• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
tak to my jsme se nejvíc hádali kvůli baráku,to byl masakr :grinning:,kdyby jsme stavěli před svatbou,tak se ani nevezmem :stuck_out_tongue_closed_eyes: a vždycky mě pomůže ,když zajdu za roh a řeknu si o něm nahlas,že je například úplnej debil :grinning:
4. led 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny kdo vám zařizoval oslavu po výtání? Se dohadujeme k vůli křtinám. Moje mamka to všechno zařídila a Erikovi se to nelíbí .....
4. led 2010 v 10:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nás ty stresy kolem stavby akorát ztmelili :grinning: , krizové situace nás vždycky sblíží

Včera jsme si chtěli koupit něco na sebe a v těch obchodech mají úplně prd, chtěla jsem nějaké obyč trička s dlouhým rukávem a bez šance :angry: , no tak snad jarní kolekce bude lepší
4. led 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak to Ti mužu jenom závidět a i to že máte obojí rodiče tak daleko od sebe....
4. led 2010 v 10:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti měli jsme to doma, ve sklepě v té slavící místnosti :wink: Já jsem nezařizovala nic, řízky dělala švagrová,salát a koláče mamka, chlebíčky tchánovci, atd :wink: To Erika nechápu, to chtěl jako at to zařídíš sama?A kdy jako? :angry: fakt chlapi jsou mešuge :sweat_smile:
4. led 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem taky říkala,že nechápu kdy bych všechno zařizovala.....
Žeprej on by to zařídil.....
4. led 2010 v 10:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo to jsou ty jejich silácký slova a pak prd :angry: však to máte dohromady se ségrou ne? a nebo však určitě není zařízený všechno ne?Něco mu dej na práci :wink:
4. led 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
:No právě tisíc řečí a stejně by to honil na poslední chvíli. Jak často jezdili tvoji rodiče za malou ze začátku?
4. led 2010 v 10:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no chodila spíš mamka,ze začátku tady byl furt někdo,ale i jeho rodiče :wink: Jirkovi tohle nevadí :wink: ted je fakt,že mamka si ji vezme radši ven v kočárku,já si udělám nějaký věci a taky má další 4 vnoučata,který hodně hlídá,takže my jsme trochu na druhý koleji,protože jsme prtatý :grinning:
4. led 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to je u nás další problém....
4. led 2010 v 10:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm to je na prd :frowning2: a jak často vaši chodí,že mu to vadí?
4. led 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jsem taky ráda že máme hlavně tchánovce tak daleko :grinning:

Tchýně hned spustila co budeme chtít koupit z výbavičky :sweat_smile: , jako mě to pořád ještě nedochází a výbavičku jsem fakt ještě neřešila, taky nás spucovala proč jsme to neřekli před vánocema, že jsme mohli dostat třeba postýlku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo postýlku nakonec už máme, ještě po synovcích, je kovová, rošt jde dát do tří polohy a jedna strana je spouštěcí, jenom se musí nechat přelakovat a koupit matrace :sunglasses: , takže aspoň jedna věc z krku, včera jsme byli u švagrové, tak ta už mi nabízela kolíbku, že malá jí z ní brzo vyroste, no myslím že toho moc kupovat nebude muset
4. led 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naši chodí každý den tak na půl hodinky a tchánovci pomalu vůbec....
4. led 2010 v 10:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
AHoj holky... Peti tak toho tveho chlapa nechapu, ma byt rad, ze to nemus zarizovat. Chlapi maji plnou pusu rici a potom skutek utek!

Marti chceme foteckuuuu! :sweat_smile:
S tou sestrou na silvestra to muselo byt super, urcite byla neskutecne dojata!
4. led 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Budeme mit novy kocarek! V patek jsem ho objednala a zitra nebo pozitri prijde, huraaaaaaaa!

Protoze Mata mel v 3 mesicich 66cm a kocarek ma 72cm!!! Ve fusaku nema sanci lezet s narovnanyma nozickama. Ve sportaku mu bude lip a hlavne uz nespinka celou dobu co jsme na prochazce, ale rad sleduje stromy a sloupy co vdi z kocarku, tak uvidi daleko vic, kdyz bude lehnunce zesikmeny :wink:
4. led 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti no ona je to ted výhoda,ale pak s prckem nevýhoda :unamused: protože to budeš mít těžký,nebude ti moct nikdo hlídat a kdyby k nám mamina ze začátku nechodila uklízet a hlavně mi nenosila jídlo,tak už tady nejsu :grinning: to fakt bodlo :wink: tak to má sestřenka v Německu a malá je na ní uplně závislá,protože je pořád s ní,naštěstí je takový typ,že jí to neva,já bych občas nejradši někam zdrhla už ted :grinning:
4. led 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti to je ale chyba tchanovcu, ze nechodi tak casto.
A je jasne, ze s vlastn mamkou si vic rozumis nez s tchyni.
4. led 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti tak aby se kvůli půl hodině neposral :angry: hlavně neustupuj :wink: možná ho i štve,že jeho rodiče nemají zájem :sweat_smile: Ahoj Katu,vy jste neměli sporták s kočárkem dohromady?A jakej bude?
4. led 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuva to moje děcko je teda dnes uknučený :angry: i noc stála za hovno,parádně mě bolí záda :confounded:
4. led 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja mam sice rodinu blizko, ale jsu na maleho vicemene sama. Mamca ho hlidala zatim asi jen 3x kdyz jsem sla na nehty nebo k Dr. Jsme jeji 6. vnouce a navic bracha ma teprve 12 let, takze neni ta hlidaci babicka.

Ale maly zase neni fixovany nejak extra na me, protoze s nim chodim vside mozne, kdyz jsme na navsteve, tak o nem nechci ani vedert, at jde klidne z ruk do ruk a neni jen "mamincin mazlicek". Jako byla bych rada, aby byl omazleny mazlik muj... ale tim bych se stala jeho otrokem a to nechci.
4. led 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iny meli, ale je takovy malikaty, divny... fakt hooodne divny.
Jenze zakladni verze byla sportak a dokupovala se hluboka kroba, takze jsme to museli koupit vsechno.

Ted ho budu ale prodavat se vsim vsudy, hned jak budeme mit novy.
4. led 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eriček taky pořad brečí ....
4. led 2010 v 10:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti tak to mate super, to budete mit o cast vybavy postarano, kdyz da rodina vsechno po detech nepotrebne dohromady.

Jo a nechate si rict kdo se v brisku schovava a budete to rikat, nebo to bude prekvapeni?
4. led 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To ja musim zatukat, Maty je v pohode... i v noci, klasika od 20 do 2, potom tedy v 6 dalsi mliko a vstavali jsme o pul 9.

Ted se probudil a diva se na me.. je zlatunky. Pres svatky mel jen 2 dny "blbec", kdy byl plakany a nejaky nesvuj, ale to je uz za nama!
Jen hodne slinta, cuca si prsty a nekdy kdyz zacne poplakavat, tak mu zacnu masirovat dasne a hned je spokojeny, mam obavu, ze by nam mohli zacinat rust zuby :frowning2:
4. led 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to já ji taky hned odevzdávám,když jsme někde,ale vždycky jsem pak ráda,že je pak jenom moje :grinning:
4. led 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko no já to bez hlídání nějak přežiju, navíc u nás na ulici je spousta maminek na mateřské, takže myslím že si budeme hlídat navzájem když bude potřeba a hlavně Josef má takovou práci, že není problém aby si udělal prakticky kdykoliv čas :wink:

A s vařením a uklízením to taky zvládne Josef, on je kluk šikovná :grinning: , když mi bylo ze začátku těhu blbě tak se o mě taky komplet staral

Katu no za vánoce jsme nevyfotili vůbec nic, ani stromeček :unamused: , no budeme asi muset konečně vyzkoušet nový foťák :grinning:
4. led 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu říct si to asi necháme, tchýně nás teda přesvědčovala že se máme nechat překvapit, moje ségra zase chce abych jí to hned řekla ať může nakupovat :grinning: , ségra se hned ptala jestli už může nakupovat, že mi to hned dávat nebude, že mi to dá až později :grinning:

No ale každopádně pokud se bude prcek pořád tak bránit na ultrazvuku tak se obávám že se stejně neukáže :grinning:, hold celý tatínek, tak se nerad fotí :grinning:
4. led 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to Jirka není opečovávací typ,to bych zdechla na hlad :grinning: ale uklidil by to jo,ale po chlapským způsobu,např koupelna ho nebere :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. led 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Josef taky nějak extra ne, ale prostě když je potřeba tak udělá všechno, od 15 byl na intru, pak koleji a pak bydlel sám, takže ovládá celou domácnost a jsem fakt ráda :dizzy_face:
4. led 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to máš zlatého chlapa....
4. led 2010 v 10:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek