• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Ahoj holky,
tak koukám, že Eriček je nemocnej, tak snad bude brzo OK. Martin to jsi teda doslova měla opravdu ne černou hodinku ale skoro celý den!! u náš teda elektrika nešla z neděle na podnělí, ale v noci, takže mi to bylo jedno, jenom babička řešila,že venku byla strašna tma, mě to vyhovuje, když je tma, tak se má spát a ne čučet z okna...

No nic, jdu dovařit oběd a ve dvě jak mi začnou vycházky, tak hurá do města, musím na nákup, nemáme co jíst :grinning:
12. led 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile: tak my jdeme v úterý na očkování prevenarem :wink: zaplatí to pojištovna :wink: Peti bud se očkuje ve 3 měsících zároven s hexou a nebo min s odstupem 14 dní.Malá měla hexu 29.12. a kvůli těm štrachum s pojištovnou nám ten prevenar taky nenaočkovali :unamused: ,takže jdeme 3 týdny po hexe,potom když bude v pohodě po prevenaru,tak další hexu a prevenar dostane současně,jinak zase s odstupem 14 dní :wink: a pak ještě naušnice a chudinka moje malá bude celá dopichaná :frowning2: s těch naušnic jsu nervní už ted :sweat_smile: Katu na jaký jdete zítra očkování?Už na 2 hexu nebo taky prevenar?Peti ani mě nemluv,vymyslet oblečení na vítání byl horor :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. led 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny to je právě šílené. Zatím co jsem doma, tak jsem nezhubla ani kilo. A vlezu maximálně do těhotenských černých kalhot a jedné riflové sukně. Jinak prostě do ničeho. Nové oblečení si pořizovat nechci. Chci prostě zhubnout .... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
12. led 2010 v 16:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti to půjde,já jsem to teda na sobě poznávala,že to jde dolů,ještě se ti furt smrskává děloha :wink: je teda fakt,že já kojím a prý to má dobrý vliv,ale každý to má jinak :wink:
12. led 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám ted furt ty 3 kila nahoře,ale furt mám pupek vytahanej,asi budu muset trochu něco dělat :grinning:
12. led 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já na sobě cítím akorá to,že se jsem pořád na stejném bodě... :frowning2:

Jsem si řekla,že v neděli jak mi končí šestinedělí, tak začínám cvičit. A až nebudu mít ani tu trošku mléka co mám, tak snad půjdu i do nějakých tabletek na hubnutí. Nebo já fakt nevím ....
12. led 2010 v 17:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
na tabletky se vykašly,to radši cvič a uprav jídelníček :wink: se lehko říká,že? :stuck_out_tongue_closed_eyes: já mám rotoped vedle v místnosti a ani mě nehne,abych na něj vylezla :sweat_smile:
12. led 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde je dnes vlastně naše těhulína? :confused:
12. led 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!

Peti neblázni s tabletkama. Dej svému tělu čas, 9 měsíců pracovalo na tom aby se dostalo do stavu ve kterém teď je a ty bys chtěla zázrak za 6 týdnu!!!
Můžu tě ubezpečit, že nejsi sama. Já jsem se taky ještě nedostala na předtěhu váhu a změny jsem začala pozorovat až po 6 nedělí a furt mám tak 6kg+
Jinak po císaři se může začít zlehka cvičit až po šestinedělí.
Já jsem přesvědčená, že až bude zima za náma a procházky nebude omezovat mráz tak se to začne víc hýbat. A až malý poleze tak pohybu bude taky více než teď.
Nevěs hlavu, bude dobře a nespěchej..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. led 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky snad máte pravdu. Začnu pomaličku cvičit. A taky trošku upravím jídelníček a snad to trošku půjdu. Jsem byla prostě nešťastná nad tím mím šatníkem. Když vidím ségru. Ta byla hned čtrnáct dní po porodu jak modelka.....
12. led 2010 v 18:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přišlo mi emailem: Snad je to pravda a snad ho nemáte doma...
oficiální upozornění: nepoužívat NUROFEN jahoda - sirup, č.šarže 909263,
použitelnost do 4/2012 je ZÁVADNÝ!Prosím pošlete to dalším maminkám.
12. led 2010 ve 20:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

Peti prášky na hubnutí jsou absolutně na prd, akorát stojí dost peněz, tudy cesta fakt nevede, nejlepší je upravit jídleníček a začít se hýbat, ale jídlo je 80% všeho :slight_smile: , kdybys potřebovala poradit tak dej vědět, ráda ti poradím :wink:

My jsme byli včera nakupovat, pěkně jsem provětrala kartu, ale už jsem fakt potřebovala nová trička a svetry, naštěstí se teď dělá spousta svetrů volnějších přes břicho, takže nemusím nakupovat v těhotenském, kde stejně prd mají
13. led 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Peti s tím Nurofenem to pravda je, ale byl poddávkovaný, takže nemusíte mít strach.
No a tabletky na hubnutí jsou fakt na houby, já jsem v listopadu napsala jedné kočeně, co upravuje jídelníček, ty jí pošleš to co jíš za 14 dní, nebo za týden? Teď nevím a ona ti pošle jídelníček na 14 dní a ty si potom ten svůj upravuješ podle jejího, každý týden ji posíláš svoji váhu a jednou za měsíc míry, já jsem takhle za měsíc a půl zhubla 4 kg, a to jsem necvičila, protože už jsem byla nemocná ale hlavně jsem zhubla přes obvod všude minimálně 4cm, což je docela slušný,stojí to teda devět set, ale ona se ti takhle věnuje tři měsíce a ty ji můžeš kdykoliv napsat s čím máš problém a s čím by jsi chtěla ještě poradit, mě teda hlavně nakopl ten jídelníček, protože já jsem hlavně v práci jedla jenom v poledne a pak až doma a divila jsem se, že tloustnu, když skoro nic nejím, teď jím pětrkát denně a váha mi jde dolů, akorát je blbý, že nemůžu moc cvičit, ale aspoň ve vycházkách chodím na procházky, když už nic....ale zkus vydržet, třeba to po šestinedělí půjde líp.... :wink:
13. led 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti a nedívala jsi se v Brně na svodoďáku? Měl by tam být obchod pro těhule a pro mrňata tuším Leny, mají i webovky leny.cz a je to ten stejný obchod, jak tuším psala Alča, že si v Jedovnicích kupovala rifle, kámoška tam byla před svátkama nakupovat a byla docela spokojená....
13. led 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani a kde jsi na tu holčinu vzala kontakt?
13. led 2010 v 10:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
počkej mrknu se na tu stránku....
13. led 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://zhubnitaky.blog.cz/
už jsem to našla, dole ji na stránce pošleš zprávu a ona se ti ozve na email...tak si to pročti a uvidíš....
13. led 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani díky. Až mrknu na to.... :dizzy_face:
13. led 2010 v 10:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani těhu obchody kašlu, je to předražené jak sviňa, teď mám zásobu dostatečnou, navíc mi má dneska kamarádka posílat balík s těhu oblečením co mi půjčí a taky jsem dostala nabídku od švagrové že mi půjčí těhu oblečení.
13. led 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj zeny...

Marti, potrebovala bych toho vedet vic o Hrusovanech...:grinning: Nevis o nejakem domku nebo byte, co se tam prodava?
13. led 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni o něčem na prodej nevím, akorát o pozemcích pro stavbu RD, ale ty jsou drahé a malé

Co tě o Hrušovanech zajímá?
13. led 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
MArti, tady mi to prijde cenove velmi dostupne, koukni...

http://www.mamitati.cz/index.php?men0=177
13. led 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlavne ty byty, Marti..:grinning:

No a taky, jestli je tam nejaky poradny obchod s potravinami, skolka, skola, lidi, popr.koupaliste, posta a taaak...:slight_smile:
13. led 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Marti to je fakt, kámoška taky nadávala,že si musela těhu rifle koupit za 1500, což na to, že je nosíš pár měsíců je fakt dost.
13. led 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
AKorat se divam, ze v tom mem odkazu nejsou zadne kalhoty...
13. led 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani pěkně mě to štve, jak je něco svatební, těhotenské nebo pro děti tak je cena x2 :angry:

Zdeni oblečení už netřeba, už jsem zásobena :grinning: , ještě jsem zaúkolovala ségru a mamku aby se mi koukly v sekáči

Obchody s potravinama jsou tam minimálně 2, slušně zásobené, navíc 2km jsou Židlochovice kde je penny market, dál je tam školka, škola 1.stupeň, 2.stupeň a gymnázium je v Židlochovicích, pošta tam je, i takové různé obchůdky věcma na zahradu atd, je tam i beauty salon - kadeřnice, nehty, masáže, kosmetika, je tam sokolovna kde je v zimě kluziště, v létě různé akce, koncerty, super spojení vlakem do Brna cca 25minut, lidi celkem v pohodě, my se bavíme hlavně s lidma od nás z ulice, což jsou většinou přistěhovalci jako my, uf už mě nic nenapadá
13. led 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Těhu kalhoty nepotřebuju, jedny mám a pak mám 1 rifle a jedny manžestráky větší a elastické, které mě netlačí na pupku a v balíku od kamarádky budou další 2-3 kalhoty :dizzy_face:
13. led 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky, Marti, vycerpavajici odpoved..:grinning:

No, ted jsem se divala a je to tam dost drahe.. Libi se nam tam jeden byt v novostavbe, ale dva miliony na nej nemame... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. led 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty novostavby jsou dost děs, je to v průmyslové části Hrušovan, je to tam takové divné. Je to drahé protože je to kousek od Brna, my jsme ten náš barák měli za 2,4mil a teď co tam staví ty novostavby tak za to chtějí 5mil :confused:
13. led 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. led 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek