• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
autor
Iny, my meli noc v pohode.. ale pres den to stoji za prd.. je asi nejaky nachlazeny, nebo nevim.. ale dnes poplakaval, byl neklidny. Venku usnul a spal pres 3 hodiny nakonec. Ted je uz zase zlaty, ale dopoledne stal za to!

Jo a pred chvilkou se mu podarilo prevalit se na brisko, jen tu ruku ne a ne zpodsebe vytahnout, na to je jeste slabucky. Byla to asi jen nahoda, ale na bok se mu to uz sem tam podari.
A co mu uz fakt jde, je davat si cilene ruku po ousiny :sweat_smile:
Je skvele jake dela pokroky.. jen uz ho nemuzu nechat nikde lezet samotneho, pokud to neni urpostred velke postele. Je cipera a nikdy nevim, kdy udela dalsi pokrok.

U Peeeti se vazne asi neco deje.. to neni mozne, ze by se tady neukazala. Hlavne at to ma brzy za sebou a bez prblemu, pokud je to uz tady.

Tak co holky, co tipujete? ja holku, u me je t jasna holka :grinning:
4. pro 2009 v 18:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jo a uz umime vykladat, porad neco mele a vykrikuje...
A bude hur :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2009 v 18:33  • Odpověz  • To se mi líbí
AHoj holky...:slight_smile: Tak myslim, ze miminko uz bud je, nebo se na svet v nejblizsi chvili chysta...:slight_smile:
4. pro 2009 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Kdo ma vlasne na Petku cislo???

Iny asi ty, ze?
4. pro 2009 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Katy, ja mam taky...
4. pro 2009 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo mám ho,ale nepsala jsem ji :wink: až bude moct,tak určo písne sama :wink: :wink:
4. pro 2009 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Já nějak tip nemám :sweat_smile: no bud to bude holky nebo kluk :grinning:
4. pro 2009 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Katu Maty je šikula,malá se ted vzbudila a prdí o 106 a furt vyhazuje cucek :angry:
4. pro 2009 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
co říkáte na ty siamský dvojčatka? :frowning2: Já jsem si to hned myslela,že byla ta mamina hodně věřící :sweat_smile: je to hrozný, včera jsem u zpráv řvala,stejně tak,když pustili z nemocnice tu popálenou natálku :cry: od té doby co mám malou,tak tyhle smutný příběhy o dětech absolutně nedávám :cry:
4. pro 2009 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jj, urcite napise tu radostnou novinu az bude moct.
Maty snad konecne usnul.. zkousime ho davat driv spat, snad se bude darit.
4. pro 2009 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ty siamske dvojcata, to je smutne.
Ona se to pry dozvedela az v 6. mesici, ze jsou srostle a uz bylo pozde na potrat. Pry kdyby to vedela driv, sla by na potrat, i kdyz je silne verici.

To same ta mala Natalka, ti co ji t udelali nejsou lidi, ale zvirata! Jak muzou tak bezcitne zautocit na lidi, znicit jim vsechno co maji bez ohledu na to jak to muze zasahnout je samotne, jeich zdravi. Ta holcicka uz bude horko tezko normalne zit, licej ma lehce znetvoreny... uplne ji znicili zivot! Dala bych jim dozivoti!!!!!!!!!
4. pro 2009 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
já bych jim udělala to samý :angry: doživotí je pro takový hajzly málo :confounded:
4. pro 2009 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
já si myslím,že v tom 6 měsíci by už to asi musela odrodit :frowning2:
4. pro 2009 ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí
malá usíná dobře,ted se tady sice kroutí vedle mě na gauči,ale v 10 má papat,tak povalíme do ložnice,mrknu na sex ve městě a jdu chrnět :wink:
4. pro 2009 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí
dobrou noc,ještě mě čeká odsávání :confounded: už mě to neba :frowning2: papa
4. pro 2009 ve 21:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Breee rano...

Iny odsavani nosiku nebo mlika?

My budeme dnes odsavat.. vcera byl Maty o.k., na noc jsem mu zapomela vypodlozit postylku, tak spal na rovnem a uz zase chrci po ranu jak nejaky traktor.
On sel totiz vcera do postylky a tata zpet do loznice, protoze je uz zdravy.

Ted tam spolu lezi a maji velmi vaznou debatu :grinning: :grinning: :grinning:
5. pro 2009 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
A Petka nic, nikomu se neozvala???
5. pro 2009 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Katy, ahoj..:slight_smile: Mne to nedalo a napsala jsem ji, ale jeste neodpovedela.. Dam vedet...
5. pro 2009 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja jedu ted pro kytku segre k narozeninam (vecer nam ji prinesl pres 34 lety Mikulas...):slight_smile: a po obede jedem k nim - zavest Mikulase, onufat si Ondraska a poprat segre...
5. pro 2009 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak Petka je v porodnici.. Vcera ji zacala pomalicku odtekat plodova voda, jeli, zastavilo se to, porod se nerozbehl a pry to vypada asi na dyl... Napisu ji, ze ji vsichni zdravite a taaaak...:slight_smile:
5. pro 2009 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Zdeni vemte k segre fotaaaaak a fotte o 106!

jancu moc pozdravuj! A at si prdolka pospisi a nenapina mamnku dlouho, at to ma brzy za sebou.
Aspon mame nejake zpravy o ni.. kdo vi jak dlouho by nas napinala :sunglasses:
5. pro 2009 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak jsem udelala vitamnovou bombu na rano, 3 pmeance, 2 jablka a 4 kiwi... Ksichtim se az az, jak mam guce za usima z kyselosti, ale nesmim podlehnout zadne chripce!!
5. pro 2009 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Psala, ze napise.. Ze primarka rekla, ze tomu nechaji volny prubeh a..... bohuzel dalsi cast zpravy mi neprisla... :frowning2:
5. pro 2009 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Katy, ja kiwi moc rada nemam, ale jabka a pomerance miluju...:slight_smile: Ja si koupila ananas a jeden jeste segre na tvou radu na mleko...:slight_smile: A taky granatova jablicka...
5. pro 2009 v 10:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Katy, fotit se chystame - nemaji zadne fotky jeste, tak jim to pak vypalime na CD...
5. pro 2009 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak Peťula je v porodnici, to je super, že se aspoň něco začalo dít...já mám na ni taky číslo, ale mě kdyby napsala, tak je vám to prd platný, bo se v týdnu nedostanu na net :grinning:
Tak Mates už je někde ve Strážnici, Zdeni já jsem mu říkala, že tam někoho znám, ale za prase jsem si nemohla vzpomenout koho, až jsem si včera chystala těsto na linecké podle tvého receptu, tak jsem si vzpoměla :grinning: :grinning: :grinning: tak nevím, možná se u tebe zastaví :grinning: :grinning:
no nic,já jdu pokračovat v chystání oběda, dneska vařím jenom pro sebe, tak budou bramborové noky a jogurtovo sýrová omáčka :dizzy_face: a na zítra upeču hovězí a udělám k tomu asi bramborovou kaši nebo nějaké pečené brambůrky, to Mates moc rád :grinning:
5. pro 2009 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja dnes udelam jenom testovinovy salat s čuňákem (tuňákem) a zeleninou a jogurtem a zitra udelam asi kureci palicky na zazvoru a medu s cockoryzi, popr. pohankoryzi...:wink:
5. pro 2009 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: já jsemn měla obavu ,že když se Petka neozývá,tak to bude dlouhý :unamused: vůbec jí to nezávidím,zvlášt ,když se nic neděje :frowning2: Katu odsáváme soplisko :frowning2: ,asi s ní v úterý zajdu k dr,protože vždycky jsme něco vysáli a ted chrčí jak hrom a odsát nemůžu nic,tak jestli se jí to někde nezarazilo :unamused: akorát se mi k dr nechce,protože tam akorát lapne něco jinýho :frowning2: dnes jsme vyrazili pro stromeček a oni začínají prodávat až odpo,tak zase musím nachystat malou do kočárku a dát ji mamce a pojedem znovu :angry: na to mám tak čas bloncat sem a tam :angry: přitom jsem tam včera volala a prý prodávají :confounded: tak papa
5. pro 2009 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: tak furt nic :frowning2: chudinka :pensive: prcek chce být asi přesně na termín :wink: tak a co Mikuláš?Byl u vás?U nás jo :grinning: a máme stromeček,na druhý pokus,teda spíš strom,doufám,že nám sem vleze :grinning: Jirka je opět pryč,zítra taky a v pondělí taky :sweat_smile: no nic jdeme kupčat.papa
5. pro 2009 v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí
V albu je ONdrasek..:slight_smile: :dizzy_face:
5. pro 2009 v 19:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek