou erární krabici...

Mamce je už lépe, děkuji....v sobotu ji vytáhli tu tracheu, tak už mluví, dneska by měli předávat na normální pokoj a v pátek doktorka slíbila, že když bude všechno v pořádku, tak ji pustí domů :dizzy_face: no zatím tomu moc nevěřím, ale bylo by to super....
tak já jdu zase prdět do peřin...tak pa pa

Peti, tak doufám,že už se ti to blíží :dizzy_face: včera mi psala kámoška, narodil se ji třetí syn a v neděli mi psala ještě jedna, té se ke dvoum holkám konečně narodil syn :dizzy_face:
1. pro 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: tak dnes je teda počasíčko :unamused: tady celej den prší,vyr azila jsem ven,do půl hodiny jsem rozbila deštník :grinning: dom jsem přišla ze zmrzlýma rukama,protože jsem si zapoměla rukavice :stuck_out_tongue_closed_eyes: jediný pozitivum je,že jsem stihla umyt okna :wink: takže vánoční úklid je za mnou :grinning: Jani to je super s mamčou :slight_smile: Peti co se týká hlenové zátky,tak mně začala odcházet až když jsem měla kontrakce a bylo to trochu i s krví :wink:
1. pro 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No u nás je taky pěkně hnusné počasí. Já jsem tedy dneska ještě vůbec nevycházela z bytu, ale zítra už musím. V 8:15 mám být na monitoru. Jsem zvědavá co mi řekne doktorka a v jaký budu mít stav čípku. Minulou středu jsem měla 2, tak už bych mohla mít alespoň 3. .....
1. pro 2009 v 17:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iny tak to js dobra... ja na vanocni uklid prdim nejak :slight_smile:

Ale dnes jsem s Matym napekla pernicky a medvedi tlapky,mnaaaam! Byl uzasny, byl v lehatku, ja jsem na neho teda porad mluvila a delala jsem opicky, ale napekli jsme vsechno! Poslednich 20min vzdal a usnul :sweat_smile:

Peti, drzim palce, at ti to poskoci aspon na ty 3, klidne i vic... uz by mohl prcek vykuknout ven, at neni primo na Mikulase nebo at neenasis a jste na Vanoce doma :wink: Potom nam hned hod info :wink:
1. pro 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kamaradka pred 4 dnama porodila... 14 dni prenasela. To by jsi ty Vanoce fakt nestihla. A je lepsi byt narozeny zacatkem prosince, nez pred Vanocema, nebo na Vanoce, t bych nechtelaaaaa! :sunglasses:
1. pro 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy nestraš. Do Vánoc přenášet by mě asi kleplo .....
1. pro 2009 ve 21:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě dám hned vědět jak jsem dopadla na gyndě .....
1. pro 2009 ve 21:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky .... :dizzy_face:

Holky tak se se mnou skutečně. Jdou ze mě úplně hleny. Zatím tedy jen takové čiré barvy ne krvavé, ale stojí to za to ..... Jsem se úplně lekla, když jsem to viděla ..... Tak jsem zvědavá co mi řekne doktorka ....
2. pro 2009 v 07:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brzy bude miminko...:slight_smile:
2. pro 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

Peti to vypadá nadějně :dizzy_face: Držím palce :wink:
2. pro 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Petiiiiiiiiiii, aby jsi se nam jeste vratila od doktorky a nesla jsi zrovna do porodky :sweat_smile: Vsechno je mozne! Kazdopadne drzim palceeeee a vzrid prdolkovi, ze se na neho moc tesi tety konikovky, tak at to zbytecne neprotahuje o mnoho dni :wink:

Jinak dobre ranko holkz, dnes jsme vstaval brzy, uz v devet... tak jsme oba dva po snidani a jdu povysavat a vytrit podlahu.
2. pro 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jsem zpět doma. Tak čípek mám 3, ale říkala doktorka že jde vidět, že už se to chystá. Já to na sobě cítím až moc. Jinak pokud nepojedu rodit do pondělka, tak v pondělí v 8:00 mám být v Břeclavě na monitorech. Já si začínám stejně myslet, že do toho pondělka porodím. Cítím se úplně nějak zvláštně a taky se mi zdá, že už mi klesá i břicho dolů .....
2. pro 2009 v 10:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti to je super :dizzy_face: A co Erik už je OK?
2. pro 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti ... :slight_smile:

Erik už je naštěstí taky zdraví, takže klidně můžeme jít rodit...... :grinning:
Jsem dneska od rána šílně vnitřně nervózní, taková prostě zvláštní. Jak jsem šla od doktorky, tak jsem se i stavila v obchodě a koupila si čokoládovou tyčinku abych si dala energii do těla .....

Dostala jsem chuť na palačinky,tak si je jdu udělat....
2. pro 2009 v 10:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti tak to jste připraveni :slight_smile: , no myslím že brzo přibude nové miminko :dizzy_face:

Josef měl včera školení a měli to i s noclehem a ráno mi psal že už ví jak se teď cítím každé ráno :grinning: , pak jsem mu psala ať mi někde koupí lízátka na těhu nevolnosti, tak psal že si koupí i nějaké pro sebe :grinning:
2. pro 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti .... :grinning: :grinning:

Pomáhají ty lízátka? Já jsem to tehdy ani nevyzkoušela....
2. pro 2009 v 11:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No někdy pomůžou, někdy ne, mám i zázvorové tablety, ale je to prostě jak kdy, někdy zabere cola, jindy hranolky :grinning: , ráno mi je vcelku dobře vždycky, přes den jak kdy a nejhůř mi bývá večer, ale to jde zaspat naštěstí :slight_smile:
2. pro 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No colu jsem vlastně pár dnů tehdy taky užívala. Ta mi dělala dobře.

Tak palačinky hotovy ....
2. pro 2009 v 11:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem se tedy těch palačinek pěkně přežrala .....
2. pro 2009 v 11:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. pro 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti, tak aspon ze jsi se score oskocila na 3... juuuj, ted budu kazdy den jako na trni, cekat kdy tady nekdo napise, ze uz to mas za sebou :sweat_smile:
2. pro 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti ja su zase prezrana vaocniho cukrovi.. musim to odvezt babicce do sklepa, nebo to sezeru driv nez budou Vanoce :grinning:
2. pro 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu teda malej vyrostl to je mazec :confused: , hlavně to srovnání ve vaničce hustý :grinning:
2. pro 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy tedy Maty roste jako z vody. Je z něj pořádný kus chlapa...... :grinning:
2. pro 2009 v 11:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
10.12 jdeme do poradny, tak jsu zvedava kolik bude vazit... tipuju 6500g :grinning:
2. pro 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek