• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
vítej jablicko :dizzy_face:
3. pro 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali no ono všechno jak je těhotenské nebo svatební tak je cena x 2 :angry: , já se chci mrknou do HM, no uvidím, až to oznáníme doma tak zaúkoluju ségru ať se mi mrkne v sekáči :slight_smile:

Vítej Jablíčko :slight_smile:
3. pro 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ali..... :slight_smile:

Malej je nádhernej. Potom nám musíš dát vědět jak si dopadla v poradně. Mě už se to skutečně krátí. Nemůžu tomu ani uvěřit, že to tak rychle uteklo.

Ahoj Jablíčko .... :dizzy_face:
3. pro 2009 v 11:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem koupila těhotenské rifle na mimibazaru a byla jsem spokojená.
3. pro 2009 v 11:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti taky už se na mimibazaru dívala, ale napřed musím nějaké rifle zkusit v obchodě ať se aspoň trochu zorientuju ve velikostech a střizích
3. pro 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to máš pravdu. Ono ty střihu a velikosti jsou u každé značky různé.

Marti a v práci si to už říkala?
3. pro 2009 v 11:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejenom těhotneské, ale i věci na kojení.... a vůbec všechno pro miminko stojí fůru peněz. :confounded: ani se mi to nechce počítat, mám pocit, že cokoliv jsem pořídila, tak stálo nějaký ten modrý papírek...... :sweat_smile:

Pěkné těhotenské věci se dají pořídit na www.mimibazar.cz i na aukru
Já jak jsem rostla do těch mega rozměrů, tak jsem potřebovala fakt těhu oblečení nebo jsem tahala manželovi trika a mikiny :grinning: . Nechápu, jak některé těhulky to zvládají ve vlastním oblečení....

však uvidíš, hlavně být v pohodě a cítit se příjemně :wink: to je hlavní

Já jsem přesvědčená, že díky tomu, že jsem byla celé těhu doma, v klídku a měla pohodičku, čas na sebe a celkově jsem se dost zklidnila, tak i teď ten náš malý uzlík je takový hodňuký a klidný. Určitě je to provázané, přeci jenom to miminko vyrostlo ve mně :dizzy_face:
Tak ať je i tvé těhotnství pohodové
3. pro 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Peti!
Tak co, máš namířeno do Břeclavské porodnice? Jak se daří sestře?

Já jak si pravidelně neaktualizuji stránku, tak mi úplně unikají ostatní příspěvky. :angry:
3. pro 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jde na mě hlad hladový. Musím si jít něco dobrého udělat.
Slibuji, že dám vědět jak jsme dopadli v poradně.

Holky mějte krásný a pohodový den :slight_smile:
3. pro 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti v práci to chci říct až po novém roce

Ali tak já mám v práci taky celkem pohodu a klídek, takže pohoda
3. pro 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsem zvědavá jaké bude to naše mimčo.....

Ali na aukro nakupuji taky a jsem moc spokojená.

Já jsem si každou věc co jsme kupovali pro mimčo psala a musím říct, že z toho vyšla hodněěě zajímavá částka a to určitě budeme spoustu věciček ještě kupovat .....
3. pro 2009 v 11:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali jo jo pojedu do Břeclavské nemocnice. Ségře se daří dobře. Malej je úžasnej a taky šíleně hodnej. Vůbec je nezlobí. Ali tak se měj pěkně....

Marti ono to vlastně po novém roku budu stačit. Už jste vymysleli jak to oznámíte té tchýni?
3. pro 2009 v 11:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti přesně není kam spěchat, já teď nějak nemám chuť to moc oznamovat, jen fakt když je blbé vymlouvat se na něco jiného, prostě čím míň lidí to ví tím líp, stát se může cokoliv. S tchýní zatím nic, napřed to musíme říct švagrové a poptat se jak to oznamovali oni, ale nějak nebyl čas se potkat
3. pro 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu něco vymyslet co bych si mohla dát k obědu .....
3. pro 2009 v 11:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sakra zrovna mi dorazil mail od šéfa že dolaďují náš program a že by bylo vhodné abych k nim na jeden den dojela, no tak jsem psala kolegovi co to má na starosti jestli je to nutné že si myslím že to zvládneme přes mail a telefon. Snad mi to projde, protože jinak budu muset šéfovi oznámit tu radostnou novinu už teď, v tom stavu fakt nikam nejedu, jsem ráda že zvládám cestu do práce a z práce
3. pro 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uf tak kolega netrvá na tom abych tam přijela, takže snad už bude klid :slight_smile:
3. pro 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsme zpátky :dizzy_face: paní doktorka Herůdková nás pochválila, že Toník pěkně prospívá. Už měříme 54cm a váha 4200g, aspoň vím, že mám dobrý mlíčko, když nám kluk tak pěkně přibívá :grinning:
3. pro 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to pěkně malej přiibírá.... :dizzy_face:
Ali já jsem se taky nakonec přihlásila k pani doktorce Herůdkové.
3. pro 2009 v 17:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy,
zdechnul mi počítač, totálně, asi odešel disk, tak jsem psala Ježíškovi o novej a jeho komplic mi odepsal, že fááááákt nejsem náročná...chtěla jsem ještě nový auto, když mi to moje manžel chce prodat :grinning:

tak koukám, že Peťule nám brzo porodí, super...jinak Peti, aby se mi to dobře pamatovalo tak by jsi mohla rodit v termínu, jo??!! To má narozky moje ségra :dizzy_face: :dizzy_face:

Ahoj jablíčko, vítej, konečně další snažilka, už si mezi těma těhulema a maminama připadám divně :grinning: :grinning: jo ještě mě napadlo, nepatří napsat adminům, aby nám upravili název a přidali tam maminky?já budu zítra chystat těsta a v sobotu chci péct, Martin bude celý den ve Strážnici, tak se budu stejně nudit, ostatně jako každý den, už se těším na pondělí, mohla bych dostat aspoň nějaké vycházky, nebo zcvokatím :rolling_eyes: :rolling_eyes:
3. pro 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, tak Martina posli k nam na poharek...:wink:
3. pro 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petiiii, vkladam do tebe velke nadeje, nezklam me... :angry: :grinning:
4. pro 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko...:slight_smile:
4. pro 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Breee ranko holky!

Petuliiii kde jsiiiiiiiiiii? :fearful:
4. pro 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dnes byla uzasna noc, Maty usnul hned 21:30, spal 5 hodin, potom dalsi 3 a pak az do 9:00. Vcerejsi den jsem ho utahala asi. Rano sel k babicce, protoze jsem sla na nehty, odpoledne jsme jeli na plavani a potom jsem se stavila u sestry, kde jsem se zdrzela az do 19h :sweat_smile:

Holky, neco na me asi leze... vcera jsem byla totalne unavena a vecer me zacalo skrabat v krku. Tak jsem si rano udelala vitaminvou bombu, vymackala jsem si pomeranc a dve kiwi :slight_smile: . Hodim nejake leky do sebe, at nelehnu. By me asi kleplo!
Nastesti uz vubec nekojim, tak muzu do sebe ladovat co chci. Uz 4 dny jsu bez mlika.. mozna bych vydolovala nejakou 50-tku, ale to uz nema cenu, jen by me z toho dolovani bolely prsa a to malo je jako nic pro Matyho, tak jsem to zabalila a nechavam prsa tak.
Neboli, nejsou tvrda... takze pohoda.

Holt jsme plne na Nutrilonu, ale kolik krasnych zdravych deti vyrostlo na umele strave :wink:
4. pro 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi se neco dejeeee....:slight_smile:

Katy, kdyz to nejde, tak to nejde... Hlavne se nehroutit (coz asi neni tvuj pripad) a byt spokojenou maminou..:slight_smile:
4. pro 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak tak, to ani zdaleka nen muj pripad... Udelala jsem pro to maximum co jsem mohla, ale telu clovek neporuci. A Maty je maximalne spkojeny i na Nutrilonu, takze jsu spokjena i ja.

S Petulou se uz asi vazne neco deje.. Nebo se ji nic nechce a diva se na filmik jako kazde dopoledne a ozve se nam pozdeji :slight_smile:
4. pro 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anebo za tyden.... :dizzy_face:
4. pro 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nikde nikdo dnes...

Petka asi vazne rodi.. je to divne, ze by se tady neukazala, kdyby se nic nedelo...
4. pro 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kde jste kdoooo?
4. pro 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: tak jo Peti kde seš? :grinning:.že by ani nestihla písnout sms?Hlásím,že naši opicu už nikdy nepochválím :grinning:ta noc stála za hovno :sweat_smile:takže my máme nejzlobivější děcko na světě :grinning:tak a dnes bude spat až do rána :stuck_out_tongue_closed_eyes: už mi tady pofnukavá,za chvilku jdem koupat,Jirka jde na fotbal a do sauny,kuva,.že já nejsu chlap :angry: já bych tak někam vypadla(bez malé samo :grinning: ) a přitom nemyslela na to,že se musím vrátit do 3 hodin :sweat_smile: tak hezký večer a Peti držím pěsti :slight_smile: papa
4. pro 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek