• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Chjooo, ucim se na prijimacky na vysokou a nejde mi to..:frowning2:

Katy, ty uz tu BIBS mas dostudovanou???
11. pro 2009 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdeni neboj :grinning: , ale budu se muset vyfotit ráno, protože večer mám vždycky břicho 2x tak velké :grinning:

Mě se dneska tak nechce nic dělat, hypnotizuju hodiny ať už je 5 :unamused:, ještě musíme zajet nakoupit a chci si nachystat na zítra těsto na cukroví
11. pro 2009 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Decka, mne to uceni vubec nejde... Nejsem zvykla premyslet nad tim, kolik ctverecku na docela slozitem schematku je vybarveno cerne (v %) a jake cislo dosatit do pyramidy (prijde mi, ze to nema ani zadny rad) a uz vubec nevim, kdo s kym jel na lodi, kdyz u taboraku polovina jedla pecene jablko, jedna tretina jablko a kukurici a zbytek maso.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: No, mam na to 5 mesicu.... :sweat_smile: :grinning: :confused:
11. pro 2009 v 15:11  • Odpověz  • To se mi líbí
dosadit...
11. pro 2009 v 15:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, jsem doma. Jsem uplně vyfluslá připojím se pořádně až budu mít na to sílu. Mám totiž problémy s kojením a hlavně prsama, tak mi to dává zabrat a ještě k tomu po císaři tak je toho dost. Potom se ozvu .....
11. pro 2009 v 17:19  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Petuliiii, vitej zpet doma!
To je mi lito, ze jsi i ty skoncila cisarem :frowning2: Hlavne, ze jste s Erickem ale v poradku a zdravi. Drzim palce, at se ti dari v kojeni a prsa neboli.
Odpocivej a nabirej silu a az budes mit casik, my te tady rady vyzpovidame :wink:

Pa paaaa
11. pro 2009 v 18:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Katy, ten je uzasny, krasne video, je zlaty a asi bude i vysoky, ma po kom. Ja uz kojim jenom 2x nekdy 3x denne, je toho mleka porad min, kdyz z toho nechce papat :frowning2:

Jojo Zdeni porad v Knezdubu, kam si jela?
11. pro 2009 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile: Zdeni já si ty mašličky chystám :grinning: na stromek je dám až 23 :wink: Peti tak vítej doma :slight_smile: takže jsi skončila stejně jako tvoje ségra :frowning2: ale neboj bude líp :slight_smile:
11. pro 2009 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti, vitej doma..:slight_smile:

Vsechno zle brzy zapomenes, Erik a Erik ti to vyhanradi...:slight_smile: Odpocivej, co to da a az budes mit naladu a cas a taaaak, tak prijd, vyslechnem te...:slight_smile:

A jeste jednou blahopreju!!! :dizzy_face:
12. pro 2009 v 08:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Moni. byla jsem v Lipove na strihani...:slight_smile:
12. pro 2009 v 08:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: v odkazu si najdite Erička :slight_smile:je to takovej skříteček :dizzy_face: vypadá malinkatej :slight_smile: a jak má dlouhý nehtíky :grinning: http://breclavsky.denik.cz/miminka/novorozena-miminka--tydne-20091211.html
12. pro 2009 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Juuu, to je bobecek...:slight_smile: a nema zadne vlasky..:slight_smile: A ty nehty ma fakt dlouhe - Peti, zes mu je pestila??? :grinning:
12. pro 2009 ve 14:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdeni, ty jezdíš až do Lipova ke kadeřnici???
12. pro 2009 v 16:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Moni, mam to ze Straznice kousek..:slight_smile:
12. pro 2009 v 16:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, tak jsem zkoukla malého Erička, no bobek roztomilej :dizzy_face:
Peti to je mi líto, že jsi nakonec musela na CS...ale snad bude všechno OK a i kojení zmáknete.....
Já zrovna peču marokánky, už šestý plech :grinning: ale dávám je daleko od sebe, tak na každém plechu jich je tak deset....

Akorát jsem normálně blbá a nevím, kdy jsem vám psala naposledy...takže kontrola v pohodě, rentgen OK plíce čisté, ještě jsem byla na plicním, tam taky v pohodě, jenom se mám šetřit, kašel mám pořád, ale nebude se to už přeléčovat léky, prostě mám zobat vitamíny, čajíky, jitrocelový sirup a za týden se uvidí....
tak jdu zkontrolovat troubu....
12. pro 2009 v 18:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky .... :slight_smile:
Tak malej ještě spinká, tak mám chviličku čas.

S tím mím porodem. Na císaři jsem skončila nakonec proto, že v sobotu v půl třetí ráno mi praskla voda a začaly pořádné bolesti, tak jsem myslela, že už půjdeme na to, ale pořád jsem se neotvírala a na monitoru bylo vidět,že když mám bolesti, tak miminko má strašně špatné ozvy. Kdyby mi píchli vyvolávačku na otvírání, tak řekla přimařka, že bych to nepřežila nakonec ani já ani miminko, tak rychle v ráno nakonec dělali císaře. Jinak mám problémy, že mi nenastupovalo po tom císaři mléko a malého museli dokrmovat a on si na to zvykl a nechce pít pořádně z prsu a jen u toho lajdačí. Mléko mi pomalu nastupovalo od středy. Je prostě naučenej,že se může najíst pohodlněji. Jsem z toho neštastná. Zatím mám půjčenou odsávačku ruční,ale asi budu muset koupit tu elektrickou. Taky se mi zdá, že ho to moje mléko i když odstříkávám nějak nenasití a stejně vypije ještě šedesátku nutrilonu. Je to pořádnej jedlík. Ale to kojení mě štve. Tak už jsem v pátek měla zatvrdlé prsa a musím pořád nahřívat a dávat tvaroh. No je toho prostě šíleně. Ještě naštěstí, že mi vaří a uklízí mamka nebo tchýně, protože jinak bych nezvládala vůbec nic.
13. pro 2009 v 09:34  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Peti :slight_smile: Tak hlavně,že jste oba v pořádku,malej je moooc krásnej :slight_smile: S tím kojením je to škoda,ale snad se to spraví :wink: Po tom císaři s tím má problém skoro každý :frowning2: Je to prostě lenivej chlap,musíš ho vycvičit :grinning: :wink: Malá dnes měla děsnou noc,mám pocit ,že jsem nespala :unamused: už chce papat,tak já pádím,papa
13. pro 2009 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Petuli, Ericek je fakt krasavec...:dizzy_face: S temi prsy, kojenim a mlikem - prikladej co nejcasteji, to radi zkusene matky.. klidne i co pul hodinu... A nejlepsi je, kdyz si zalezes s Erickem pod perinu, vysleces jeho i sebe a kojis na hole telo... Hodne si ho k sobe pritul... a prsa pred kojenim nahrivej, hodne pij a jez..
Urcite se rozkojis, ja tomu verim...:slight_smile:

A ad prikrmovani v porodnici - ja budu mit v porodnim planu to, ze pokud bude nutne miminko prikrmovat, pak jedine materskym mlekem a alternativnim zpusobem - kadinka, lzicka, strikacka... Personal musi vyhovet..

A s tou odsavackou jeste nepospichej - Erik ji muze koupit kdykoliv a vlastne na pockani v nemocnicni lekarne - ty jsou nonstop... Uvidis, Erickovi mlicko zachutna...:wink:

Hezky den...
13. pro 2009 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky v albíčku mám dvě fotky Erička od ségry ....
13. pro 2009 ve 12:01  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Kluci jsou si i docela podobni...:slight_smile:
13. pro 2009 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti, pokud budes mit s kojenim porad problemy, najdi si ve svem okoli laktacni poradky.. Navsteva vyjde kolem 300,- ale urcite se to vyplati... Pobude s vami, podiva se, jakou mas techniku, pomuze vam ji spravit...

Koukni taky na

http://www.kojeni.cz/

http://kojeni.arcs.cz/

http://www.kojeni.net/

Tady mas seznam poradkyn

http://www.kojeni.cz/poradci.php

A tady cislo na Narodni linku kojeni

261 082 424 (pokud budes volat, mej u sebe rodne cislo Ericka - potrebuji to pro vykazovani na pojistovnu)..

Hodne stesti a pevne nervy, Peti...:wink:
13. pro 2009 ve 13:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, Peti malej je krásnej :dizzy_face: a čučím jak je Mareček velkej :fearful: Já se spíš divím,že ti malýho přikrmovali,mně taky začalo mlíko nastupovat až ve středu a ničím mi malou nepřikrmovali,jen mi dali glukozu a ještě ve stříkačce,aby si nezvykla na flašku :wink: A v porodnici jsem měla malou na prsu furt :sweat_smile: Kamoška co s ní chodím ven,tak měla ze začátku s kojením problémy,ale ted je malýmu1,5měsíce a všechno už je tak jak má být :wink: A být tebou tak nepřikrmuju,ta kamoška si taky myslela,že to malýmu nestačí,protože furt řval,ale pak šla ve 14 dnech do poradny a malej přibral 600g :grinning: takže řval kvůli bříšku a ne kvůli hladu :wink: já vím se mi to radí že? :sweat_smile:
13. pro 2009 v 17:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky hoky..

Peti, Ericek je nadhernyyyy! Ty nehtky jsou primo ukazkove :slight_smile: . S tim CS je mi to lito.. hlavne, ze je uz vse v poradku. A jak se jinak citis? Uz chodis narovnana? Ja jsem chodila asi tyden pekne shrbena a nemohla jsem se poradne narovnat :grinning:
Me taky maleho prikromovali s kadinky, zadna lahev! Snad se to brzy zlomi v Erickovi a bude chtit jen a jen tvoje mlicko! Jo a me taky naskocilo mliko az ve stredu, treti den, a to brutalne, tak ze jsem mela zatvrdnute prsa, au au..
13. pro 2009 v 17:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, Peti musím ti pochválit ten tvůj poklad, je fakt strašně nádherný :dizzy_face: :dizzy_face: povedl se vám :grinning:
to kojení je mi líto, ale kámoška taky měla zaplacenou tu laktační poradkyni a nemohla si to vynachválit, tak to zkus, nic za to nedáš a třeba ti poradí....a když ne, tak nezoufej, důležité je, aby byl malý spokojený a ty taky, takže není dobré aby jsi se kvůli tomu stresovala, snaž se uvolnit a třeba se to spraví...se mi to radí, kdyý nemám děti a nikdy jsem nekojila :grinning: takže držím pěstičky ať to zmáknete...

Tak já se před chvilkou pustila do lineckýho, koupila jsem si konečně marmošku, tak jsem začala mazat, pořád jsem měla pocit, jak toho mám moc a když jsem to slepila, tak už mi to tak nepřijde,a le je fakt, že jsem si nějaké kousky dávala bokem pod kokosky...ale nám to stačí, já toho moc nepojím a Martin jenom přes svátky, pak to budou žrát slepice, no aspoň z těch svátků budou něco mít.... :grinning: :grinning:
zítra jedu ještě na kontrolu, tak uvidím jak dopadnu, ale snad už mi napíšou aspoň nějaké vycházky a budeme moct zajet do Brna pro zbytek dárků, pro rodinu máme všechno, ale potřebuju něco pro Martina a chci si koupit něco na sebe, za peníze co jsme dostali, tak snad to klapne, přinejhorším si tam zajedeme až po svátcích...

tak pa a pěkný zbytek stříbrné neděle :dizzy_face:
13. pro 2009 v 19:08  • Odpověz  • To se mi líbí
DObre rano...:slight_smile: Mrzne, sviti slunicko, treba to bude pekny den...:slight_smile: Tak at se vam vydari....:wink:
14. pro 2009 v 08:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

Peti malej je krásnej :dizzy_face: , držím palce ať se brzo rozkojíš :wink:
14. pro 2009 v 08:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem se právě dozvěděla že se u nás ve firmě bude ke konci roku propouštět 15 lidí a všem se budou snižovat platy, kuva fix to mám fakt radost, mateřská bude snížená a ještě tohle :angry: :angry: :angry:
14. pro 2009 ve 12:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Peti, moc gratuluju k Eričkovi, je krásnej :dizzy_face: a taky přeju, ať se brzo rozkojíš.

Marti, už devátý týden, toto letí, vše v pořádku?

U nás je všechno v pořádku, Martin měl minulý týden už 6,88 kg, je ho co nosit.... :grinning: :grinning: A taky budu muset dokoupit nějaké větší oblečení, některé 68 už jsou mu malé :rolling_eyes:
Od zítřka začínáme chodit na dětské masáže, už se těším, že se dostanu mezi druhé maminky se stejně velkými dětmi.
Taky se už moc těšíme na Vánoce, mám upečeno, takže už jen stromek a je to.

No nic, už se s váma rozloučím, přišel mi manža z práce. Pa pa

:slight_smile:
14. pro 2009 v 16:24  • Odpověz  • To se mi líbí
AHoj holky..:slight_smile: Dnes mi konci dovolena, za hodinu tapkam do prace, kde me cekaji jen prusery detmi za deset dnu napachane... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Maji, super, ze Martinek tak prospiva... :dizzy_face: A jsi sikulka, ze to vsechno tak zvladas...:slight_smile:

Nejak nam to tady skomira... Holt, kazdy uz mate svoje "starosti"... :wink: Jen ja a Janca jsme na tom furt stejne.. Ale Januli - ja ti verim - rok 2010 je TVUJ!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Hezky slunecny a zmrzly den...:wink:
15. pro 2009 v 08:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

Marti dneska už 10tt :grinning: , letí to pekelně, jinak vše ok, prcek teda trošku zlobí, teď každý večer zkouší jestli se pobleju nebo ne :grinning:

Na vánoce už se taky moc těšíme, dárky už máme buď doma nebo na cestě domů :grinning: , takže už to jenom zabalit, cukroví už mám taky napečeno, jenom teď o víkendu to musím slepit a ozdobit a stromeček ještě musíme koupit :dizzy_face:
15. pro 2009 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek