• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Katy, tak to je treba zadelat na dalsi miminko...:slight_smile:
6. pro 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu taky mně rudá kámoška nescházela :angry: Zdeni však jsem taky tím pomerančem hřešila,ale já jsem na něj měla děsnou chut :sweat_smile: Malou dnes furt trápí bříško,většinou ji to bolí dopo a před koupáním,ale dnes imrvere a až ted jsem si debil vzpoměla ,že jsem si včera dala trochu jelita a v něm jsou samo kroupy,jsem si říkala,že taková troška jí nemůže nic udělat :unamused: prd leda,tý jo já fakt budu za chvilku ze vzduchu :angry: a dnes jsme byli u kamošky na sk a dali nám dom 2 domácí trdelníky,já je uplně miluju,jeden jsem rychle vrazila do mražáku a druhej už ukrajuju,to Julince dávám pěkně zabrat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. pro 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni jak jsi psala Katu,že je čas na zadělání dalšího miminka,tak to mám story z rána :grinning: Jirka byl v pracovně ,šla jsem za ním a říkám mu: Máme další miminko( myslela jsem další miminko v diskuzi),kdyby jste viděli ten jeho vyděšenej výraz :grinning: :grinning: :grinning: jsem dostala 5 minutovej záchvat smíchu :grinning: :grinning:
6. pro 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky včera to byl rok co jsme měli srazík :slight_smile: mohly by jsme domluvit další,třeba na jaro :slight_smile: Až odroste Eriček :slight_smile: a nebude chřipkový období a klidně může být u nás,k nám se vlezem :grinning: no nic jdu se najíst něčeho neprdavýho :grinning: hezký superstarový večer :wink: papa
6. pro 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, toz me srazik asi mine, pac bych si pripadala dost blbe... :unamused:

A naprosto chapu Jirku...:grinning:
6. pro 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem!
Sice pozdě v noci, ale chtěla jsem vědět jak je na tom Peťka :slight_smile:

Peti, připojuji se ke gratulantům....hlavně zdravíčko mamince i klučíkovi

:dizzy_face:
6. pro 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

Peti moc gratuluju, hlavně ať jste zdraví :dizzy_face:
7. pro 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uz si pripadam jak debil.... grrr.... :angry: :confounded: :unamused:
7. pro 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Marti..

Zdeni proc jak debil?
7. pro 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Protoze jsem zase byla na koberecku... :angry: Decka si proste vymyslely, ze jsem jim zakazala prat si k Vanocum, co chteji... :astonished: ALe to neni pravda - vymluvila jsem holcine s kratkymi vlasy a zehlickou na vlasy novou zehlicku na vlasy a deckovi, ktere si nedava pozor ani na bryle novou MP4 a navrhla jim za to radia s CD prehravacem, pac mame ve skupine jen jedno a jde na dracku,.. nadsene souhlasili a vcera si na me stezovali.... :angry:
7. pro 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jim to nezakazala, jen nedoporucila (nechpau, proc mit dve zehlicky a MP4, kdyz si neumim utrit ani zadek)... ach jo... proto si pripadam jak debil,,, :unamused:
7. pro 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni neber si to tak... ty decka proste zkousi co vydrzis a taky zkouseji co muzou, aby byli stredem pozornosti a oni byli ti ublizeni ...
Jsou to proste decka :slight_smile:
7. pro 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Inyyyy, MATY MOOOOOC DEKUJE! Prave dosel balicek.. Slonik Mates je uzasny, bude to nase moooooooooc oblibena hracka.
Jeste jednou moc dekujeme za krasne darecky.

A nahodou to baleni bylo uplne v pohode... cekala jsem v cem to prijde zabalene, ale poradila jsi si bravurne :wink:
7. pro 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: píšu z postele a čekám kdy se malá vzbudí na jídlo :wink: Jirka na hokeji jako vždy :wink: Katu není zač,já jsem ho objednala,protože malá dostala od lamaze panenku Emilku a je z ní nadšená a na Mikuláše jsem jí dala taky slona,ale jen malýho na kočárek atd :wink: Tak hlavně at se Matymu líbí :slight_smile: Dnes jsme s maminou trochu pekly,zítra bude pokračování až příjdu od dr,sice se mi zdá,že je ta rýma lepší,ale ještě ji zlobí ty oči a trochu jí hnisá ten vpich po očkování,když už tak už :wink: Katu kamoška mi poradila,že mám dát malé na postýlku mokrou plinku a bude po chrochtání,jí to poradil její dr a prý super :wink: tak jsem ráno vyhrabala zvlhčovač vzduchu,který jsem od stěhování nepoužila a na kolotoči má plinku :grinning: Zdeni haranti jedni :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :wink:
7. pro 2009 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
áááá už hrkotá hojeková kabela :grinning: tak já jdu spat.sotva zhasnu,tak se to moje zvířátko probudí :grinning: dobrou noc.papa
7. pro 2009 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Breee ranko vsem!

Iny vcera jsem dala slonika Matymu na lehatko, tak se s nim hral, podarilo se mu i chytnout ty krouzky, tak mi tam vydrzel sam spokojeny asi 30 min :sweat_smile:
S tou plinou jsem to taky slysela.. jen se mi nechce davat neco mokreho na celou noc pres drevenou postylku s naterem, mam strach, aby se casem nezacala loupat. preci jen je to drevo.. Ale vidim, ze ty jsi si poradila s kolotocem.. nemysli me to, me to nenapadlo :slight_smile: Tak to tuto noc zkusim, hodim to pres kolotoc :wink:

My vcera byli taky sami, Fero byl na floorbale :sunglasses:
8. pro 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Katy, psala si tu, že sis dávala nějaké homeopatika abys měla víc mléka. Já mám pořád málo :frowning2: a teď se mě zdá že mám ještě míň. Ta malá opička už je vyčůraná jak mraky, ví že se tolik z flašky nenadělá, tak u prsa řádí jak černá ruka :frowning2:
8. pro 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak u nás chčije a chčije :unamused:Katu to je super,že se mu líbí,malá s Emilkou taky dlouho vydrží :grinning:Plinku jsem musela v noci namočit znovu,malá dobrý,jen jsme v půl 6 šly odsávat,nechtělo se jí zaspat,tak jsem to využila :wink: Byla jsem s malou u dr,tak jsme vyfásly kapky do očí,kapky do nosu,fenistil na tu rýmu,že to sklidní sliznici,taky se dr nelíbí,že kaká jednou za uherskej rok,tak mám dávat lactulosu a ještě se mi zdálo,že ji to po tom očkování na ramínku trochu hnisá,ale prý je to v pořádku a můžu jí to 1 denně natřít fialovou vodičkou,že to urychlí to hojení :wink: Takže my ted budeme kapat a kapat a kapat :sweat_smile: Malá se na dr řechtala na plnou čunu a pak se válela na tom lehátku,no byla zlatá :wink: Včera si začala cucat ruku a děla při to takový zvuky :grinning: a hlavně je pak dožgryndaná až za ušima :grinning: Jo a očkování proti pneumokokovi je schválený,takže dětem který se narodily od srpna ho hradí stát :slight_smile:malá se budí papa
8. pro 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Moni jj mela jsem to homeopatikum...uz h mam u sebe, je to ricinus communis..pry to pomaha, ja to rict nemuzu. Ja jsem mela krizi s kojenim od zacatku nejak, ale kamaradce to pry pomohlo.
Karolinka je vycurana :grinning: se divis, vzdyt je to zenska a to my jsme vycurane :wink: A z flasky ji davas svoje mlicko, nebo Nutrilon(nebo neco jineho z umele stravy)?
Hod na konika nejakou aktuani fotecku, ta uz musi byt velkaaaa! O 10 dni vetsi nez Maty :sweat_smile:
Jak jste dopadly s mirou a vahou u Dr. ve 3 mesicich? My jdeme pozitri, tak jsu moooc zvedava!
8. pro 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu zkoukla jsem nový fotečky na rajčeti :wink: ten dort se ti fakt povedl :dizzy_face: a tvoje mamka je fakt kočka :slight_smile: A ta kinder párty musela být masakr :grinning: příští rok už tam bude Maty běhat v chumlu :grinning:
8. pro 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes jsem malo hodila u dr jen tak oblečenou na váhu a měla 5200g,takže si myslím,že toho 29.12. bude mít kolem 5,5kg :wink: podle Matyho prcek že? :sweat_smile:
8. pro 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda...:slight_smile:

Holky, mokra plina (potazmo ten vlhky vzduch z ni) se doporucuje na laryngitidu... A chladny vzduch.. Takze pred spanim poradne vyvetrat a pak teprve dat mimi spat...

Pri nejakem zachvatu kasle vystrcit decku hlavu z okna ven, aby se nadychalo studeneho vzduchu anebo otevrit lednicku a dat mu nadychat z lednice.. Ale to je fakt spis k te laryngitide...

Vetrani a zvlhcovani vzduchu je ale i na rymu...:wink:
8. pro 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, píšu letecky, za chvilku mi dorazí návštěva....jsem zvědavá na fotky Erička :dizzy_face: akorát je fakt, že někdo musí sakra porodit nějakou holku jinak to zde bude samej chlap...takže Marti jsi jasná, bo jiná těhule není a asi dlouho nebude....s tím srazem na jaře to je dobrý nápad, Zdeni neboj,já myslím, že nebudeš jediná netěhotná, jestli jsi to myslela takhle.... :wink:

máme doma mamku :dizzy_face: včera ji zcela nečekaně pustili, dokonce se doktora ptala jestli si z ní nedělá srandu :grinning: ale vypadá děsně, to teda jo....jizva je šílená, šil to asi nějakej amatér, bo tohle bych zvládla taky, ještě ji má tak blb ě, že nejde zakrýt vlasama :rolling_eyes: a museli ji vytrhnout přední dva zuby, kvůli tomu, že se vyklaly, tak aby je při intubaci nespolkla, takže chudina šišlá a vypadá, jak kdyby ju někdo pořádně zmlátil...chjo, ale hlavně že se cití dobře a v pátek ji ségra vytáhne stehy po trachei, tam ta jizva vypadá líp :slight_smile:

no nic, jdu ještě napsat rychle na jednu diskuzi...jo jinak já jdu v pátek opět na kontrolu, musím na RTG a asi i na plicní, tak se fakt těším..... :angry:
8. pro 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iny teeeda vy mate ale zasobu leku od Dr., hlavne aby to Julince pomohlo. My uz neodsavame, Maty se toho zazracne zbavil. A to chrceni rano po jeh "par slovech" zmizi... je to asi jak ma vyschnuto v pusince po cele noci.

Slonik Mates je u nas ted jednicka! Dokaze se na neho hooodne dlouho divat, povidat mu, smat se na neho.. je u neho moc roztomily!

Ta kinderkova party byla masakr hlavne v tom, ze tam bylo v zaveru silene vedro, jenze do pruvanu se vetrat nemohlo, protoze vsude byly ty skvrnatka nase. Ale bylo to super, uz se tesim az Maty bude aspon lozit, to bude zabavnejsi na takovych oslavach :slight_smile:
9. pro 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani, tak to je super, zeje mamca doma. A cert ven vsechny jizvy ktere ji zustaly, hlavne ze je zdrava a doma! Je skoda, ze dr. byl spis reznik a ne jemny chirurg, co uz ted. Hlavni je to zdravi!

A co ty? Tebe asi prad hodne trapi nemoc, co? Potom nam musis dat vedet jak jsi dopadla na kontrole.

Jo a ten srazik na jare klido pido beru! Kdykoliv, kdekoliv!
Zdeni a jani... nebudete se ani nahodou citit blbe, budete mit co delat, aby jste vsechny ty deti udrzely v naruci. My maminy budeme jedine rady, kdyz se nas deticky na chvilku pusti a my budeme mit volne ruce a odpocineme si od nich :wink:
Marta pres to brisko nebude moct chovat vic jak jedno ditko :sweat_smile:

Takze ja jsu pro srazik!

Zdeni a uz jsem ti to naplanovala.. ty prijedes do Kyjova a pojedeme tam spolu. Budes delat spolecnost Matymu v zadu v aute po ceste :grinning:
9. pro 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky stal se zazrak! Maty uz spi asi hodinu doma!!! To je jeho rekord pres den, tak dlouho spi jen v kocarku venku.
Asi se vam to zdalo i divne, ze tak moc pisu, za to muze hodny spici Matysek :slight_smile: Uz jsu nachystana, obecena, ze pujdeme do mesta a on porad spi a spi...pockam az se probudi a vyrazime, uz nam dochaiz Nutrilon, to je strasne jak rychle to sni prcek jeden!

Dnes nebo zitra by mohla jit Petka dom z porodnice, ze? Jak ja se tesim na fotky maleho Ericka!!!
9. pro 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No nic, koncim se samomluvou, jdu neco udelat i doma, at toho dlouheho spanku vyuziju :wink: Pa paaaaaaaa
9. pro 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Toz nic, no...:slight_smile: Kacka uz to ma naplnovane, tak jedu...:grinning:

A MAtymu rada spolecnost udelam, pokud za jizdy nebude spat..:slight_smile:)
9. pro 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a je ze me blondyna...:slight_smile:
9. pro 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni chceme fotoooooooooooooooo
9. pro 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek