• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Ahoj Zdeni, je mi líp, ale ne stopro, ještě jsem doma, jdu až 19.1. na ORL, pro jistotu, tak až podle toho co mi zjistí tam, tak buď půjdu do práce, nebo se to bude ještě nějak léčit, mám vysokou sedlivost a pořád rýmuju a do toho mě sem tak dost bolí hlava, tak mám obavu, aby to nebyly dutiny, no uvidíme....teď už mě naštěstí hlava asi tři dny nebolela, tak snad to bude OK.... :slight_smile:
8. led 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak drzim pesti, aby ses uz konecne uzdravila, kocenko... :dizzy_face:
8. led 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsem aplikovala vincentku, snad mu to trocho poleví. Zdá se mi,že začíná vykašlávat i hleny.
Tak v pondělí stejně asi zajdu za doktorků. Ségřin Mareček má to samé....

Zdeni moc pěkné fotky. Moc Ti to sluší....

Jani moc a moc Ti přeji, aby si se brzy uzdravila ...
8. led 2010 v 18:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
DIky, Petuli...:slight_smile:
8. led 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem začala uvažovat jestli ten šátek taky nepořídím. Zdeni používá ho ségra třeba i když něco dělá a chce mít malého u sebe?
8. led 2010 v 18:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, moje kámoška si doma šátek nemohla vynachválit, když malou trápily prdíky, tak ji šupla do šátku a měla volné obě ruce a malá byla spokojená, protože ji tolik nebolelo bříško, takže si myslím, že na tohle je šátek fakt super věc, určo taky jednou pořídím, i když jak se znám, tak já se na něm nejdřív oběsím než ho uvážu :grinning: :grinning:
8. led 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ona teprve zacala nosit, Peti, ale uz spolu uklizeli..:slight_smile: Normalne vysavala, stirala podlahy - maly to cele prospal...:slight_smile:
8. led 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni díky, ale přiznám se, že mi chození do práce ani nechybí, nestresuju se, nikdo zde nenadává a mám prostě svůj klid, vyloženě si to užívám, protože je jasný, že se mi dlouho nepodaří být takhle doma...i Martin si to pochvaluje, každý den nachystaný oběd, doma je pořád uklizeno :grinning: :grinning: no idylka :grinning: :grinning:
8. led 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, taky jsem se dnes zamotala, ale vymotali me..:grinning:

Urcite je to bezvadna vec, doporucuju!!! Navic se tiha ditete rozlozi na cela zada, ramena a nohy, takze vam to decko pripadne mnohem lehci nez ve skutecnosti je... Maly ma skoro sest kilo...
8. led 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem si právě říkala, že to uklízení a další takové věci by byli super. Jen nevím jestli bych ho do toho zvládla uvazovat. Při mé šikovnosti.... :grinning:
8. led 2010 v 18:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, já myslím, že pokud jsi jenom krapet manuálně zručná, tak to zmákneš :grinning: já mám levý obě ruce, tak u mě by to bylo horší, ale tuším, že snad existují i nějaké kurzy či co, kde tě to naučí....teda aspoň mám pocit, že jsem to někde viděla....
8. led 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani to mě neznáš. Já občas na různé věci mám taky obě ruky levé.....
Ale asi to pořídím....
8. led 2010 v 18:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, na http:// www.branakdetem.cz se koukni na kurzy - je to super, uz jsem tam se segrou byla..:slight_smile:
8. led 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.branakdetem.cz/clanek/prezentace-brno-65

Peti, zrovna bude bazarak... Doporucuju zanoseny satek, tzn. uz pouzivany...:slight_smile: Jestli chces, rada ti poradim...:wink:
8. led 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, kurz vazani satku je 13. ledna, 3. unora, 17. unora...:slight_smile:
8. led 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni to by bylo zajímavé. Ale já se asi teďka moc do Brna nedostanu....
8. led 2010 v 18:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě by vyhovovalo kdy to tak bylo v Břeclavi ...
8. led 2010 v 18:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni a nedá se ten šátek koupit někdy na internetu?
8. led 2010 v 18:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jedte oba - vemte auto, maleho a jedte oba... Nosit muzou i chlapi.. tento je treba sladoucky... :dizzy_face:

http://www.youtube.com/watch?v=qYdI7HH9PW0&feature=related
8. led 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, samozrejme ze da...:slight_smile: Na te Brane k detem si ho myslim muzes i pujcit - zaplatis plnou cenu a mas ho na tyden tusim.. Pak ho bud posles zpet a oni ti poslou penize nebo si ho rovnou nechas.. Ale je treba zjistit, ktery ti bude vyhovovat..
8. led 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Projed si www.nosenideti.cz - vlevo na liste je prehled satku a nositek...
8. led 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, na Ericka uz radeji vybirej pevny satek.. Elasticky ma nosnost tak do 10kg...
8. led 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky moc. Já na to mrknu a určitě pořídím. Ten chlápek je fakt slaďoučký .... :dizzy_face:

Už jsem viděla i pár maminek tady v Bilovicích chodit s tím šátkem....
8. led 2010 v 18:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A do toho Brna si fakt zajedte - je to tam prima..:slight_smile:
8. led 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu se natáhnout k televizi. Eriček akorát usnul, tak si taky odpočinu.
Erik šel zpívat se sborem do myslivny "Pivní rybovku" je to hudba "Rybovi mše vánoční" a pomněněný text o pivu. Tak mám teďka chviličku klidu, tak ho musím využít....
8. led 2010 v 18:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni malej je v tom šátku kouzelnej :dizzy_face: já jsem ráda,že malá je hodná a stíhám takový věci jako vaření a uklízení sama :wink: ona je hezky v lehátku a hraje si,a když plače ,.tak prostě uklid nějakou dobu počká :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jani jen si užívej volníčko,já ti ho tak závidím :grinning: a už jsem odstrojila stromek,tak ted tady je bez ozdob a Jirka ho zítra šupne po kouskách do krbu :wink: kapánek to dnes přehnal s topením,je tady skoro 25 stupnů :confounded: ,když jsem byla na židli kvůli odstrojování stromku,tak jsem z toho vedra u stropu skoro padla :confounded: ale venku je teda hnus,prší tady a namrzá to,takže paráda :frowning2: no nic mažu koupat.hezký víkend.papa
8. led 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :slight_smile:

Taka to byla děsná noc. Celou noc jsem stála u vysavače a odsávala Eričkovi hleny. Šílený. Je mi toho mého broučka tak líto. Zatím mu kapu jen vincentku,ale asi by potřeboval něco pořádného. Budu muset vyslat Erika do Břeclavi do lékárny ....
9. led 2010 v 08:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak sousedka mi ještě poradila a půjčila mastičku psí sádlo. Má to odzkoušené a že to pomáhá.
http://www.psi-sadlo.cz/
9. led 2010 v 09:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak mě do rána vyskočil parádní opar, fakt skvělý, lékárna zavřená, já mám opar tak jednou za pět let, takže nikde nic, no tak mažu čím se dá....sakra...
Peti to je mi líto, že je malej tak nemocnej, ale neboj, to bude brzo dobrý, ještě můžete zkusit Nasivin kapky pro novorozence, nic jiného vám stejně asi neporadí a hlavně odsávat, aby to nešlo do oušek :frowning2: držím pěstičky, aby byl brzo fit...

Jdu vařit...pa pa
9. led 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani díky. Horší je, že doma máme jen auto s letníma kolama a to druhé mají teďka tchánovci. Tak se zatím do lékárny nejelo. Možná ale pojede do Břeclavi soused, tak mi kapičky koupí. Už jsem teďka zapla i zvlchčovač vzduchu, četla jsem že to taky pomáhá. Máme docela sucho na bytě...
9. led 2010 ve 13:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek