Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
cervenec
5. únor 2009
Marti je to bídák a navíc bídák bez prémií 😃 😉
macinek
5. únor 2009
Inko prémie budou určitě, ale otázka je jak velké
cervenec
5. únor 2009
Tak bídák s nižšíma prémiema 😃
cervenec
5. únor 2009
Marti a ten bazén budete pořizóvat u Bédy Trávníčka? 😃 Budete točit kolem?
macinek
5. únor 2009
Jj u Bédy 😃 , kolo už jsme omrkli akorát vypadá trochu jinak než v televizi ]-( , je tam podstatně víc menších slev ]-(
cervenec
5. únor 2009
To je hezkýýý x-)
cervenec
5. únor 2009
No a s tím kolem si nedělám iluze ,že by riskovali moc políček s velkýma slevama😉 Musíte hodit mačetou,jako v reklamě 😃
macinek
5. únor 2009
No při našem štěstí si vytočíme tu nejnižší slevu 15% ]-( 😃
macinek
5. únor 2009
Bože já mám asi nějakou spavou nemoc, se dneska nemůžu vůbec probrat |-| , se nechci vidět až budu těhotná, to asi upadnu do zimního spánku 😃
cervenec
5. únor 2009
A auto k tomu 😉
macinek
5. únor 2009
No to auto by se hodilo 🙂 a už mám slíbeného noteboka abych se pak doma na mateřské nenudila 🙂
cervenec
5. únor 2009
Marti já myslím,že se nudit nebudeš 😃
macinek
5. únor 2009
Tak než porodím a bez koňa být nemůžu 😃
cervenec
5. únor 2009
😃 😃
macinek
5. únor 2009
A hlavně Josef se bojí abych z toho mateřství nezblbla a neměla vykojený mozek, tak apoň budu mít lepší přístup k infomacem 😃
cervenec
5. únor 2009
😃
macinek
5. únor 2009
No ještě bych měla vymyslet co udělám k večeři, hlavně něco jednoduchého, nic se mi nechce dělat
cervenec
5. únor 2009
Já když nevím,tak udělám topinky nebo tousty nebo něco podobně dietního 😃
janca.k
5. únor 2009
Marti, jestli je letos nejnižší sleva 15%, tak to je dobrý, loni byla totiž 12% a tu na bazén tchýně vytočila švagrová, pak kupovali s přítelem nějaký kraviny za pár kaček a co myslíš, vytočili nějakých 30%...takže byli pěkně naštvaní... 😃
macinek
5. únor 2009
Když mi doma nemáme žádné pečivo :-| , dala bych si nějakou pomazánku x-)

Jani no já počítám s tou nejnižší slevou to je jasný 😃
janca.k
5. únor 2009
no a v autosalonu bych se nevdávala ani za nic, ani ve svém, asi se chtěli pochlubit že na to mají, ale ten borec s emi ani kapinu nelíbil...prostě namachrovanej podnikatel...

a těhotná bych se taky nevdávala, ani bych si nemohla ničeho cucnout a ještě se mačkat v šatech a nemoct si ani pořádně zapařit??
Nikdy, vzpomínám si když kámoška zapíjela svobodu...ve druhém měsíci, měla na sobě tuniku, jako by byla v osmém a každému vykládala že zapíjí svobodu, ale pít nemůže bo je těhotná, trapné, trapné, trapné...měla se na to vybodnout
janca.k
5. únor 2009
holky mizím. nejel mi kůň, zavařila jsem PC, tak jsem nemohla napsat dřív...připojím se z domu...ale kdy???!!! 😃

Pááááááááááááááááááááááá páááááááááááááááááááááá
cervenec
5. únor 2009
Pá Jani 🙂
macinek
5. únor 2009
Jani pááá

Tak možná bude dítě 😃 , Josef chce jet do Alp lyžovat a prý jestli ho pustím 😃 , tak říkám že jo, ale co za to, tak říkal co chci, tak jsem řekla že chci dítě 😃
cervenec
5. únor 2009
správný přístup Marti 😃 A co řekl?
macinek
5. únor 2009
Smál se a tvářil se že to neslyšel 😃 , no doma budu pokračovat v nátlaku 😃
cervenec
5. únor 2009
jen tlač 😃
cervenec
5. únor 2009
žádný dítě, žádny alpy 😉