• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Ahoj holky, tak už trochu kojíme, ale žádný zázrak. Malému moje množství mléka prostě nestačí. Tak ten nutrilon musím vždy po krmení ještě dát. A to ho mám u prsů i hodinu. Vypije je celé a je hladnej. Jsem ráda, alespoň že má trošku toho mateřského mléka, když už to nejde jinak. Včera k nám měla přijít pani doktorka a nakonec volala, že přijde až zítra, tak se s ní potom o tom ještě pobavím.
Teďka čekám, že za chviličku dorazí naši se ségrou a Marečkem. Taky už se k nám ženou návštěvy. Už máme domluvenou na zítra, čtvrtek a neděli a to se určitě ještě někdo ozve.
15. pro 2009 ve 14:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, Marti malýho je teda pěknej kousek :grinning: bych chtěla vidět ty vaše macíky naživo vedle naší trpajzlice :grinning: ona je podle nich malý miminečko :sweat_smile: ted si hraje v lehátku,dnes v něm chtěla i zaspat,ale na poslední chvilku se rozhodla,že radši usme až v kočárku :grinning: dnes je tam teda pěkná kosa :confounded: Peti tak bojujte,návštěvy ti nezávidím,já jsem ráda,že už je máme z krku :grinning: :wink: Marti jak to vlastně máte v plánu oznámit rodině?Zdeni no jo ,ono je fakt víc starostí a ještě Vánoce do toho :wink: po Novým roku to bude určo lepší,to se nám zaběhne i Petka :wink:
15. pro 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a jedna holka ze Zaječí má prasečí chřipku :fearful: ještě ,že ji nepotkávám :stuck_out_tongue_closed_eyes: Katu jak jsi psala,že se vrátí plno kamarádu ze zahraničí,tak já bych se s nima pozdravila tak přes sklo :grinning: a nebo až po testech :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. pro 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, teda Marti sakra tobě to letí, už 10tt to je mazec...a koukám, že Martínek nám roste jako z mlíka :grinning: :grinning: ale hlavně že je to spokojené miminko....
Zdeni díky, já tomu prostě věřím taky, že ten příští rok už prostě musí klapnout, tak snad se nepletu a bude to tak... :dizzy_face: :dizzy_face: moc bych si to přála a nejenom já....

Vidíš, Marti budete to teda všem oznamovat na Štědrý den? Nebo už to z rodiny někdo ví??

No já mám konečně aspoň vycházky, tak se můžu chodit větrat, doma budu stopro do konce roku, mám zvýšenou sedlivost, takže ke konci roku ještě na krev a uvidí se, co a jak, ale jsem ráda, že jsem doma, kámoška si dělala srandu, že to mám nácvik na rizikové :grinning: :grinning:
15. pro 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

no jo letí to letí :grinning: , oznamovat to budeme na vánoce, u tchánovců 25. a u našich 26., tchánovcům to chce Josef oznámit ústně, našim dáme nějaké vánoční přání s pozdravem od vnoučete :slight_smile:

Já se teď jenom modlím ať přes vánoce není nikdo z rodiny nemocnej, švagrová se švagrem mají chřipku tak doufám že to vánoc budou ok :unamused:
16. pro 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :slight_smile:
Tak ten náš drobeček teťka spinká. V noci jsem spala asi tři hodiny. Překvapujeme mě, že to zatím zvládám v pohodě. Jak kdyby se to tělo na to zvyklo.

Marti tak to bude určitě pro rodiče ten nejkrásnější dárek na Vánoce. Já jsem na ty naše první Vánoce zvědavá. Ještě nemáme ani stromeček, ale snad v neděli by měl být. Poručila jsem si letos jen nějaký malinký. Tak jsem zvědavá co švagr přiveze.
16. pro 2009 v 09:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Peti :slight_smile:

No ženská hold vydrží všechno :grinning: :wink:

Doufám že to bude pro všechny ten nej dárek a hlavně doufám že už se nic neposere a bude klid, teď jsem nasraná z práce kvůli snížení platu, totálně mi to zkazilo náladu :angry:
16. pro 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlavně budu muset vymyslet co si obleču až pojedeme k rodičům, protože už je to na mě docela vidět, tak ať se to neprovalí dřív než jim to řekneme nebo předáme přání :grinning:
16. pro 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to by si nám mohla hodit už do albíčka nějakou tu fotečku jak teďka vypadáš.
16. pro 2009 v 09:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
O víkendu to snad zvládnu :wink:
16. pro 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už jsem vymyslela přání pro naše:

Milá babičko a dědečku, letošní vánoce ještě strávím u maminky v bříšku, ale příští rok už si je s váma hezky užiju. Moc se na vám těším, vaše Motyčka

PS: uvidíme se v červenci
16. pro 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti proč Motyčka .... :slight_smile:
16. pro 2009 v 11:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti protože se jmenuju Motyková :grinning:
16. pro 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo aha ... :grinning:

Dala jse do albíčka nové fotečky....
16. pro 2009 v 11:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ja mam komplet hotove vsechno cukrovi..:slight_smile: Jeste stromek a rybu a Vanoce muzou zacit.. dnes poprve (az zacalo snezit), mi to prijde, ze ty vanoce fakt budou... doted me Vanoce nezajimaly... :grinning:
16. pro 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,píšu jednouruč :grinning: ,takže omluvte pravopis :wink: Peti malej je šikulka :dizzy_face: já jse m se ze začátku taky divila,že nejsem víc mimo,ale neboj ono to příjde :grinning: já mívám 1 až 2 x týdně pocit,že už to nedám :sweat_smile: a zase jedu dál :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zdeni jsi šikula.já se nemůžu donutit zabalit dárky :confounded: Jani jen si to na tu rizikovku pěkně nacvič :dizzy_face: Marti to přáníčko je super :slight_smile: a už musím,protože mně tady něco r :slight_smile: ůžovýho řve,že má hlad :sweat_smile:
16. pro 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Peťi, malej je krásný kulíšek a neboj třeba se ještě plně rozkojíš...budu ti držet palce.

pozdrav všem, jinak všechny naše miminka jsou krásné a je to tady samý chlap, tedy až na Jůlinku :wink:

My s Toníkem furt bojujeme. Neustále máme vysoké hodonty žloutenky, tak zas bereme jakýsi driák aby ten billirubin klesl. Do 5 týdne krásně papal a bylo to spokojené miminko. Nevím, co se změnilo, ale taky teď bojujeme s kojenením. Usíná u toho, nesaje tak pěkně jak sál před tím. Vždy mu stačilo max 25 minut u prsa a byl spokojený a vysmátý. Předevčírem a včera to byl fakt mazec, třikrát cucne a usne, tak bojujeme skoro hodinu u obou prsů každé dvě hodky. Dnes to opět bylo v normálu po 3 až 4 hodinkách. Moc to nechápu, někdy zlobí bříško v jedenáct v noci křik než usne. Asi jsem ho moc přechválila
Příkrm dostal naposled v porodnici a já se rozhodla, že si to kojení vybojujeme i kdybych ho měla dát k prsu co hodinu.
V pondělí nám skončila ochraná lhůta (šestinedělí) tak už nesmím bláznit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: naštěstí mám plný barák pomocníku a návštěvy to nepřehánějí, tak se nám jinak daří dobře.
Nejspokojenější je, když vyrazíme s kočárkem ven. Spinká a spinká a spinká....
Zítra jdeme do poradny, to jsem zvědavá, zda se nám to nejezení/jezení nějak projeví na váze. Modlím se aby ne, aby to bylo v normě :sunglasses:
16. pro 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
aliii je to boj s prckama,že? :wink: Tak snad má malej jen blbý období a všechno se to vrátí do normálu :slight_smile: malá taky poslední dobu trochu zlobí u jídla,je totiž zvědavá a už čůhá co se kde děje,takže její 10 minutový jídla jsou v čudu :unamused: ted zas řve kvůli břichu,tak Jirka třepe na rukách.doufám,že bude mít po 3 měsíci s břichem pokoj,akorát pak už nebude mít důvod proč řvat :grinning: :wink:
16. pro 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
A zítra písni určo jak jste dopadli v poradně :slight_smile: Peti co vlastně dr,byla u vás dnes,že? :wink:
16. pro 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
přidala jsem nový fotky :wink: akorát takovým fotkám je konec,protože už si cpe ručičky do pusiny,takže je z ní prd vidět :grinning: máme i Vánoční,ale ty budou jako dárek pro rodinu,tak je hodím až později :wink: http://ingridvlckova.rajce.idnes.cz/JULINKA/#052.jpg
a už mažu,Jirka jede za hodinu na hokej,takže se jdu aspon vysprchovat a asi vyžehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes: papa
16. pro 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak předchviličkou odešla doktorka, tak jsme ho hnedka okoupali, dokrmili a už spinkáme.Zítra musíme ráno na odběr krve kvůli žloutence. Mě se ale nezdá ani, že by byl nějak žlutý. Jinak všechno v pořádku, široké balení musíme nosit do šesti týdnů než půjdeme na kontrolu a taky nám pořád kape s očička, tak nám předepsala nějaké kapky a mě dá zítra homeopatika na kojení, tak jsem zvědavá jak to dopadne. Jinak já se snažím držet malého ve dne v noci u každého prsa půl hodiny aby jsme se rozkojili,ale zatím žádný zárak po kojení vypije ještě padesátku nebo šedesátku nutrilonu.
16. pro 2009 v 19:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, jo jo s dítkem je to švanda. Užíváme si to spolu všichni tři. Tatínek je z mladého naprosto unešený a když ty dva vidím, jak si rozumí tak jsem moc šťastná.
Mám dotaz, berete nějaké kapičky na to bříško? A jaké?
Toníka to nezlobí pořád, ale občas jo a to pak křičí jak pardál, je rudý vzteky, nožky natažené, že to ani víc nejde, skoro nemůže popadnout dech. Pak následuje prd, někdy i bobiš a pak je klid. Jen špekuluji, zda by se to mohlo obejít bez toho nářku....
Zítra se na to v poradně zeptám.
Spíš mi jde o to jaké ty máš zkušenosti.

Julínka je fešanda. Já mám spíš hodně foteček spokjeného spinkajícího kluka....Jo a podařilo se ti nastolit malé nějaký režim, jako teď se jde spinkat. Nebo si to zatím řídí sama?
Nevím jak na to, Toník si to zatím řídí sám, kór teď s tím papáním, když je každý den jiný.

zítra dám vědět jak jsme pochodili u doktorky
16. pro 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali ty jdeš zítra k Herůdkové? Já taky mám tam byt do půl deváté na krev s malým.
16. pro 2009 v 19:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky, dnes jsme byli v Brne... rano jsme vyjeli v 10h a vratili se ve 20h. Maty byl naproto uzasny, bud spinkal v kocarku, nebo se jen tak dival kolem sebe, nebo jsme ho meli chvilku na rukach. Cely den s nim byl skvely a my mame nakoupeno kompletne vsechno na Vanoce, nebo je t na ceste dom a ceska posta nam to doruci. Navic ten snizek, to jsou uz fakt Vanoce a ja se mooooc tesim!

Na to boleni briska... nas brisko neboli.. obcas to zacne, ze Mata zacne poplakavat a natahovat se, tak vim, ze je to brisko, ze chce kakat nebo si jen prcnout, vezmu ho a posadim Samozrejme ho pod pazama pevne drzim, aby nezatezoval zadicka, ale tato poloha je pro neho na uleveni to nej a vzdy zacne tlacit, je u toho vazny a tlaci a tlaci a hned udela otrebu a je po trapeni. Takze u nas trva trapeni par sekund, protoze uz vim co se deje, poznam co chce a tak si ho posadim na klin a tlacime :sweat_smile:
Tak to taky vyzkousejte, snad vam ti drobecci prestanou kricet a brisku se ulevi. Je to poloha jak na zachode. A taky si myslim, ze se bude lip ucit na nocnik, protoze v teto poloze kakame min 1x denne. Sam vi, ze je to pohodlnejsi, nez v leze.
16. pro 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iny, Julinka je uzasna, je to pekny smisek! Taky uz rveme rucicky do pusy, to je jeho nejoblibenejsi. A kdyz ma nejakou hracku v ruce, tak sup s ni do pusiny. A uz krasne keca.
Vcera se poprve smal fakt od srdce, takovym tim smichem, primo rehotem :slight_smile: byl uzasny! Az jsem mela slzy v ocich jak se nadherne rechtal.

Peti, s tim kojeni je to boj, ale vydrz prtka, vydrz! Vy se rozkojite. Uvidis co ty homeopatika, snad ti pomuzou. Ericek je nadherny, je to takove malinke kuratko. uz se tesime na dalsi a dalsi fotecky!

My jsme meli siroke baleni a dokonce tu freikovu perinku do 3 mesicu, davala jsem mu ji jen na noc, protoze jsme meli lehkou odchylku od normalu, nic zavazneho. Vcera jsem byli na kontrole a obe dve kycle negativni!!! Huraaaaa!
16. pro 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :slight_smile:

Tak jsme doma od pani doktorky. Brala nám krev s hlavičky. Chudáček můj. Snad to bude mít ty výsledky dobré. Mě se ani nezdá, že by byl nějak žlutý. To Marek od ségry je jinak žlutej.

V pondělí už jdeme poprve do poradny, tak jsem zvědavá kolik budeme vážit....
17. pro 2009 v 08:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy já malému dávám taky ten freikovu peřinku. Musí ji mít ve dne v noci, tak si říkám, že třeba se nám to do těch 6 týdnů upraví než půjdeme na kontrolu s nožičkami.
17. pro 2009 v 08:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

Inko malá je úplně k sežrání :dizzy_face: , má super účes :grinning: :dizzy_face:

Teda já bych tak pomuchlovala nějaké mimino :grinning: , no v únoru se narodí neteř tak budu trénovat :grinning: :dizzy_face:
17. pro 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Krasne ranko holky!
Martuli to fakt neskutecne leti, uz mas 1/4 tehu za sebou :sweat_smile:
Uz se tesim na fotecku. Vyfotila jsi se i na zacatku, kdy jsi zjistila, ze jsi tehu? At mame s cim porovnavat?
17. pro 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti my meli jen lehkou odchylku od normalu, kdyz byl uplne mini, tak jsem davala dve latkovky, do perinky jsem ho nemohla nejak dostat. Tu jsem mu zacala dvat az na noc od 6-ti tydnu, kdy nam na kontrole rekli, ze jestli ji snese at mu ji davam, jinak pliny staci.
A to ty plinky mel jen doma, jak jsme sli ven, tak mel jen jednorazovku, nekdy jednu latkovku.

Kdyby jsme meli ale vetsi nalez, tak to dodrzuji 100%, ale zjistila jsem si jak na tom jsme, tak jsem se podle toho zaridila.

Jaky mate nalez na kyclich?

Aaaa uz se budi, tak padim za nim.

Jo a vcera jsme koupili konecne to nositko Beco, tak si Maty zvyka...
17. pro 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek