• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
autor
Roste fakt jak z vody... bude se muset hodne prikrcit, aby se v zime vlezl s fusakem do kocarku, hih :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky rostu hlavně přes prsa a pupek :grinning:
2. pro 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: tý jo Katu Maty je fakt macek :grinning: se dívám na malou a ona je podle něj uplný mimino :sweat_smile: já bych ji ted tipla tak kolem 5 kg.Peti to je super,já jsem šla s 3 rodit :wink: Marti já jsem ty lízátka dostala a nemohla jsem se přesvědčit,abych si ho dala do pusy,se mi navalovalo jen z té představy :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. pro 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti necháte si říct co to bude?
2. pro 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak hlásím,že Jirka dnes poprvé sám hlídal,jela jsem si nakoupit a když jsem za 1,5 hodiny přijela,tak se divil,že už jsem doma a malá chrněla v pracovně na gauči :slight_smile: Jinak žasnu jak je hodná,ted už hodinu leží v lehátku a hraje si s hrazdičkou a tak to dělá každý podvečer :dizzy_face: Je fakt zlatá,trochu nám to kazí debilní rýma a prdíky,ale to už bych ani nevěděla,že ji mám :grinning: Ségra tady byla,když byla v tom lehátku a říkala,že to si ani nezasloužím :grinning: Kdo ji neviděl,tak mi to ani nevěří :sweat_smile: no nic musím si vymyslet něco na véču,včera jsem si dala recept Katu -tunáka s kuskusem :wink: papa
2. pro 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak bud si Petka dnes rano prispala nebo se neco dejeeeee...:slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face:
3. pro 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

No myslím že nebudeme muset čekat až do mikuláše :grinning: :dizzy_face:

Inko asi necháme, asi určitě, já bych to nevydržela :grinning:
3. pro 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :slight_smile:

Já jsem dneska po ránu tak unavená, že se mi vůbec nechtělo ani psát. Jsem zatím pořád, ale 2v1 .... :grinning:
3. pro 2009 v 08:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska ještě jet nemůžu. Včera jsme byli na stavebním úřadě k vůli stavbě sklepu a ještě musím zařídit spoutu papírování. Musím zaslat žádost na hygienu, hasiče a E-ON. Nejhorší je, že vůbec nevím jak na to. Co tam mám do té žádost psát. Sice jsem dělala na úřadě, ale tahle kolegyně se mnou jednala jak s někým cizím ..... :confounded:
Jsem myslela, že mi s tím pomůže. No jo lidi jsou různí .....
Taky jsme se ptali na stavbu toho naše baráčku a vypadá to, že k tomu příští rok vůbec nedojde .....
3. pro 2009 v 08:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj..:slight_smile:

Petuleeee, zklamalaaaas....:grinning:

Marti, taky to budu chtit vedet....:wink:
3. pro 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je mi líto, ale třeba mě to ještě dneska chytne..... :grinning:
Erik říkal, že by to bylo ideální kdybych jela dneska a nebo tedy zítra, aby se mohlo o víkendu zapijat. No jo chlapy myslí jen na to až se ožerou ....
3. pro 2009 v 08:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti ale vypadalo to tak nadějně :grinning:

Josef včera říkal 2 kamarádům že jsem v tom, no a reakce byla že jsme to hezky naplánovali že v létě se bude dobře zapíjet, že se nebudou muset bát usnout venku :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti..:grinning:
3. pro 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak to nemá chybu .... :grinning:
3. pro 2009 v 08:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo chlapi se těší akorát na to zapíjení :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , naštěstí teda můj muž je rozumný a z porodnice mě už odvëze, ale třeba u švagrové nevím nevím, trošku se obávám aby švagr stihnul vystřízlivět :grinning:
3. pro 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti já na to raději dopředu ani nemyslím. Naštěstí, že to zapíjení neuvidím. Ale myslím si, že do porodnice pro mě přijede určitě Erik. Já mám spíš strach jak bude vypadat ten náš byt, když nebudu pár dní doma. To budu čurbes ......
3. pro 2009 v 09:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sestrenka byvaleho muze sla z porodnice s deckem v perince sama a pesky, protoze jeji mily na ne proste v kocovine zapomel a ona byla tak nasrana, ze mu pak vyhazela vsechyn jeho tenisove a squashove rakety a golfove hole do bazenu...:grinning:
3. pro 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda aspon se to traduje..:slight_smile:
3. pro 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni tak to bych byla nepříčetná. Naštěstí, že nemůžu jít pěšky z Břeclavi ..... :grinning: :grinning:
3. pro 2009 v 09:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, ona byla taky..:slight_smile: Ale uz je to davno... Kluci uz jsou oba velci...:slight_smile:
3. pro 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak doufejme že se nám to nestane :grinning: :grinning: :grinning:

Zítra mám dovolenou jupíííí, měli jsme jet dneska kamarádovi na křest cd do Olomouce, ale já nejedu, Josefa jsem vyslala samotného, tak doufám že se zítra vrátí brzo a v rozumném stavu, chtěla bych se jet podívat na těhu rifle, už mě nebaví chodit s rozepnutým knoflíkem u riflí :grinning:
3. pro 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti a už si něco i přibrala?
3. pro 2009 v 10:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti zatím mám mínus 1,5kg :grinning: , narostlo mi akorát bříško a kozy :grinning:
3. pro 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé to se máš. No nic skončila reklama, tak utíkám na televizi......
3. pro 2009 v 10:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je děsné. Ty filmy jsou samá reklama .... :rolling_eyes:
3. pro 2009 v 10:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vespolek! :dizzy_face:
3. pro 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám chviličku čásek, tak jsem přišla pozdravit a přidat pár foteček do alba :wink:
Tonik je strááášně hodné miminko, tak si to mateřství pěkně užívám. Dnes jdeme do poradny, tak jsem zvědavá na to jak jsem přibrali a porostli :dizzy_face:

Peti, pěkně se ti to krátí :wink: tak ať jsou ty poslední dny v pohodě a ty se cítíš dobře....

Marti, jestli můžu poradit, tak moc fajn oblečení jsem nakoupila v Leny www.leny.cz (mají prodejnu na Svoboďáku v Brně a v Jedovnici) je tam milá ženská a poradí. Pak jsem taky utrácela na www.tehotne.cz třeba se ti tam bude něco líbít :sunglasses:
3. pro 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ali :slight_smile:

Malej je fešák :dizzy_face: , tedy vy máte všechny hodné děti, no tak to určitě my vyžereme užvánka :rolling_eyes: :grinning:

Na ten shop Leny už jsem se dívala, jaké mají ceny? Já potřebuju jenom rifle, potom mám domluvené že mi kamarádka půjčí těhu oblečení :dizzy_face:
3. pro 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dneska jsem tady poprve a rozsirila jsem rady snazilek z Jizni Moravy :slight_smile:
Vsem, kterym se jiz zadarilo, moc gratuluju a Anag, ktere se to krati, co nejsnazsi porod a krasne a hlavne zdrave miminecko :slight_smile:
3. pro 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Z levného kraje zrovna nejsou, rifle tam stojí tak 1500 až 2000
ale na netu tehtone jsou možná o fous levnější (sice si to nemůžeš zkusit, ale jsou ochotní co se týká výměny věcí, já si od nich kupovala pláťáky na léto a 3/4táky a když jsem potřebovala výměnu, tak byli vstřícní
3. pro 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek