• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Ahoj všem!

Sice s malým zpožděním, ale přeci :wink:

přeju samá pozitiva, životní jistoty a srandy kopec v novém roce
3. led 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny pořád stejný. Moje má max. 200ml denně a zbytek nutrilon. A to ještě většinu musím odstříkat....
3. led 2010 v 16:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mě tak dneska všechno sere .... :angry: :angry:
Máme už odrána tichou domácnost a je to příšerný .....
3. led 2010 v 17:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti hormony nebo tě sere chlap? :grinning: nebo je den D?
3. led 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali i tobě vše nej do novýho roku :slight_smile:
3. led 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sere me chlap.... :angry:
3. led 2010 v 18:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iny ditka kojene zacinaji s prkrmem zpravidla po 6. mesici a a UM po 4. mesici.

Zdeni pisu, ze chci zacit hned... ale ty zacatky budou trvat nekolik tydnu nez se nam podari aucit Matyho jak bastit :slight_smile:
A ze zacneme neznamena, ze ho zacnu cpat naplno... klidne jen jednu minilzicku denne a budu spokjena.. staci malo, vic nechci, at si jeho zaludecek na to zvykne.

A chci zacit, proc ne. Navic se to doporucuje... A chci at je na to navyknuty nez pojedeme na hory, at jsme v tom sehrani a bez problemu.
Vsechno ale pomalinky v klidecku, kdyz to nepujde, za par dni se k tomu vratit...
3. led 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti, ja mam zase par dni nejakou depku, vsechno me stve, pada na me... nejradeji bych se sbalila a na tyden odjela nekam hooooodne daleko a byla sama (samozrejme s Matym :wink: )

Nikdo mi nic neudelal, an Fero me nicim nenastval, jen me vsechno stve, nemam na nic chut, naladu a vsechno me otravuje :frowning2:

Snad me to brzy prejde...

Kdyz jsu venku s holkama, s prckama na prochazce, u nasich... tak jsu v pohode, ale jakmile dojdu dom, tak totalka zmena o 360 stupnu a ja mam krizovku jako blazen a taky se tak tvarim :confounded:
3. led 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsme na tom uz tri dost podobne... Akorat ja mam tyto stavy i mimo byt...:grinning:
3. led 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaci, ja se na ty prikrmy ptala proto, ze me zajima, proc chces zacit.. Jako jestli z duvodu, ze Maty neprospiva na UM, nebo co ja vim? :slight_smile:

Duvod jsi mi napsala, toz uz to vim... :slight_smile:
3. led 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni Maty by prospival i z ciste pramenite vody - mam ten pocit :grinning: je to obrik nas malinky :wink: Dnes jsme byli posedet s o mesic starsim Kubikem a Mata je snad i tezsi nez Kubik.

Zdeni tak to bych asi nedala, kdyby se me t drzelo i mimo byt. Doma jsu silene neklidna, ze vseho nervozni, ... chjoo :frowning2: Nejradeji jsu nekde sama zalezla, at ne me nikdo nemluvi a NIC po me nechce!
3. led 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy a to ja mam tyhle stavy i v praci... Ja to tam oc nedavam najevo, pretvaruju se, ale doma je to des... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. led 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak jsme tady po sto letech a koukam,jak se to tady rozrodilo!!!no teda,gratuluju.
my se mame s Oliverkem super,zitra valime do hudebky,uz se moc tesim.
no a dneska jsme byli plavat v Breclavi na bazene a bylo to strasny(hodonin i Lednice zavrena),uplne studena voda,
Oliverek se chudacek tak klepal-a to plave od 6tydnu!proste hrozny tam.jedno s druhym.
znate nekdo nejakou dobrou kavarnicku vhodnou i pro deti?s detskym koutkem?tady v Breclavi je to silena bida!!!
3. led 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

všem Vám přeju v tom novém roce vše nej nej nej, hlavně zdraví, lásku :dizzy_face:

Tak muž je konečně zdravý, od včerejška je mu už komplet dobře :sweat_smile: , takže jsme si užili krásných 14 dní :angry: , o víkendu jsme byli konečně u rodin, takže už to všichni ví :dizzy_face:
4. led 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti .... :slight_smile:
Tak to je dobře,že je manželovi už dobře. A jak na tu radostnou zprávu reagovali rodiče?

Jinak u nás je pořád tichá domácnost. Hrůza....
Potom se člověk nemá stresovat aby nestratil i to malinké množství mléka co zatím mám ....
4. led 2010 v 09:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti všichni byli moc rádi, akorát tchýně hned začala a to bys měla a to bys neměla a dávej pozor ať nespadneš atd atd :angry: , no naštěstí ji vidím jednou za čas :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Naši byli dost překvapení, protože nevěděli že se fakt snažíme :grinning: , ségra mi přála k novému roku ať se mi slpní vše co chci a mrkala mi na břicho, tak jí říkám že už mám splněno, tak mě začala objímat :grinning:
4. led 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je super. Už Ti to taky pěkně utíká. Už dvanáctý týden. Už jsi byla na tom prvním velkém utz?
4. led 2010 v 09:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už 13tt musela jsem to upravit, na NT jsem byla 22.12. a prcek je o 3 dny starší než podle MS, v pátek končím 1. trimestr
4. led 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha tak třináctém .....
4. led 2010 v 09:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to fakt letí. Kolik si už přibrala? Bývá Ti ještě špatně?
4. led 2010 v 09:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pořád jsem mínus 1kg, přes vánoce to bylo s jídlem o ničem, jak Josef skoro nic nejedl, tak ani já jsem na nic neměla chuť a to se mě drží pořád, on teda chudák zhubnul 5kg, ale všechno svaly :frowning2:

Špatně mi bývá občas večer, ale už to začíná být v pohodě :slight_smile:
4. led 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to máš dobré, že mám mínus 1kg. Tak to vypadá, že ani moc nepřibereš. Alespoň to nebudeš muset dávat pracně dolů. Já jsem si teďka nařídila, že nesmím jest po páté hodině a taky jsem si zakázala sladké. Tak jsem zvědavá jestli půjde alespoň něco dolů. Chtěla bych i začít cvičit, ale nevím kdy se může po císaři začít.
4. led 2010 v 09:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: Marti tak super,že oznamování vyšlo :slight_smile: jak vidím,tak depka je asi všude,já jsem ji měla hned po štedrým dnu,mám to tak každý rok,je mi prostě líto,že už je zase po všem :frowning2: ted už je to ok,tak nebojte ona odleze :wink: Peti co ti provedl ten tvůj chlap? :angry:
4. led 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Iny, to je na dlohé vyprávění. A teďka datluji jedním prstem,tak by to trvalo než bych to napsala.
On nemliví se mnou.....
4. led 2010 v 09:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti a vydrží mu to?u nás jsem to totiž většinou já,kdo proboří ledy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. led 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jsem se s ním snažila mluvit ráno a nereagoval,tak to vypadá že mu to vydrží dlouho..... :angry:
4. led 2010 v 09:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem taky měla depku, ale kvůli nevydařeným vánocům, byla jsem unavená, Josef protivnej jak mu bylo zle, no hezký nácvik na prcka :grinning:

U nás se tichá domácnost nevede, ani jeden by jsme to nevydrželi, my jsme se snad nikdy pořádně nepohádali
4. led 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Marti tak to jste dobří.
4. led 2010 v 09:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo Peti,tak to bych udělala világoš jak svina,kdyby na mě nereagoval :stuck_out_tongue_closed_eyes: a nebo bych vypadla pryč,běž k vašim a přijd dom až večer :wink:
4. led 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šel presovat slámové víno,tak už je ve sklepě.....
4. led 2010 v 10:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek