• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Kaci, bude, ale asi az zitra... Mozna jeste vecer.. :slight_smile:
9. pro 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Jani to je super že už je mamka doma :dizzy_face: , tak ještě ty se brzo uzdrav :wink:

Mě už ty nevolnosti asi fakt ustoupili, teda akorát večer mi bývá občas blbě, ale jinak dobrý, takže v sobotu asi napeču trochu cukroví ať mám o vánocích co mlsat :grinning:
10. pro 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
DObre rano, Julince vsechno nejlepsi k svatku...:slight_smile:
10. pro 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vy jste vsechny zahajily zimni spanek nebo co???
10. pro 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, byla sem s ní ted v utery, ma 5,9 kg a 61 cm. mame bolave raminko, mela ho moc zahnisane, tak ji to mackala :frowning2: jinak parada, z flasky ji davam Nutrilon, moje mleko pije z prsa.

A jak se mate vy, Jsem zvedava jak budete velci
10. pro 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, bydlite jeste v Knezdubu? Vcera jsesm tudy dvakrat projizdela...:slight_smile:
10. pro 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Julinkoooo taky preji vse nej k svatku!!!

Zdeni nespime, jen od rana neco delame.. dopoledne jsem byla v poradne, pak na obed k mamci a ted jsu na chvilku doma, potom jedeme do Svatek.
10. pro 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Moni my mame raminko zcela zhojene, tak dostal prvni hexa vakcinu do nozicky. Prvni byl v pohode, ale kdyz uz Dr. koncila s pichanim, tak se chudacek taaaak rozplakal :cry: Brzy ho to ale preslo a byl zase pohodar, snad mu to vydrzi a neprijde na nas zadny z vedlejsich ucinku... jen to prosim ne!!!!!

Jinak vazime uctihodnych 6830g a mame 66cm, hlavicka 42,5cm a fontanela stale 2x2

Tak to je super, ze ti pije mleko z prsa! My jsme uz plne na Nutrilonu. Nedelam si z toho hlavu, protoze prospivame dobre, az az :grinning: Je cipera sikovny, ukazal i jak paseme konicky, jak zvedame hlavicku z lehu.. vsechno si pani Dr. zkontrolovala a Maty se na ni porad usmival a ukazoval co uz umi :sweat_smile:

Karolinka musi byt drobnejsi, je to zenska! Jen at je malinka... vim jaky je to problem najit k sobe dobre vysokeho chlapa :sunglasses:
10. pro 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
http://www.youtube.com/watch?v=eAZkxBBKTqk

Konecne se mi podarilo zachytit aspon kousek jeho vykladani... jinak vzdy jak uvidi fotak, tak ztichne :sunglasses: Kecal a kecal a kecal az si z toho ublinkl :grinning:
10. pro 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning:

Katy, ja jsem byla v praci pro testy na prijeti na vysokou skolu, pak ve meste, pak jsem varila franfurtskou polivku a smazila hodinu a pul palacinky, umyla dvakrat nadobi, ted jsem si uvarila kafe a jdu na peceni dvou druhu cukrovi..:slight_smile:
10. pro 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Na co tolik palacinek, fuuuuuj :grinning: Ja snim tak dve palacinky za rok :wink:

Jsi toho ale dnes stihla! Wow!

Ja jdu ted na nadobi, nez se Maty probudi, snad to stihnu. Ale nechce se miiii...
10. pro 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja nadobi myju rada..:slight_smile: Palacinky si objednal Marta - bude je mit i k veceri...:wink: Jsem je delal z pul litru vody a 2dl mlika a trech vajec - nejak jsem to neodhadla..:slight_smile:
10. pro 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to teda musí být pěkná hromada palačinek :confused: :grinning:

Já taky ráda myju nádobí.... v myčce :grinning:
10. pro 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, nechteji se mi pocitat, le jedna ma tak dva milimetry na tloustku a stozek ma tak 6-7 cm... :sweat_smile:
10. pro 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak 25, pratele...:slight_smile:))
10. pro 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ty tomu Martinovi dopřáváš :grinning:

Já jsem dělala palačinky v neděli a 4 pro každého stačili :grinning:
10. pro 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No bude je zrejme i snidat...:slight_smile:
10. pro 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj, Zdeni já bych si palačinku dala, kdyby zbyla...tak pošli po nějakém holubovi :grinning:
Jinak taky Julince přeju všechno nejlepší k svátku....

Já jdu zítra na kontrolu, tak snad dostanu aspoň nějaké vycházky, za 14 dní jsou vánoce a já nemám jediný dárek, co jde, tak budu dneska objednávat přes net, ale hromadu toho potřebuju koupit, tak uvidím snad to nějak dopadne,a le stresovat se kvůli tomu teda nebudu...
Jinak jsem dnešní noc strávila na záchodě, co tři hodiny průjem...skvělý :zipper_mouth: :confounded: a naprosto děsný a šílený křeče....takže jsem si vzpoměla na Julinku, tak musí trpět to její malý bříško, když má bolení, protože já neměla daleko k tomu abych začala řvát, to bylo fakt hrozný...ale dneska docela OK, jenom občas nějaká křeč, ale narvala jsem do sebe Imodium, tak teď budu mít týden problém jít na velkou :grinning: :grinning: :grinning: jo já prostě nemůžu mít jenom jeden zdravotní problém....

Katu malej si teda umí skvěle vykládat, počkej až bude mluvit, to ti půjde hlava kolem :grinning: :grinning: :grinning:
10. pro 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
dívala jsem se, že jste tu některé z okresu Hodonín..nebydlíte některá v Dambořicích?
10. pro 2009 ve 20:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Labell, v Damboricich neni nikdo z nas... Nejbliz je ti asi Katunka v Kyjove a pak ja ve Straznici...
10. pro 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdanalicko: děkuju!
10. pro 2009 ve 21:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Julinka mooooc děkuje za přáníčkaa posílá všem pusinku :slight_smile: Katu Maty je kus chlapa :wink: a je šikulka ukecaná :grinning: Zdeni holuba prosím pošli i k nám :grinning: Marti já už jsem si myslela,že je ti hůř,když ses tu neukázala :wink: Jani jak vidím hýříš všema nemocma :frowning2: ale bude líp a hlavně jsem ráda,že mamča už je doma :dizzy_face:
10. pro 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mýslím si,že Petka půjde zítra s Eričkem domů :slight_smile: Tak snad si najde chvilku,aby za náma o víkendu skákla :wink: Určitě bude malej vyfocenej v rovnosti,tak pakhodím odkaz,aby jsme ho skoukly :wink: no nic jdu vázat mašličky na stromeček.papa
10. pro 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Zdeni furt nemáme foto blondi :wink: Jo a mám stejnej názor na srazík jak Katy,já Julinku ráda odevzdám do volných ruk :grinning: už ted mám chut někam vypadnout,za chvilku mě z toho hrábne :stuck_out_tongue_closed_eyes: a papa :grinning:
10. pro 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blond foto asi nebude - se mi nechce...:slight_smile:

A vy uz mate stromek??? :astonished: U nas se odjakziva zdobi 23. v noci...:slight_smile:
10. pro 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

Inko nějak se snažím pracovat ať se mi to tady před vánoci nekupí :wink:

Včera jsem si koupila těhu rifle a teda bomba, konečně mě nic netlačí na pupku :grinning: , naše Motyčka to jiště ocení :dizzy_face:
11. pro 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti a kdy hodis nejake foto? :slight_smile:
11. pro 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni není moc co fotit, zatím je to spíš špek než bříško :grinning: , ale určo o vánocích budeme fotit, když jsme si koupili ten nový foťák :grinning:
11. pro 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jo, ja si pockam...:slight_smile:
11. pro 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prosim te, hlavne fotky z boku, jooo??? Inus se to ucila dva mesice... :grinning:
11. pro 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek