• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
autor
Ahojky, uff to byl narocny den..
Dopoledne u babicky, de byla i sestrenice s rodinou, odpoledne jsme delali Matymu doprovod na narozeniny na ktere byl pozvany, pred sestou jsme se dostali dom a mam dost! Maty taky :slight_smile: ted krasne spinka, i tatka :grinning:
Po ceste dom jsme potkali i Mikulase, tak ma Maty fotecku..

Dnes bych chtela zpracovat vsechny fotky a pridam na rajce, dam vedet.

Iny my byvame s Matym sami doma v nedeli, pondeli, ctvrtek a nekdy utery :sweat_smile: Tatka nam sportuje :wink: Tak ty ostatni vecery kdy je doma toho vyuzivam-zneuzivam a hlida Matyho a ja si delam svoje - bud upravuju fotky, nebo ted pecu, nebo se jdu proste jen nalozit do vany :sunglasses:

Zdeniiii Ondrasek je krasny! Vsechny mimnka jsou krasne! Zdeni a mooooc ti to s miminkem slusi, sluselo by ti :wink:

Uz se tesim na to Petcino.. to nas ale napina, asi vazne ceka do terminu :wink:
5. pro 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, diky...:slight_smile: Hodila jsem tam jeste dalsi dve fotky..:slight_smile:
5. pro 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky psala jsem Petce a prý už se něco začíná dít :wink: a ´kdyby furt nic,tak zítra ráno ji pichnou vodu :wink: a to už pak bude fofr :wink: Zdeni malej je krásnej :dizzy_face: Katu já mu malou nechávám každý podvečer,ale většinou žehlím atd,prostě co jinak nestíhám :unamused: taky jezdí na hokej,začali hrát strnadovu ligu,tak když není zápas,tak je trénink :-malá má břichabol,tak ji třepu na rukách :confounded: dobrou noc :slight_smile:
5. pro 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. pro 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jeee, tak to by jsme se uz behem zitrka mohla dozvedet kdo se to v brisku ukryva.. :sweat_smile:

Brou noc, jdu s Matym spat :dizzy_face:
5. pro 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tak mi pred chvilkou psala Inka..

Petka to uz ma za sebou, 6.12. se jim nadoril syn Erik, 52cm a 3500g :sweat_smile:
6. pro 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Petuli, moooc GRATULUJEME! Prejeme tobe i Erikovi hodne zdravicka, stesti, at vam dela jen a jen samu radost a jste co nejdriv doma. Uz se na Ericka tesime! Katy a Maty
6. pro 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, ta tvoje holcicka ma bimbaska, ehm.... :sweat_smile: :grinning:

Ted mi rekni, podle ceho jsi to jako rozeznavala... :confused:
6. pro 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petuli, moc vam blahopreju k Erickovi a preju mu stastny zivot... :dizzy_face: A spoustu zdravi a lasky od maminky a tatinka... :dizzy_face:
6. pro 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni podle fusaku... rikala jsem si, ze kdyz vzali zluty, abz ladil, ze to bude holcicka.. kdyby to byl kluk, ze by vzali bezovy :sweat_smile: Jsem si to tak proste vydedukovala :grinning: :sunglasses: A spatne..

Marti, je to ted na tobe, at to tady zachranis a Julinka neni sama. Musite mit holcickuuuu :wink:
6. pro 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, je to prevaha kluku, co? :slight_smile:
6. pro 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO my kluka mit nebudem - nase rodina je asi holkama prokleta, takze s Jachymem nepocitam..:slight_smile:
6. pro 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni to jen tvuj tatka nema geny na kluky...
Jak jedna tak i druha segra maji holku i kluka... takze neboj, na Jachyma se klidne muzes tesit. Jen tvemu tatkovi jsou souzeny same zenske :grinning:
6. pro 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, to je vlastne fakt..:slight_smile: Uvidime...:slight_smile:
6. pro 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak - kdo chcete do sebe dostat hodne vitaminu - kupte si a snezte granatove jablko... Vcera jsme si jedno s Martou dali a je to vyborne a fakt vitaminova bomba! :slight_smile:

www.granatovejablko.cz
6. pro 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: Peti ještě jednou gratuluju k Eričkovi :slight_smile: Moc se na Vás těšíme, Inka a Julinka :slight_smile:
6. pro 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
A skore kluci hjolky je 4:1,takže Marti musí to fakt být holčička,protože tohle Julinka sama nezmákne :grinning:
6. pro 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu všimla sis jak nám ty naše jména ladí se jménama našich prcků? :grinning:
6. pro 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni to by se mi mala po granátovým jabku krásně osypala :grinning: aspon když jsem ho měla ,tak bylo vždycky megy kyselý :wink: ale dobrý je to jo :slight_smile: Včera jsem neodolala a snědla půlku pomeranče a dnes ráno jsem se probudila a mám zimu :sweat_smile: moje tělo úž není na vitamíny v přírodních zdrojů asi zvyklý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. pro 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic malou pro změnu bolí břicho,tak jdu třepat :unamused: krásnou neděli.papa
6. pro 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Inka Julinka
Katy Maty

:grinning:

Zdeni jen kdyby se v Kyjove dalo nekde sehnat granatove jablicko :angry:
Miluju ho, ale tady neni bezne k sehnani. Snad kolem Vanoc ho budou mit jako specialni vanocni ovoce.
6. pro 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu fotečky super :dizzy_face:
6. pro 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, jak to myslis, ladi? Ja to asi nechapu... :sweat_smile: :confused:

A my jsme melli jablicko krasne sladke...:slight_smile: Z pomerance se ti mala muze osypat taky... :pensive:
6. pro 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja jsem se vetrela k babicce na obed..Vcera jsme tam byli pozvani a dnes se zahraju na vterku s Matym :slight_smile: Nechce se mi varit, udelam az veceri. Ferino jel do Nitry pro Shady, se od patku vystavuje krasavica nasa chlupata.

A Maty uz 40 min spnka... ale uz se budi pomalinky. Je to na neho rekord, ze spi tak dlouho doma :fearful:

Iny, Julinku zase tak trapi brisko? Chudinka malaaa :frowning2:
6. pro 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joooo taaaak.... Inka Julinka, Katy Maty... Ja jsem si rikala INgrid a Julie k sobe prece nijak extra neladi, ani Katerina a Matyas...:slight_smile:

Katy, my ho kupujeme v Kauflandu...
6. pro 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy a kde ji tam jako mate, kdyz tam s ni nejste? Kdo se o ni stara?
6. pro 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni je u Very, to je jeji chovatelka, z tama pochazi www.flymystery.sk
A prave jsem se dozvedela, ze v patek ziskala titul CAC a nejlepsi fena v barve, v sobotu taky vyhrala CAC a dnes oper vyhrala a ziskala titul CAC a dokonce nejlepsi z kokru a ziskala CACIB !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Asi si dam i panaka na oslavu jejiho MEGA uspechu!
6. pro 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha a ona se tak stara o cizi psy? To musi byt starost, ne? Vy uz s ni po vystavach nejezdite? Moc tomu nerozumim...
6. pro 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni pro ni to neni cizi pes, je to z jeji chovatelske stanice..
A my jsme ji ji vezli minulou nedeli,je tam jen na tyden, dnes uz jede dom zase. Starost to neni. Ona ma asi 15 psu, takze Shady zapadne. O jednoho psa min nebo vic, to je uz jedno.

My po vystavach jezdime, jen ted jsme nechteli jet, chceme zacit zase az na jare... nebo spis chteli jsme, ale uz v lednu jedeme zase Olomouc, to je kousek, tak zaciname uz v lednu.
Urcite s vystavama nekoncime... to neee!
6. pro 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iny a nejsi sama kdo to uz dostal... dnes me temer po roce navstivila ruda kamaradka :frowning2:
Ach jo... jsem si tak zvykla zit bez toho, ani mi to nechybelo :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
6. pro 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek