• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Inko já mám Prahu nejradši najaře, všechno kvete, všude v centru a kolem je plno šeříků :dizzy_face: , hlavně to mám spojené se začátkem chození s Josefem, takže jsme měli plán na prodložený víkend v Praze s pokusem spoldit potomka :grinning: :dizzy_face: , tak uvidíme jestli bude muž svolný a výjde to
5. únor 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, to je romantika... Tys bydlela v Praze?
5. únor 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mam zacatek spojeny s Velikonocemi... Zacali jsme spolu chodit na Velikonocni pondeli... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Velikonoce slavim daleko vice nez Vanoce.. ty me tak neberou....
5. únor 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni jj 7 let a poznali jsme se tam s Josefem
5. únor 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha... :wink:
5. únor 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to my zase k moři musíme minimálně na 14 dní...jezdíme jednou za dva roky a Martin si to chce užít, normálně přes léto jezdíme na kole, chodíme na tůry, ale on mám prostě dovolenou od slova válet se, takže si chce jednou za dva roky opravdu odpočinout...na podzim nebo na jaře asi pojedeme na víkend na Slovensko, k příbuzným, teda doufám, už tam jezdíme asi 7 let co jsme spolu :grinning: no a v létě bych chtěla zajet na pár dní k bratránkovi do Lhoty u Prahy, tak se mrknu i tam...naplánovanýho toho mám dost, teď aby to klaplo...jo a to jedu ještě na víkend do lázní, ale nevím kdy a mám obavu, že je to kolem 21.3. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
5. únor 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jo mě se tak nechce pracovat, hlava pořád bolí i po růžové lentilce :angry: , už chci domůůůůů :frowning2:
5. únor 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti já bych šla ráda taky domů. Ale nejde to ....... :frowning2:
5. únor 2009 ve 12:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti té první je tam smutno,pošli jí kamošku :wink: Peti dnes máš krátký den ne?
5. únor 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny naštěstí mám krátký den, ale po práci jdu ještě ke kadeřnici na barvu, tak kdo kdy příjdu domů. Musím se na tu slávu nechat zkrášlit.
5. únor 2009 ve 13:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko druhou už nééé, ale už je to lepší, tak snad budu zítra ráno ok, chceme jít do fitka, původně jsme měli jít dneska ráno, ale s bolehlavem by to asi nebylo moc good :unamused:
5. únor 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti,ale to je odpočinek.Já mám hrozně ráda ,když se mi kadeřnice hrabe ve vlasech :grinning: To umírám blahem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. únor 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě návštěvy kadeřnice nebaví, vždycky jdu až když už není zbytí :grinning:

Nějak se mi zase začínají bouřit hormony :angry: , ach jo já chci mimino :grinning:
5. únor 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti mě to baví,akorát k ní chodím 2 x za rok :grinning: Hormony jsou sviňa, mě se nějak bouřit přestaly :grinning:
5. únor 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, vitej mezi nami.... :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jA CHODIM kazde dva mesice.. ted uz mesic pretahuju.... :sweat_smile:
5. únor 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni a já jsem se radovala že letos je zatím klid :angry: :grinning:
5. únor 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak já nevím,ale svatbu v autosalonu bych asi nechtěla :sweat_smile: Ani ve vlastním :grinning: http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=284046&vReferer=
5. únor 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
A bude hur, Martinko.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. únor 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. únor 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Paaaa, jolky... Jetim si pro blyjeeee.... :sunglasses:
5. únor 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti,ale vydrželo ti to měsíc :grinning: :wink:
Zdeni no možná ne, mě se to hodně střídá, teď byl teda dost dlouho klid :grinning:
Zacne jaro a bude hur... :grinning:
5. únor 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já bych teda nechtě svatbu v autosalonu ani za milion...

Já chodím ke kadeřnici taky každý dva měsíce. Vždycky mě strašně nebaví čekat než dopůsobí barva .... :unamused:
5. únor 2009 ve 13:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko to sama jsem byla překvapená :grinning:

No asi doma nadnesu dotaz jak to teda vidí, ale asi teď nebude zrovna nejvhodnější období :angry: , příští pátek má Josef v práci velkou poradu, budou se rozdávat nějaké výpovědi a čeká se jestli jim šáhnou na prachy nebo ne a hlavně jak to bude s prémiema, protože loni se mu fakt dařilo takže prémie by měly být dost vysoké a bojí se že mu je hodně zkrouhnou :frowning2: :angry:
5. únor 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti znásilnit ještě před prémiema :grinning: Já se byrvím doma,takže to mám z krku,akorát mám vždycky zaliskanou celou koupelnu :grinning:
5. únor 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni pak se nám vyfoť :wink:
5. únor 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko když on se nedá :angry: , tohle si moc dobře hlídá bídák jeden :grinning:
5. únor 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jen tak odbočím od tématu,vždycky jsem tvrdila,že bych se nikdy nevdávala těhotná a teď to můžu potvrdit.Kdybych se teď měla vdávat,tak bych se musela omotat do nějakýho hábitu,protože ten můj dekolt je přímo katastrofickej :confounded: Už ani nemůžu nosit nic s výstřihem,protože pak mi ráno zabere 10 minut maskování jebáků :angry: Je to hnus,já jsem nikdy nic takovýho neměla a teď si mám zvykat? :unamused: Bůůů :cry:
5. únor 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek