• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Jirka taky uklízel vždycky se mnou,ale pak jse začala dělat jinou práci a uklízela jsem třeba v týdnu a šlus,odvykl si a ted tak max vysaje a to ještě s kecama :stuck_out_tongue_closed_eyes: on je totiž šuplíkovej typ,vyuklízí skřínš,šuplíky atd a já jsem zase na uklid takovej,že je uklizený,ale nesmí nikdo nahlídnout do skříní atd :grinning:
4. led 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
No stačil mi včera švagr, malá se má narodit začátkem února, tak jsme řešili taky vaření a tak, tak remcal proč by jako měl vařit, že malou radši bude chovat a mezitím navaří švagrová, tak jsme se mu smáli že ještě rád něco uvaří :grinning: :grinning: :grinning:

Navíc je magor do úklízení, takže už myslím že bude pěkně na nervy až malá začne lézt a všechno mu hezky opatlá :grinning: :grinning: :grinning: , jsem zvědavá jak dlouho za ní bude lítat s hadrou a vysavačem :grinning:
4. led 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
bude vděčnej za párek a rohlík :grinning: někdy jen rohlík :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. led 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak máme spurt,jáí jsem si to myslela,přesně to co tam píšou mám doma v růžovým :stuck_out_tongue_closed_eyes: http://www.moje-rodina.cz/miminka/rustovy-spurt
4. led 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic jdu kojit,pak mě snad nechá najíst a mažem ven,jinak ji asi zabiju :confounded: papa
4. led 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Normálně švagrová má úplně pidi bříško, jsem včera fakt čuměla, teda ani náhodou nevypadá na to že má za měsíc termín, nechci vidět sebe v červenci :rolling_eyes:
4. led 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak malej mi teprve teďka usnul. To se ještě nestalo, že by od rána nespal až teďka. Jdu rychle něco podělat a potom ve dvě jdeme do poradny ....
4. led 2010 ve 12:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,to tady mate takovou uzavrenou komunitu?
4. led 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti ona už za měsíc rodí?ty brdo to letí :confused: Peti tak pak písni,jak jste dopadli :wink: Jankapavol ahoj,ne nemáme,jen moc nestíháme :grinning:
4. led 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko jj už to má za pár :grinning:

Holky jaké máte matrace v dětských postýlkách?
4. led 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti matraci máme s kokosovým jádrem :wink: má pratelný potah,jediný co mi vadilo,že ten kokos divně smrdí,tak jsem ji hodně dlouho dopředu větrala :wink:
4. led 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám taky tu s kokosovým jádrem a ještě mám pod ní klín na vyvýšení .....
4. led 2010 v 15:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky taky asi zvolíme tuhle a kde jste je kupovaly?
4. led 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já v Hustopečích a za super cenu cca 550,. 120x60x8cm
4. led 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a byla jsem v té poradně a malej má 4620g a 57cm ....
4. led 2010 v 16:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a jsme definitivně nejmenší :grinning: už i Eriček nás předrostl,malá měla v 6 týdnech 4450 a 53 cm :wink:
4. led 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem se i divila, že má tolik. Posledně měl totiž 3840g a dneska 4620g. Ten nutrilon má tedy účinky ...
4. led 2010 v 16:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím Janku, dlouho tady nebyla akoukám že Oliverek roste jako z vody, to stejně strašně letí....

Peti nevím jestli ti někdo odpověděl na to cvičení, ale četla jsem , že cvičit po císaři se dá už pátý den, ale je tím myšleno spíš posilování pánevního dna a tak a potom až ti to břicho dovolí, tak i břišní, ale doporučuji koupit nějakou knížku, já jsem u kámošky četla knížku od Hanky Kynychové a ona tam měla všechno krásně napsaný ,protože sama měla dvojky císařem a prý je to hlavně o vůli, nemělo by tě nikde nic bolet, ale pokud jsi nebyla před tím zvyklá moc cvičit, tak hlavně pomalu ať si někde něco nenatáhneš....nebo zkus mrknou na net na nějaké cviky....

Já jsem dneska od rána uklízela, nějak se mi o víkendu nechtělo, tak jsem doháněla resty :grinning:
Marti to je super, že už to rodina ví, však 13 tt už je docela hodně....no ale ono to uteče a červenec zde bude coby dup a budeme mít další miminko :dizzy_face: :dizzy_face:
4. led 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem si už včera říkala, že to sem napíšu, protože dneska zapomenu, no skoro jo....

Zdeni všechno nejlepší k dnešním narozeninám, hodně štěstíčka, zdravíčka, lásky a osobní pohody a hlavně ať se ti splní všechna tvoje tajná přání, ať už jsou jakákoliv :wink:
4. led 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni vsechno NEJ k tvym dnesnim narozeninaaaaam! Joooo holka, uz ti tahne na 30 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. led 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My jdeme do poradny a na ockovani dalsi stredu, uuuplne se hrozim toho cisla na vaze!
Maty se v rustu nezastavil a je cim dal vetsi a vetsi! Tipujju, ze budeme mit takovych 70cm a 7500g :sunglasses:

Dnes se uz zacal prevalovat sam na brisko a pase si koniky. O mluveni ani nemluvim, asi bude ukecany po me. Kdyz se nesmeje jak slunicko tak keca a keca a keca :grinning:
4. led 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni i já Ti přeji všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví, lásky, Božího požehnání a ať se brzy taky dočkáš toho miminka.... :dizzy_face:
4. led 2010 ve 21:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky, holky...:slight_smile:
4. led 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Uff, to byla noc!!!!!!!!!!!!

Maty spinkal klasicky, ten byl v pohode, ale neni nad to bydlet se senilnima lidma v cinzaku. Mata dnes nevstaval klasicky kolem druhe hodiny, ale az 3:30 a to nejspis zachranilo zivot nasemu sousedovi. Kdyby si to neprtahl a vstaval klasicky, nemuseli jsme nic citit a nic resit.
Ale v tu du jak vstal, tak sel Fero pro mliko, uz v kuchyni lehce citil smrad... ale teprve potom kdyz se vratil z wc, smrdel neskutecne kourem, hned nacichl. Tak nakrmil maleh a ja jsem se vidala k sousedum pod nama. Klepala jsem, nikdo neotviral... sla jsem pred barak a v kuchyni se svitilo, tak jsem zacala tlouct do dveri, zvonit a nic... tak jsme zazvonla na naseho spravce cinzaku, ten byl prave v tu dobu na wc, tak jsem ho nebudila, uff...
zkouseli jsme se dobouchat, dozvonit a nic, smrad byl cim dal vetsi..
Protoze nemel soused zuby, tak jsem ja volala 150, do par minut byli u nas policie, nasledne hned hasici a i zachranka, protoze bylo poderzeni na dve osoby v byte... Hasici zacali obyhat barak, nikde nic, uz si sli do auta pro nastroj na vyrazeni dveri kdyz v tom otevrel soused, ze zapomel kastrolem na sporaku a usnul.

Ja jsem se trepala jak osika, porad je ve zpravach, ze se lide udusili spolodinama... a kdyz vam nikco 20min neotvira, uz myuslite na to nejhorsi. Spadl mi kamen ze srdce, ze je v poradku, jeho manzelka je v Brne na navsteve tak byl sam. No byl to sileny zazitek!!!!!!!

Ale jsu rada, ze to dopadlo prave tak jak to dopadlo, Kdyby se Mata vzbudil ve 2, tak jsme nemuseli jeste nic citit, mozna jeste "nevaril"... a to v baraku vstavaji potom lide az kolem 6 do prace a kdo vi jak by to dopadlo.
Takze nas Mata je zachrance :grinning:

Preji vsem krasny den, jdu posnidat a tesit se na novy kocarek, ktery dorazi behem dopoledne, huraaaaaaa!
5. led 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda, Katy, to je hruzny zazitek... :confounded: Jeste ze to dopadlo dobre... Taky mohlo zacit horet a mohlo se stat neco hrozneho... Brrr, radeji ani nedomyslet.... :cry:

Jsem rada, ze jste v poradku... :dizzy_face:
5. led 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
A k tem narozeninam - ty na tom nebudes za chvilku o nic lip....:grinning:
5. led 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni všechno nejlepší k narozeninám :slight_smile: at se ti splní vše po čem toužíš :slight_smile:
5. led 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy ty brdo,třeba bude Maty záchranář :wink: ještě by mě zajímalo co si ten dědula vařil ve 3 ráno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. led 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dekuji, Iny...:slight_smile:

No ja spis myslim, ze varil treba vecer neco vetsiho a jakmile vyvrela voda/tekutina, proste to zacalo cudit... A v tom jeho byte to muselo byt hrozne, kdyz Ferio nacichnul u nich v kuchyni za par minut... :zipper_mouth:
5. led 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni tak tak, za chvilku na tom nebudu o moc lip... holt 30-tka se nezadrzitelne blizi a co nevidet ji mame na krku :sunglasses:
5. led 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek