• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Já jsem taky měla vybrané jiné. Tohle se líbilo Erikovi, tak jsme to tehdy objednali....
7. led 2010 v 15:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eriček ještě spinká a to šel spát něco po dvanácté hodině. To tedy čučím. Už jsem uvažovala,že si půjdu lehnout za ním, ale myslím si, že se musí každou chviličku probudit....
7. led 2010 v 15:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak u nás bude shoda, Josef už tuplem není na medvídky apod :grinning:
7. led 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
A už začínáš něco kupovat?
7. led 2010 v 15:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zatím ne, jenom se rozhlížím co kde mají a za kolik. Já jsem ráda připravena, nerada nakupuju něco rychle rychle, takže když mám v práci čas tak hledám a studuju

Nakupovat se chystá moje ségra :grinning:
7. led 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti a co ta slibovaná fotečka...????
7. led 2010 v 17:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile: tak jsem přemluvila jirku ,aby jsme zajeli do Brna na slevy,chtěla jsem něco malé a mají prd :stuck_out_tongue_closed_eyes: Všechno ve velikosti 0-0 a nebo zase velký,takovou velikost 62 ani náhodou :unamused: maximálně mají hogo fogo šatičky,ale já jsem chtěla normální věci :wink: takže jsem nakoupila aspon hromadu bryndáčků 2ks za 34kc,protože těch máme velkou spotřebu :grinning: Marti pokud můžu doporučit,tak těch malinkých věcí moc nekupuj,já jsem měla hader a většinu malá vůbec neunosila :wink: a navíc váš bobek bude letňáček ,takže bude skoro nahuláček :grinning:
7. led 2010 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky normálně jsem dnes v lindexu viděla tak škaredý miminko,že jsem se až lekla :sweat_smile: jsem se musela podívat ještě jednou,jestli se mi to nezdálo :grinning: asi jsem se i tak tvářila,protože ta maminka se na mě divně dívala :grinning: jsem si vzpoměla na maléry pana účetního a to miminko jejich dcery :grinning: mažeme koupat.papa
7. led 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Eriček pořád dneska spinká. Už zase usnul. To jsem zvědavá jestli bude spát v noci. Já jsem úplně mrtvá. Citím se tak nějak divně jako bych měla být nemocná.

Marti to s těmi malinkatými věcičkami je pravda. Já jsem nakoupila zbytečně takového oblečení a vůbec to neměl na sobě....

Eriček má ještě výhodu v tom, že dědí věci po Marečkovi.... alespoň zatím. Protože si myslím,že za chviličku Marečka předženeme. Mareček se byl vážit a má 5300g v 8 týdnech a my máme ve čtyřech týdnech 4620g. Tak to je jasné jak to dopadne. Nakonec bude dědit Mareček po Eričkovi.
7. led 2010 v 19:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, včera mi nefungovala kobyla, tak jsem se neozvala, byla jsem odpoledne s holkama na kaféčku u kámošky, bylo to moc fajn, dokonce jsem musela naznat, že pět dětí, je super antikoncepce :grinning: ale děti se vyřádily a byly moooc spokojené...já jsem zase po dlouhé době využila vycházek, jinak jsem zalezlá doma, protože se jdu maximálně projít, auto nemám a než někam dojedu busem, tak bych zbláznila....
dneska jsem byla v Boskovicích, kámoška jela na dovču, tak ji krmím želvu a zalívám kytky :grinning: bydlí kousek od našich, tak jsem to spojila v jedno....a pak jsem jenom počkala na Matesa aby mě vzal domů...

no nic, vyhazuje mě od PC, tak jdu...mějte se krásně..pa pa

Jo Peti, co pekárna? Už jsi pekla?
7. led 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

no já rozhodně nehodlám kupovat moc oblečení a vůbec celkově budeme mít asi hodně skromnou výbavičku :grinning: , dokoupit můžu vždycky :slight_smile:
8. led 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :slight_smile:

U nás tak krásně chumelí. Škoda,že nemůžu jít ven s Eričkem. Příští rok už vytáhneme sáňky a pojedeme.
Dneska zase spinkal báječně.

Jani ještě jsem nepekla. Protože ještě nedorazila. Doufám,že už dneska dorazí .....
8. led 2010 v 09:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
V Brně chumelí docela brutálně, od rána napadlo už přes 5cm, nechci vidět jak to bude vypadat odpoledne a to má dneska jet Josef večer za tchánem, budou pálit slivku, jedou samí chlapi takže já zůstanávám doma, ale teda nejdradši bych ho nikam nepustila
8. led 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady toho taky napadlo šíleně a pořád chumelí a chumelí. Můj z toho má pomalu druhé vánoce. Jsem zjistila, že jsme nějak zapomněli odstrojit stromeček. Tak se do toho musím dneska pustit. Moc se mi nechce .... :angry:
8. led 2010 v 09:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
My budeme odstrojovat stromek o víkendu, přes týden na to není energie :grinning: a hlavně pořád krásně voní :dizzy_face:
8. led 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj, pridavam se k odstrojovacum stromku az dnes...:grinning: V tydnu se mi nechtelo a navic dnes prijede segra s detma, tak at jeste vidi stromecek..:slight_smile:
8. led 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, to je ale pocasiiiii!
Na jednu stranu jsu rada, je to nadherneee, ale na druhou stranu jsu rozladena, protoze mame jet zitra na vystavu do olmouce se vsema 3 psama :frowning2:

My stromcek jeste nechavame, chceme si ho poradne uzit, navic je porad krasny, neopadava... a kdyz je ted ten snih, tak to porad zavani vanocni, krasnou zimni atmosferou.
Snad si udelame salat a kapra a budeme mit druhe, poradne, vanoce i se snehem :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti nemuzete ve kvuli tem ocickam?

My dnes zase vyrazime, podruhe v novem kocare. Super se snim jezdi po snehu, Maty je v nem moooc spokojeny. Krasne se mu v tom spinka a nebudi se, protoze lezxi pohodlne.

Vecer nam taky krasne spal, od 20h do 4 do rana, potom jedl az v 8 rano. Je cim dal vic zlatejsi :wink:
8. led 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Joooo, budu mit brzy zpet svuj pc a neprisla jsem o zadne data! Jupiiiiiiiiiiiiiiiiiii! Fotky jsou zachraneny!
Hned kupuju externi disk a zalohuju vsechno co se da!

Tak potom hodim nove fotky na rajce, dlouho jsem tam nic nedavala.. taky jsu dlouho bez pc. Hlavne vam musim ukazat nas stromece, tento rok je mooc povedeny :sweat_smile:
8. led 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Josefovi včera ukradli z auta služební noťas :angry: , naštěstí máme fotky zálohované
8. led 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: jo počasí je teda parádní,jsem zvědavá jestli vůbec vyrazím ven a jestli jo,tak to bude boj,protože jezdit v hlubokým sněhu je paráda,ale jezdí se mi rozhodně líp s nafukovacíma kolama než kamošce s těma plastovýma :wink: jinak my taky furt máme stromek,Jirka furt otravuje at už ho zlikviduju,ale mě se tak líbí a navíc funguje jako lampička :grinning: ale asi během víkendu se na to vrhnu,už trošku sesychá.čekám za chvilku kamošku,chce nafotit malou,ale je tma jak včudu,tak nevím co z toho bude :unamused: ´když čtu jak vám to hošíci spinkají,tak vám to nekojení i závidím :grinning: no nic malá knučí.papa
8. led 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Chtela bych jit s Matym ven, ale nez dojdu do mesta, tak budu jak snehulaaaaaak :astonished:
8. led 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy já s ních nechci jet ven když je tak škaredě. A taky jsem vyjela včera s kočárkem a tam kde byl sníh to bylo šílené. Dneska bych se asi nehla z místa. Tak raději budeme doma. Taky se mi zdá,že nějak chrochtá, tak pořád odsáváme z nosíčku. Holky co se dává takovým mimčům. Může se vincentka?
8. led 2010 ve 13:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a stromeček už se musel, protože šíleně opadával. Měli jsme letos smrček a ten padá strašně ....
8. led 2010 ve 13:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jsme ani ven nešly,děs to počasí :angry: jestli bude tak sněžit dál,tak budem muset ven na saních :stuck_out_tongue_closed_eyes: Peti já používám libenar :wink:
8. led 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
To počasí je dneska šílené. Ale přes okno to vypadá jako v pohádce. Iny a ten Libenar je na předpis?
8. led 2010 v 15:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
My uz jsme trikrat odhazovali snih a aspon jednou jeste pujdem...:frowning2:
8. led 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tady padá snížek :dizzy_face: a padá ho strašně moc, od rána muselo napadnout aspoň třicet cenťáků, ne-li víc :dizzy_face: :dizzy_face: sníh jsme taky odhrabovali asi třikrát a Martina to ještě jednou čeká, ale je to super, dneska jsem šla do města a musela jsem tipovat kde je asi chodník :grinning: :grinning: a přechody, ještě že tam jsou značky ...

Peti, Libenar volně koupíš v lékárně, tak ho zkus :wink:
ale Vincentku můžeš taky,jenom bych ji nestříkala, není uzpůsobena tlakem tak malému nosíku, takže nastříkat na vatičku a vytřít nosík, nebo si koupit rovnou flašku a kapátko....

Zdeni, fotky jsou krásný, malej je hrozně roztomilej :dizzy_face: :dizzy_face:
8. led 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dekuji, Jani...:slight_smile: Jak ti je? Uz jsi ready? A pracujes nebo jsi jeste doma?
8. led 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek