Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
cervenec
4. led 2010
tak to my jsme se nejvíc hádali kvůli baráku,to byl masakr 😃,kdyby jsme stavěli před svatbou,tak se ani nevezmem :-p a vždycky mě pomůže ,když zajdu za roh a řeknu si o něm nahlas,že je například úplnej debil 😃
anag
4. led 2010
Iny kdo vám zařizoval oslavu po výtání? Se dohadujeme k vůli křtinám. Moje mamka to všechno zařídila a Erikovi se to nelíbí .....
macinek
4. led 2010
Nás ty stresy kolem stavby akorát ztmelili 😃 , krizové situace nás vždycky sblíží

Včera jsme si chtěli koupit něco na sebe a v těch obchodech mají úplně prd, chtěla jsem nějaké obyč trička s dlouhým rukávem a bez šance ]-( , no tak snad jarní kolekce bude lepší
anag
4. led 2010
Marti tak to Ti mužu jenom závidět a i to že máte obojí rodiče tak daleko od sebe....
cervenec
4. led 2010
Peti měli jsme to doma, ve sklepě v té slavící místnosti 😉 Já jsem nezařizovala nic, řízky dělala švagrová,salát a koláče mamka, chlebíčky tchánovci, atd 😉 To Erika nechápu, to chtěl jako at to zařídíš sama?A kdy jako? ]-( fakt chlapi jsou mešuge :-N
anag
4. led 2010
Jsem taky říkala,že nechápu kdy bych všechno zařizovala.....
Žeprej on by to zařídil.....
cervenec
4. led 2010
to jo to jsou ty jejich silácký slova a pak prd ]-( však to máte dohromady se ségrou ne? a nebo však určitě není zařízený všechno ne?Něco mu dej na práci 😉
anag
4. led 2010
:No právě tisíc řečí a stejně by to honil na poslední chvíli. Jak často jezdili tvoji rodiče za malou ze začátku?
cervenec
4. led 2010
no chodila spíš mamka,ze začátku tady byl furt někdo,ale i jeho rodiče 😉 Jirkovi tohle nevadí 😉 ted je fakt,že mamka si ji vezme radši ven v kočárku,já si udělám nějaký věci a taky má další 4 vnoučata,který hodně hlídá,takže my jsme trochu na druhý koleji,protože jsme prtatý 😃
anag
4. led 2010
No tak to je u nás další problém....
cervenec
4. led 2010
hmm to je na prd 😞 a jak často vaši chodí,že mu to vadí?
macinek
4. led 2010
No já jsem taky ráda že máme hlavně tchánovce tak daleko 😃

Tchýně hned spustila co budeme chtít koupit z výbavičky :-N , jako mě to pořád ještě nedochází a výbavičku jsem fakt ještě neřešila, taky nás spucovala proč jsme to neřekli před vánocema, že jsme mohli dostat třeba postýlku :-p

Jo postýlku nakonec už máme, ještě po synovcích, je kovová, rošt jde dát do tří polohy a jedna strana je spouštěcí, jenom se musí nechat přelakovat a koupit matrace 😎 , takže aspoň jedna věc z krku, včera jsme byli u švagrové, tak ta už mi nabízela kolíbku, že malá jí z ní brzo vyroste, no myslím že toho moc kupovat nebude muset
anag
4. led 2010
Naši chodí každý den tak na půl hodinky a tchánovci pomalu vůbec....
katunka82autor
4. led 2010
AHoj holky... Peti tak toho tveho chlapa nechapu, ma byt rad, ze to nemus zarizovat. Chlapi maji plnou pusu rici a potom skutek utek!

Marti chceme foteckuuuu! :-N
S tou sestrou na silvestra to muselo byt super, urcite byla neskutecne dojata!
katunka82autor
4. led 2010
Budeme mit novy kocarek! V patek jsem ho objednala a zitra nebo pozitri prijde, huraaaaaaaa!

Protoze Mata mel v 3 mesicich 66cm a kocarek ma 72cm!!! Ve fusaku nema sanci lezet s narovnanyma nozickama. Ve sportaku mu bude lip a hlavne uz nespinka celou dobu co jsme na prochazce, ale rad sleduje stromy a sloupy co vdi z kocarku, tak uvidi daleko vic, kdyz bude lehnunce zesikmeny 😉
cervenec
4. led 2010
Marti no ona je to ted výhoda,ale pak s prckem nevýhoda :-| protože to budeš mít těžký,nebude ti moct nikdo hlídat a kdyby k nám mamina ze začátku nechodila uklízet a hlavně mi nenosila jídlo,tak už tady nejsu 😃 to fakt bodlo 😉 tak to má sestřenka v Německu a malá je na ní uplně závislá,protože je pořád s ní,naštěstí je takový typ,že jí to neva,já bych občas nejradši někam zdrhla už ted 😃
katunka82autor
4. led 2010
Peti to je ale chyba tchanovcu, ze nechodi tak casto.
A je jasne, ze s vlastn mamkou si vic rozumis nez s tchyni.
cervenec
4. led 2010
Peti tak aby se kvůli půl hodině neposral ]-( hlavně neustupuj 😉 možná ho i štve,že jeho rodiče nemají zájem :-N Ahoj Katu,vy jste neměli sporták s kočárkem dohromady?A jakej bude?
cervenec
4. led 2010
kuva to moje děcko je teda dnes uknučený ]-( i noc stála za hovno,parádně mě bolí záda :-S
katunka82autor
4. led 2010
Ja mam sice rodinu blizko, ale jsu na maleho vicemene sama. Mamca ho hlidala zatim asi jen 3x kdyz jsem sla na nehty nebo k Dr. Jsme jeji 6. vnouce a navic bracha ma teprve 12 let, takze neni ta hlidaci babicka.

Ale maly zase neni fixovany nejak extra na me, protoze s nim chodim vside mozne, kdyz jsme na navsteve, tak o nem nechci ani vedert, at jde klidne z ruk do ruk a neni jen "mamincin mazlicek". Jako byla bych rada, aby byl omazleny mazlik muj... ale tim bych se stala jeho otrokem a to nechci.
katunka82autor
4. led 2010
Iny meli, ale je takovy malikaty, divny... fakt hooodne divny.
Jenze zakladni verze byla sportak a dokupovala se hluboka kroba, takze jsme to museli koupit vsechno.

Ted ho budu ale prodavat se vsim vsudy, hned jak budeme mit novy.
anag
4. led 2010
Eriček taky pořad brečí ....
katunka82autor
4. led 2010
Marti tak to mate super, to budete mit o cast vybavy postarano, kdyz da rodina vsechno po detech nepotrebne dohromady.

Jo a nechate si rict kdo se v brisku schovava a budete to rikat, nebo to bude prekvapeni?
katunka82autor
4. led 2010
To ja musim zatukat, Maty je v pohode... i v noci, klasika od 20 do 2, potom tedy v 6 dalsi mliko a vstavali jsme o pul 9.

Ted se probudil a diva se na me.. je zlatunky. Pres svatky mel jen 2 dny "blbec", kdy byl plakany a nejaky nesvuj, ale to je uz za nama!
Jen hodne slinta, cuca si prsty a nekdy kdyz zacne poplakavat, tak mu zacnu masirovat dasne a hned je spokojeny, mam obavu, ze by nam mohli zacinat rust zuby 😞
cervenec
4. led 2010
no tak to já ji taky hned odevzdávám,když jsme někde,ale vždycky jsem pak ráda,že je pak jenom moje 😃
macinek
4. led 2010
Inko no já to bez hlídání nějak přežiju, navíc u nás na ulici je spousta maminek na mateřské, takže myslím že si budeme hlídat navzájem když bude potřeba a hlavně Josef má takovou práci, že není problém aby si udělal prakticky kdykoliv čas 😉

A s vařením a uklízením to taky zvládne Josef, on je kluk šikovná 😃 , když mi bylo ze začátku těhu blbě tak se o mě taky komplet staral

Katu no za vánoce jsme nevyfotili vůbec nic, ani stromeček :-| , no budeme asi muset konečně vyzkoušet nový foťák 😃
macinek
4. led 2010
Katu říct si to asi necháme, tchýně nás teda přesvědčovala že se máme nechat překvapit, moje ségra zase chce abych jí to hned řekla ať může nakupovat 😃 , ségra se hned ptala jestli už může nakupovat, že mi to hned dávat nebude, že mi to dá až později 😃

No ale každopádně pokud se bude prcek pořád tak bránit na ultrazvuku tak se obávám že se stejně neukáže 😃, hold celý tatínek, tak se nerad fotí 😃
cervenec
4. led 2010
tak to Jirka není opečovávací typ,to bych zdechla na hlad 😃 ale uklidil by to jo,ale po chlapským způsobu,např koupelna ho nebere :-p
macinek
4. led 2010
Josef taky nějak extra ne, ale prostě když je potřeba tak udělá všechno, od 15 byl na intru, pak koleji a pak bydlel sám, takže ovládá celou domácnost a jsem fakt ráda x-)
anag
4. led 2010
Tak to máš zlatého chlapa....