• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Ahoj holky :slight_smile:

včera jsme byli u pana doktora, vše ok, NT absolutně v pořádku, prcek sebou napřed pěkně mlel, pařil jak o život, cucal si paleček, ale pak naznal že šmírování bylo dost dal si ruce před obličej a konec, doktor ještě potřeboval aby se natočil nabok, ale ani boha, nechtěl se hnout, no asi bude po tatínkovi, taky se nerad fotí :grinning:

Jinak Josef má pořád horečky a kašle, teď jel k doktorce, potom musíme zajet koupit stromek a něco k jídlu, doufám že to zvládne, návštěvy u rodičů se odkládají :frowning2:
23. pro 2009 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Marti, tak to je super, gratuluji k tak krasnemu vysledku vysetreni!!!!

Snad se Jozef brzy uzdravy, byt nemocny pres Vanoce nic moc.
Kdyz se navstevy odkladaji, tak s oznamovanim budete jeste cekat asi, ze?
23. pro 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A hlasim vysledek dnesni noci, Maty sel do postylky lehce po 21h, jen jsem ho polozila, tak usnul a vzbudil se az v 5:30 !!!!! :sweat_smile:

Jen ja jsem se nevyspala, protoze jsem mela desive, ale tak strasne desive sny, ze jsem se porad budila!!! Ted uz jsu vzhuru, protoze jsem napoustela vanu kaprikovi. Fero ho nenechal zabit, a tak si plave vesele ve vane :grinning:
23. pro 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :slight_smile:

Marti tak to je super, že máte všechno v pořádku.

Katy tedy to se máš super. To tedy pěkně spinká.
Eriček se zatím budí pravidelně po třech hodinách, tak to se taky dá.....

Jdu chystat ozdoby. Erik za chviličku přiveze stromeček ....
23. pro 2009 v 09:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. pro 2009 v 10:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Josef vyfasoval antibiotika, chřipka se mu vrátila a navíc má zánět horních cest dýchacích, ale zvládli jsme nakoupit a máme i stromeček :dizzy_face:

Katu oznamovat to budeme osobně, takže to musí počkat, ale počítám že pojedeme tak 27. nebo 28., prostě až nebude mít horečky a trochu se zlepší ten kašel, naši rodiče mají dost svých zdravotních problěmů a chřipka by mohla nadělat pěknou neplechu
23. pro 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

Marti gratuluji k dobrým výsledkům, člověk se pak cítí hned líp, když prcka vidí a ví, že se mu vede dobře, že jo! Byl u toho i Josef? Můj z toho utz byl na měko :dizzy_face:

Peti, jak se ti daří s kojením?

Jinak hlásím nejhorší noc co jsme doma.... od večera do 2:30 křik, nářek a pláč. Co spapal to vyblinkal, šponoval se, asi bříško. Cvičení a masáž pomáhalo jen na chvilku. Děs, vůbec nevím proč... pak se mu nakonec podařilo usnout a vydržel do půl deváte a teď je zas v pohodě...spinušká jak andílek....
23. pro 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ali ... :slight_smile:

Kojení o trošililinku lepší, ale žádný zázrak. Když malej spí tak odstříkávám. Za celej den odstříkám 140, tak alespoň něco. A něco vypije když nespinká. Jsem ráda, že má alespoň trochu toho mateřského. Teďka druhý den mám ty homepatika, tak třeba se to ještě zlepší ....
23. pro 2009 ve 13:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už máme nazdobený stromeček. Letos máme menší smrček. Poprvé v životě menší stromeček. Je ale pěkný. Malej u toho krásně spinká. Teďka čekám až se probudí ať ho nakrmín a potom povysávám a umyju zemi, abych zítra už nic nemusela ....
23. pro 2009 v 15:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky moje :slight_smile: Přeju všem krásný Vánoce :dizzy_face: Jedno přáníčko je i v albíčku :wink: papa
23. pro 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. pro 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :slight_smile:

Dívám se, že celé svátky nikdo nikde .... :confused:

Co jste dostaly pěkného od ježiška?
27. pro 2009 v 08:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
povánočkové pozdravení všem :grinning:

doufám, že jste se měli doma s rodinkama krásně :dizzy_face:

U nás to proběhlo zajímavě. Toník prospal večeři i rozdávání dárečků, zato v noci o5 lumpačil a usnul až kolem 1 ráno. Docela mazec.... posledních pár dnů tedy spíš nocí je vzrůšo.... kampak se mi podělo to hodné miminečko netuším, asi mi ho ježíšek vyměnil :frowning2: . Když už se mu podaří v noci usnout tak vydrží spinuškat i 6 hodin v kuse, ale než usne :confounded: docela mě to zmohlo. První svátek vánoční jsem dostala horečku, bolelo mě celé tělo a jedno prso. Tak jsem lehla a potila se. Dnes už je mi dobře i když mě občas v tom bolavém prsu pichá. Nevím co s tím ani čeho to může být příčina, ale je to pěkně nepříjemné....
Dostali jsme samé užitečné dárečky :wink: papuče, teplou mikinu, čepici, rukavice, Toník dostal botičky, oblečky, čepičku a krásnou plyšovou hračku (Brundu z pohádky o včelých medvídcích) a děda dostal Pučmelouna u stromečku byla sranda :grinning:

Škoda, že ty Vánoce vždy uplynou tak rychle.

Mějte se krásně
papa
27. pro 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ali ... :slight_smile:

Eriček nám taky štědrovečerní večeři a rozdávání dárečků prospinkal. Jinak v noci se mi budí přesně každý den stejně po třech hodinách. Jsem říkala, že je přesný jak hodiny. Horší je to, že někdy nám trvá než zase zaspíme ....

Eriček dostal, taky spoustu užitečných dárečků. Jsem měla co dělat než jsem ty jeho dárečky rozbalila.

Jinak se nám hlásí návštěvy. Zítra to vypukne a potom každý den tu bude někdo ....
To je šílené ....
27. pro 2009 v 11:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky chtěla bych si koupit domácí pekárnu. Nemohly by jste mi poradit která značka je dobrá .....
27. pro 2009 v 11:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: tak u nás Ježíšek taky byl :grinning: a mě moooc překvapil a přinesl mi videokameru :dizzy_face: jsem o ní mluvila co se malá narodila a pod stromečkem mě to hrozně překvapilo :grinning: malá byla vzhůru i na večeři i na rozbalování,pak si zdřímla,napapkala se a šli jsme od našich všichni k nám,šla nahoru do postýlky,asi 3 x jsem tam musela jít,dala jí v 22 najíst a vstávala až ve 3,takže super :slight_smile: jinak furt čůhá na světýlka,ale tv je furt větší tahák :grinning: akorát jí ty návštěvy dávají zabrat,až zítra máme poprvé klidnější den :wink: a v úterý jdeme do poradny a na první hexu,tak jsem zvědavá jak to bude snášet :wink: každopádně se ted furt nosí,jsem zvědavá co bude po Vánocích bez návštěv :sweat_smile: jo a dostala jsem i osobní váhu a mám nahoře ještě 3 kg :wink:,ale cukroví žeru ve velkým,takže to brzo nebude pravda :stuck_out_tongue_closed_eyes: Peti co vlastně ty,jak jsi na tom s váhou?tak já pádím,mějte se krásně a já se v úterý stavím a napíšu co v poradně :wink: papa
27. pro 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Iny ... :slight_smile:

Já jsem na tom z váhou špatně. V porodnici jsem naštěst nechala deset kilo,ale ještě mám pořád jedenáct nahoře a nějak se to nehne dolů ..... :frowning2:
27. pro 2009 v 17:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoooj hoky, tak vanocni svatky jsou za nama, stejne tak rodinne navstevy. Bylo to narocne, ale krasne a Maty byl naprosto skvely a zvladal jezdeni po navstevach, dokonce jednu vecerni navstevu u kamaradu kde bylo asi 10 lidi.
Cely Stedry den byl strasne hodny, ani jsme o nem nevedeli. I u vecere byl v lehatku a my jsme nemuseli odchazet od stolu, byl fakt zlatunky. Potom usnul, tak jsme s dareckama pockali na neho az se probudi. Saozrejme, ze nejvic darecku dostal on :grinning:
Uz bych mela zpracovane fotecky, ale odesel mi pc... windows se nacita a nacita, plocha zobrazena, ale nic vic se nedeje, zadna kona na plose.. zkousela jsem nekolikrat restart a nic :confounded: jsu z toho smutna, snad se to podari dat co nejdriv do poradku a hlavne bez ztraty dat, asi by me kleplo!!!!!!!!!! nezalohovala jsem as 6 mesicu!!!!!!!!!
27. pro 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja jsu na tom s vahou dobre, jsu na pocatcni vaze.
I kdyz je pravda, ze vecer behem svatku jsem mela az o 2 kila navic!!!!!!!!! Jsem se prezirala az az.. to bylo obzerstvi :grinning:
27. pro 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to dva roky stare, ale treba ti to napovi...
28. pro 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, už vám dneska píšu po třetí, ale pokaždý jsem musela odejít....tak koukám, že se všichni máte moooc dobře, akorát u Marti se nemocinkuje, ale snad bude Josef brzo v pohodě a hlavně že ty to od něho nechytneš, to by bylo na houby...
jinak u nás svátky super, moře dárečků...dostala jsem presovač, ale největší radost z něho má Mates, takže každý den vyžaduje kafíčko :grinning: já tomu říkám tlačený kafe :grinning: já co jsem doma, tak kafe nepiju, nějak mi nechutná, není to ono bez té práce, no ale vidím to tak ještě na týden a pak hurá do procesu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ach jo, se mi vůbec nechce....

Peti moje mamka má pekárnu od Ety se dvěma metlema a moc si ji chválí, teta má tu stejnou, tuším, že je to Eta Harmony...kámoška má nějakou od Moulinexu a taky prý super...záleží hlavně na jak velký to chceš chleba, ale myslím, že ty větší jsou lepší....tak pečení zdar...jdu do vany :grinning: :grinning:
28. pro 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky. Mrknu na to až budu mít chvilku klid. Dneska jsme měli celé odpoledne návštěvy. Zítra jestli bude pěkně, tak pojedeme poprvé na chviličku s kočárkem ven. Tedy hlavně se ukázat praprababičce. Je ji 95 let, tak k nám už z těží přijde. Už tráví čas jen doma. Dokonce už je rok nejstarší občankou Bilovic.....
28. pro 2009 ve 21:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikdo nikde .... :confused:
29. pro 2009 ve 12:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

tak u nás vánoce teda nic moc, Josef je až od včera bez horeček, takže to byl mazec, do toho pořád tchýně prudila po telefonu a dávala úžasné rady, jakože má jet do nemocnice apod, včera dokonce navrhovala jestli nemají přijet grrrrrrrrrrrrrrrrr :angry: :angry: :angry:, fakt jako ideální kecy na moje hormony, naštěstí už se to konečně zlepšuje, už jenom kašle a je dost zesláblej, zhubnul asi 4 kg :sweat_smile:, k rodičům se chystáme snad o víkendu

Já jsem naštěstí zdravá, tak ještě ťuk ťuk :sunglasses:
29. pro 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: Tak malá má po prvním očkování a poradně ve 3 měsících.Byla šikovná,zaplakala až když byla jehla venku :wink: jinak váží 5320g a měří 58 cm :slight_smile: trošku je dnes víc uplakaná,ale jde to :wink: byl s náma i Jirka,tak utěšoval o 106 :grinning:
29. pro 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti tomu říkáš,že to jde špatně dolů? :grinning: 10 kg v porodnici je super :slight_smile: Jinak jsem ráda,že k vám všem ježuch dorazil :grinning: Marti snad už bude manža ok :slight_smile:
29. pro 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny já jsem totiž strašně zadržovala v těle vodu, proto jsem nechal v porodnici tolik. Co jsem ale doma, tak jsem neschudla vůbec nic. Ségra už je jako modelka. Je snad ještě hubenější než před porodem. Za to já se vůbec do ničeho nevlezu, tak nosím pořád těhotenské kalhoty. Nejhorší je, že neobuji ani jedny kozačky, tak pořád nosím ty co mám na hory....

Iny tak to je málá moc šikovná .... :slight_smile:

Marti to je mi líto, že Josef promarodil Vánoce .....
29. pro 2009 ve 20:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, gratuluji Julince ke zdárné kontrole, je to holka šikovná, že ani neplakala :slight_smile:
Peti z toho si nic nedělej, že jsi ještě nezhubla, počkej jak začne malej lézt a chodit a nebudeš dělat nic jinýho než lítat jak zběsilá, to půjdou kila dolů jedna radost :wink:

Marti ty se hlavně dopuj nějakými vitamíny a ovoce a zeleninu, aby jsi to nakonec přeci jenom nechytla, i když ty už začínáš druhej trimestr, tak tam už se dá i něco nasadit, kdyby bylo nejhůř...já dneska celý den ležím, bolí mě hlava jako střep a to je Silvestr až zítra :grinning: a začíná mě pobolívat v krku, ale myslím, že je to i od toho, že jsem teď byla hodně doma, sice mám vycházky, ale tady bylo škaredě, tak jsem šla vždycky jenom do obchodu a domů, tak chci jít zítra na nějakou delší procházku ať se provětrám....

pa pa
30. pro 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek